کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
اين هم صفحه برنده

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: arminqt ، aram_hpanahi ، jack87 ، bahram750
(2016-05-04 ساعت 01:22)aram_hpanahi نوشته:  با عرض معذرت از خونه بیرون نیا،چند نفر با قفل فرمون دم در منتظرتن

فکر کنم اشتباهی شده.
من لوازم یدکی ندارم.
یه پسر عمو داشتم اونم جمع کرد زده تو کار خرید و فروش.

حالا مشکل قفل فرمونا چیه؟
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
میگم این جمله هز نات کوفت سلکت بیاد دیگه هیچی؟ یعنی دیگه جای امیدواری نیست؟
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: arminqt ، milade ، aram_hpanahi ، jack87
امسال خبری نیست؟؟؟؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: arminqt ، milade ، aram_hpanahi ، jack87
من که از قبل می دونستم و جای ناراحتی هم ندارم چون دوبار ثبت نام کرده بودم و به همین خاطر hAS NOT SELECT BEACUASE DONALD TRUMP DONT LIKE MEET YOU
تشکر کنندگان: arminqt ، milade ، bahram750 ، aram_hpanahi ، jack87 ، alirezanz ، حاجی واشنتن
(2016-05-04 ساعت 01:24)tenardie2bai نوشته:  اين هم صفحه برنده

كجا
چيزي نيومده
تشکر کنندگان: arminqt ، milade ، aram_hpanahi ، jack87 ، alirezanz
(2016-05-04 ساعت 01:20)eexaminee نوشته:  برای من موقع آوردن نتیجه تا الان فقط 5 بار پیام session time-out اومده و نتیجه رو نشون نداده. تکلیف من چیه؟
تکلیفت میشه مثل ایشون:
(2016-05-04 ساعت 01:21)2017 نوشته:  واس من زده بود تایم اوت الان چک کردم زده نات کوفت سلکت چقدر حالم بده
که بعدش من بیام بگم :
خوشحال شده بودی مگه نه؟ همون خوشحالی آنی کافیه فعلاً. خدا نخواسته یه دفعه سورپرایزت کنه Big Grin
نم نمک سال دیگه برنده میشی.
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن
بعد کلی سروکله زدن با سایت بالاخره چک کردم و جمله معروف رو دوباره دیدم.کلا اینجوری به قضیه نگاه می کنم اینکه قبول نشدم باری از رو دوشم برداشته شد Smile چون تازه دردسرها بعد قبولی شروع میشه.دوستان عزیز که تو مهاجرسرا عضو هستید من بار چهارم است که شرکت می کنم و هر سال همچین جوی در مهاجرسرا هست زیاد خودتونو ناراحت نکنید.ببینید اولا با تعداد زیاد شرکت کننده ها دیگه شانس قبولی خیلی پایین اومده Sad دوما حتی بعد قبولی هم تازه دردسرا شروع میشه و استرس و کلیر خوردن و بعد کلی هزینه شاید ویزا نگرفتن.
من خودم دفعات قبل مخصوصا دفعه اول خیلی ناراحت میشدم ولی ایندفعه خیلی منطقی با این مساله برخورد می کنم چون واقعیتش شانس برنده شدن خیلی کم است و نباید توقع زیادی داشت. Wink برنده شدن در لاتاری اقبال بلندی می خواد و کسانی که قبول شدند باید خوش شانس ترین آدم های رو زمین باشند و ما هم شاید در این مورد شانس نداریم و باید شانس خودمونو در سایر موارد زندگی جستجو کنیم.Smileخدایا ازت ممنونم و سپاسگذار بابت چیزهایی که به من دادی ولی من فرصت سپاسگذاری نداشتم.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: eexaminee ، khatarnak ، online27H ، faraz15 ، jack87 ، Rezgar ، amin_j ، bahram750 ، حاجی واشنتن ، amirmc
من از ساعت 8:30 دارم امتحان میکنم وقتی مشخصاتم رو وارد میکنم session timed out مینویسه
تشکر کنندگان: jack87
(2016-05-04 ساعت 01:25)milade نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 01:22)aram_hpanahi نوشته:  با عرض معذرت از خونه بیرون نیا،چند نفر با قفل فرمون دم در منتظرتن

فکر کنم اشتباهی شده.
من لوازم یدکی ندارم.
یه پسر عمو داشتم اونم جمع کرد زده تو کار خرید و فروش.

حالا مشکل قفل فرمونا چیه؟

هیچی فقط میخوان عرض ادب داشته باشن خدمتتون Cool
تشکر کنندگان: milade ، jack87 ، Rezgar
من هنوز چك نكردم .. برنده داشتيم ؟
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: milade ، taptan ، jack87 ، alirezanz ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 01:28)نسيم غزيلي نوشته:  

كجا
چيزي نيومده

صبر کن تا مدیر تایید کنه.
خداکنه کانفرمیشن رو تیره نکرده باشه بریم سوء استفاده کنیم Big Grin
تشکر کنندگان: arminqt ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 01:28)نسيم غزيلي نوشته:  

كجا
چيزي نيومده

رو فایل پیوست کلیک کنید بزرگ بشه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: jack87 ، aram_hpanahi
دوستان بای بای

به امید دیدار

اوخه نازی نشد بریم خارج Sad

سال دیگه میام ، البته اگه ویزای روسیه اوکی نشه Cool شاید با ناتاشا عروسی کردم Wink

downtown امروز ترافیک سنگینی بود Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
گرین کارت کجایی دقیقا کجایی. کجایی تو بی من،تو بی من کجایی Big Grin
.
منم برنده نشدم بالطبع ناراحتم یمقدار ولی زندگی جریان داره
اما به همه دوستانی که خودشون یا عزیزانشون برنده شدن تبریک میگم و از ته دل براتون آرزو بهترین ها رو دارم.به هر حال شانس همگی برابر بود و قرعه بنام شما عزیزان افتاد امیدوارم همگی ویزاتون رو بگیرید Shy
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: milade ، taptan ، alirezanz ، arminqt ، bahram750 ، nazi56 ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان