کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
آخ که چقدر این جمله رو هر بار میبینم به دلم خوش میشینه : "محتویات این ارسال پنهان می‌باشد، زیر کاربر **** در لیست سیاه شما قرار دارد." اصلا حال میکنم تو این وانفسا
پاسخ
تشکر کنندگان: Rfali77 ، milade ، @t@r ، aram_hpanahi ، jalayevatan
بچه ها آدرس سایت و گذاشتین؟
به امید فردا...
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، aram_hpanahi ، milad.abadani
(2017-05-02 ساعت 18:45)milade نوشته:  یه یادی هم کنیم از بچه های پارسال که امسال یا هستند یا نیستند. حالتون چطوره؟

@alirezanz@ ، @dv2017@ ، @someonelikeyou@ ، @LORDAmiroo@ ، @tenardie2bai@ ، @kkr200@ ، @aram_hpanahi@ ، @msr839@ ، @نسل سوخته@ ، @arminqt@ ، @karaoke@ ، @meraj-fallahi@ ، @asrainman@ ، @elahe mousavi@ ، @Pakpourasghar@ ، @amirmc@ ، @abas_kashan@ ، @jalayevatan@ ، @mr.amir007@ ، @DV 17@ ، @آخشام@ ، @hamedDV@ ، @Caspian_Wave@ ،@runioe@ ،@مارال6@ ،@payamshad@ ،@avenger@ ،@mehran.bash@ ،@kouroshz0@ ،@khatarnak@ ،@sheghi@ ،@amir2017@ ،@eexaminee@ ،@babisondes@ ،@fairy@ ،@2017@ ،@fadmin@ ،@jalliill@ ،@mehre cyrus@ ،@alireza_guitar@ ،@bobs@ ،@taptan@ ،@mary59@ ،@amino@ ،@jsmlz@ ،@mona_ir@ و ...

Present Big Grin
Im fine
How r u? Wink

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، dv2017 ، Ali_Hunter ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2017-05-02 ساعت 18:55)aaa1990 نوشته:  الان  كه زوده.بذار جمله ي معروف has not been selected  رو كه ديدم براي هرگونه فحش ركيك و دعوا و بزن بزن درخدمتم?
الان نشستم تو بالكن دارم چايي سيگار ميزنم و براي سفر به تگزاس برنامه ريزي ميكنم،قشنگ حس يه آدم عاشق رو داريم كه ميخوايم تا چندساعت ديگه عشقمون رو ببينيم ولي ميفهميم همش كشك بوده.ولي همين حال خوشش هم عالمي داره
(2017-05-02 ساعت 18:36)milade نوشته:  مایلی یه بحثی باهات راه بندازم که تا 9:30 ما رو از هم سوا کنن؟  Cool

امیدوارم قبول بشی چایی بپره تو گلوت از بالکن بیفتی پایین گلدونای خونه پایینی رو خراب کنی بیفتی رو پلیت و خانواده که داره میبینه داری کل خونه رو خراب میکنی با تیر بزننت! Big Grin Big Grin Big Grin

پ.ن: شوخی میکنم، امیدوارم عشقت رو ببینی Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2017-05-02 ساعت 18:56)kits نوشته:  آخ که چقدر این جمله رو هر بار میبینم به دلم خوش میشینه : "محتویات این ارسال پنهان می‌باشد، زیر کاربر **** در لیست سیاه شما قرار دارد." اصلا حال میکنم تو این وانفسا

منو میگه! Cool بسوز بابا Big Grin رفوزه مادام العمر! Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
این ( پ.ن: ) هم عجب چیزی هست ‌...
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2017-05-02 ساعت 17:37)نسل سوخته نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 23:07)aram_hpanahi نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 19:19)نسل سوخته نوشته:  سلام به همه قدیمیها ودوستان عزیز امسال سعی کردم اصلا به مهاجر سرا سر نزنم شاید امسال برنده شدم خخخخخ

به به نسل سوخته عزیز خوش اومدی

ممنونم دوست گلم ایشالا امسال جزو برنده ها هستید Smile

ممنونم انشالا که شما هم برنده بشید
پاسخ
تشکر کنندگان: نسل سوخته
(2017-05-02 ساعت 18:57)amino نوشته:  Present  Big Grin
Im fine
How r u?  Wink

یس یس.
علی گو تو اسکول اوری دی بای باس.
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، amino ، jalayevatan
سلام
خواننده خاموش این صفحه از زمان ثبت نام به صورت گسسته البته
چون بااینکه ثبت نام کردم اینجا ولی کد فعال سازی برام میل نشده بود و تا الان که تازه اکانتمو اکتیو کردم
منم سال اول ثبت نام کردم
البته یه بار در اوان جوانی یادمه داداشم از ما عکس گرفت گفت میخوام واسه لاتری . که اصلا نمی دونستم چیه اون موقه سال 2008 و حالا 10 سال بعد خودم ثبت نام کردم
ایشالا خبر موفقیت همه بچه های اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan
(2017-05-02 ساعت 19:00)milade نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:56)kits نوشته:  آخ که چقدر این جمله رو هر بار میبینم به دلم خوش میشینه : "محتویات این ارسال پنهان می‌باشد، زیر کاربر **** در لیست سیاه شما قرار دارد." اصلا حال میکنم تو این وانفسا

منو میگه!  Cool بسوز بابا  Big Grin رفوزه مادام العمر!  Big Grin  Big Grin

ببین اسم تو ۶ تا ستاره باید بخوره
این چارتاس Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، aram_hpanahi
(2017-05-02 ساعت 16:37)leader-m نوشته:  دوستان یه سوال هر کشوری اگه 50000هزار تا ویزا بگیره دیگه کنسل میشه برنامه لاتاری برا اون کشور.تا اینجاش فک کنم درسته.حالا سوال: هرساله تقریبا ایران چیزی حدود 3500تا ویزا میگیره.50000هزار تقسیم بر 3500 حدود 14میشه.چرا ایران تا حالا حذف نشده؟از چه سالی لاتاری شروع شده برا ایرانیان؟میشه یکی بگه چه جوریه داستان.سپاس

سهمیه هر کشور بر اساس تعداد ورود مهاجران در 5 سال گذشته تعیین میشه با توجه به قبولی 3500 در هرسال برا 5 سال میشه17500 پس هیچ وقت سهمیه ایران تمام نمیشه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، leader-m ، aram_hpanahi ، sepideh1234
(2017-05-02 ساعت 18:56)milade نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:53)نیلای نیلو نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:37)dv2017 نوشته:  دوست عزیز ساعت هشت و نیم شب به وقت ایران سایت باز میشه و میتونید چک کنید

ممنون از پاسختون

پارسال یکی رو داشتیم هم نام شما، رد شد.

جالبه ...امیدوارم شانس من از کاربر پارسالی بیشتر باشه Big Grin هر چند امسال سال اول و آخر ثبت نام بود ولی ممنون از یادآوری تون !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، milade ، reza6966 ، aram_hpanahi ، milad.abadani
(2017-05-02 ساعت 18:57)M0HSeN_US نوشته:  بچه ها آدرس سایت و گذاشتین؟

www.gmail.com
اما واسه اینکه حرص Rfali77 رو در بیارم،
پ.ن:http://dvlottery.state.gov/
پاسخ
تشکر کنندگان: Rfali77 ، reza6966 ، M0HSeN_US ، aram_hpanahi

مگه داریم؟ مگه میشه؟؟ من که بدتر با دیدن این جمله فوضولیم گل میکنه که این ارسال چی بوده ??
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، reza6966 ، aram_hpanahi ، milad.abadani
(2017-05-02 ساعت 19:02)نیلای نیلو نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:56)milade نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:53)نیلای نیلو نوشته:  ممنون از پاسختون

پارسال یکی رو داشتیم هم نام شما، رد شد.

جالبه ...امیدوارم شانس من از کاربر پارسالی بیشتر باشه  Big Grin هر چند امسال سال اول و آخر ثبت نام بود ولی ممنون از یادآوری تون !!!

خواهش میکنم.
اما چون امید دارید و گویا برنامه دیگه، امیدوارم برنامه های دیگتون هم به هم بخوره!! Big Grin Cool

پ.ن: ( باز هم به جهت لج در اری Rfali77 ) دوست عزیز شوخی میکنم. امیدوارم برنده باشید با کیس نامبر 1 که همه بتونند حدس بزنند و هر روز فرم 260 رو باز کنن برا ویرایش! Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، reza6966 ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان