کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
سلام
زمان دادگاهها به این صورت است
ناحیه ۴: پنجم ماه می
ناحیه ۹: ۱۵ ماه می
ترامپ نگران از دادگاههاست مخصوصا دادگاه ناحیه ۹، دستور جدیدش که چند روز پیش از طرف دادگاه رد شد ترامپ گفت می برم سوپریم کرت ولی قراره اونم قبل سوپریم کرت بره دادگاه فدرال ناحیه ۹
فعلا دوستان صبور باشن و امیدوار چون در حال حاضر همه چی به نفع ما پیش رفته
خبر جدیدی اگه باشه حتما اطلاع می دم
https://apnews.com/4ee4972424234967b60af...dcast-live
برنده لاتاری ۲۰۱۷
برنده اصلی خودم و همسرم همراه من
مصاحبه ۱۳ مارس ابوظبی
نتیجه ap
اولین اپدیت ۱۹ مارس, ۱۴ جون
مدرک تحصیلی خودم دکتر دامپزشک همسرم لیسانس IT
پاسخ
(2017-04-27 ساعت 13:59)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 13:03)arezoo dream نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز
آيا كسي منبعي داره كه حدودي مشخص كنه نتايج دادگاه استيناف ٤ و ٩ كي مشخص ميشه؟
يه بار آقاي مصظفي گفته بود قراره منبعي كه فكر ميكنم توي آمريكا وكيل بودن حدود تاريخشو بگم
سپاس از دوستان مطلع

من هفته پیش از وکیل پرسیدم، تا الان جواب نداده. دیگه سرم شلوغ شد و  سرگرم کارهای خودم شدم پیگیری نکردم. ایشالله این هفته از چندین نفر که ارتباط مستقیم با پرونده دارند سعی میکنم بپرسم، اگه جوابی دریافت کردم حتمن اینجا قرار میدم. اگه سوال خاص دیگه ای هم مد نظرتون هست بگین که بپرسم (با احتمال جواب گرفتن از آنها).

انرژی مثبت یادتون نره

با سلام و تشكر از پاسختون
اگر به احتمال بسيار ضعيف(اينكه ميگم ضعيف از روي احساس نيست بلكه بر اساس واقعيات و سير دادگاهي حكم هست) ban بعد از دادگاهها اجرا بشه آيا مصاحبه ها كنسل ميشه يا سر جاش هست و صرفا تا سه ماه ويزا صادر نميشه... چون توي فرمان دوم قبل از قاضي هوايي سفارتها مصاحبه اي كنسل نكرده بودن.... اگر اين سوالو هم بپرسين يك دنيا ممنون ميشم... هر چند ميدونم سوال سختيه و شايد مربوط به حوزه ي كاري وكلا نباشه و صرفا در رابطه با سياستگزاري هاي كي سي سي و سفارتها باشه...??????
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، mostafa2017
(2017-04-27 ساعت 22:55)arezoo dream نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 13:59)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 13:03)arezoo dream نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز
آيا كسي منبعي داره كه حدودي مشخص كنه نتايج دادگاه استيناف ٤ و ٩ كي مشخص ميشه؟
يه بار آقاي مصظفي گفته بود قراره منبعي كه فكر ميكنم توي آمريكا وكيل بودن حدود تاريخشو بگم
سپاس از دوستان مطلع

من هفته پیش از وکیل پرسیدم، تا الان جواب نداده. دیگه سرم شلوغ شد و  سرگرم کارهای خودم شدم پیگیری نکردم. ایشالله این هفته از چندین نفر که ارتباط مستقیم با پرونده دارند سعی میکنم بپرسم، اگه جوابی دریافت کردم حتمن اینجا قرار میدم. اگه سوال خاص دیگه ای هم مد نظرتون هست بگین که بپرسم (با احتمال جواب گرفتن از آنها).

انرژی مثبت یادتون نره

با سلام و تشكر از پاسختون
اگر به احتمال بسيار ضعيف(اينكه ميگم ضعيف از روي احساس نيست بلكه بر اساس واقعيات و سير دادگاهي حكم هست) ban بعد از دادگاهها اجرا بشه آيا مصاحبه ها كنسل ميشه يا سر جاش هست و صرفا تا سه ماه ويزا صادر نميشه... چون توي فرمان دوم قبل از قاضي هوايي  سفارتها مصاحبه اي كنسل نكرده بودن.... اگر اين سوالو هم بپرسين يك دنيا ممنون ميشم... هر چند ميدونم سوال سختيه و شايد مربوط به حوزه ي كاري وكلا نباشه و صرفا در رابطه با سياستگزاري هاي كي سي سي و سفارتها باشه...??????

مصاحبه ها سر جاش میمونه اما صدور ویزا متوقف میشه .انشالا که کار نمیرسه به اونجا
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo dream ، mulan1979 ، ramin_red ، gbtm ، محبوبه. 68
دقيقا اميدوارم كه كار به اونجا نرسه... چون متاسفانه به معني عدم صدور ويزا به مدت نامحدود براي ايران هست... اتفاقا چند وقت پيش مقاله اي ميخوندم كه از اين نكته به ضرر ban و وكلاي دولت نام برده بود و گفته بود براي ايران كه راضي به همكاري با سفارتها نميشه اين فرمان به معني تمديد تعليق تا بي نهايت هست و اين نيت اصلي دولته كه بايد دادستانها و وكلاي مخالف فرمان بهش تاكيد كنن...
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، ramin_red ، bah90 ، gbtm ، Pegah123 ، Ali--usa ، محبوبه. 68
ویزاهای صادر شده برای کشورهای مشمول فرمان در ماه مارس چهل درصد نسبت به میانگین کاهش یافته است

The number of non-immigrant visas issued to Iranians dropped to 1,572 in March from 2,450 per month on average in 2016 according to the data. Iranians also received fewer immigrant visas, which are granted to family members of U.S. citizens or those with jobs in the United States, than the average in previous years - 393 received immigrant visas in March, compared to 644 on average per month in 2016 and nearly 600 on average per month in 2015 and 2014.

Anecdotally, several U.S.-based lawyers with Iranian clients say their visa applications are taking longer to process and are being rejected more often since Trump took office on Jan. 20.

http://www.reuters.com/article/us-usa-im...=hootsuite
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، copol ، omid1313 ، شهرادلیلا ، mulan1979 ، Ali--usa ، محبوبه. 68 ، shahin.za ، ramin_red
امروز وزارت خارجه امریکا بنابه درخواستی که ازش شده بود امار ویزاهایی که صادر کرده در ماه های گذشته بالاخص برای این چند کشور شامل فرمان ارایه کرد که شاید جالب باشه.خلاصه ش اینه که برای ایرانی ها در ماه مارچ 1572 ویزای غیر مهاجرتی صادر شد که در مقایسه با میانگین 2450 در هر ماه در سال 2016 کاهش داشته .
برای ویزای مهاجرتی 393 ویزا برای ایرانیان در مارچ صادر شده که از میانگین 644 در هر ماه برای 2016 و 600 ویزا در ماه برای 2015 و 2014 کمتر هست.
این جوری که وکلا میگن با اینکه قانون ترامپ معلقه اما کنسولگری ها سختگیری هاشون رو بیشتر کردن

منبع:
http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN17T34G
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania ، copol ، omid1313 ، شهرادلیلا ، mulan1979 ، Ali--usa ، محبوبه. 68
ايا أماري داريد كه دوستاني كه بعد از فرمان ترامپ با ويزا وارد امريكا شدن و درخواست گرين كارد دادن بعد از ورود ايا با مشكل برخورد كردن؟! منظورم از لحاظ زماني.پروسه مثل قديم يا طولاني تر شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-28 ساعت 02:05)minaz00 نوشته:  امروز وزارت خارجه آمریکا بنابه درخواستی که ازش شده بود امار ویزاهایی که صادر کرده در ماه های گذشته بالاخص برای این چند کشور شامل فرمان ارایه کرد که شاید جالب باشه.خلاصه ش اینه که برای ایرانی ها در ماه مارچ 1572 ویزای غیر مهاجرتی صادر شد که در مقایسه با میانگین 2450 در هر ماه در سال 2016 کاهش داشته .
برای ویزای مهاجرتی 393 ویزا برای ایرانیان در مارچ صادر شده که از میانگین 644 در هر ماه برای 2016 و 600 ویزا در ماه برای 2015 و 2014 کمتر هست.
این جوری که وکلا میگن با اینکه قانون ترامپ معلقه اما کنسولگری ها سختگیری هاشون رو بیشتر کردن

منبع:
http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN17T34G

با سلام و سپاس
اميدوارم اين كاهش صدور ويزا عليرغم تعليق فرمان به ضرر دولت در دادگاه تمام بشه...
توي لينكي كه يكي از دوستان فرستاده بود خوندم كه وكلا از اين موضوع شكايت كردن.... آيا از دوستان كسي خبر داره ماجراي اين شكايت به كجا رسيده...
به نظر من با اين تاخير شديد صدور ويزا اونها عملا ban رو خيلي نرم و زير زيري اجرا كردن.... فقط به عده اي كه خيلي كمتر قابل گير دادن بودن ويزا دادن كه بگن ما فعلا داريم ويزا صادر ميكنيم.... اميدوارن با اين به نظر من اجراي ban به آرامش رسيده باشن!!! و اين ماجرا رو تمام كنن...
ديروز هم كه صد تظاهر كننده ي عفو بين الملل مقابل سفارت آمريكا در لندن با شعار no wall no ban تجمع كردن
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، شهرادلیلا ، mulan1979 ، محبوبه. 68
(2017-04-28 ساعت 08:11)Eyelash نوشته:  ايا أماري داريد كه دوستاني كه بعد از فرمان ترامپ با ويزا وارد امريكا شدن و درخواست گرين كارد دادن بعد از ورود ايا با مشكل برخورد كردن؟! منظورم از لحاظ زماني.پروسه مثل قديم يا طولاني تر شده؟

ما ٢٨ فوريه وارد شديم، و ديروز آپديت داشتيم كه گرين كارتها تحويل پست شده.
به نظر مياد در صورت ورود با ويزاي معتبر، پروسه صدور گرين كارت مثل قبل هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Eyelash ، شهرادلیلا ، gbtm ، V_B ، محبوبه. 68
بنظر من این آمار علاوه بر اینکه ناامید کننده نیست بلکه کاملا امیدوار کننده ست من علی الخصوص درباره کیس های لاتاري توضیح میدم. شاید اول باید نگاه کنید ببینید چند نفر برای ماه مارچ کارنت شده بودند

تعداد كارنتي هاي فوریه 3600 نفر بوده (البته برای ایران) که برای ماه مارچ به 3950 نفر افزایش پیدا کرده.این 350 نفر کیس فقط واسه کشور ایران نیست و همه کشورهای آسیایی رو شامل میشه.

اگر فرض رو بر این بگیریم که 40 درصدش ایرانی بودن حدودا میشه 130 کیس.

با احتساب هر دو نفر یک کیس میشه 260 نفر

خوب از این 260 نفر حداقل 50 درصدش ap خوردند پس تقریبا 130 تا ویزای لاتاري صادر شده.

خوب براساس آمار اعلامی کلا 393 تا ویزای مهاجرتی صادر شده که 130 تاش ویزای لاتاري و 263 تاش سایر کتگوری ها هستن.

بنظر من با توجه به تعداد كارنتي ها این آمار بی‌نظیر و امیدوارکنندست

پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo dream ، شهرادلیلا ، mulan1979 ، Ali--usa ، علیا
(2017-04-28 ساعت 10:32)خوش لحن نوشته:  خوب از این 260 نفر حداقل 50 درصدش ap خوردند پس تقریبا 130 تا ویزای لاتاري صادر شده.

صحبتتون درسته منتها اين قسمتي كه فرموديد حداقل ٥٠ درصد Ap خورده باشند رو قطعا اشتباه ميكنيد. اگه فرض رو بر اين بزاريم كه كسي كه سربازي رفته و شغل دولتي و يا شغل غير دولتي در رشته حساس داشته و ... قطعا شامل ap ميشه پس خيلي بيشتر از حداقل ٥٠ درصد شامل اين داستان شدن.

درواقع شايد از ٢٦٠ نفري كه شما فرمودين شايد ١٠ درصد هستن كه نه سربازي رفتن نه شغل خاصي داشتن و نه مورد قابل گير دادن ديگه اي كه شرايط ويزاي يه صرب رو داشته باشن.
اميدوارم كه منظورم رو خوب رسونده باشم.

- حتي موارد معافيت از سربازي هم ديديم كه دچار فرايند ap شدن لذا رقم خيلي بيشتر از ٥٠ درصد هست.
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، ramin_red ، sayhoon
دوست عزیز فرمایش شما زمانی درسته که تمام کیس ها آقا باشند و سربازی رفته باشن. این در حالیه که تقریبا 50 درصدشون خانم هستن و مشکل سربازی ندارند بعلاوه بچه ها هم به تبع خانم ها ویزا میگیرن و بیشتر این آقایون هستن که این مشکل رو دارند

پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، علیا
(2017-04-28 ساعت 12:39)خوش لحن نوشته:  دوست عزیز فرمایش شما زمانی درسته که تمام کیس ها آقا باشند و سربازی رفته باشن.  این در حالیه که تقریبا 50 درصدشون خانم هستن و مشکل سربازی ندارند بعلاوه بچه ها هم به تبع خانم ها ویزا میگیرن و بیشتر این آقایون هستن که این مشکل رو دارند

ولي بازم منطقي نيست كه تعداد اقايون بي سربازيو شغل خاص و خانم هاي بدون شغل خاص نصف اون ٢٦٠ نفري رو كه شما گفتيد رو تشكيل بده.

الان تو همين مهاجرسرا رو شما يه نمونه تصادفي در نظر بگير و نسبت افراد يك ضرب رو به اونايي كه ap خوردن ببينيد.

حتي سال پيش كه اين داستان ها نبود هم قضيه ٥٠ ap ٥٠ يك ضرب نبود چه برسه به الان....
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، ramin_red
(2017-04-28 ساعت 12:07)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 10:32)خوش لحن نوشته:  خوب از این 260 نفر حداقل 50 درصدش ap خوردند پس تقریبا 130 تا ویزای لاتاري صادر شده.

صحبتتون درسته منتها اين قسمتي كه فرموديد حداقل ٥٠ درصد  Ap خورده باشند رو قطعا اشتباه ميكنيد. اگه فرض رو بر اين بزاريم كه كسي كه سربازي رفته و شغل دولتي و يا شغل غير دولتي در رشته حساس داشته و ... قطعا شامل ap ميشه پس خيلي بيشتر از حداقل ٥٠ درصد شامل اين داستان شدن.

درواقع شايد از ٢٦٠ نفري كه شما فرمودين  شايد  ١٠ درصد هستن كه نه سربازي رفتن نه شغل خاصي داشتن و نه مورد قابل گير دادن ديگه اي كه شرايط ويزاي يه صرب رو داشته باشن.

- حتي موارد معافيت از سربازي هم ديديم كه دچار فرايند ap شدن لذا رقم خيلي بيشتر از ٥٠ درصد هست.

هفته پیش یه زوج رو داشتیم اینجا هردو مقطع دکترا و سربازی اقا در ارتش. ویزا یک ضرب گرفتن بدون ap.
این قانون همیشه صادق نیست که نسخه همه رو یه جور ببندیم باهاش.
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، ramin_red ، limbo
(2017-04-28 ساعت 13:41)minaz00 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 12:07)Moh.Bahrami1989 نوشته:  

صحبتتون درسته منتها اين قسمتي كه فرموديد حداقل ٥٠ درصد  Ap خورده باشند رو قطعا اشتباه ميكنيد. اگه فرض رو بر اين بزاريم كه كسي كه سربازي رفته و شغل دولتي و يا شغل غير دولتي در رشته حساس داشته و ... قطعا شامل ap ميشه پس خيلي بيشتر از حداقل ٥٠ درصد شامل اين داستان شدن.

درواقع شايد از ٢٦٠ نفري كه شما فرمودين  شايد  ١٠ درصد هستن كه نه سربازي رفتن نه شغل خاصي داشتن و نه مورد قابل گير دادن ديگه اي كه شرايط ويزاي يه صرب رو داشته باشن.

هفته پیش یه زوج رو داشتیم اینجا هردو مقطع دکترا و سربازی اقا در ارتش. ویزا یک ضرب گرفتن بدون ap.
این قانون همیشه صادق نیست که نسخه همه رو یه جور ببندیم باهاش.

ببينيد خب بحث ما يك تقريبه از اون ٢٦٠ نفري كه دوست عزيزمون خوش لحن گفتن.
مورد استثنا خب همونطور كه ميدونيد تو هر جامعه نمونه اي هست ولي صد در صد تو احتمال ما از نمونه رو كه دست خوش تغيير نميكنه.
موردي كه فرمودين شما ايا اصلا مورد مشابهي ازش هم هست؟ اگر هم كه باشه ايا واقعا از انگشتاي يك دست بيشتر هستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، ramin_red

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان