کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
سلام دوستان،ما حدود هفت ماه هست كه مدارك رو به ‎nvc‎ داديم اما هنوز تأييد نكردند،كسى هست كه اخيراً از ‎nvc‎ ايميل تأييد گرفته باشه؟و اينكه بعد از چه مدت ايميل تأييد رو گرفتيد؟
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-06 ساعت 23:55)farzadmohajer نوشته:  الان من یکم نگران شدم از پست هایی که دوستان میزارن ...

دقیقا من الان چیکار کنم ؟؟ مصاحبه من ۳۰ می هست . قضیه این دادگاه چیه ؟؟
یعنی وایستم بعد از ۱۵ می بلیت هواپیما بگیرم ؟؟

مگه قضیه حکم ها کلا تموم نشده !!!! داستان گورساچ دیگه چیه ... مغزم ترکید از فکر ...

Na baba ticketeto begir. Yeho ticketa por mishe. Oon vaght dge hichi
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer
(2017-04-06 ساعت 23:55)farzadmohajer نوشته:  الان من یکم نگران شدم از پست هایی که دوستان میزارن ...

مگه قضیه حکم ها کلا تموم نشده !!!! داستان گورساچ دیگه چیه ... مغزم ترکید از فکر ...

سلام
شما نگران هیچی نباش برو ویزا یک ضرب بگیر بیا ،جای هیچ نگرانی برا هیچ یک لز دوستان نیست
برنده لاتاری ۲۰۱۷
برنده اصلی خودم و همسرم همراه من
مصاحبه ۱۳ مارس ابوظبی
نتیجه ap
اولین اپدیت ۱۹ مارس, ۱۴ جون
مدرک تحصیلی خودم دکتر دامپزشک همسرم لیسانس IT
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، limbo ، farzadmohajer ، onasiss
منبع این خبر سایت نه چندان معتبر پرس تی وی هست، مربوط به دوم فروردین... ولی بعید میدونم خبر غیر واقعی باشه... بخونید و‌‌ افکار آزار دهنده رو از خودتون دور کنید، پس بی جهت لحظه های ارزشمندتون رو با نگرانی های بی مورد تلخ نکنید:

قاضی گورساچ در پاسخ به این سؤال که آیا با حکم دادن علیه ترامپ مشکلی دارد یا خیر، افزود: «در این کشور هیچ‌کس بالاتر از قانون نیست و این شامل رئیس‌جمهور ایالات‌متحده هم می‌شود.»

گورساچ ضمن تأکید بر اینکه هیچ وعده‌ای به ترامپ نداده است، گفت:«هیچ قولی به هیچ‌کسی در مورد چگونگی قضاوتم نداده‌ام چون درست نیست که یک قاضی این‌گونه باشد.»

این قاضی آمریکایی ضمن تأکید بر استقلال قاضی و اینکه قضات ایالات‌متحده نباید حزبی و جناحی عمل کنند، افزود: «چیزی به اسم قاضی جمهوری‌خواه یا قاضی دموکرات نداریم. ما قضات امریکا هستیم.»
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin.za ، bhb32 ، onasiss ، محبوبه. 68 ، mulan1979
دوستان راستش دروغه بگم اولش نگران نشدم(بخصوص وقتي فهميدم تاريخ استيناف نهم ١٥ مي هست) اما حالا كه منطقي فكر ميكنم ميبينم به طور ميانگين از پذيرش تا صدور حكم ديوان عالي ٨١ روز طول ميكشه... مگر اينكه ثابت كنن اورژانسيه(كه تا به حال در دادگاههاي استيناف نتونستن چون هم ده روز از نوشته شدن تا اجراي حكم فاصله بود هم دير به استيناف نهم شكايت كردن و هم حدود يك ماه طول كشيد تا فرمان دوم تدوين بشه و بارها به تعويق انداختن)
پس به نظر جاي نگراني از بابت دادگاه عالي نيست....
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، mulan1979
(2017-04-06 ساعت 20:15)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 18:06)onasiss نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 17:10)Moh.Bahrami1989 نوشته:  بچه ها من اين سوال رو تو تاپيك هاي مرتبط كردم منتها ظاهرا متروكه است.

توي اين سفر نامه ها ي ايروان تقريبا زياد با اين جمله روبرو ميشيم كه (( كواهي موقت تحصيلي نبرين كه ايروان قبول نمي كنه)). و در مقابل باز هستن دوستاني كه ميكن مشكلي نيست،
من واقعا گيج شدم كه جه كنم؟ برم ليسانسم رو ازاد كنم و يا همين مدرك موقت رو ترجمه كنم ببرم؟ خواهشا اكه كسي اطلاعاتي داره منو در جريان بزاره.

سفارت ارمنستان روي اين موضوع حساسِ و شايد مورد و يا مواردي در گذشته باشه علتش
بهتره اصطلاحا روزه شك دار نگيريد و أصل مدرك رو ترجمه كنيد و همراه ببريد

موضوع اينه كه من واسه نكرفتن اين روزه شك دار بايد ٧ ٨ ميليون پياده شم كه واقعا كم پولي نيس براي من...
امكان اين نيس كه من ايميل بزنم به سفارت و شرايطم رو بگم؟ اصلا چنين ايميلي هست كه بشه قبل از مصاحبه مشكلم رو مطرح كنم باهاشون؟

dooste aziz age hodude 6-7 mah zaman darin shoma mitunin copiye madrake tahsili ro bebarin yeki az moasesate karyabi beheshun begin ke ghasde azad kardane madrak darin (hazine daryaft nemikonan), una 6 mah baad behetun ye name midan ke yani kar baratun natunestan peyda konan va baad shoma en name ro mibarin edare kar, riyasat ye name mide ke shoma mibarin daneshgah va rayegan madrako migirin.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، limbo ، محبوبه. 68
(2017-04-06 ساعت 23:57)Pegah123 نوشته:  سلام دوستان،ما حدود هفت ماه هست كه مدارك رو به ‎nvc‎ داديم اما هنوز تأييد نكردند،كسى هست كه اخيراً از ‎nvc‎ ايميل تأييد گرفته باشه؟و اينكه بعد از چه مدت ايميل تأييد رو گرفتيد؟

سلام
چيزي كه در سايت رسمي NVC گفته شده بررسي مدارك ارسالي حدود 4 تا 6 هفته زمان ميبره. ولي بطور معمول حداكثر تا 2 ماه جواب بررسي مدارك بايد ايميل بشه. در مورد شما بسيار طولاني شده و شما حتما بايد پيگيري كنيد.

شما مداركتون رو با چه پستي ارسال كرديد؟ آيا قابليت رهگيري داشته كه مطمئن بشيد به NVC‌ رسيده؟

ايميل رو بي خيال شيد و حتما تماس بگيريد. 0016033340700 ممكنه چند بار بگه خطها مشغولند و بعدا تماس بگيريد ولي همين طور مرتب تماس بگيريد تا وصل بشه. و بعد از اون بين 20 تا 40 دقيقه بايد پشت خط بمونيد تا به يك نفر وصل بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، محبوبه. 68 ، mulan1979 ، Pegah123
(2017-04-06 ساعت 23:58)HamidHu نوشته:  

Na baba ticketeto begir. Yeho ticketa por mishe. Oon vaght dge hichi

سلام
هیچ مشکلی پیش نمیاد...مصاحبت سر جاشه...با اطمینان کارتو انجام بده...ضمنا من ده روز به مصاحبه بلیط گرفتم... اونم نزدیک عید که همه میگفتن پر میشه..هیچ مشکلی پیش نیامد..عجله نکن
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، farzadmohajer
(2017-04-07 ساعت 01:51)ziziii نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 20:15)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 18:06)onasiss نوشته:  سفارت ارمنستان روي اين موضوع حساسِ و شايد مورد و يا مواردي در گذشته باشه علتش
بهتره اصطلاحا روزه شك دار نگيريد و أصل مدرك رو ترجمه كنيد و همراه ببريد

موضوع اينه كه من واسه نكرفتن اين روزه شك دار بايد ٧ ٨ ميليون پياده شم كه واقعا كم پولي نيس براي من...
امكان اين نيس كه من ايميل بزنم به سفارت و شرايطم رو بگم؟ اصلا چنين ايميلي هست كه بشه قبل از مصاحبه مشكلم رو مطرح كنم باهاشون؟

dooste aziz age hodude 6-7 mah zaman darin shoma mitunin copiye madrake tahsili ro bebarin yeki az moasesate karyabi beheshun begin ke ghasde azad kardane madrak darin (hazine daryaft nemikonan), una 6 mah baad behetun ye name midan ke yani kar baratun natunestan peyda konan va baad shoma en name ro mibarin edare kar, riyasat ye name mide ke shoma mibarin daneshgah va rayegan madrako migirin.
سلام دوست عزیز
شما میتونید مدرکتونو بدید ترجمه...اون قسمتی که گفته موقت تو ترجمه نیاره....هیچ مشکلی پیش نمیاد....برای چند تا از دوستان هم بهمین صورت بوده مشکلی پیش نیامده.....ضمنا با فرض ترجمه مدرک موقت و آوردن کلمه موقت در ترجمه اگر افیسر هم سوال کنه و براش توضیح بدین قبول میکنه. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
دوستان به نظرتون این جنگ جدید امریکا سوریه میتونه روی روال کاری پرونده های ما تاثیری بذاره؟
نمیدونم حواشی مخالفت ایران با این اقدامات چقدر روی پرونده های امثال ما موثره.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-07 ساعت 11:05)Sudeh نوشته:  دوستان به نظرتون این جنگ جدید آمریکا سوریه میتونه روی روال کاری پرونده های ما تاثیری بذاره؟

يارو با ناو هاش اومده داره موشك ميريزه رو سره مردم تو سوريه و اصلا معلوم نيس كي كي رو ميكشه و كي داره اواره ميشه بعد شما نگران ايني موشكا رو پرونده ما تاثير بزاره؟!

من نميدونم شما تصويرا و خبرا رو ديدي يا نه ولي بوي جنگ و خونريزي كه مياد از وضعيت پرونده (( اتاري!!)) ما يكم مهم تره به خدا

دم خيليا گرم به خدا...
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان با لينك زير ميتونيد مدت زماني كه تا الان تو پروسه اي پي تون طَي كرديد رو حساب كنيد
https://www.timeanddate.com/date/duration.html
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia
(2017-04-07 ساعت 11:27)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-07 ساعت 11:05)Sudeh نوشته:  دوستان به نظرتون این جنگ جدید آمریکا سوریه میتونه روی روال کاری پرونده های ما تاثیری بذاره؟

يارو با ناو هاش اومده داره موشك ميريزه رو سره  مردم تو سوريه و اصلا معلوم نيس كي كي رو ميكشه و كي داره اواره ميشه بعد  شما نگران ايني موشكا رو پرونده ما تاثير بزاره؟!

من نميدونم شما تصويرا و خبرا رو ديدي يا نه ولي بوي جنگ و خونريزي كه مياد از وضعيت پرونده (( اتاري!!)) ما يكم مهم تره به خدا

دم خيليا گرم به خدا...

خیلیا زندگیشون رو گذاشتن رو این کار و اگه مشکلی پیش بیاد از اون سوری که میگین آواره میشه آواره تر میشه پس حق داره نگران زندگی و آیندش بشه .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، fb2016 ، ramin_red ، razraz

يارو با ناو هاش اومده داره موشك ميريزه رو سره مردم تو سوريه و اصلا معلوم نيس كي كي رو ميكشه و كي داره اواره ميشه بعد شما نگران ايني موشكا رو پرونده ما تاثير بزاره؟!

دم خيليا گرم به خدا...

یارو با ناوهاش اومده موشک میریزه سر مردم سوریه؟؟؟منظورتون ناوهای آمریکا است؟
این خبر رو کجا خوندید که اینکارو کرده؟؟اگر منبع این خبر رو دارید لطف کنید اینجا بزارید تا ماهم مطلع بشیم اگرم منبعی ندارید لطفا خبر کذب تحویل مردم ندید.حمله به پایگاه هوایی سوریه بوده که احتمالا اونجام کسی نبوده چون با روسیه از قبل هماهنگ شده بوده.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، fb2016 ، zamini1975 ، mina_s1 ، onasiss ، ramin_red

يارو با ناو هاش اومده داره موشك ميريزه رو سره  مردم تو سوريه و اصلا معلوم نيس كي كي رو ميكشه و كي داره اواره ميشه بعد  شما نگران ايني موشكا رو پرونده ما تاثير بزاره؟!

دم خيليا گرم به خدا...

دوست عزیز موضوع جنگ و نقض حقوق بشر همیشه ناراحت کنندست. حس بشردوستی شما کاملا قابل احترامه.
اما این تاپیک بحث دفاع از حقوق بشر نیست. قراره در مورد جریاناتی که بر ورود ایرانی هایی که تلاش کردن قانونی وارد امریکا بشن تاثیر بذاره، بحث و گفتگو کنیم.
این اتفاق هم یکی از همون جریاناته.
و چرا نباید نگران پرونده ای که سالها براش انتظار کشیدم و هزینه و تلاش کردم نباشم؟ هر کدوم از ما به نوعی برای هدفمون تلاش کردیم و وقت گذاشتیم.
فکر نمیکنم اگر کسی بخاطر نگرانیش درباره وضعیت مهاجرتش سوالی بپرسه به این معنی باشه که نسبت به خشونت و جنگ بی تفاوته.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s1 ، mulan1979 ، zamini1975 ، Hadi_20 ، funnybluesolea ، Erebour ، ramin_red ، m_baghaei ، razraz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان