کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
بنظر من همه قبول شده ها از تهران هستن
هر کیو دیدم از تهران بوده Sad Sad Sad
یه چیزایی هس ما نمیدونیم
فکرکنم سن و مدرک تحصیلی رو هم تاثیر بدن Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 12:14)dv2017 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 11:56)Alimm20h نوشته:  تاحالا یرنده داشتیم؟ به نظر من یه چیزی هست هرکی دیر چک میکنه برنده میشه سال بعد یکی دو روز دیرتر چک میکنم شاید توفیقی بشه
هیچی نیست آقا رضا ، فقط شانسه
ایشالا شما خوش شانس باشید دوست عزیز Smile
توی تلگرام قبولی اعلام شده ؟
دو نفر گفتند برنده شدیم ولی نشده بودن حالا یکی دو هفته دیگه برنده ها ثبت نام میکنند اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Kismet
(2017-05-03 ساعت 12:19)Roshanak.shahabodin نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 12:14)usjafar نوشته:  The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

از درست بودن اطلاعاتم ( Confirmation Number و ... ) مطمعنم. این مشکل فقط برای یکی از دوستام هست. کسی نظری داره ؟؟؟

سلام ما هم همین مشکل روداریم

منم همین مشکل رو دارم نه صفحه خودم باز میشه نه صفحه پدرم.
از درست بودن اطلاعات ورودی هم مطمئنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 12:09)ostokhan نوشته:  دوستان که اکثرا برنده نشدید

امسال هم پرونده اش بسته شد و یه خاطره تلخی برامون چند باره رقم زد.

من به احتمال قوی ثبت نامی ندارم سال دیگه.

دوستانی که امسال شمارش معکوس بودن  خوبی بدی بود دیگه ببخشید.

خواستم یه خداحافظی کنم از دوستان. معلوم نیست برگردم اینجا در آینده یا نه

هر کجا هستید موفق و کامیاب باشید
اشکال نداره من پست های شمارو کپی کنم تو سایتم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم برنده نشدم ???
ولی ایکاش پولی میکردن ثبت نام رو مثلا ۵ دلار تا همه همینجوری یرخی و قبیله ای ثبت نام نکنن واونایی که میخان ثبت نام کنن مطمئنا نصف این افراد هم ثبت نام نمیکنن اگه پولی شه
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: nazi56 ، jalayevatan ، j@vad
Sad Sad
سلام دوستان
می خواستم ببینم این مشکل فقط برای منه یا برای شمام هست
من هر چی این کانفرمیشن رو می زنم میگه اشتباهه .حتی وقتی توی قسمت فراموش کردن کانفرمیشن میرم بازم میزنه چنین مشخصاتی وجود نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

از درست بودن اطلاعاتم ( Confirmation Number و ... ) مطمعنم. این مشکل فقط برای یکی از دوستام هست. کسی نظری داره ؟؟؟

آقا منم همین مشکل رو دارم، از صفحه ی فورگت هم اقدام کنم اصلا پیدا نمیکنه. 2 تا مورد هم هست.
ش کیس: 2018XXXXXXXXXX
نامه قبولی:
کنسولگری:
فرمها:
کارنت شدن:
نامه دوم:
مصاحبه:
کلیرنس:
ویزا:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
به رویاهات فکر کن... Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: usjafar
(2017-05-03 ساعت 12:19)amir0751 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 11:42)amira2k نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 11:36)amir0751 نوشته:  پسر عمه ام برنده شد
کدشو فرستاد واسش نگاه کردم در کمال ناباوری نامه قبولی اومد رو صفحه  Big Grin  Big Grin  Big Grin
خیلی خوب میشد واسه خودمم اینجوری میشد  Sad  Sad  Sad
حداقل اون بره یه پارتی تو آمریکا داشته باشم. شایدم بخاطر اینکه یادآوری کردم که ثبت نام کنه احساس دین کنه و بعدا به منم کمک کنه  Rolleyes
خلاصه اینم یه قبولی  Cool
تبریک به همه قبولی ها
کیس نامبر 4500 هم هس

صبح چک کرد؟

صبح براش چک کردم خودم
اول تبریک میگم .... بعدش اینکه ایشون با عکس جدید ثبتنام کرده بود یا عکس تکراری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 12:17)dv2017 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 12:15)ناصرخدی نوشته:  بازم ارور میده
کسی هست راهنمای کنه؟
باور کن دیگه بی خیالش شدم
مشخصات رو از صفحه کانفیرمیشن که قبلا براتون فرستاده شده پرکنید
حواستون باشه که فقط نام خانوادگی میخواد

همه این کارا رو کردم
ولی نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-05-03 ساعت 12:31)ali258 نوشته:  منم برنده نشدم ???
ولی ایکاش پولی میکردن ثبت نام رو مثلا ۵ دلار تا همه همینجوری یرخی و قبیله ای ثبت نام نکنن واونایی که میخان ثبت نام کنن مطمئنا نصف این افراد هم ثبت نام نمیکنن اگه پولی شه

منم برای چندمین سال برنده نشدم ????و خیلی ناراحتم، چون واقعا به این پروسه احتیاج دارم .... ??????
دقیقا منم همیشه همین نظرو داشتم ، که اگه پولی بشه دیگه عمه و مادربزرگ و بابابزرگ و... الکی ثبت نام نمیکنن .که بعدا بشینن بخندن که عجب چه جالب اینا برنده شدن ولی نمی تونن برن ?????
باور کنیین این مدت خیلی هارو دیدم که یا اصلا دیپلم نداشتن، یا اصلا تا حالا پاس نگرفتن یا اصلا نمیدونن لاتاری چیه ...بعد همینجوری الکی فقط بت نام کردن ?????
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، ali258
خیلی عجیبه
واسه خودم بدون مشکل انجام میشه و میزنه قبول نشدم

اما واسه خانومم همش خطا میده دو نفر دیگه هم چک کردن اونا هم خطا میزنه واسشون
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan
با سلام به همه دوستان

خبر عکس های تکراری صحت ندارد من هم امسال مثل سالهای گذشته از عکس تکراری استفاده کردم اولش بهم گفت invalid مثل بقیه دوستان اما وقتی pdf کیس نامبرمو بزرگ کردم دیدم 0 o را اشتباه زدم درستش کردم و با پیغام زیر روبرو شدم

ased on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

مثل 10 سال گذشته خواستم بگم که دوستان صحت خبر عکس تکراری وجود ندارد چون منم با عکس تکراری ریجستر کردم

برای تمام کسانی که قبول شدن آرزوی موفقیت دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

(2017-05-03 ساعت 12:21)MARZIEH92 نوشته:  

برای خیلیا هست متاسفانه

بله دقيقا همينطوره منم از وارد كردن اطلاعاتم مطمئينم اما انگار براي خيلي ها اين مشكل بوجود امده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 12:37)ناصرخدی نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 12:17)dv2017 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 12:15)ناصرخدی نوشته:  بازم ارور میده
کسی هست راهنمای کنه؟
باور کن دیگه بی خیالش شدم
مشخصات رو از صفحه کانفیرمیشن که قبلا براتون فرستاده شده پرکنید
حواستون باشه که فقط نام خانوادگی میخواد
همه این کارا رو کردم
ولی نشد
بذارید چند ساعت دیگه دوباره امتحان کنید . از بعضی دوستان رو هم که وارد میکنم و مطمئنم درسته همین پیام رو میده
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
دوستان عزیز و گرامی
در کمال ناباوری امسال بعد از 5 سال شرکت در برنامه لاتاری برنده شدم.با خودم عهد کرده بودم تا یه روزی که برنده نشدم اینجا پست نزارم.النم خیلی در باورم نیست برنده شدم.حس غریبیه.همین که انتظارشو داری اون جمله معروف بیاد و به جاش اون نامه مخصوص برنده ها میاد واقعا اوج هیجان و شوکه.ایشالا نصیبه همه شما عزیزان این لحظه زیبا بشه.حتی اگه ویزا بهم نرسه هم این حس ارزششو داشت.
در ضمن کیسم زیر هزاره
پاسخ
تشکر کنندگان: daria

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان