کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2016-10-21 ساعت 02:02)bahareh75 نوشته:  دوستان عزيز قبل از اينكه براي مصاحبه به سفارت ارمنستان يا ابوظبي و يا هر كشور ديگه اي تشريف ميبرين چك كنيد از سايت سفارت همون كشور كه آيا نياز هست سيس ثبت نام كنيد يا نه!!بچه هاي ابوظبي يادشون نره ثبت نام كنن!پيرينتش رو ببرن با خودشون جزء مدارك ازتون ميخوام

ثبت نام واسه چی؟ و کدوم قسمت باید بریم؟
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 20:20)فام مج نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 14:02)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 13:30)فام مج نوشته:  سلام
من پاسپورتم از تاریخ مصاحبم تا انقضاش 5 ماه وقت داره کسی میدونه باید چیکار کنم ایا تمدیدش بکنم یا نه؟ میترسم تمدید کنم دردسر بشه بخاطر اینکه نامه دومم هم اومده اگرم نکنم بازم نگرانم که افیسر بگه بیشتر از 6 ماه باید اعتبار داشته باشه
سلام
تاجایی که من اطلاع دارم
میبایست پاس خودتون رو عوض کنید
و پاس قبلی رو هم روز مصاحبه به همراه داشته باشید
واین رو قبل از قسم خوردن در روز مصاحبه به افیسر اطلاع دهید  تا همونجا اصلاح بشه
باز اگه دوستان اطلاع بیشتری دارند ، کمکتون کنن.

یعنی بنظرتون مشکلی پیش نمیاد چون من فرم 260 رو با این شماره پاسپورت پر کردم حالا با پاسپورت جدید برم مصاحبه؟
همونجور که دوستمون گفتن پاسپورت جدید و قدیم رو ببرید هیچ مشکلی پیش نمیاد. پاسپورت منم دو روزه اومد. جدا از اینکه از لحاظ قانون سفارت پاسپورت شما اعتبار نداره از یه طرف هم ایشاله وقتی رفتید امریکا و موندگار شدید بهتره که پاسپورتتون مدت اعتبارش زیاد باشه چون اونجا که بخواین پاسپورت رو عوض کنید باید با حافظ منافع توی واشینگتن مدارک رد و بدل کنید و هزینه به دلار بدید و مدت زمان طولانی تری برای دریافت پاسپورت صبر کنید ولی اینجا راحت دو روزه و با هزینه ی پایین و راحت میتونید پاسپورت رو بگیرید. همونجور که میدونید حتی اگه سیتیزین هم بشید و پاس امریکایی بگیرید باز توی ایران موقع ورود و خروج باید پاس ایرانی ارائه بشه

نقل قول:ثبت نام واسه چی؟ و کدوم قسمت باید بریم؟
تبت نام برای پست و دریافت پاسپورت به همراه ویزا
کشوری که مصاحبه دارید رو از سایت زیر انتخاب کنید و مراحل رو پیش برید
https://ais.usvisa-info.com/en-US/countries_list/iv
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ekhveh ، فام مج ، soruosh
اقا همون کد رهگیریه اول رو باید برادیدن نامه دوم بزنیم؟ازبس زدم و نامه اول ودیدم شک کردم به کدها
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 19:52)grimfandango نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 18:23)ssahar نوشته:  اقا همون کد رهگیریه اول رو باید برادیدن نامه دوم بزنیم؟ازبس زدم و نامه اول ودیدم شک کردم به کدها

بله همونه . منم زیاد چک می کردم . درکتون می کنم  Big Grin

والا از بس زدم هنگ کردم
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 13:45)farid993 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 20:20)فام مج نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 14:02)Paniz888 نوشته:  سلام
تاجایی که من اطلاع دارم
میبایست پاس خودتون رو عوض کنید
و پاس قبلی رو هم روز مصاحبه به همراه داشته باشید
واین رو قبل از قسم خوردن در روز مصاحبه به افیسر اطلاع دهید  تا همونجا اصلاح بشه
باز اگه دوستان اطلاع بیشتری دارند ، کمکتون کنن.

یعنی بنظرتون مشکلی پیش نمیاد چون من فرم 260 رو با این شماره پاسپورت پر کردم حالا با پاسپورت جدید برم مصاحبه؟
همونجور که دوستمون گفتن پاسپورت جدید و قدیم رو ببرید هیچ مشکلی پیش نمیاد. پاسپورت منم دو روزه اومد. جدا از اینکه از لحاظ قانون سفارت پاسپورت شما اعتبار نداره از یه طرف هم ایشاله وقتی رفتید آمریکا و موندگار شدید بهتره که پاسپورتتون مدت اعتبارش زیاد باشه چون اونجا که بخواین پاسپورت رو عوض کنید باید با حافظ منافع توی واشینگتن مدارک رد و بدل کنید و هزینه به دلار بدید و مدت زمان طولانی تری برای دریافت پاسپورت صبر کنید ولی اینجا راحت دو روزه و با هزینه ی پایین و راحت میتونید پاسپورت رو بگیرید. همونجور که میدونید حتی اگه سیتیزین هم بشید و پاس آمریکایی بگیرید باز توی ایران موقع ورود و خروج باید پاس ایرانی ارائه بشه

نقل قول:ثبت نام واسه چی؟ و کدوم قسمت باید بریم؟
تبت نام برای پست و دریافت پاسپورت به همراه ویزا
کشوری که مصاحبه دارید رو از سایت زیر انتخاب کنید و مراحل رو پیش برید
https://ais.usvisa-info.com/en-US/countries_list/iv

مرسی از دوستای عزیز برای پاسخ به سوالای من
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
یکی از دوستان در مورد رزومه یه چیزایی نوشتن . من الان کاملا گیج شدم . مگه روز مصاحبه باید رزومه ارایه بدیم؟ لطفا یکی از دوستانی که مصاحبه رفتن لطف میکنن بگن دقیقا چه مدارکی رو باید روز مصاحبه همراه ببریم ؟چون من خودم سایت سفارت رو خوندم چیزی در این باره ندیدم
ممنونم از همه دوستان که اینجا کمک میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 23:24)فام مج نوشته:  سلام
یکی از دوستان در مورد رزومه یه چیزایی نوشتن . من الان کاملا گیج شدم . مگه روز مصاحبه باید رزومه ارایه بدیم؟ لطفا یکی از دوستانی که مصاحبه رفتن لطف میکنن بگن دقیقا چه مدارکی رو باید روز مصاحبه همراه ببریم ؟چون من خودم سایت سفارت رو خوندم چیزی در این باره ندیدم

رزومه لازم نیست. پرونده های پیچیده تر رو ممکنه آفیسر بگه برید برای من یه روزمه از سوابق درسی و کاری و سفرهاتون بفرستید واسه همین دوستان مین یه دونه درست کنیم همراهمون باشه بد نیست. همین
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، فام مج ، soruosh
سلام دوستان
منم با نظر ایشون کاملا موافقم مدارک اضافه باعث پیچیده شذم پرونده میشه
دوستان من با شماره کیس زیر 400 هنوز نامه دوم نگرفتم البته فرم رو در 5جون فرستادم اما بخاطر یکسری از تاریخ های مدارک تحصیلیم آنلاک کردم ومجدد در 12جولای ارسال کردم ویکبار به KCCزنگ زدم تقریبا 10هفته از ارسال مجدد گذشته بود که گفتن در حال بررسی هستن الان که تقریبا شده 14 هفته اما هنوز خبری نیست .به نظرتون دوباره زنگ بزنم یانه؟
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 22:28)saeidsh نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 21:15)KORYO نوشته:  سلام
من با کیس نامبر 3100 ، در تاریخ 14 اکتبر نامه دوم را دریافت کردم.
مصاحبه ام در اوایل دسامبر و محل مصاحبه ام از آنکارا به ایروان توسط خودشان تغییر یافت.
با آرزوی موفقیت برا همه دوستان

manam daghighan mesle shoma hastam faghat tarikhe mosahebam hafte sevome december hast maro dar jariane karetun bezarid

سلام دوست عزیز
به امید خدا ، حتماً با شما عزیزان در جریان خواهم گذاشت.
موفق باشید
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، Paniz888 ، soruosh
(2016-10-23 ساعت 13:16)grimfandango نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:35)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:24)فام مج نوشته:  سلام

رزومه لازم نیست. پرونده های پیچیده تر رو ممکنه آفیسر بگه برید برای من یه روزمه از سوابق درسی و کاری و سفرهاتون بفرستید واسه همین دوستان مین یه دونه درست کنیم همراهمون باشه بد نیست. همین

دقیقا همینطوره . رزومه الزامی نیست . منم با توجه به تجربه های دوستان بخصوص در سفارت فرانکفورت تهیه کردم . قرار ام نیست ارائه بدم. اگر بخوان میدم رزومه رو   Smile

دوست عزیر میشه لطفا اگه امکان داره نمونه رزومه ای که نوشتین رو بزارین که ما هم بتونیم از نوع رایتینگش استفاده کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، aminrahimi
سلام و درود, دوست عزیز مطمئن هستید مدرک دیپلم و ترجمش لازم نیست؟ من کاردانی و لیسانس رو دارم میبرم فقط.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-23 ساعت 14:59)grimfandango نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 14:22)KORYO نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 22:28)saeidsh نوشته:  manam daghighan mesle shoma hastam faghat tarikhe mosahebam hafte sevome december hast maro dar jariane karetun bezarid

سلام دوست عزیز
به امید خدا ، حتماً با شما عزیزان در جریان خواهم گذاشت.
موفق باشید

دوست عزیز سلام

میشه بپرسم کیس شما از لحاظ تحصیلات و سربازی و رشته به چه صورت هست؟  البته چون تو امضا تون ذکر نکردید پرسیدم اگر مایل به پاسخگویی نیستید موردی نداره فقط میخواستم با خودم مقایسه کنم.  ممنون  Shy

سلام دوست گرامی
تحصیلات خودم فوق دیپلم تربیت بدنی ، معافیت از خدمت و شغل خودم و همسرم غیردولتی هستش.
در خدمتم
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-24 ساعت 14:01)grimfandango نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 12:21)KORYO نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 14:59)grimfandango نوشته:  دوست عزیز سلام

میشه بپرسم کیس شما از لحاظ تحصیلات و سربازی و رشته به چه صورت هست؟  البته چون تو امضا تون ذکر نکردید پرسیدم اگر مایل به پاسخگویی نیستید موردی نداره فقط میخواستم با خودم مقایسه کنم.  ممنون  Shy

سلام دوست گرامی
تحصیلات خودم فوق دیپلم تربیت بدنی ، معافیت از خدمت و شغل خودم و همسرم غیردولتی هستش.
در خدمتم

ممنون دوست عزیز.  منو همسرم هم در حال تحصیل فوق هستیم شغل فعلی مون که در غربته در ایران هم غیر دولتی بود.  

دیدم کیس ماها تا کارنت شد نامه دومش اومد گفتم ببینم یا زیاد حساسیم  که سریع دعوتمون کردن بریم ای پی یاشاید بر عکس.

بنظرم شما که یکضربی.  دعا کن مام یک ضرب شیم.

با آرزوی موفقیت و بهترین ها

namidunam che khabi didan vali chun beyne 3000 dore ghabl va 3200 dore jadid faseleie nis hame ro sari name dovom dadan chun 200 ta tedadi nis vali motevajeh shodam vaghean tarikhe ersale forme ds260 dar elam be mosahebe tasirgozar ast
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، aminrahimi
(2016-10-21 ساعت 02:02)bahareh75 نوشته:  دوستان عزيز قبل از اينكه براي مصاحبه به سفارت ارمنستان يا ابوظبي و يا هر كشور ديگه اي تشريف ميبرين چك كنيد از سايت سفارت همون كشور كه آيا نياز هست سيس ثبت نام كنيد يا نه!!بچه هاي ابوظبي يادشون نره ثبت نام كنن!پيرينتش رو ببرن با خودشون جزء مدارك ازتون ميخوام

salam aya emkan dare begid be ma ke che soalaie azatun porsidan va be nazare khodetun dalile AP khordan chi bud?
ishala ta yeki 2mahe ayand visatun biado sari berid donbale arezuhatun
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: naz s
(2016-10-24 ساعت 14:35)saeidsh نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 14:01)grimfandango نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 12:21)KORYO نوشته:  سلام دوست گرامی
در خدمتم

ممنون دوست عزیز.  منو همسرم هم در حال تحصیل فوق هستیم شغل فعلی مون که در غربته در ایران هم غیر دولتی بود.  

دیدم کیس ماها تا کارنت شد نامه دومش اومد گفتم ببینم یا زیاد حساسیم  که سریع دعوتمون کردن بریم ای پی یاشاید بر عکس.

بنظرم شما که یکضربی.  دعا کن مام یک ضرب شیم.

با آرزوی موفقیت و بهترین ها

namidunam che khabi didan vali chun beyne 3000 dore ghabl va 3200 dore jadid faseleie nis hame ro sari name dovom dadan chun 200 ta tedadi nis vali motevajeh shodam vaghean tarikhe ersale forme ds260 dar elam be mosahebe tasirgozar ast

سلام دوستان
لطفاً متون خودتون را فارسی تایپ کنید و یا به زبان انگلیسی بنویسید. ممنون میشم
من هم برای شما عزیزان آرزوی ویزای یکضرب را دارم.
در مورد تاثیر گذار بودن تکمیل فرم 260 نمیتونم هیچ نظری بدهم ، اونها به اندازه کافی وقت برای بررسی فرم ما دارند. حالا بسته به موقعیت افراد و شاید خیلی از فیلدها اونها حساسیت داشته باشند و با تاخیر نامه دوم را بفرستند.
آرزوی موفقیت و تندرستی برای همه دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان