کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2016-09-21 ساعت 13:05)farid993 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 10:42)AbbasHTC نوشته:  سلام
دوستان توجه داشته باشن کسانی که مثل بنده در ماهه نوامبر مصاحبه دارند سفارت در تاریخهای ‎10th -24th-30th‎ تعطیل میباشد البته به غیر از جمعه و شنبه های اخر هفته....لطفا برایه گرفتن بلیط توجه داشته باشند.........(روزها به میلادی میباشد)

نامه ی دوم من امروز اومد و تاریخ مصاحبه 30 نوامبره. شما کجا دیدید این تعطیلی ها رو؟

عجب بدبختی شد ها! دوستمون درست گفتن و 30 نوامبر تعطیله!
https://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html
باید ایمیل بزنم ببینم چی میگن Sad
من خودم رو واسه انکارا اماده کرده بودم و دنبال چیزهای اون رفته بودم Sad الان کلی استرس گرفتم و اصلا نمیدونم جتی از کجا شروع کنم واسه امارات Sad دکترهاش هم برعکس ترکیه انگار هیچ سایتی ندارن و فقط شماره تلفنه و هیچ راهنمایی هم نداره توی این صفحه
https://abudhabi.usembassy.gov/medical_examination.html
انگار عین انکارا پست هم داره ولی مطمئن نیستم Sad
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Paniz888
(2016-09-21 ساعت 09:16)somayyehh4156 نوشته:  با سلام و خسته نباشین خدمت تمام دوستان.یه سوالی داشتم.نامه نامزد بنده دیشب جایگزین شد.ما آنکارا رو مکان مصاحبه انتخاب کرده بودیم ولی خودشون تغییر دادن به ابوظبی.کسی میدونه چرا اینطور شده؟چطور میتونیم عوض کنیم و اینکه رو تاریخ مصاحبه اثر میزاره یا نه؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

دوره گذشته هم همین اتفاق برای بعضی از دوستان افتاد.
به علت تقاضای بیش از حد و محدود بودن وقت مصاحبه در سفارت آنکارا، کیسهای اضافی این سفارت به سفارتهای ابوظبی و ایروان منتقل میشه

الان یا باید ماه نوامبر در ابوظبی مصاحبه بشید، یا اینکه درخواست بدید تا کیس شما رو به سفارت آنکارا منتقل کنند که تاریخ مصاحبه تا 2 ماه ممکنه با تأخیر بیافته
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Paniz888 ، somayyehh4156
(2016-09-21 ساعت 14:21)Kaveh نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 09:16)somayyehh4156 نوشته:  با سلام و خسته نباشین خدمت تمام دوستان.یه سوالی داشتم.نامه نامزد بنده دیشب جایگزین شد.ما آنکارا رو مکان مصاحبه انتخاب کرده بودیم ولی خودشون تغییر دادن به ابوظبی.کسی میدونه چرا اینطور شده؟چطور میتونیم عوض کنیم و اینکه رو تاریخ مصاحبه اثر میزاره یا نه؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

به علت تقاضای بیش از حد و محدود بودن وقت مصاحبه در سفارت آنکارا، کیسهای اضافی این سفارت به سفارتهای ابوظبی و ایروان منتقل میشه

الان یا باید ماه نوامبر در ابوظبی مصاحبه بشید، یا اینکه درخواست بدید تا کیس شما رو به سفارت آنکارا منتقل کنند که تاریخ مصاحبه تا 2 ماه ممکنه با تأخیر بیافته

آقای کاوه شما اطلاع دارید از دوستان یا اونهایی که با مهاجرسرا قرارداد دارن کسی نامه دومش برای ایروان اومده یا نه؟ تو سایت سیمون افرادی که ۳۱ می هم فرم دادن هم زدن براشون نامه اومده.( یعنی احتمالا پروسس فرمها تا ۳۱ می هم کامل شده) اینجا تا الان من ۲۶ می و یکی از دوستانی که ۱۷ ام می فرم فرستاده و کیسمون هم حدود ۱۵۰۰ هست چیزی نگرفتیم!
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
(2016-09-21 ساعت 14:29)TiredAdmin نوشته:  

آقای کاوه شما اطلاع دارید از دوستان یا اونهایی که با مهاجرسرا قرارداد دارن کسی نامه دومش برای ایروان اومده یا نه؟ تو سایت سیمون افرادی که ۳۱ می هم فرم دادن هم زدن براشون نامه اومده.( یعنی احتمالا پروسس فرمها تا ۳۱ می هم کامل شده)  اینجا تا الان من  ۲۶ می و یکی از دوستانی که ۱۷ ام می فرم فرستاده و کیسمون هم حدود ۱۵۰۰ هست چیزی نگرفتیم!
من من منم هم نگرفتم 31 می ارسال کردم فرممو Sad
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، a_cute65

آقای کاوه شما اطلاع دارید از دوستان یا اونهایی که با مهاجرسرا قرارداد دارن کسی نامه دومش برای ایروان اومده یا نه؟ تو سایت سیمون افرادی که ۳۱ می هم فرم دادن هم زدن براشون نامه اومده.( یعنی احتمالا پروسس فرمها تا ۳۱ می هم کامل شده)  اینجا تا الان من  ۲۶ می و یکی از دوستانی که ۱۷ ام می فرم فرستاده و کیسمون هم حدود ۱۵۰۰ هست چیزی نگرفتیم!

آمار نامه های دوم رو از شرکت پاریز تراول استعلام کردم، به محض دریافت جواب اطلاع میدم
ممکنه این بازه زمانی در مناطق مختلف، متفاوت باشه و اگه در منطقه آسیا، کیسی با تاریخ 31 می نامه دوم گرفته باشه، احتمال داره ظرفیت سفارتهای آنکارا، ابوظبی و ایروان برای ماه نوامبر تکمیل شده باشه
یعنی حتی با ارسال سریع فرم و کیس نامبر پایین، اگه سفارت از نظر اجرایی ظرفیت کافی برای انجام مصاحبه همه این کیسها در ماه مورد نظر نداشته باشه و همچنین امکان انتقال به سفارتهای دیگه هم نباشه، کیسهای اضافی رو باید ماه های بعد به مصاحبه دعوت کنند.

دوستانی که نامه دوم دریافت کردند هم اگه وضعیت کیسشون رو در مهاجرسرا آپدیت کنند، میشه تا حدودی وضعیت این ماه رو حدس زد
پاسخ
(2016-09-21 ساعت 15:23)Kaveh نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 14:21)Kaveh نوشته:  دوره گذشته هم همین اتفاق برای بعضی از دوستان افتاد.

آمار نامه های دوم رو از شرکت پاریز تراول استعلام کردم، به محض دریافت جواب اطلاع میدم
ممکنه این بازه زمانی در مناطق مختلف، متفاوت باشه و اگه در منطقه آسیا، کیسی با تاریخ 31 می نامه دوم گرفته باشه، احتمال داره ظرفیت سفارتهای آنکارا، ابوظبی و ایروان برای ماه نوامبر تکمیل شده باشه
یعنی حتی با ارسال سریع فرم و کیس نامبر پایین، اگه سفارت از نظر اجرایی ظرفیت کافی برای انجام مصاحبه همه این کیسها در ماه مورد نظر نداشته باشه و همچنین امکان انتقال به سفارتهای دیگه هم نباشه، کیسهای اضافی رو باید ماه های بعد به مصاحبه دعوت کنند.

دوستانی که نامه دوم دریافت کردند، اگه وضعیت کیسشون رو در مهاجرسرا آپدیت کنند، میشه تا حدودی وضعیت این ماه رو حدس زد

ممنونم. متاسفانه مشکل اینه که اکثر کسایی که اینجا میومدن همه رفتن گروههای تلگرام و اونجا رو آپ میکنن. دیگه الان امید ما به سایت مهاجرسرا و اطلاعات پاریز تراوله.
ضمنا اون ۳۱ می که گفتم یک نفر از اروپا بودتو سایت سیمون که من فکر کردم نتیجه میشه گرفت که اینا تا ۳۱ می رو تو kcc پروسس کردن. اینجا هم که تا الان هر کی اعلام کرده یا ابوظبی بوده یا آنکارا. ولی مثلا همین دوستمون که ۱۷ می فرستاده فرم رو و ارمنستان زده براش هیچ خبری نشده!
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh
(2016-09-21 ساعت 14:29)TiredAdmin نوشته:  آقای کاوه شما اطلاع دارید از دوستان یا اونهایی که با مهاجرسرا قرارداد دارن کسی نامه دومش برای ایروان اومده یا نه؟ تو سایت سیمون افرادی که ۳۱ می هم فرم دادن هم زدن براشون نامه اومده.( یعنی احتمالا پروسس فرمها تا ۳۱ می هم کامل شده) اینجا تا الان من ۲۶ می و یکی از دوستانی که ۱۷ ام می فرم فرستاده و کیسمون هم حدود ۱۵۰۰ هست چیزی نگرفتیم!

(2016-09-21 ساعت 15:23)Kaveh نوشته:  آمار نامه های دوم رو از شرکت پاریز تراول استعلام کردم، به محض دریافت جواب اطلاع میدم

دوستانی که نامه دوم دریافت کردند، اگه وضعیت کیسشون رو در مهاجرسرا آپدیت کنند، میشه تا حدودی وضعیت این ماه رو حدس زد

(2016-09-21 ساعت 15:27)TiredAdmin نوشته:  ممنونم. متاسفانه مشکل اینه که اکثر کسایی که اینجا میومدن همه رفتن گروههای تلگرام و اونجا رو آپ میکنن. دیگه الان امید ما به سایت مهاجرسرا و اطلاعات پاریز تراوله.
ضمنا اون ۳۱ می که گفتم یک نفر از اروپا بودتو سایت سیمون که من فکر کردم نتیجه میشه گرفت که اینا تا ۳۱ می رو تو kcc پروسس کردن. اینجا هم که تا الان هر کی اعلام کرده یا ابوظبی بوده یا آنکارا. ولی مثلا همین دوستمون که ۱۷ می فرستاده فرم رو و ارمنستان زده براش هیچ خبری نشده!

با سلام

از دوستان خواهش میکنم که بجای فعالیت در تلگرام , فروم های مهاجر سرا رو فعال نگه دارید

محبت کنید عمل کنید

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، farhhad ، Kaveh
[quote='farid993' pid='724903' dateline='1474446913
از رو سايت سفارت در ابوظبي چك كردم
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، farid993
(2016-09-21 ساعت 15:23)Kaveh نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 14:21)Kaveh نوشته:  دوره گذشته هم همین اتفاق برای بعضی از دوستان افتاد.

دوستانی که نامه دوم دریافت کردند هم اگه وضعیت کیسشون رو در مهاجرسرا آپدیت کنند، میشه تا حدودی وضعیت این ماه رو حدس زد

یعنی دیگه این ماه امیدی به اومدن نامه دوم نیست؟ باید دوباره یک ماه دیگه صبر کنیم ؟؟
بقیش هم با خداست.
پاسخ
با سلام

دوستان محبت کنید امضاهاتون رو تکمیل کنید

کار سختی نیست و میتونه به هممون کمک کنه

یا حق
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، farhhad
(2016-09-21 ساعت 15:40)AbbasHTC نوشته:  از رو سايت سفارت در ابوظبي چك كردم

الان نمیدونم خوش شانسم یا بدشانس! خوش شانس واسه برنده شدن توی لاتاری و بدشانس هم واسه همچین اتفاقی که سفارت پیشرفته ترین کشور دنیا برای من روز تعطیل وقت ملاقات تعیین کرده Big Grin
ایمیل زدم به سفارت و منتظر جوابم Sad
از به چیز دیگه ای هم بدشانسی اوردم البته! اینکه من خودم رو برای انکارا اماده کرده بودم اونوقت سخت ترین و گرون ترین کشور رو برای من انتخاب کردن Sad

یه دنیا هم از شما ممنونم برای یاداوری روزهای تعطیل سفارت چون من امکان نداشت برم دنبال همچین چیزی و یهو میرفتم و به مشکل میخوردم. واقعا ممنون
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، AbbasHTC
دوستان من کیس نامبرم زیر 200 هستش و 28 می فرم 260 رو ارسال کردم چرا نامه دوم واسم نمیاد. اینجوری ک پیداس اصلا ربطی ب کیس نامبر نداره هر کی زودتر فرستاده نامه دومش میاد
پاسخ
(2016-09-21 ساعت 18:30)فام مج نوشته:  دوستان من کیس نامبرم زیر 200 هستش و 28 می فرم 260 رو ارسال کردم چرا نامه دوم واسم نمیاد. اینجوری ک پیداس اصلا ربطی ب کیس نامبر نداره هر کی زودتر فرستاده نامه دومش میاد

والله اين سوال همه دوستاني كه كيس نامبر پايين دارن و دور اول كارنت شدن .ولي جز صبوري كار ديگه اي نميشه كرد (من كه دارم ميميرم از استرس )
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
(2016-08-23 ساعت 09:22)sabmn نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 09:05)babak12 نوشته:  نگران نباشيد دوست عزيز
بسته به كيس نامبر و زماني كه فرم ارسال كردين داره
اسيا اعلام شده

برای چک کردن جایگزینی نامه دوم بدون توجه به ایمیل، چون ممکن است بره تو SPAM و نبینیم از این آدرس

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(e...fault.aspx

استفاده کنید !!!

مهههههههههههههههههههههههم :  

confirmation number که بعد از APPLY کردن DS-260 دریافت کردم کُدی ۱۰ رقمی است که با ۲۰۱۷ شروع نمیشه (مثلا ........AA)

در صورتی که در آدرس فوق برای چک کردن جایگزینی نامه دوم  confirmation number می خواد که با ۲۰۱۷ شروع مبشه !!!

البته با کلیک بر روی Forgot Confirmation Number  و وارد کردن مشخصات خانوادگی و تاریخ تولد و ایمیل واستون  Confirmation Number جایگزین میشه که ۱۶ رقمیه و با ۲۰۱۷ شروع میشه !!!  

لطفا مدیر توضیح بدن    Confirmation Number کدومه :   کُدی ۱۰ رقمی است که با ۲۰۱۷ شروع نمیشه (مثلا ........AA)  یا  کدی که ۱۶ رقمیه و با ۲۰۱۷ شروع میشه ؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من موقع پر کردن فرم چون اطلاعات دقیق از محل کار قبلیم نداشتم اصلا پر نکردم قسمت کار قبلی رو!!! Sad Sad
یعنی یه چیزی حدود 6 سال از سابقه کارم. ولی از 92 سابقه کار دارم.
ایا لازمه برم مجدد پرش کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه اصلا چجوری باید انلاک کنم فرم رو
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان