کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
Gods decide is out of our hindsight power but it is always beneficial for us

"تصمیمات خداوند از قدرت درک ما خارج است؛ اما همیشه به سود ماست"
«پائولوکوئیلو »
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، ostokhan ، milade ، eexaminee ، farid-nhp ، shaghayegh
هنوز زنده هستین کی جوابا میاد پس؟؟
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، milade ، eexaminee ، farid-nhp
Information 
تنها مرجع رسمی اعلام نتایج DV-19

ساده اس اما بازم بعضی ها به اشتباه میفتن.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، frd22 ، ostokhan ، milade ، copol ، eexaminee ، Kamyab22 ، farid-nhp ، shaghayegh
آنچه خدا خواست همان می‌شود - وانچه دلت خواست نه آن می‌شود

البته معتقدم انسان اگر زیادی به خدا اصرار کنه به ارزویی که به نفعش نیست هم میرسه

امیدوارم این لاتاری هم به نفعمون باشه و دوستان برنده بشن
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، milade ، copol ، eexaminee ، Kamyab22 ، farid-nhp
دوستان چراغ خاموش میان میرن
گفتم که نگید نفهمیدم
Cool
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، milade ، copol ، eexaminee ، farid-nhp ، shaghayegh
دوستان امتیاز میدم امتیاز بدین دیگه :دی
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، milade ، ostokhan ، copol ، eexaminee ، metigor ، farid-nhp
Video 
(2018-05-15 ساعت 17:45)majid7 نوشته:  دوستان چراغ خاموش میان میرن
گفتم که نگید نفهمیدم
Cool

یه سری دوستان تصور میکنند اینجا نحس هستش و پست نمیزارن دریغ از اینکه برای قبولی کافیه ژن خوب داشته باشی و اسمت بره تو لیست لنتخابی ها مثل دوران پرزیدنتی حاج حسین باراک اوباما. Wink

بنابراین پست بزارید بخدا مسری نیستش اینجا Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، majid7 ، copol ، eexaminee ، Kamyab22 ، darabi ، shahin61 ، farid-nhp ، shaghayegh
امشبم مثل شبهای سالهای قبل، باید چشم بدوزیم به سال آینده!

جدا از همه بحث ها، لاتری مسخره ترین چیزی هست که میتونیم قبولش کنیم که ماها رو هر سال طی یک روز دو هم جمع میکنه و برای یک عاشق هیچ راه خلاصی جز پذیرش تلخ و انتظار برای سال بعد و تکرارش نیست ..

امیدوارم همه امسال برنده باشید که فکر نمیکنم! اما خب خوبیش اینه صفحه HAS NOT BEEN SELECTED به سرعت باز میشه، طوری که انگار توی سیستمتون سیو هست.

یادی کنیم از تازه رفتگان، ردبول و افشین عزیز و همچنین دوستان سالهای قبل که گویا نیستند. امیدوارم هر جای این دنیای خاکی که هستید لبخند روی لبتون باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol ، eexaminee ، farid-nhp
Star 
(2018-05-15 ساعت 17:54)darabi نوشته:  دوستان امتیاز میدم امتیاز بدین دیگه :دی

سالهاست دست کرم  در اعطای رتبه بریده شده.

نکته جالب اینجاست که عباس کاشان پستهای دارابی رو لایک میکنه و بالعکس و کاری با پستهای دیگه اصلا ندارن  Big Grin  یه بده بستون این وسط در جریانه  Big Grin  کلا ما ایرانیها خیلی خوبیم  Big Grin  بریم خارج!  Big Grin  نازی!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: bia2mob ، copol ، eexaminee ، darabi ، shahin61 ، farid-nhp ، shaghayegh
Gods decide is out of our hindsight power but it is always beneficial for us

"تصمیمات خداوند از قدرت درک ما خارج است؛ اما همیشه به سود ماست"
«پائولوکوئیلو »
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol ، farid-nhp
امسال تنها سالیه که حس چک کردنو امشب ندارم. واقعا میگم انقد این جمله HasBeenNotSelected رو دیدیم که دیگه حال تکرار نداریم .
ولی اگه همون سال 2014 که اینجا ثبت نام کرده بودم بجاش یه 10-15 تا بیت کوین خریده بودم الان راحت میتونستم از این مملکت برم !
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol ، eexaminee ، mehrnaaz ، farid-nhp
Thumbsdown 
(2018-05-15 ساعت 17:59)Un4given نوشته:  امسال تنها سالیه که حس چک کردنو امشب ندارم. واقعا میگم انقد این جمله HasBeenNotSelected رو دیدیم که دیگه حال تکرار نداریم .
ولی اگه همون سال 2014 که اینجا ثبت نام کرده بودم بجاش یه 10-15 تا بیت کوین خریده بودم الان راحت میتونستم از این مملکت برم !

من همین امشب چک میکنم منتهای مراتب دو سه ساعت بعد چون ساعتهای اولیه سروراشون منفجر میشه.
هر چی باشه تغییر نمیکنه چه امروز چه فردا
فقط بامرام باشید و اگه قبول شدید بیاید بگید بدونیم سالها عمرمون توی مهاجرسرا بیخودی نگذشت Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، abas_kashan ، امیر007 ، copol ، eexaminee ، darabi ، farid-nhp
با سلام خدمت دوستان.
طبق سنت 8 ساله خودم. هر سال این موقع میام اینجا و برای دوستان در قرعه کشی ویزای گوناگونی آمریکا آرزوی بهترین ها و خوش شانسی می کنم.
امسال هم همانند سالهای قبل برای شما دوستان عزیز که مطمئنم الآن حال و روز سخت و پر از استرسی دارید، خوش شانسی و پیروزی و شادکامی رو آرزومندم.
فقط لازم دیدم مجدداً یک نکته رو متذکر شم:
من تا بحال 8 بار تو این قرعه کشی شرکت کردم و تا بحال هیچوقت اسمم در نیامده . امسال بار 9 اُم بنده هست و تا ساعاتی دیگه مشخص میشه که بالآخره شانس به من رو خواهد کرد یا خیر. (فارغ از سیاست های ترامپ و ...)
اما موضوع اصلی اینه که خیلی ها کل زندگیشون رو بر پایه این شانس بنا کردن و بعد از در نیومدن اسمشون به شدت افسرده میشن. دوستان خواستم عرض کنم من هم سال اول مثل شما بودم.
اما با کمی تامل به این نکته پی بردم که نمیشه پایه و اساس و زیربنای یک زندگی رو از روی شانس ساخت. (اون هم از نوع قرعه کشی)
بهتره به این دید به این قرعه کشی نگاه کنید که اگر اسمتون افتاد که چه بهتر، پیگیرش میشید تا انشالله بتونید برید اما از طرف دیگه شما زندگی ای که الآن دارید رو باید جمع و جور کنید.
به خودتون بیاید و زندگی کنید؛ با همین حالتی که الآن هستید و دارید سپری می کنید، سعی کنید همین الآنتون رو برای آینده ای که شاید هیچوقت اسمتون در نیاد بسازید و قویتر کنید.
و اینکاری هست که من از سال دوم تا همین الآن مشغول انجامش هستم. از اون به بعد نگاه کردم که شاید همیشه ایران موندنی باشم؛ شاید هیچوقت اسمم نیافته (که تا الآن هم همینگونه بوده).
به زندگیم سرو سامون دادم و خدارو شاکرم که در حال پیشرفت هستم نسبت به سالهای قبل و قبلتر.
یه لحظه فکر کنید من اگر تو این 8 سال هر سال پشت سال بعد به لاتاری امید داشتم و امروز و فردا می کردم؛ الآن چه زندگی مفتضحی میتونستم داشته باشم!!
نمیدونم شاید کسانی باشن که پرسابقه تر از من تو لاتاری برنده نشدن باشن اما این پیشنهاد از طرف من به همه شما بزرگواران مهاجرسراس:
"لاتاری همه چیز نیست دوستان... اینطور بهش دل نبندید."
امروزتون رو دریابید که فردا دیره...
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، ostokhan ، abas_kashan ، امیر007 ، bia2mob ، copol ، eexaminee ، Kamyab22 ، farid-nhp
(2018-05-15 ساعت 18:06)shayrin نوشته:  با سلام خدمت دوستان.
طبق سنت 8 ساله خودم. هر سال این موقع میام اینجا و برای دوستان در قرعه کشی ویزای گوناگونی آمریکا آرزوی بهترین ها و خوش شانسی می کنم.
امسال هم همانند سالهای قبل برای شما دوستان عزیز که مطمئنم الآن حال و روز سخت و پر از استرسی دارید، خوش شانسی و پیروزی و شادکامی رو آرزومندم.
من تا بحال 8 بار تو این قرعه کشی شرکت کردم و تا بحال هیچوقت اسمم در نیامده . امسال بار 9 اُم بنده هست و تا ساعاتی دیگه مشخص میشه که بالآخره شانس به من رو خواهد کرد یا خیر. (فارغ از سیاست های ترامپ و ...)
اما موضوع اصلی اینه که خیلی ها کل زندگیشون رو بر پایه این شانس بنا کردن و بعد از در نیومدن اسمشون به شدت افسرده میشن. دوستان خواستم عرض کنم من هم سال اول مثل شما بودم.
اما با کمی تامل به این نکته پی بردم که نمیشه پایه و اساس و زیربنای یک زندگی رو از روی شانس ساخت. (اون هم از نوع قرعه کشی)
بهتره به این دید به این قرعه کشی نگاه کنید که اگر اسمتون افتاد که چه بهتر، پیگیرش میشید تا انشالله بتونید برید اما از طرف دیگه شما زندگی ای که الآن دارید رو باید جمع و جور کنید.
به خودتون بیاید و زندگی کنید؛ با همین حالتی که الآن هستید و دارید سپری می کنید، سعی کنید همین الآنتون رو برای آینده ای که شاید هیچوقت اسمتون در نیاد بسازید و قویتر کنید.
و اینکاری هست که من از سال دوم تا همین الآن مشغول انجامش هستم. از اون به بعد نگاه کردم که شاید همیشه ایران موندنی باشم؛ شاید هیچوقت اسمم نیافته (که تا الآن هم همینگونه بوده).
به زندگیم سرو سامون دادم و خدارو شاکرم که در حال پیشرفت هستم نسبت به سالهای قبل و قبلتر.
یه لحظه فکر کنید من اگر تو این 8 سال هر سال پشت سال بعد به لاتاری امید داشتم و امروز و فردا می کردم؛ الآن چه زندگی مفتضحی میتونستم داشته باشم!!
نمیدونم شاید کسانی باشن که پرسابقه تر از من تو لاتاری برنده نشدن باشن اما این پیشنهاد از طرف من به همه شما بزرگواران مهاجرسراس:

حرفهاتون کاملا صحیحه منتها یه نکته ای رو که اضافه کنم اینه که بندگان خدا اینجا چندین ساله شرکت میکنن و کمتر سال اولی داریم. برای همین دیگه اونقدر توهمی نیستن که خیالبافی کنن
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، majid7 ، copol ، eexaminee ، Kamyab22 ، darabi ، shahin61 ، farid-nhp
(2018-05-15 ساعت 17:59)Un4given نوشته:  امسال تنها سالیه که حس چک کردنو امشب ندارم. واقعا میگم انقد این جمله HasBeenNotSelected رو دیدیم که دیگه حال تکرار نداریم .

(2018-05-15 ساعت 18:12)ostokhan نوشته:  
(2018-05-15 ساعت 18:06)shayrin نوشته:  با سلام خدمت دوستان.

حرفهاتون کاملا صحیحه منتها یه نکته ای رو که اضافه کنم اینه که بندگان خدا اینجا چندین ساله شرکت میکنن و کمتر سال اولی داریم. برای همین دیگه اونقدر توهمی نیستن که خیالبافی کنن

متاسفانه به خاطر مشغله کاری من نمیتونم همیشه مهاجرسرا بیام و همیشه قبل ثبت نام و قبل اومدن جواب ها میام.
چه جالب که امسال سال اولی نداریم.
پس ایشالله امسال انشالله که شما دوستان هم اسمتون میافته و امسال دیگه جمله معروف Has Been Not Selected رو نمیبینیم.
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، copol ، ostokhan ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان