کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
سلام تاریح مصاحبه دوماه دیگه است برای بچه ها. برای من که شماره کیس 7500 هست به نظر دوستان مشکل ساز نیست چون ممکنه که دو ماه دیگه شماره من کارنت بشه دل نگرانم
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 16:41)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 13:40)خوش لحن نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 13:23)gogoli-boy نوشته:  با سلام

١. تعيين وقت مديكال از دكتر معتمد سفارت
٢. ترجمه مدارك مورد نياز ( ترجمه تمام مقاطع تحصيلي ، ترجمه شناسنامه ، ترجمه كارت پايان خدمت ، ترجمه سند ازدواج )
٣. مدارك مورد نياز سفارت
- پاسپورت + كپي
- ترجمه شناسنامه + كپي
- ترجمه كارت پايان خدمت + كپي
- ترجمه تمام مقاطع تحصيلي + كپي
- ترجمه سند ازدواج + كپي
......
ضمن تشكر از توضيحات كامل شما

منم چند مورد اضافه مي كنم كه دوستان فراموش نكنند
1-رسيد ثبت نام csc
2-نامه اول
3-تائيديه 260

عذر میخوام اما این رسید ثبت نام csc چیه دیگه؟

در ابتدا وارد سایت زیر شده:
www.usvisa-info.com
زمانی که شما وارد سایت بالا می شوید به دلیل آنکه شما قصد ویزای مهاجرتی دارید گزینهImmigrant Visa Applicants را انتخاب می نمایید.
دوست عزیز شما باید بر روی کشوری که در آن وقت مصاحبه دارید رفته و زبان مورد نظر خود رو انتخاب کنید ، و همچنین می توانید زبانی رو که راحت هستید انتخاب نمایید ، شما با زبان فارسی ثبت نام نمایید و چون در انتها نیاز دارید که رسید ثبت نام رو به زبان انگلیسی تحویل دهید به راحتی در هر قسمت می توان تغییر داد پس با زبان فارسی شروع می نمایید ، زبان فارسی را انتخاب نمایید. با انتخاب زبان فارسی شما به صفحه ماموریت سفارت مورد مصاحبه انتقال می یابید که به رنگ سبز رنگ است.
در این صفحه با انتخاب گزینه ثبت(1) را انتخاب می نماییم. در صفحه بعد بر روی گزینه "ایجاد حساب" کلیک کرده صفحه ای باز می گردد که شما اطلاعات اولیه شخص برنده را وارد می نمایید.
در صفحه باز شده در این صفحه شما باید گزینه ( من تاریخ وقت مصاحبه کنسولی را از مرکز ملی ویزا (NVC) ، مرکز کنسولی کنتاکی (KCC) یا بخش کنسولی دریافت کرده ام و به من گفته شده است قرار مصاحبه خود را در این سایت کنم) انتخاب می نماییم.
در صفحه بعد شما اطلاعات اصلی(نام ، نام خانوادگی،ایمیل، تایید ایمیل ، رمزعبور و تایید رمز عبور) را بر طبق پاسپورت وارد کرده و تیک گزینه من اطلاعات فوق را خوانده واز آنها آگاهی دارم را کلیک کنید و کد امنیتی را وارد کنید و گزینه ایجاد حساب را کلیک نمایید.
پس از تایید به مرحله بعد رفته و تیک گزینه (ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم ) را انتخاب کنید. با زدن گزینه ادامه به صفحه بعدی خواهید رفت.
در این صفحه اطلاعات تکمیلی کیس اصلی را بر طبق پاسپورت وارد کنید:
این اطلاعات شامل:
نام، نام خانوادگی، ملیت ، شماره پاسپورت، تاریخ تولد، جنسیت، شماره تلفن با کد کشور ، ایمیل، شماره پرونده (کیس نامبر)، کانفرمیشن نامبر فرم DS-260 ، را وارد کنید و گزینه ایجاد متقاضی را کلیک کنید.
در این قسمت شما اطلاعات اصلی رو برای فرد اصلی مشاهده میگردد و شما فقط تابعیت و سپس تاریخ تولد و شماره تلفن و ایمیل شماره پاسپورت و جنسیت را مشخص می نمایید. توجه داشته باشید که منظور از شماره پرونده همان کیس نامبر و منظور از DS-260 Number منظور همان Confirmation Number فرم DS-260 است که پس از ثبت نهایی فرم به شما اعلام میگردد را باید وارد نمایید و در انتها ذخیره نمایید.
در مرحله بعد در صورت وجود زیر مجموعه گزینه افزودن متقاضی را کلیک کنید و افراد کیس را از این طریق اضافه کنید.
حال بر روی "انتخاب محل تحویل" رفته و محلی رو که قصد Pick up دارید انتخاب می نمایید در واقع در اینجا شما PTT رو انتخاب می نمایید.
در ادامه با زدن گزینه ادامه به صفحه ای هدایت میشوید که)همون جایی که هوشمند عمل می کند( به شما نشان داده خواهد شد که شما یک قرار ملاقات در چه تاریخ و زمان و ساعتی خواهید داشت.
در انتها با زدن گزینه تکمیل ثبت نام ثبت اطلاعات به پایان رسیده و به شما صفحه ای را نشان خواهد داد که تمامی اطلاعات در آن موجود می باشد البته ایمیلی به شما ارسال خواهد شد که حاوی این اطلاعات به هر سه زبان فارسی ، انگلیسی ، و زبان محل کشور سفارت مورد نظر می باشد.
حال برای آنکه بتوان برای سفارت پرینت انگلیسی برده شود از پایین صفحه قسمت سیاه رنگ میبینید که نوشته است زبان و جلوی آن فارسی شما به راحتی آن را تغییر داده به زبان انگلیسی و از بالا صفحه گزینه پرینت که به صورت عکس پرینت هست را زده و پرینت بگیرید.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Ebrahimikia ، soruosh ، کیارش2017
(2017-03-29 ساعت 18:43)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 16:41)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 13:40)خوش لحن نوشته:  ضمن تشكر از توضيحات كامل شما

منم چند مورد اضافه مي كنم كه دوستان فراموش نكنند
1-رسيد ثبت نام csc
2-نامه اول
3-تائيديه 260

عذر میخوام اما این رسید ثبت نام csc چیه دیگه؟

www.usvisa-info.com
زمانی که شما وارد سایت بالا می شوید به دلیل آنکه شما قصد ویزای مهاجرتی دارید گزینهImmigrant Visa Applicants  را انتخاب می نمایید.
دوست عزیز شما باید بر روی کشوری که در آن وقت مصاحبه دارید رفته و زبان مورد نظر خود رو انتخاب کنید ، و همچنین می توانید زبانی رو که راحت هستید انتخاب نمایید ، شما با زبان فارسی ثبت نام نمایید و چون در انتها نیاز دارید که رسید ثبت نام رو به زبان انگلیسی تحویل دهید به راحتی در هر قسمت می توان تغییر داد پس با زبان فارسی شروع می نمایید ، زبان فارسی را انتخاب نمایید. با انتخاب زبان فارسی شما به صفحه ماموریت سفارت مورد مصاحبه انتقال می یابید که به رنگ سبز رنگ است.

بی نهایت واسه وقتتون ممنونم که واسه پاسخ گذاشتید.
فقط عذر میخوام من به زبان انگلیسی ثبت نام رو شروع کردم و  الان هم مشکلی هم نیس منتها من اون قسمتی رو که فرمودین به فارسی:
(ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم )
رو نمیدونم گزینه 2 هست یا 3 چون  گزینه 2 میگه :
ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم
اما گزینه 3 میگه :
ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای یک K ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم

من متوجه این نمیشم که ملاقات با K ملاقات چه فرقی داره ومن که لاتاری هستم ایا K ملاقات محسوب میشم؟

سوال اخر من که هنوز هیچ ایده ای ندارم راجم محل pick-up کجا رو انتخاب کنم؟

باز هم ممنونم از وققتون
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
نياز به پست كردن مدارك به انكارا هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 19:28)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 18:43)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 16:41)Moh.Bahrami1989 نوشته:  عذر میخوام اما این رسید ثبت نام csc چیه دیگه؟

www.usvisa-info.com
زمانی که شما وارد سایت بالا می شوید به دلیل آنکه شما قصد ویزای مهاجرتی دارید گزینهImmigrant Visa Applicants  را انتخاب می نمایید.

فقط عذر میخوام من به زبان انگلیسی ثبت نام رو شروع کردم و  الان هم مشکلی هم نیس منتها من اون قسمتی رو که فرمودین به فارسی:
(ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم )
ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم
اما گزینه 3 میگه :
ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای یک K ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم

من متوجه این نمیشم که ملاقات با K ملاقات چه فرقی داره ومن که لاتاری هستم ایا K ملاقات محسوب میشم؟

باز هم ممنونم از وققتون
خواهش دوست عزيز
دوست عزيز شما بهتر است زبان سايت تغيير بدهيد تا بهتر بتوانيد ادامه ثبت نام انجام بدهيد. براي اين كار در قسمت پايين سايت زبان سايت را به فارسي تغيير دهيد تا ثبت نام را به راحتي كامل كنيد.
در حالت انگليسي مرحله اول بايد تيك گزينه ١ بزنيد و در مرحله دوم بايد تيك گزينه دوم را انتخاب كنيد.
ويزاي k مربوط به ويزاي نامزدي و ازدواج است و به لاتاري مربوط نمي شود.
در مورد محل پيك آپ و پست اگر سفارت مورد نظر شما ارمنستان هست فقط يك محل براي انتخاب موجود هست و نام آن محل پست اميريان هست.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989 ، soruosh
(2017-03-29 ساعت 19:51)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:28)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 18:43)gogoli-boy نوشته:  در ابتدا وارد سایت زیر شده:
www.usvisa-info.com

اما گزینه 3 میگه :

باز هم ممنونم از وققتون
خواهش دوست عزيز
دوست عزيز شما بهتر است زبان سايت تغيير بدهيد تا بهتر بتوانيد ادامه ثبت نام انجام بدهيد. براي اين كار در قسمت پايين سايت زبان سايت را به فارسي تغيير دهيد تا ثبت نام را به راحتي كامل كنيد.
در حالت انگليسي مرحله اول بايد تيك گزينه ١ بزنيد و در مرحله دوم بايد تيك گزينه دوم را انتخاب كنيد.
در مورد محل پيك آپ و پست اگر سفارت مورد نظر شما ارمنستان هست فقط يك محل براي انتخاب موجود هست و نام آن محل پست اميريان هست.
موفق باشيد.

واقعا متشکر دوست عزیز
فقط یک سوال به عنوان سوال اخر...
توی مرحله ای که اطلاعات پاسپورت رو وارد میکنیم یه جا زده primary phone و ظاهرا شماره ای رو میخواد که من توی ایروان داشته باشم تا بشه باهام تماس گرفت اما خب من که شماره ای در ایروان ندارم... چه باید کرد؟

بازم دم شما گرم Smile
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 20:05)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:51)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:28)Moh.Bahrami1989 نوشته:  بی نهایت واسه وقتتون ممنونم که واسه پاسخ گذاشتید.
اما گزینه 3 میگه :

باز هم ممنونم از وققتون
خواهش دوست عزيز
موفق باشيد.

واقعا متشکر دوست عزیز
فقط یک سوال به عنوان سوال اخر...
توی مرحله ای که اطلاعات پاسپورت رو وارد میکنیم یه جا زده primary phone و ظاهرا شماره ای رو میخواد که من توی ایروان داشته باشم تا بشه باهام تماس گرفت اما خب من که شماره ای در ایروان ندارم... چه باید کرد؟

بازم دم شما گرم Smile

دوست عزيز شما شماره تلفن ايران وارد كنيد ، به اين دليل كه اين مرحله اول ثبت نام هست ، براي زماني است اگر شما ويزاي يكضرب گرفتيد آفيسر از شما پاسپورت گرفته و بعد از ٣ روز كاري ( در صورت تعطيلات آخر هفته ٥ روز كاري ) با مراجعه به پستي كه ثبت نام كرديد ويزا را دريافت مي كنيد ، و اگر آفيسر به شما گفت كيس شما شامل مراحل اداري هست ، بعد از اتمام مراحل اداري و اعلام كيس نامبر شما در سايت شما بايد مرحله دوم ثبت نام انجام بدهيد و مدارك مورد نظر را به پست حضورا ارائه دهيد كه در آن زمان متصدي پست فرم اطلاعات تماس و از شما شماره تلفن كه در كشور محل مصاحبه در دسترس هست درخواست مي كند كه شما بعد از ورود به كشور محل مصاحبه خريداري مي كنيد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، کیارش2017
(2017-03-29 ساعت 19:43)Eskaf نوشته:  نياز به پست كردن مدارك به انكارا هست؟

با سلام
خير احتياج نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اخه قبلا گويا بايد پست ميشد
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 21:27)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:43)Eskaf نوشته:  نياز به پست كردن مدارك به انكارا هست؟

با سلام
خير احتياج نيست.

ممنون از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 21:34)Eskaf نوشته:  سلام
اخه قبلا گويا بايد پست ميشد
با تشكر

با سلام
بله قبلا دوستان ارسال می کردند ، ولی تا جایی که من اطلاع دارم تعداد زیادی از دوستان امسال ارسال نکردند و مدارک حضورا ارایه دادند و هیچ مشکلی ایجاد نشده است.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
]

سلام
تبریک صمیمانه به دوستان و عزیزانی که نامه دوم رو دریافت کردن
عزیزان لطف کنید و مرحمت نمایید امضای خودتون رو تکمیل کنید ، چیز پیچیده ای نیست و اطلاعات شخصی از شما نمیخواهد ، فقط دو رقم اول کیس نامبر و تاریخ آخرین سابمیت  فرم ds260 و محل و زمان مصاحبه مثل سایر عزیزانی که امضا دارند ،
حالا اگر اطلاعات تکمیلی ارایه کردید مثل تعداد اعضای کیس یا سفارت انتخابی شما  و هر چیز مرتبط با پیشرفت کار شما ، نهایت لطف و محبت شما رو به اعضای مهاجر سرا نشون میده
کار سختی نیست فقط کافیه حدود ۱۰ ارسال داشته باشید و از طریق کنترل پنل کاربر که در بالای صفحه سمت راست هست وارد تنظیمات حساب کاربری شوید و قسمت ویرایش امضا رو انتخاب کنید
این امر در حین سادگی لطف شما رو نشون میده و کمک میکنه به سوالات شما جواب بهتر و منطقی تر داده بشه
وجودتون سلامت ، دلتون شاد و موفق باشید
سپاسگزارم
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، soruosh
مرسی بابت راهنمایی. من این مراحل رو انجام دادم منتها بعد از ساخت حساب و وارد کردن کیس نامبر و کانفرمیشن نامبر و پیام داد که این شماره پرونده هنوز برای وقت ملاقات اعلام نشده . چکار باید بکنم
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-03-30 ساعت 02:19)Ebrahimikia نوشته:  مرسی بابت راهنمایی. من این مراحل رو انجام دادم منتها بعد از ساخت حساب و وارد کردن کیس نامبر و کانفرمیشن نامبر و پیام داد که این شماره پرونده هنوز برای وقت ملاقات اعلام نشده . چکار باید بکنم

سلام
جواب این سوال رو که سوال منم بود دیروز دوست خوبمون در قسمت پیکاپ پاسپورت دادن.
ظاهرا یک تا دو هفته قبل مصاحبه باید انجام بشه.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia ، soruosh
(2017-03-30 ساعت 09:19)farhhad نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 02:19)Ebrahimikia نوشته:  مرسی بابت راهنمایی. من این مراحل رو انجام دادم منتها بعد از ساخت حساب و وارد کردن کیس نامبر و کانفرمیشن نامبر و پیام داد که این شماره پرونده هنوز برای وقت ملاقات اعلام نشده . چکار باید بکنم

سلام
جواب این سوال رو که سوال منم بود دیروز دوست خوبمون در قسمت پیکاپ پاسپورت دادن.
ظاهرا یک تا دو هفته قبل مصاحبه باید انجام بشه.

ممنون.پس فعلا واسه ثبت نام پست اقدام نکنیم. تا دو هفته به زمان مصاحبه. موفق باشید .
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان