کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
[عکس: mfug_421329698_106372.jpg]
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، dv2017 ، copol ، msr839 ، abas_kashan ، jsmlz ، aram_hpanahi ، sheghi ، fairy ، نسل سوخته
سه سیلی محکم که بشر را از خواب چندین هزار ساله بیدار کرد

سیلی اول را " کوپرن ک " نواخت! او ثابت کرد زمین مرکز کاینات نبوده بلکه سیاره ای کوچک است که گرد خورشید میگردد!

سیلی دوم را " چارلز داروین " نواخت! او به انسان که " اشرف مخلوقات " نامیده میشد نشان داد که چندان اختلافی با سایر جانداران ندارد!

سومین سیلی را " زیگموند فروید " به گوش انسان زد: او اثبات کرد که عقل پادشاه انسان نیست، رفتار و گفتار بشر سر چشمه مهم تری دارد و آن ناخودآگاه است!

و سیلی ای که امروز میبایست مردم خواب آلوده سرزمین های بخواب رفته را بیدار کند این است که:
راه آزادی و مدنیت نه از خیابان با مشت های گره کرده، بلکه از آرامش کتابخانه ها می گذرد!
برای همین است که کتابخانه در سرزمین های به خواب رفته امن ترین مکان برای عنکبوت هاست..!
**درسی بزرگ از سرنوشت تلخ نوکیا برای همه**

شرکت نوکیا یکی از قدرتمندترین شرکت های دنیا و بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه در جهان بود که اخیرا پس از کاهش 99 درصدی ارزش سهامش توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد. در طول برگزاری نشست خبری اعلام فروش این شرکت به مایکروسافت رییس این شرکت گفت: "ما بهترین تیم مدیریتی و اجرایی را در اختیار داشتیم، ماهیچ اقدام اشتباهی انجام ندادیم، سخت تلاش کردیم اما علی رغم همه این ها شکست خوردیم." بعد از گفتن این جمله تمام تیم مدیریتی نوکیا و خود رییس آن شرکت به طور غم انگیزی گریه کردند.
از اوایل سال 1990 تا سال 2012، نوکیا یکی از قدرتمندترین کمپانی های دنیا و بزرگترین تولیدکننده گوشی های تلفن همراه در جهان با در اختیار داشتن 80 درصد سهم بازار بود. قیمت هر سهم این شرکت 42 دلار و ارزش این شرکت 250 میلیارد یورو بود. نوکیا یک شرکت فوق العاده قوی با مدیرانی کاربلد و حرفه ای بود که کارشان را به خوبی انجام می دادند. اما متاسفانه امروزه به خوبی کار کردن و حفظ وضع موجود برای موفقیت کافی نیست.
رهبران نوکیا، به دنبال یادگیری مداوم و تغییر و نوآوری سریع نبودند. آنها نتوانستند تغییرات مداوم و سریع صنعت تلفن همراه را که به واسطه شرکت های سامسونگ و اپل آورده شدند را پیش بینی کنند. شرکت های اپل و سامسونگ تا چند سال قبل هرگز گوشی موبایل تولید نمی کردند اما آنها شرکت های یادگیرنده ای بودند و مدام به دنبال یادگیری، تغییر و نوآوری می گشتند.
خیلی سریع iphone و Galaxy گوشی های نوکیا را در بازار کنار زده و سهم قابل توجهی از بازار گوشی های تلفن همراه را به خود اختصاص دادند. از سال 2011 تا 2013 نوکیا از رتبه اول بازار به رتبه دهم سقوط کرد. سهم بازار 80 درصدی نوکیا به 3 درصد رسید. ارزش هر سهم نوکیا از 42 دلار به 2.5 دلار کاهش پیدا کرد. هزاران کارمند سخت کوش نوکیا از کار برکنار شدند. ارزش شرکت نوکیا با کاهشی 99 درصدی از 250 میلیارد یورو به 3.79 میلیارد یورو رسید.
شرکت نوکیا هیچ اشتباهی نداشت. آنها هیچ کار خطایی انجام ندادند اما جهان به سرعت در حال تغییر است. ضعف آنها در عدم یادگیری، رشد و تغییر مداوم و سریع بود. آنها به این خاطر که یادگیری مداوم را فراموش کردند، نه تنها شانس خود برای رسیدن به موفقیت را از دست داده بلکه شانس بقا را نیز از دست دادند.
امروزه اگر به دنبال رشد و پیشرفت نباشید و از موفقیت امروز خود راضی بوده و به دنبال حفظ وضع فعلی باشید شکست خواهید خورد. نوکیا به واسطه موفقیت چشمگیری که داشت شکست خورد. آنها قربانی موفقیت خود شدند.
اگر شما از وضع خود راضی باشمث ید و به جای آموزش های جدید و یادگیری مداوم به دنبال حفظ وضع کنونی بوده و از یادگیری و آموزش دست بکشید قطعا قربانی خواهید شد.
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: jsmlz ، Ali_Hunter ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، mehre cyrus ، copol ، karaoke
اینم یه انرژی مثبت ازحضرت مولانا ...برای دوستمون که شاعره msr839

امروز غم دیروز و پریروز و فلان سال و فلان حال و فلان مال که بر باد فنا رفت،نخور
به خدا حسرت دیروز عذاب است
مردم شهر به هوشید...؟؟؟؟؟؟؟
هر چه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست
روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست
نه یکبار و نه ده بار که صد بار به ایمان و تواضع بنویسید
خدا هستو.........
خدا هستو.........
خدا هست..........

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، Elham usa ، redbull ، jsmlz ، mehre cyrus ، fairy ، نسل سوخته
سلام سال نو مبارک پس از مدتی غیبت حاضری می زنم .سال خاصی برای همتون باشه
[font=Arial]در انتظار یک روز خوب
شاید لاتاری ۲۰۱۷ [/font]

لاتاری ۲۰۱۴ = نه
لاتاری ۲۰۱۵ = نه
لاتاری ۲۰۱۶ = نه
لاتاری ۲۰۱۷ = ؟؟؟؟

Rolleyes
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، jsmlz ، fairy
اینجا چرا پست ها باید تایید بشه تا نمایش داده بشه؟ آیا فقط برای کاربران تازه واره این طوریه ؟ اگه بله ، تا کی این وضعیت ادامه داره؟ من صبح پست میزنم شب تایید میشه. زمانی هم که پست من منتشر میشه 20 تا پست دیگه بعدش ارسال شده و نمایش داده شده و این باعث میشه که پست من دیده نشه. لطفاً یکی شفاف سازی کنه.
تشکر کنندگان:
(2016-04-01 ساعت 18:32)arman2010 نوشته:  سلام به همه منتظرین جواب لاتاری 2017
امیدوارم که اسم همتون امسال دربیاد، شامل ما هم بشه. میخواستم بدونم کیس نامبر از چه شماره ای شروع میشه و چطوریه؟از کجا بفهمیم کیس نامبرمون خوبه یا نه؟ منظورم اینه که بالاست یا نه. مرسی از همتون.

کیس نامبر ها از شماره 1 شروع میشه ، از 1 تا 4000 کیس نامبر پایین محصوب میشه ، 4000 تا 6000 هزار هم نسبتا خوابه ولی خب چون مصاحبه رو به ماهها ی آخری میره ی کم ریسکی هست و بالای 6000 کمی ریسکی ، هرچند امسال شماره های بیشتری کارنت کردن و نسبتا سال خوبی خواهد بود
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، copol ، arman2010
نقل قول:کیس نامبر ها از شماره 1 شروع میشه ، از 1 تا 4000 کیس نامبر پایین محصوب میشه ، 4000 تا 6000 هزار هم نسبتا خوابه ولی خب چون مصاحبه رو به ماهها ی آخری میره ی کم ریسکی هست و بالای 6000 کمی ریسکی ، هرچند امسال شماره های بیشتری کارنت کردن و نسبتا سال خوبی خواهد بود
سلام
میشه بیشتر توضیح بدین؟ مردیم از بس خبرای بد شنیدیم.از تروریستای بروکسل و تاثیرش بر انتخابات آمریکا تا ترامپ که قیافش گویای خیلی افکارشه.فکر کنین با این قیافش رییس جمهور آمریکا بشه و بیاد با روحانی یا ظریف دست بده.هر روز دلمون بیشتر و بیشتر میلرزه.تورو خدا هرکی خبرای خوب داره اینجا بنویسه یکم.خیلی این فروم داره انرژی خنثی متمایل به منفی میشه.

راستی دیشب یه فیلم دیدم به اسم Brooklyn.توصیه میکنم علاقه مندان به مهاجرت حتما حتما ببیننش.دقیقا خودتون رو جای اون دختر قرار بدین و باهاش به آمریکا مهاجرت کنین.باهاش گریه کنین و باهاش شاد بشین.باهاش سفر کنین و باهاش دنبال شغل بگردین و باهاش به سرزمین قبلیتون به دید بی وفا نگاه کنین.
تشکر کنندگان: behbod ، aram_hpanahi ، amin_j
(2016-04-01 ساعت 04:03)Ali_Hunter نوشته:  
(2016-04-01 ساعت 03:43)jsmlz نوشته:  
(2016-04-01 ساعت 02:19)Ali_Hunter نوشته:  خاک کف پاتو با کل آمر.یکا عوض نمیکنم

میشه مثالتون رو در مورد آمریکا نگید ؟
هر کی اینجا هستش عشق آمریکا هستش
اونم عشقی که سال های سال انتظارش رو میکشیم
حتی مورد  داشتیم 16 سال انتظار کشیده تاحالا !!!

مگه عشقی بالاتر از عشق به مادر یا پدر داریم؟ یعنی آمریکا رفتن مهتره؟واسه اون کسی که این طور فکر میکنه متاسفم.
یه دوست دارم مادرش رحمت خدا رفته حاضره همه زندگیشو بده یه باره دیگه مامانشو ببینه اینو به چشم دیدم که میگم.

اونی هم که 16 سال انتظار کشیده حتما حکمتی تو کارش بوده که نرفته هیچ چیزی تو این دنیا اتفاقی نیست یکی هست که مسیر رو براش تعیین کنه و کمکش کنه بهش برسه.

من فقط خواستم بگم چیزای با ارزش تر از آمر.یکا هم تو زندگی فعلیمون داریم در کل من عذرخواهی میکنم اگه در مورد آمر.یکا مثال زدم.
آفرين ،به طرز فكر شما انيدوارم سايه پدر و مادر هميشه بالا سرت باشه
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، aram_hpanahi
(2016-04-01 ساعت 02:09)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-03-31 ساعت 00:03)Elham usa نوشته:  سلم دوستان ،امروز فهمیدم یکی از اقوام هفته پیش عازم آمریکا شدن ومتوجه شدیم این عزیزان برنده لاتاری ۲۰۱۶بودن وخیلی شیک بی سرو صدا تمام مراحل طی نموده ویزا رو هم کسب کرده وبدون خداحافظی هم تشریف بردن .ودر عجب هستم که این خانم واقای نازنین حتی نمی دونستن آمریکارو با کدوم الف می نویسند.فقط در یک کلام خدا شانس بده ودیگر هیچ???

سلام دوست عزیز امیدوارم برنده شدن مثل ویروس،ویروسی بشه تو خوانوادتون و شما هم این ویروس بهتون منتقل بشه و امسال جزء برنده ها باشید

سلام دوست عزیز،ممنون از تمثیل جالبتون وامیدوارم همینطور باشه .انشالا این ویروس به بچه های مهاجر سرا هم منتقل بشه وهمه مبتلا به ویروس برنده شدن در لاتاری بشن?????
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، Ali_Hunter ، alirezanz ، shahram LA
دوستان یعنی شماره ی کیس نامبر روی گرفتن ویزا تأثیر داره؟! من فکر می کردم فقط رو وقت مصاحبه تأثیر داره

تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839
بعضی ها از ترس اینکه ويزا شون اوکی نشه هيچي نمیگن ولی جالب اینجاست که یکی از آشناها ميگفت بورس تحصیلی گرفته و پس از پیله شدن مشخص شد که لاتاری برنده شدن و هفته ديگه ميرن...
یاد بگيرين D-:
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، copol ، msr839 ، Ali_Hunter ، alireza_guitar
(2016-04-02 ساعت 00:24)DV 17 نوشته:  دوستان یعنی شماره ی کیس نامبر روی گرفتن ویزا تأثیر داره؟! من فکر می کردم فقط رو وقت مصاحبه تأثیر داره

کیس نامبر پایین باعث ميشه زودتر مصاحبه برید و همینطور زودتر ويزا بگیرد
چون کسانی بودن که به خاطر کیس بالا ويزا بهشون نرسیده و یا دیر کلیر شدن
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، copol ، msr839 ، Ali_Hunter
امروز داشتم با ننم در مورد کشورهای مختلف صحبت میکردم ، صحبت به جایی رسید که ...

من گفتم : همه دنیا ایران رو ت.ح.ر.ی.م کردن و کشور ما ارزشی تو دنیا نداره
ننم : واسه این که ما مهم هستیم ، همه آدم های مهم دشمن زیاد دارن ، ایران هم همچنین
من: خیلی از آدم های بزرگ و معروف میخواستن بیان ایران ، اجازه ندادن ( تاپ گیر و ... )
ننم: اینا همشون دشمنای ایران هستن ، با خودشون ویروس میآرن ، جماعت رو میکشن
من :l
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
(2016-04-01 ساعت 01:16)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-01 ساعت 01:03)Ali_Hunter نوشته:  معنای ۷سال رو کی خوب میفهمه؟
دانشجوهای پزشکی...

معنای ۴سال رو کی میفهمه؟
بچه های کارشناسی...

معنای ۲سال رو کی خوب میفهمه؟
سرباز ها...

...

معنای 16 سال انتظار رو کی خوب میفهمه؟  Cool
LORDAmiroo  
و سایر دوستان منتظر که سال هاست در لاتاری شرکت میکنند ...  Big Grin

والا دوست عزيز لاتاري كه شانسيه و درسته كه انتظارشو ميكشيم اما اونقدرا بهش دل نميبنديم، ما چي بگيم كه18 ساله منتظر كارنت شدن هستيم و هنوزم 2 سا ديگه مونده؟
اول 12 سال منتظر شديم از 1998 تا 2010 كه پدر و مادرمون با f4 وارد شن و حالا هم 6 ساله منتظريم كه خودمون با f2b كارنت شيم و هيچي هم معلوم نيست با اين وضع ويزا بولتن !!!
تشکر کنندگان: msr839 ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، alireza_guitar ، jsmlz ، Mahboy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان