کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
خیلی وجود میخواد که یکی اینهمه سال مرتب بیاد شرکت کنه پشت سر هم تازشم هرسالم قبلش بیاد مهاجر سرا
نام کاربریشم یادش باشه Big Grin خخخ
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، American Darlin
سلام بر تو سالار

خب مانوس شدیم با اینجا چه کار میشه کرد هر چند قسمت نبود قبول شیم

امسال قصد شرکت ندارم و صرفا بر رسم عادت اینجا هستم.

خیلی خوب بود بچه های قدیمی بیشتری اینجا سر و کله شون پیدا میشد ولی خب بگذریم....
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، farrokh33 ، storagemeter ، @t@r ، bijan9 ، ebrahim1e ، American Darlin ، reza6966 ، maaarabi
(2017-09-29 ساعت 18:07)ostokhan نوشته:  سلام بر تو سالار

خیلی خوب بود بچه های قدیمی بیشتری اینجا سر و کله شون پیدا میشد ولی خب بگذریم....

هر جا هستید موفق باشین.
امسال ولی هیچ امیدی برای لاتاری وجود نداره 😔😔
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33

خوبه که هستی
البته من برعکس شما شرکت میکنم
و امیدوارم has not been selected را نبینم
مهم نیست چندسال طول بکشه فقط میخوام اونو نبینم Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
ولی شرکت کردن کار ساده ایه پیشنهاد میکنم با لاتاری لج نکنی و شرکت کنی Big Grin
پاسخ
[/quote]

هر جا هستید موفق باشین.
[/quote]

سال هایی که پر از امید بودیم اسمی از ما نبود
ما بیدی نیستیم که از ای بادا بلرزیم Big Grin
هرچی خدا بخواد.
امیدوارم این دستور مهاجرتی کاری کنه اونایی که به شکل مسخره ای و با بی سوادی کامل شرکت میکردن و اصلا نمیدونست چی میخوان شرکت نکنن و اسم ما دربیاد
بعد اردیبهشت ماه دونالد ترامپ بگه بیخیال میتونین بیایین Big Grin Big Grin Cool Cool Wink Smile Tongue Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ostokhan ، farrokh33
سلام به همه
دوباره ثبت نام شروع شد منم سر و کلم پیدا شد
امیدوارم امسال همه برنده بشیم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، farrokh33
(2017-09-26 ساعت 17:44)amirhoseinc نوشته:  
(2017-09-26 ساعت 14:16)babisondes نوشته:  
(2017-09-26 ساعت 02:09)amirhoseinc نوشته:  دوست عزيز با اينكه زندگي سخت شده موافقم. دوست عزيز به كساني كه از امريكا به شدت انتقاد ميكنن و از در ديوار بد ميگن ولي حاضر نيستن برگردن فقط لبخند بزنيد. همونجور كه گفتيد آمريكا كشوري هست با خوبي ها و بدي هاي خودش. بعضي ها دوست دارن فقط بديهاشو ببينن و اغراق هم بكنن و خوبيشم نبينن.

دوست عزیز جای کسی یا کسانی اینجارو واسه من تنگ نمیکنه که بخام اغراق کنم، واقعیت همیشه تلخه، شماها که دورین و ذهنتون اینجاست هیچوقت نمیتونین واقعیتو قبول کنین، بله راست میگین کسی حاضر نیست برگرده، چون ماانسانها به هر شرایطی بعد مدتی عادت میکنیم، الانم عادت کردم گه روزی ۱۴ ساعت کار کنم، بازم میگم واسه کشورای دیگه اقدام کنین . وقتی بیمه نداشته باشی اینجا خدای نکرده گذرت به بیمارستان بیوفته حتی شده واسه یک سرم ۲۰۰۰ دلار میتیغن، کوچیکترین قسمتشو گفتم، واقعا طومار لازمه واسه تشریح اینجا

دوست عزيز كه ناراضي هستيد من دو سال قبل از شما آمريكا اومدم و به خوبي مشكلات مخصوصا درمان و پزشكي رو ميدونم. فقط به شما اين رو بگم چون تجربه كردم زندگي به عنوان مهاجر در همه جا سختي داره. من ميگم اگر كسي حس ميكنه اينجا جهنمه دليل نداره خودشو اذيت كنه . زندگي خيلي كوتاهه و ارزش نداره شما به خودتون سختي بدين كه سيتيزن كشوري بشيد كه از نظر شما هيچي نداره.

گرفتن سیتیزنی فقط به صرف اطمینان از فاجعه خاورمیانس که نقطه امن داشته باشی. سختی هاش اصلا به چشمم نمیاد . من کل مطلبم اینه که مردم گول اسم امریکا رو نخورن. تلاش کنن واسش ولی نقطه عطفش نکنن. کشورهای دیگه بهتری هستن واسه زندگی. زندگی کوتاس ولی راهی که شروع شده باید تا یک نقطه سر خطی ادامش بدی وگرنه چه حاصل از این همه سختی کشیدن و دربدری
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
(2017-09-29 ساعت 22:05)@t@r نوشته:  

هر جا هستید موفق باشین.

هیچ سالی امیدی نبوده به لاتاری منتها امسال این ممنوعیت ها اضافه شده.

اینها قراره از 26 مهر اجرایی شه ولی مسلما کلی از این دادگاهها تو این مسیر دخالت میکنن و مسلما تغیراتی تو این منع سفر اجرایی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: @t@r ، American Darlin ، farrokh33
[عکس: 19bh_22008000_1421570224607746_766218508...3882_n.jpg]

لیست وسایل غیر مجاز به 6 کشور که در فرودگاهها جلوگیری میشن
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، farrokh33
(2017-08-29 ساعت 00:28)Atikh نوشته:  
(2017-08-10 ساعت 13:40)moonwalk نوشته:  سلام
یه سوال تو ویزا بولتن جدید بعد از کارنتیهای اخر2017 بعدش برای ماه اکتبر اولین گروه 2018 معرفی شده،
طبق جدول زیر آیا معنیش اینه که برندگان 2018 برای اکتبر تا زیر 750 کارنت میشن ؟
آیا کسی از دوستان هست که براش ایمیلی اومده باشه احیانا ؟

[عکس: Untitled.jpg]

سلام
بله نامه وقت مصاحبه من اومده

سلام دوست عزیز این پست قدیمیه من بعدش از قضایا مطلع شدم .ممنون.
برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم ویزا بگیرین
کی هست مصاحبتون؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
گرفتن سیتیزنی فقط به صرف اطمینان از فاجعه خاورمیانس که نقطه امن داشته باشی. سختی هاش اصلا به چشمم نمیاد . من کل مطلبم اینه که مردم گول اسم آمریکا رو نخورن. تلاش کنن واسش ولی نقطه عطفش نکنن. کشورهای دیگه بهتری هستن واسه زندگی. زندگی کوتاس ولی راهی که شروع شده باید تا یک نقطه سر خطی ادامش بدی وگرنه چه حاصل از این همه سختی کشیدن و دربدری
[/quote]

شما يه جا گفتين امريكا جاي زندگي نيست و جوري توصيف كردين من ياد كشورهاي داغون افريقا افتادم بعد ميخواين سيتيزن شدين از يه جهنم فرار كنيد بياين همين جهنم؟
شما اگه ندونين براي چي مهاجرت ميكنيد هر جا زندگي كنيد شرايط فرق نميكنه اونجا هم مشكلات رو بسيار بزرگ ميبينيد و خوبي هاشو نميبينيد.
لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: @t@r ، ostokhan ، farrokh33
سلام دوستان کسی اطلاع داره که به کیسای لاتاری همچنان ویزا میدن یا نه؟؟یعنی الان فرمان جدید مهاجرتی ترامپ اجرا شده؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
هر جا هستید موفق باشین.
[/quote]

سال هایی که پر از امید بودیم اسمی از ما نبود
ما بیدی نیستیم که از ای بادا بلرزیم  Big Grin
هرچی خدا بخواد.
امیدوارم این دستور مهاجرتی کاری کنه اونایی که به شکل مسخره ای و با بی سوادی کامل شرکت میکردن و اصلا نمیدونست چی میخوان شرکت نکنن و اسم ما دربیاد
بعد اردیبهشت ماه دونالد ترامپ بگه بیخیال میتونین بیایین Big Grin  Big Grin  Cool  Cool  Wink  Smile  Tongue  Rolleyes
[/quote]

من که خودمم حتما شرکت میکنم. امیدوارم خدا از دهنتون بشنوه... بخدا دیگه ناامید شدم. من که شخصاً یه سری شرایط دارم که متاسفانه تنها و تنها راه من راحت شدن از این مملکت همین لاتاری بود که داره پر میکشه..‌. 😕😕😔😔🙁🙁
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

پاسخ
(2017-09-30 ساعت 11:32)ostokhan نوشته:  
(2017-09-29 ساعت 22:05)@t@r نوشته:  

هر جا هستید موفق باشین.

هیچ سالی امیدی نبوده به لاتاری منتها امسال این ممنوعیت ها اضافه شده.

اینها قراره از 26 مهر اجرایی شه ولی مسلما کلی از این دادگاهها تو این مسیر دخالت میکنن و مسلما تغیراتی تو این منع سفر اجرایی میشه

خدا کنه تا اردیبهشت قانونش متعادل تر بشه 😔😔
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، ostokhan ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان