کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
کسی میدونه روند قرعه کشی هم تغییر کرده یا نه؟؟؟واقعا این چند کشور ک ماهم بینشون هستیم رو بازی میدن یا نخودی هستیم؟؟!چرا امسال اصلا دلمون خوش نیس؟؟؟ Sad اصن نمیدونم اگر برنده شدیم خوشحال شیم یا نه؟؟؟

دوستان کسی هم اصلا تو مهاجرسرا هست ک مصاحبه رفته باشه؟؟

تا کی این قانون فک و فامیل تو امریکا پابرجا میمونه؟؟؟

خدا لعنتت کنه ترامپ اصاب نذاشتی واسمون Sad

اقا شاهین کجاس بیاد دلداریمون بده Cool نیازمندیم Big Grin Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، alirezanz ، امیر007 ، Malmal60 ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-23 ساعت 11:33)nargol1990 نوشته:  کسی میدونه روند قرعه کشی هم تغییر کرده یا نه؟؟؟واقعا این چند کشور ک ماهم بینشون هستیم رو بازی میدن یا نخودی هستیم؟؟!چرا امسال اصلا دلمون خوش نیس؟؟؟ Sad اصن نمیدونم اگر برنده شدیم خوشحال شیم یا نه؟؟؟

تا کی این قانون فک و فامیل تو آمریکا پابرجا میمونه؟؟؟

اقا شاهین کجاس بیاد دلداریمون بده Cool نیازمندیم Big Grin  Big Grin
Cool  Tongue  Big Grin
والا چی بگم دیگه!؟ فعلآ فقط باید صبر کرد تا دادگاه تصمیم بگیره که ادامه دستور بن باشه یا توقف آن..
خواهرزاده خودمن که جوان مجرد هست با تخصص و تحصیلات بالا و از طریق مادرش اقدام کرده بوده خیلی راحت در مصاحبه بهش گفتند فعلآ برو سماق کاری !! تا تکلیف بن مشخص شه..خود خواهرم هم برای سیتیزنی علیرغم داشتن مدارک و شرایط غیر قابل رد هنوز گیر مثلآ اف بی آی چک هست !!! خود منهم دوسال پیش براحتی آب خوردن در کمتر از دوماه پاس سفید گرفتم ولی این دفعه موقع انگشت نگاری دوساعت سین جیمم کردن ! در حالیکه سابقه نداشته در زمان انگشت نگاری مصاحبه هم بهش اضافه یشه ! وزمان صدور هم طولانی تر..
بهر حال امید رو نباید از دست داد...شابد واقعا این طلسم بن برداشته بشه اگر چه از 9 قاضی 5 تاش خواهر زاده ترامپ باشن !! Rolleyes
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، copol ، nargol1990 ، alirezanz ، gbtm ، Malmal60 ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-23 ساعت 14:50)shahin61 نوشته:  
(2018-04-23 ساعت 11:33)nargol1990 نوشته:  کسی میدونه روند قرعه کشی هم تغییر کرده یا نه؟؟؟واقعا این چند کشور ک ماهم بینشون هستیم رو بازی میدن یا نخودی هستیم؟؟!چرا امسال اصلا دلمون خوش نیس؟؟؟ Sad اصن نمیدونم اگر برنده شدیم خوشحال شیم یا نه؟؟؟

Cool  Tongue  Big Grin
والا چی بگم دیگه!؟ فعلآ فقط باید صبر کرد تا دادگاه تصمیم بگیره که ادامه دستور بن باشه یا توقف آن..
خواهرزاده خودمن که جوان مجرد هست با تخصص و تحصیلات بالا و از طریق مادرش اقدام کرده بوده خیلی راحت در مصاحبه بهش گفتند فعلآ برو سماق کاری !! تا تکلیف بن مشخص شه..خود خواهرم هم برای سیتیزنی علیرغم داشتن مدارک و شرایط غیر قابل رد هنوز گیر مثلآ اف بی آی چک هست !!! خود منهم دوسال پیش براحتی آب خوردن در کمتر از دوماه پاس سفید گرفتم ولی این دفعه موقع انگشت نگاری دوساعت سین جیمم کردن ! در حالیکه سابقه نداشته در زمان انگشت نگاری مصاحبه هم بهش اضافه یشه ! وزمان صدور هم طولانی تر..
بهر حال امید رو نباید از دست داد...شابد واقعا این طلسم بن برداشته بشه اگر چه از 9 قاضی 5 تاش خواهر زاده ترامپ باشن !! Rolleyes

این دلداری بود؟ Sad

چرا به ما که میرسه اینجوری میشه!

موقعی که شانس پروپخش میکردن ما کجا بودیم پ؟؟؟چرا ب ما نرسید!!!!

میگما شاهین خان عکس پروفایلمو به سانتا مونیکا تغییر بدم؟ Big Grin نیویورک واسمون اومد نداشت Big Grin Big Grin
زدیم به سیم اخر:\
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، alirezanz ، ostokhan ، American Darlin ، Malmal60 ، farid-nhp
(2018-04-23 ساعت 18:49)nargol1990 نوشته:  
(2018-04-23 ساعت 14:50)shahin61 نوشته:  

Cool  Tongue  Big Grin

این دلداری بود؟ Sad

میگما شاهین خان عکس پروفایلمو به سانتا مونیکا تغییر بدم؟ Big Grin نیویورک واسمون اومد نداشت Big Grin  Big Grin
والا من یکساله میگم بزنین آستین تگزاس هی ناز میکنین شما نیویورکیا !!
صد بار زدین نیویورکو دیدین ثمرش را
آستین چه بدی داشت که یکبار نزدینا !!!
Tongue  Tongue  Tongue
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، ostokhan ، nargol1990 ، American Darlin ، Malmal60 ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-22 ساعت 16:19)milade نوشته:  به نظر میرسه این موضوع سربازی خیلی بحث ایجاد کرده و چون داره در حق علیرضا اجحاف میشه لازم میدونم توضیح بدم.

دیگه حوصله نداشتم جواب اینایی که به قول افشین خان حق خودشون میدوننو همه چی ام فک میکنن بلدن بدم، ولی تشکر بابت توضیح هرچند که مثل این میمونه بخوای با منطق با ی برادر بسیچی حرف بزنی، آخرش یا باید عذر خواهی کرد یا...

در ضمن من میلیاردر نیستم.. دکتری هم ندارم ارشدم داره تموم میشه پولم در حد خودم دارم که از پس مخارج بر بیام، بی برنامه واسه تفریح ثبت نام نکردم..
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، copol ، afshin4749 ، gbtm ، Malmal60 ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-23 ساعت 19:05)shahin61 نوشته:  
(2018-04-23 ساعت 18:49)nargol1990 نوشته:  
(2018-04-23 ساعت 14:50)shahin61 نوشته:  Cool  Tongue  Big Grin

این دلداری بود؟ Sad

میگما شاهین خان عکس پروفایلمو به سانتا مونیکا تغییر بدم؟ Big Grin نیویورک واسمون اومد نداشت Big Grin  Big Grin
والا من یکساله میگم بزنین آستین تگزاس هی ناز میکنین شما نیویورکیا !!
Tongue  Tongue  Tongue

جاست NY Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، shahin61 ، nargol1990 ، Malmal60 ، farid-nhp
حالا بزارید گرین کارت رو بگیرید. سر مقصد به تفاهم میرسیم.
اونایی که پشت سر من میان سیاتل رو جدا میکنیم و میریم روی دیوار آدامس یه آدامسی میچسبونیم.. گنگ نیویورک (یو یو) هم برن تو محله بروکلینشون
باز آمد بوی ماه لاتاری بوی توهم و زهی خیال باطل
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، shahin61 ، nargol1990 ، afshin4749 ، American Darlin ، bijan9 ، dv2017 ، Malmal60 ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-23 ساعت 19:05)shahin61 نوشته:  والا من یکساله میگم بزنین آستین تگزاس هی ناز میکنین شما نیویورکیا !!
Tongue  Tongue  Tongue

دیگه به نقطه ای رسیدیم ک میگم ایون صحراهای یوتا Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، afshin4749 ، milade ، American Darlin ، dv2017 ، ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-24 ساعت 01:20)ostokhan نوشته:  حالا بزارید گرین کارت رو بگیرید. سر مقصد به تفاهم میرسیم.
اونایی که پشت سر من میان سیاتل رو جدا میکنیم و میریم روی دیوار آدامس یه آدامسی میچسبونیم.. گنگ نیویورک (یو  یو) هم برن تو محله بروکلینشون
باز آمد بوی ماه لاتاری     بوی توهم و زهی خیال باطل

تنت به تن میلاد خورده ها!:\

بذارین با همینا خوش باشیم Big Grin برنده بشو که نیسیم!برنده شیم رفتنی هم نیسیم!!! Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، afshin4749 ، alirezanz ، milade ، American Darlin ، dv2017 ، Malmal60 ، ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-08 ساعت 16:58)redbull نوشته:  
(2018-04-08 ساعت 14:29)bijan9 نوشته:  
(2018-04-07 ساعت 13:15)afshin4749 نوشته:  پاسخ به سوال شما قدری دشوار است!! برای اینکه قدرت فراگیری زبان دوم در افراد نسبت به یکدیگر متفاوت است.
چقدر خوبه  ایرانی هایی مثل شما هستن که بر میگردن و به پشت سر نگاه می کنند و کسانی را که نیاز به راهنمایی دارند راهنمایی می کنند.
مرسی

بیژن تو هنوز زنده ای Big Grin
ببین سالی یکی دوتا پست میزاری بعد هم میری تا سال بعد! ببین فقط میخاستم بگم اون دفعه موقت اخراج شدی از تاپیک ها!؟؟؟  یادت میاد میاد چی نوشتی؟؟
اگه یادت نیست من یادمه  Big Grin
هنوزم بعضی موقع ها نام کاربری رو میبینم یاد اون حرفت میفتم و میترکم از خنده
خوش باشی
سلام نه بگو چی گفتم بگو یکم سرخو سفید شم پیش خودم شایدم بخندم Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، redbull ، ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
البته من اصلا یادم نمیاد که از تاپیک اخراج شده باشم، کلا هیچوقت از جایی اخراج نشدم Big Grin
سال ها قبل خیلی هیجان داشتم تازه سربازی تموم شده بود، اوووف چه حالی میداد اگر اون موقع ها جور میشد
الان خیلی برام مهم نیست، اینجا میام یه جورایی نوستالژیه برام
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، redbull ، ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-23 ساعت 00:22)ostokhan نوشته:  ای آقا این مباحث ثبت نام رو بیخیال بشید.
یه 20 روزی رو باید منتظر باشیم تا نتایج اعلام بشه بریم دنبال کارمون. فقط نمیدونم چرا امسال انقدر دیر؟ تا سالهای پیش حداکثر تا 5 می نتایج طلایی میومد
حالا که فعلا وزارت خارجه متحده همه ایرانیها رو سر کار گذاشته.
بیاید امسال تفکر کنید که در سال اول ترامپ ممکنه کامروا  و انتخاب بشیم. ایام ریاست تو با مایی؟؟ مستر او   با   ما  برای لاتاری چیزی به ارمغان نیاورد

بابا امسال قراره اسم همه قدیمیا دربیاد ولی نتونیم بریم و نهایت سوختنو احساس کنیم و به جرگه ضدآمریکاییان بپیوندیم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، copol ، dv2017 ، ostokhan ، jalayevatan
(2018-04-23 ساعت 04:41)redbull نوشته:  جا داره یادی کنیم از کرایسیس!  اون مرد بزرگ نمیدونم الان زنده هست یا خیر. وقتی بهش گفتن نتایج اومد چک کن گفت : پفک خوردم دستم نوچ شده نمیتونم چک کنم!  اصل خنده بود............ هنوزم بسکوت باغ وحشی میخوره

کلا همه چی برات خندست که Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، redbull ، ostokhan ، jalayevatan ، Ali_Hunter ، farid-nhp
(2018-04-24 ساعت 01:20)ostokhan نوشته:  حالا بزارید گرین کارت رو بگیرید. سر مقصد به تفاهم میرسیم.
اونایی که پشت سر من میان سیاتل رو جدا میکنیم و میریم روی دیوار آدامس یه آدامسی میچسبونیم.. گنگ نیویورک (یو  یو) هم برن تو محله بروکلینشون

حرفات منو یاده سال ها قبل میندازه چه دورانی بود چه رویاهای شیرینی Cool Big Grin
هرسال میگفتیم دیگه امسال حتمن درمیاد
بعد آخرش همه لالمونی میگرفتیم میرفتیم تا سال بعد Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، copol ، dv2017 ، redbull ، ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-04-24 ساعت 14:46)bijan9 نوشته:  

حرفات منو یاده سال ها قبل میندازه چه دورانی بود چه رویاهای شیرینی Cool  Big Grin
هرسال میگفتیم دیگه امسال حتمن درمیاد
بعد آخرش همه لالمونی میگرفتیم میرفتیم تا سال بعد Big Grin

اون آخرش خیلی خوبه Big Grin

قدیما بیشتر بودیم باحالتر بود یکی یکی میگفتن من نشدم ی عده ام میگفتن موندم 2روز دیگه چک کنم Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، Malmal60 ، bijan9 ، ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان