کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
یه سوالی ک واسه من پیش اومده
تا مهر ما کجا سرگرم باشیم? ?
دیدارِ تو
گر صبحِ ابد هم دهَدَم دست!
مـَن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی . . .

دوستان نازنین بنده هم حالا حالا ها خدمتتون هستم .. نشد که بشه..
بامید قبولی سایر عزیزان
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: mehre cyrus ، sepideh1234 ، darabi ، faraz15 ، mehrdad4422
سلام دوستان. من چند باره دارم اطلاعاتم رو وارد میکنم و از درستی ش مطمئنم. ولی یا پیام میده اطلاعات اشتباهه و یا Warning: Session timed out.. ولی همسرم نات سلکتد . گیج شدم Sad Sad
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422
[/quote]

(2016-05-04 ساعت 06:06)sorour_sr نوشته:  سلام دوستان. من چند باره دارم اطلاعاتم رو وارد میکنم و از درستی ش مطمئنم. ولی یا پیام میده اطلاعات اشتباهه و یا Warning: Session timed out.. ولی همسرم نات سلکتد . گیج شدم Sad Sad
سلام
ممکنه موقع ثبت نام اولیه اشتباهاً جای اسم و فامیلتون رو جابجا نوشته باشین. الان به جای فامیل، اسم کوچیک وارد کنید ببینید درست می شه؟
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، arminqt ، faraz15 ، mehrdad4422
(2016-05-04 ساعت 06:06)sorour_sr نوشته:  سلام دوستان. من چند باره دارم اطلاعاتم رو وارد میکنم و از درستی ش مطمئنم. ولی یا پیام میده اطلاعات اشتباهه و یا Warning: Session timed out.. ولی همسرم نات سلکتد . گیج شدم Sad Sad

يه چند ساعت صبر كنيد، بعد مجدد تلاش كنيد، اميدواريم كه جزو برندگان باشيد. فقط دقت كنيد كه اطلاعاتتون صحيح وارد بشه
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: Utopia ، arminqt ، faraz15 ، mehrdad4422
شنوندگان عزیز توجه فرمایید
اونایی که قبول شدن در روز های آینده با تاریخ عضویت جدید (۲۰۱۶)  در سایت حظور خواهند یافت و سوالاتی می پرسن که اونجای آدم را خواهد سوزاند!
از جمله:
بچه ها من قبول شدم چیکار کنم!
بچه ها مثل اینکه من قبول شدم اما نمی دونم برم یا نرم!
بچه ها خانوادم میگن نرو آیندت توی ایران بهتره!
بچه ها پول بلیط هواپیمامون هم میدن!؟
بچه ها لاتری چیه ی!!!؟؟  مادر بزرگم اسمش دراومده!!!!
بچه ها من پول ندارم! با ۵ میلیون تومن میشه یه خانواده ۴ نفره رو برد!!!!!؟؟
در کل مبارکه تمام عزیزانی باشه که شانس در خونشون رو زده
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

سلام
ممکنه موقع ثبت نام اولیه اشتباهاً جای اسم و فامیلتون رو جابجا نوشته باشین. الان به جای فامیل، اسم کوچیک وارد کنید ببینید درست می شه؟
[/quote]

بله درسته اسمم رو نوشتم و منم نات سلکتد شدم.
تشکر کنندگان:
برای بار یازدهم
Has not been selecte
😐😐😐😐
ولی باز هم ثبت نام میکنم

تشکر کنندگان: darabi ، sepideh1234 ، tabim4 ، moxtar88 ، arminqt ، faraz15 ، shahram LA
بیاین یه کمپین راه بندازیم لاتاری رو تحریم کنیم و سال دیگه هیچکس شرکت نکنه. تا هم مشت محکمی بزنیم تو دهن آمریکا هم یه آپرکات بزنیم تو دهن سرنوشت خودمون.
با سلام به دوستان محترم. بنده از برندگان ٢٠١٥ هستم و الان تقريبا يك سال ميشه كه ساكن هيوستون تگزاس هستم. اخبار اعلام نتايج تو سايتهاي مختلف رو كه ديدم، گفتم بيام پس از مدتها يه سري به مهاجرسرا بزنم ببينم اينبار قرعه بنام چه افراد خوش شانسي خواهد افتاد. درود بر همه شما چه برنده چه غير برنده. اميدتون رو از دست نديد. بنده بعد از ١٠ سال شركت در قرعه كشي به نتيجه رسيدم. بقول آمريكايي ها : keep cross your fingers
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693

سلام بر شما. من هم دقیقا پارسال همین مشکل رو داشتم. بعد از چند بار سعی کردن بالاخره تونستم وارد بشم و نامه قبولیم رو دیدم. امیدوارم شما هم مثل من برنده شده باشین.
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان: darabi ، sepideh1234 ، tabim4 ، mehrdad4422 ، faraz15 ، amirmc
فقط قرمه سبزی میتونه طعم برنده نشدن تو لاتاری و بشوره ببره. Smile))
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، darabi ، bahram750 ، sepideh1234 ، tabim4 ، Melon2015 ، mehrdad4422 ، faraz15 ، ghzlsa
گرچه شب تاریک است اندکی صبر سحر نزدیک
Case Number :201XASxxx  
تاریخ رویت قبولی : Big Grin
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا :یک ضرب (ان شاءالله)
مقصد: سان خوزه (ان شاءالله)
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، darabi ، sepideh1234 ، tabim4 ، Moalemi.h ، mehrdad4422 ، faraz15 ، dv2017
(2016-05-04 ساعت 07:29)amin_sh نوشته:  گرچه شب تاریک است اندکی صبر سحر نزدیک

تبریک میگم. Big Grin
تشکر کنندگان: tabim4 ، mehrdad4422 ، faraz15
تبریک میگم به همه ی دوستانی که برنده شدند ...
امیدوارم طلسم ما هم بشکنه و بتونیم از این فرصت استفاده کنیم
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، ghzlsa ، sepideh1234 ، payamshad ، jalayevatan ، آرتا ، faraz15 ، mehrdad4422

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان