کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
باراک اگه زر نزده بود سره یه جریان سبزی
الان ملت ایران راحت بودن
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh
(2019-05-23 ساعت 21:57)sadeghi897 نوشته:  باراک اگه زر نزده بود سره یه جریان سبزی
الان ملت ایران راحت بودن
بله درسته.
کلا باراک از همون کودکی به پدرسوختگی عادت داشت و الان هم شکرخواری زیاد از خودش در ور میکنه.
در گودکی به پدر خود گفت الان که در کنیا هستیم. خدا رو چه دیدی شاید رفنیم آمریکا.. به نظرت من چکاره میشم. ط؟؟
پدر اندکی ریش هایش رو خاروند و با حالتی که تامل سنگینی داشت فرمود پسر الدنگ قطعا روزی تو صاحب صنایع ژیلت سازی خواهی شد و چنان تیغی در سال 2009 میزنی که همه تو کفت میمونن. اونجا بود باراک خشتک خود را درید و روانه صحرای کالاهاری گردید و به رنگ جوراب زنانه گلگون گشت...
ادامه داستان باراک و ژیلت در شب های بعدی...
#ژیلت #باراک_حسین #اوباما؟؟؟_یا_با _اونا؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanblue ، saeed_gh ، nargol1990
سلام دوستان من تاره عضو شدم یعنی همین الان آخه این چه بدشانسی من دارم من سال دوم شرکت کردم و زد و امسال اسمم در اومد شماره کیسم هم سه رقمی است هنوز نفرستادم فرم و باتوجه به شرایط گذاشتم ماه دیگه بفرستم یه خورده زمان بخرم ببینم اصلا چی میشه ویزایی میدن یا نه ؟
این همه هزینه کنی بری برا مصاحبه اخرشم ریجکت کنن
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh ، copol
بعد یه سوال دوم البته میدونم جاش تو این فروم نیست ولی اولین گروه ممصاحبه از چه تاریخی شروع میشه منی که الان بفرستام تو ماه (( may )) کی نامه مصاحبه برام میاد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh
(2019-05-25 ساعت 13:48)ehsanblue نوشته:  بعد یه سوال دوم البته میدونم جاش تو این فروم نیست ولی اولین گروه ممصاحبه از چه تاریخی شروع میشه منی که الان بفرستام تو ماه (( may )) کی نامه مصاحبه برام میاد ؟

شما باید ویزا بولتن رو مداوم چک کنی تا ببینی کیس های لاتاری بویژه ایران کی کارنت میشن. طبق روال اولین سری اینترویو ماه اکتبر شروع میشه و تا سپتامبر سال بعد طول میکشه.
شما از کجا میدونی که برای ماه می کارنت میشی؟ اگه سه رقمی باشه کیس نامبر احتمالا فوریه مصاحبه هستش
معمولت سه هفته تا یک ماه پیش از مصاحبه نامه دوم براتون میاد. کمی هم به اینکه کدوم سفارت مراجعه میکنید داره.
نمیدونم تبریک بهتون بگمدیا تسلیت بابت قبولی. خیلی ریسکی هستش. اگه این بوم و هوا باشه که ویزایی در کار نیست... مگر اتفاق نادری پیش بیاد که اوضاع تغییر کنه. خیلی محتاط عمل کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-25 ساعت 18:39)ostokhan نوشته:  
(2019-05-25 ساعت 13:48)ehsanblue نوشته:  بعد یه سوال دوم البته میدونم جاش تو این فروم نیست ولی اولین گروه ممصاحبه از چه تاریخی شروع میشه منی که الان بفرستام تو ماه (( may )) کی نامه مصاحبه برام میاد ؟

شما باید ویزا بولتن رو مداوم چک کنی تا ببینی کیس های لاتاری بویژه ایران کی کارنت میشن. طبق روال اولین سری اینترویو ماه اکتبر شروع میشه و تا سپتامبر سال بعد طول میکشه.

سلام دوست عزیز نه من از جاهای مختلف شنیدم شاید هم اشتباه برداشت کردم منطور شون و حالا دقیقا من میخوام بعد ماه می بفرستم ناممو که تاریخ نصاحبم عقب بیوفته البته ریسک یهو دیدی ماه بعد کارنت نشدیم ولی خب با توجه به جدول کارنت سال های قبل و دیدم معمولا سه ماه اول ایران کارنت میشن بقول شما باید دید رابطه چی میشه بقولی از این ستون به اون ستون فرجیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-25 ساعت 21:20)ehsanblue نوشته:  
(2019-05-25 ساعت 18:39)ostokhan نوشته:  

سلام دوست عزیز نه من از جاهای مختلف شنیدم شاید هم اشتباه برداشت کردم منطور شون و حالا دقیقا من میخوام بعد ماه می بفرستم ناممو که تاریخ نصاحبم عقب بیوفته البته ریسک یهو دیدی ماه بعد کارنت نشدیم ولی خب با توجه به جدول کارنت سال های قبل و دیدم معمولا سه ماه اول ایران کارنت میشن بقول شما باید دید رابطه چی میشه بقولی از این ستون به اون ستون فرجیه
حالا فرض کنیم شما بعد ماه می بفرستید دو مساله هستش.
یک. اصلا معلوم نیست کی کارنت بشید چون باید فرم 260 رو هم لاک کنی بره.
دو. حالا اصلا کارنت شدی و رفتی مصاحبه و به فرض اینکه ورق برگشت و تراول بن هم ملغی شد. با این اوضاع تا ماه سپتامبر چیزی نمیمونه اگر شما AP بخوری دیگه احتمال اینکه جواب کلیرنس بیاد و ایشود بشید خیلی ضعیفه. یعنی پیش از اینکه کلیر بشید برنامه 2020 بسته بشه و ویزا نگیری.
بنابراین پیشنهادم اینه شما همین ماه مدارکت رو بفرست. تاخیر برای شما چیزی نداره....
حالا این نظر من هستش و گمون نمیکنم تو پروسه 2020 تغییری برای ایرانیان پیش بیاد تو پروسه ویزاشون.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، shahin61
دوستانی که دو تا رتبه دادید دمتون هم گرم. اجرتون با امامزاده قل قلی.
خب بگذریم....
دیگه چه میشه کرد.... باید الان بخوابیم و یک روز نکبتی دیگه رو آغاز کنیم. پر از تکرار بیهوده. یه نقل قولی از مرحوم حسین پناهی که تمام حرفهاش واقعا طلا بود. خوندم.... گفتم شما هم بی نصیب نمونید تو این ایام ماه رمضونی که سفره خدا پهنه ولی خوب ما چشم بصیدت نداریم ببینیم اطعام رو...
حاجی تا صبح قرآن به سر گرفت و گناهانش بخشیده شد!

اما کارگر خسته بعد از افطار خوابش برد و گناهان امسالش به گناهان سال قبل افزوده شد!
این است اعتقادات مردم سرزمین من!
👤حسین پناهی
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، nargol1990 ، iSalar ، shahin61 ، dv2017
باز ما وضعمون یکم بهتره فوقش ویزا نمیدن دختر خاله همسرم ساکن امریکاست میگفت سال اولی که ترامب اومده بود اونایی که لاتاری داشتن و از تو فرودگاه برگردون یعنی اونا ببین چه وضعی داشتن خیلی خونه زندگیشون و فروخته بودن حالا ما اوضاع مون بابا خیلی شیکه ( دلداری بدیم بخودمون مثلا خخخخخخ ) ایرانه بهش گفتم قبول شدم میگه خیلی خر شانس بدشانس اخه این همه سال باید امثال اسمت در بیاد یعنی تو عمرم یبار قرعه کشی بردما
شده قضیه اون کارتن مورچه و مورچه خوار که مورچه خوار افتاد وسط جاده اتوبوس از روش رد شد و گفت این اتوبوس جهانگردی سالی یبار از اینجا رد میشه اونم الان که من افتادم اینجا ...
خب زیاد حرف زدم
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، shahin61 ، dv2017
چرا هیچگاه مسابقه "خرسواری" برگزار نمی شود؟!

پس از انجام تحقیقات میدانی و عملی بسیار جانورشناسان، مشخص شد که اسب ها در میدان مسابقه فقط در خط راست و مستقیم حرکت کرده و نه تنها مانع جلو رفتن و تاختن سایر اسبها به جلو نمی شوند،
بلکه هرگاه سوارکار خودشان یا سایر اسبها به زمین بیفتد، تا حد امکان که بتوانند آن سوارکار سقوط کرده را لگد نمی کنند.

اما خرها وقتی در خط مسابقه قرار می گیرند، پس از استارت اصلا توجهی به جلو و ادامه مسیر مسابقه به صورت مستقیم نداشته و فقط به خر رقیب که در جناح چپ و یا راستش قرار دارد، پرداخته و تمام تمرکزش، ممانعت از کار دیگران است!
یعنی تنها هدفشان این است که مانع رسیدن خر دیگر به خط پایان شوند!
حتی به این قیمت که خودشان به خط پایان نرسند.

امروزه از این موضوع در علم مدیریت بسیار استفاده می شود و بدین معناست که افراد ناتوان که می دانند خود به خط پایان نمی رسند، با سنگ اندازی و ایجاد مشکلات و چوب لای چرخ دیگران گذاشتن، به بهانه مختلف، مانع رسیدن دیگران به اهدافشان می شوند و در اصطلاح میگویند: "فلانی، مسابقه خر سواری راه انداخته است".

#رابرت_کیوساکی
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، rezadaryadar ، iSalar ، shahin61 ، ehsanblue ، dv2017 ، limbo
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

شنوندگان عزیز صدای منو میشنوید از کالیفورنیا آمریکا
سلامتی فابریکا سلامتی این رلا

مخلص همه سینگلا هفتادیا شصتیا
سلامتی مشتیا سلامتی فیمسا

عاشقتونم افتضاح سلامتی اونا که بالان
سلامتی چشم قرمزا
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، ehsanblue ، iSalar ، saeed_gh
(2019-05-29 ساعت 02:51)javadth نوشته:  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

سلامتی چشم قرمزا

ساسی مانکن هم خودشو رسوند آمریکا، ولی ما نتونستیم... ینی واقعاً خاصیتمون از اونم کمتره؟ 😑
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، saeed_gh
(2019-05-29 ساعت 10:17)iSalar نوشته:  
(2019-05-29 ساعت 02:51)javadth نوشته:  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

سلامتی چشم قرمزا

ساسی مانکن هم خودشو رسوند آمریکا، ولی ما نتونستیم... ینی واقعاً خاصیتمون از اونم کمتره؟ 😑

من کلا توی این موندم که این ساسی چطوری تونست بره آمریکا

احتمالا موقعی که مالزی بوده توی لاتاری قبول شده
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، iSalar ، dv2017
(2019-05-29 ساعت 10:17)iSalar نوشته:  

سلامتی چشم قرمزا

والا تا جایی که من میدونم این بابا وصع مادیش کویت هست و اوایل تمام هزینه ساخت آهنگ و کلیپ رو خودش میداده بدون اسپانسر
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، sadeghi897 ، iSalar ، dv2017
دیشب داشتم فیسبوک رو چک میکردم که یه پست از کنتاکی دیدم مبنی بر اینکه دوباره نتایج رو چک کنید. ولی وارد وبسایت که شدم چنین چیزی رو ندیدم که اعلام کنند. حالا بد نیست یه ریچک کنین ببینین چی به چی هر چند خیلی بعیده نتایج تغییر کنه. ولی گفتم بدونید و در جریانش باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان