کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
Sad 
(2018-04-09 ساعت 01:03)ostokhan نوشته:  
(2018-04-09 ساعت 00:09)afshin4749 نوشته:  [quote='ostokhan' pid='768471' dateline='1523201260']
[quote='American Darlin' pid='768470' dateline='1523195436']

آقا افشین حرفهای شما صحیحه ولی مننه آمریکا ونه هیچ جای دیگه ای رو بهشت نمیدونم.
درود برشما استخوان جان فهمیده و عاقل. بنده هم عرض کردم ، شرایط ایران جهنمی شده که مردم فکر میکنند آنسوی دنیا بهشت در انتظارشان است !! و جای دیگر هم عرض کردم که مردم فکر میکنند اینور دارند چلوکباب میدهند ، غافل از اینکه خر داغ میکنند !! . امیدوارم هرکس که پایش به اینجاها باز میشود ، چوب دو سر طلا نشود !! چون اگر وطن ، وطن باشد و بشود که البته بعید میدانم ، هیچ جایی در دنیا وطن خود آدم نمیشود ! نه مشکلی در صحبت کردن با دیگران داری و نه لازم میدانی با کالچرال دیگری به اجبار آشنا شوی و نه جمعه هایت ناگهان یکشنبه شود !
کاش این مهاجرانی که خیلی هاشان هم عضو مهاجرسرا هم هستند که دور از جان شما به ...... گفته اند زکی لااقل درصدی از میزان درک و شعور مرام افرادی مثل شما را داشتند ، آنوقت اینور هم مملو از آدمهای از خود راضی و تازه به دوران رسیده نبود! اگر پیشینه شان را نگاه کنی ، و دفتر زندگیشان را ورق بزنی متوجه میشوی که بعضی هاشان اصلا بیخودی روی زمین راه میروند و زندگی میکنند !!!
گاهی در برخورد با اینجور آدمها با خودم میگویم ای کاش افرادی که میشناسمشان و یا در نوشته هاشان چیزهایی میخوانم که واقعا لیاقت زندگی در اینجا را داشته اند بجای این رمه ها اینجا زندگی میکردند و از زندگیشان نهایت لذت را میبردند! شانس که نباشد ، میشود همین !!
پاسخ
تشکر کنندگان: KingMori ، ostokhan ، alirezanz ، milade ، copol ، Bald Eagle ، farid-nhp
(2018-04-09 ساعت 01:07)ostokhan نوشته:  والا حقیقتا انقدر بین این فصل جدید گپ افتاده که دیگه اسمهاشون هم یادم نمیاد و فقط داستان تا حدودی یادمه. ولی اکثرشون خشکل بودن. دی
انشااله امسال قبول شی و بعد ایشود شی تا مثل مافسیل نشی

فاصله که زیاد افتاده آره ، ولی کلی سریال خوب هست میتونی ببینی تا اون موقع Big Grin
دکستر ببین محشره ، کلا من زندگیم به دو بخش قبل و بعد از دیدن دکستر تقسیم میشه ، روانشناسی / جنائی / معمائی ، حتما ببینش ، عاشق نقش اصلی سریال میشی ، دکستر مورگان Tongue لوکیشین سریال هم کجاااااست ؟ میامی Cool Tongue
خیلی خوبه دکستر Big Grin Big Grin فقط یه قسمت ببین تا آخرش میری ، این سریال رو هم باید تنها هم ببینی : )) فصل اول 12 قسمت بیشتر نیست ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp
اسم سریال اوردین من برا تقویت زبان شبی یک قسمت سریال انیشتین رو دیدم... (سریال جینیس،) 10 قسمت رو دیدم و دوست داشتم این فیلم ببینم با متون علمی و اینها اشنا بشم ولی این فیلم ب صحرای کربلا زده و ب نظرم اگر یک فیلم پورنو میساختن سنگین تر بود.
ادم میاد این فیلم ببینه 4 تا نکته علمی یاد بگیره بیشتر انیشتین میبینه و روابط نا مشروعش... واقعا چی پیش خودشون فکر کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، farid-nhp
(2018-04-09 ساعت 14:31)redbull نوشته:  اسم سریال اوردین من برا تقویت زبان شبی یک قسمت سریال انیشتین رو دیدم... (سریال جینیس،) 10 قسمت رو دیدم و دوست داشتم این فیلم ببینم با متون علمی و اینها اشنا بشم ولی این فیلم ب صحرای کربلا زده و ب نظرم اگر یک فیلم پور نو میساختن سنگین تر بود.
ادم میاد این فیلم ببینه 4 تا نکته علمی یاد بگیره بیشتر انیشتین میبینه و روابط نا مشروعش... واقعا چی پیش خودشون فکر کردن

آخه بروبچه های هالیوودی خبر نداشتن که شما جهت تقویت زبان معظم انگلیسی میخوای ببینی و پشن تو وجودت بالا میره و هالی به هولی!!! Big Grin
البته پیشنها من بهت جهت تقویت زبان سریال DEsperate house wive هستش که به معنای واقعی جفنگه ولی برای تقویت زبان خوبه
در ضمن اون کلمه پ و ر ن و رو بصورت مقطعه بنویس. خیلی کاربر داره اینجا همین مونده فیلتر شه
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، alirezanz ، redbull ، farid-nhp
آقایون خانمها شیطان کوچک (دلار) مرز 6000 تومان و یک سکه بهار ازادی مرز 2 میلیون تومان را درنوردید و مشتی محکم بر دهان امریکای جهانخوار زد.
باشد که رستگار شویم...
با این اوضاع دیگه تا سر کوه نمیشه رفت. مهاجرت رو که دیگه باید باهاش عکس یادوغاری انداخت.....
چه شود .....
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، alirezanz ، redbull ، iSalar ، farid-nhp
(2018-04-06 ساعت 15:42)American Darlin نوشته:  شاید 12 سالشه خب ! البته بازم نباید اینقدر غلط داشته باشه ! تازه "که" رو هم مینویسه ک !! اینقد بدم میاد بعضی ها "که" و "به" رو مینویسن ک و ب ... یاد این جوجه های زیر 15 ساله ی اینستاگرامی / تلگرامی میوفتم که فحش ناموس مینویسن تو صفحات هنرپیشه ها و ستاره ها
-----------------------------------------------------------------------------

راستی ماجرای دختر ایرانی مسلح رو شنیدین که چند روز پیش حمله کرده به ساختمان یوتیوب در آمریکا ؟ چند نفر رو کشته آخرشم خودکشی کرده ! قشنگ دارن هموطنامون توی آمریکا کمکمون میکنن که راحت تر بهمون ویزا بدن بریم اونجا  Smile

خوب ک چی؟ منم یه رو ی مینویسم، جایی هم فحش نمینویسم..
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، farid-nhp
(2018-04-09 ساعت 17:32)alirezanz نوشته:  خوب ...

به به به
علیرضا خان
سلام
شما کجا اینجا کجا
راه گم کردید
خوشحال شدم باز دیدمت دوست قدیمی
Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، redbull ، copol ، farid-nhp
اعلام نتایج دقیقا چه تاریخی است ؟
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، redbull ، copol ، farid-nhp
(2018-04-09 ساعت 18:26)dv2017 نوشته:  

به به به
علیرضا خان
سلام
شما کجا اینجا کجا
راه گم کردید
Smile

سلام من به تو ای یار قدیمی Tongue

ما بیشتر Wink

دیگه لاتاری که کلا ماسید Sad
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، afshin4749 ، copol ، dv2017 ، farid-nhp
(2018-04-09 ساعت 20:18)alirezanz نوشته:  
(2018-04-09 ساعت 18:26)dv2017 نوشته:  

به به به
علیرضا خان
سلام
شما کجا اینجا کجا
راه گم کردید
Smile

سلام من به تو ای یار قدیمی Tongue

ما بیشتر Wink

دیگه لاتاری که کلا ماسید Sad

چه باحاله این دفعه برنده بشم ... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، alirezanz ، copol ، farid-nhp
(2018-04-09 ساعت 16:48)ostokhan نوشته:  
(2018-04-09 ساعت 14:31)redbull نوشته:  اسم سریال اوردین من برا تقویت زبان شبی یک قسمت سریال انیشتین رو دیدم... (سریال جینیس،) 10 قسمت رو دیدم و دوست داشتم این فیلم ببینم با متون علمی و اینها اشنا بشم ولی این فیلم ب صحرای کربلا زده و ب نظرم اگر یک فیلم پور   نو میساختن سنگین تر بود.

آخه بروبچه های هالیوودی خبر نداشتن که شما جهت تقویت زبان معظم انگلیسی میخوای ببینی و پشن تو وجودت بالا میره و هالی به هولی!!!  Big Grin
البته پیشنها من بهت جهت تقویت زبان سریال DEsperate house wive هستش که به معنای واقعی جفنگه ولی برای تقویت زبان خوبه
در ضمن اون کلمه پ و ر ن و رو بصورت مقطعه بنویس. خیلی کاربر داره اینجا همین مونده فـیـلـتــر شه
اخه میخای فیلم شخصیت علمی رو ببینی تنها چیزی ک از این سریال یاد میگیری بچه ای ک انیشتین نامشروع پس انداخته!
من بجز این سریال فقط یک بریکینگ بد رو دیدم ک تو عمرم ک اون فیلم تو 60 تا قسمت کلا چند تا صحنه بیشتر نداشت ولی این انیشتین حال ادم بهم میزنه مصلا از انیشتین یک چیز دیگه تو ذهنت جا گرفته بعد یارو تو زرد از اب دراومد Big Grin

در ضمن داداش الان دیگه اینستاگرام ک بسیجی ها ریختن داخلش تصاویر پورنو انتشار میدن رو فیلتر نمیکنن حالا اینجا رو....!!! الان سپهر این تاپیک ول کرده ب امان خدا رفته... کجای قصه ای داداش.... عباس کاشان هم دیگه نیستش راپورت کنه پست هامون رو...

در ضمن من یک سلام ویژه ب دوست شمالیمون @alirezanaz بکنم... داداش احوالت چطوری!!
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، alirezanz
(2018-04-09 ساعت 20:57)redbull نوشته:  
(2018-04-09 ساعت 14:31)redbull نوشته:  اسم سریال اوردین من برا تقویت زبان شبی یک قسمت سریال انیشتین رو دیدم... (سریال جینیس،) 10 قسمت رو دیدم و دوست داشتم این فیلم ببینم با متون علمی و اینها اشنا بشم ولی این فیلم ب صحرای کربلا زده و ب نظرم اگر یک فیلم پور   نو میساختن سنگین تر بود.

آخه بروبچه های هالیوودی خبر نداشتن که شما جهت تقویت زبان معظم انگلیسی میخوای ببینی و پشن تو وجودت بالا میره و هالی به هولی!!!  Big Grin
در ضمن اون کلمه پ و ر ن و رو بصورت مقطعه بنویس. خیلی کاربر داره اینجا همین مونده فـیـلـتــر شه
اخه میخای فیلم شخصیت علمی رو ببینی تنها چیزی ک از این سریال یاد میگیری بچه ای ک انیشتین نامشروع پس انداخته!
من بجز این سریال فقط یک بریکینگ بد رو دیدم ک تو عمرم ک اون فیلم تو 60 تا قسمت کلا چند تا صحنه بیشتر نداشت ولی این انیشتین حال ادم بهم میزنه مصلا از انیشتین یک چیز دیگه تو ذهنت جا گرفته بعد یارو تو زرد از اب دراومد  Big Grin

در ضمن داداش الان دیگه اینستاگرام ک بسیجی ها ریختن داخلش تصاویر پورنو انتشار میدن رو فـیـلـتــر نمیکنن حالا اینجا رو....!!!  الان سپهر این تاپیک ول کرده ب امان خدا رفته... کجای قصه ای داداش.... عباس کاشان هم دیگه نیستش راپورت کنه پست هامون رو...

عباس کاشان کلا خسته است
فکر کنم رفت استرالیا آخرین خبری که ازش داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، farid-nhp
با این وضع دلار دیگه نمیتونیم حتی مدافی حرم بشیم تا کربلا هم دیگه نمیتونیم بریم... ا
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، alirezanz
Big Grin 
(2018-04-10 ساعت 00:07)redbull نوشته:  با این وضع دلار دیگه نمیتونیم حتی مدافی حرم بشیم تا کربلا هم دیگه نمیتونیم بریم... ا
نگران نباش دوست من ،
برای رسیدن به شهادت به تعداد آدمها راه هست !! خودشان برایتان پول را تهیه میکنند و فقط نیاز است که شما بله بگویید. کم سعادتی نیست خوردن شربت خنک و شیرین شهادت. کافیست اراده کنید !! درجا میروید کربلا و سوریه !! نه هزینه ای نه چیزی ، فقط برای بازماندگانتان قدری هزینه ممکن است ایجاد شود
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، alirezanz ، farid-nhp
(2018-04-09 ساعت 20:57)redbull نوشته:  

من بجز این سریال فقط یک بریکینگ بد رو دیدم ک تو عمرم ک اون فیلم تو 60 تا قسمت کلا چند تا صحنه بیشتر نداشت ولی این انیشتین حال ادم بهم میزنه مصلا از انیشتین یک چیز دیگه تو ذهنت جا گرفته بعد یارو تو زرد از اب دراومد  Big Grin

در ضمن داداش الان دیگه اینستاگرام ک بسیجی ها ریختن داخلش تصاویر پورنو انتشار میدن رو فـیـلـتــر نمیکنن حالا اینجا رو....!!!  الان سپهر این تاپیک ول کرده ب امان خدا رفته... کجای قصه ای داداش.... عباس کاشان هم دیگه نیستش راپورت کنه پست هامون رو...

اولا این دوستمون شیراز البته اصلیتش رو نمیدونم
دوما فیلترینگ که به راپورت دادن نیست. اینا کلید واژه دارن و هر سایتی که حاوی اون کلید واژه باشه فیلتر میشه. برای همین میگم منقطع بنویس
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان