کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-21 ساعت 16:38)mehdi.f نوشته:  سلام دوستان
چه خبر از دادگاه های تجدید نظر ؟ دوستان گل
ممنون

بی خبری= خوش خبری
واللا منم چیزی ندیدم این روزها
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، ramin_red
(2017-05-22 ساعت 09:28)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 16:38)mehdi.f نوشته:  سلام دوستان
چه خبر از دادگاه های تجدید نظر ؟ دوستان گل
ممنون

بی خبری= خوش خبری
واللا منم چیزی ندیدم این روزها

من فقط یه سری مطلب خوندم در مورد اینکه ترامپ قاضی های دادگاههای فدرال رو میخواد عوض کنه و یه سری دادگاهها که قاضی کم دارند رو قاضی معرفی کنه
واینکه اعتراض داشته به اینکه چرا دادگاه فدرال ناحیه 9 انقد بزرگه و باید به دو قسمت تقسیم بشه
حالا باز آقا مصطفی خودش میاد میگه Wink

پاسخ
آقا مصطفي به سلامتي فردا مصاحبه داره... بيايد تمام انرژي هاي مثبتمونو به سمتش بفرستيم...
واقعا ممنون كه طي اين مدت اخبارو (حتا بد) به ديد مثبت تفسير ميكردين و هميشه روحيه دادين
اميدوارم فردا يه هورااااي حسابي به افتخار ويزاي يك ضرب شما بكشيم???
پاسخ
(2017-05-22 ساعت 12:58)arezoo dream نوشته:  آقا مصطفي به سلامتي فردا مصاحبه داره... بيايد تمام انرژي هاي مثبتمونو به سمتش بفرستيم...
واقعا ممنون كه طي اين مدت اخبارو (حتا بد) به ديد مثبت تفسير ميكردين و هميشه روحيه دادين

خیلی ممنونم آرزو خانم. میتونم بگم غیر منتظره بود برام  Shy  Shy  Shy این مدت هم انجام وظیفه بود و خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر میاد برای دوستان خوبم انجام بدم. در مورد آرزوتونم امیدوارم و انشالله هرچی خیر هست برای همه امون رخ بده که خود اونی که اون بالا نشسته بهتر از همه ما خوب و بد مسیر پیش رومونو میدونه.

از طرفی هم، امیدوارم که هرچی زودتر این ماجرا ختم به خیر و تموم بشه اما دوستیهای بچه های اینجا هیچ وقت تمومی نداشته باشه. در مورد دادگاهها هم خبر خاص و جدیدی نیست و وکلا هم درباره پرونده چون در مراحل دادرسی هست هنوز اظهار نظر نمیکنند. می مونه تفسیرهای اساتید حقوق و وکلای دیگر که خلاصه اس همونی میشه که فردای دادگاه  دوم، اینجا چند تفسیرشو پست کردم و خبر جدید دیگه ای نیست. به قول دوستمون بی خبری و خوش خبری.

فقط در مورد ترامپ خبرهای زیادی هست که حتمن دوستان اطلاع دارند. ماجرای استیضاحش کم کم داره شکل جدیتری به خودش میگیره. دو تا از وکلای کاخ سفید هم شروع کردند اطلاعات جمع کردن درباره شرایط استیضاح و چگونگی استراتژی احتمالی اونها در دفاع از دولت. اینو هم بگم که استیضاح کار آسونی نیست، اما با ماجرای اخراج رئیس اف بی آی، عدم ارائه مانیفیست و برنامه جولیانی برای منع ورود مسلمانان به دادگاه (که یک دادگاه قبلن درخواست کرده بود از کاخ سفید تا جمعه که اون دستور العمل رو به دادگاه ارائه بده که جمعه شب کاخ سفید اعلام کرد بررسی این دستورات در حوزه اختیارات دادگاه نیست)، شهادت عمومی رئیس اف بی آی تا آخر ماه درباره ارتباط ترامپ و کمپینش با روسیه (اگر اشتباه کرده باشم)، ماجرای لو دادن اطلاعات طبقه بندی شده در دیدار با وزیر امور خارجه روسیه و همچنین پیدا شدن ارتباطات بیشتری بین مشاوران ترامپ و روسیه که بیشتر از حد تصور قبلی بود، استیضاح در حال حاضر پر رنگ تر از روز اول شده.

در پایان هم التماس دعا و انرژی ++++ Smile  Smile
منبع خبر

انرژی++++++یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
اقا مصطفی عزیز . براتون ارزوی موفقیت می کنم . به امید خدا به زودی با خبرهای خوبی که می دیدی همه ما رو خوشحال می کنی و با ویزا بر می گردی .
پاسخ
(2017-05-22 ساعت 18:05)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 12:58)arezoo dream نوشته:  آقا مصطفي به سلامتي فردا مصاحبه داره... بيايد تمام انرژي هاي مثبتمونو به سمتش بفرستيم...

خیلی ممنونم آرزو خانم. میتونم بگم غیر منتظره بود برام  Shy  Shy  Shy این مدت هم انجام وظیفه بود و خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر میاد برای دوستان خوبم انجام بدم. در مورد آرزوتونم امیدوارم و انشالله هرچی خیر هست برای همه امون رخ بده که خود اونی که اون بالا نشسته بهتر از همه ما خوب و بد مسیر پیش رومونو میدونه.

از طرفی هم، امیدوارم که هرچی زودتر این ماجرا ختم به خیر و تموم بشه اما دوستیهای بچه های اینجا هیچ وقت تمومی نداشته باشه. در مورد دادگاهها هم خبر خاص و جدیدی نیست و وکلا هم درباره پرونده چون در مراحل دادرسی هست هنوز اظهار نظر نمیکنند. می مونه تفسیرهای اساتید حقوق و وکلای دیگر که خلاصه اس همونی میشه که فردای دادگاه  دوم، اینجا چند تفسیرشو پست کردم و خبر جدید دیگه ای نیست. به قول دوستمون بی خبری و خوش خبری.

فقط در مورد ترامپ خبرهای زیادی هست که حتمن دوستان اطلاع دارند. ماجرای استیضاحش کم کم داره شکل جدیتری به خودش میگیره. دو تا از وکلای کاخ سفید هم شروع کردند اطلاعات جمع کردن درباره شرایط استیضاح و چگونگی استراتژی احتمالی اونها در دفاع از دولت. اینو هم بگم که استیضاح کار آسونی نیست، اما با ماجرای اخراج رئیس اف بی آی، عدم ارائه مانیفیست و برنامه جولیانی برای منع ورود مسلمانان به دادگاه (که یک دادگاه قبلن درخواست کرده بود از کاخ سفید تا جمعه که اون دستور العمل رو به دادگاه ارائه بده که جمعه شب کاخ سفید اعلام کرد بررسی این دستورات در حوزه اختیارات دادگاه نیست)، شهادت عمومی رئیس اف بی آی تا آخر ماه درباره ارتباط ترامپ و کمپینش با روسیه (اگر اشتباه کرده باشم)، ماجرای لو دادن اطلاعات طبقه بندی شده در دیدار با وزیر امور خارجه روسیه و همچنین پیدا شدن ارتباطات بیشتری بین مشاوران ترامپ و روسیه که بیشتر از حد تصور قبلی بود، استیضاح در حال حاضر پر رنگ تر از روز اول شده.

در پایان هم التماس دعا و انرژی ++++ Smile  Smile
منبع خبر

انرژی++++++یادتون نره

مصطفي عزيز
شنيدن خبر مصاحبت تو اين هفته يكي از خبرهاي خوبي بود كه شنيدم، و به عنوان يه دوس با تمام وجود انرژي مثبت رو به سمتت ميفرستم و اميدوارم بهترينها برات پيش بياد
من هم مقل شما دوست دارم اين حس بسيار نزديك دوستي بيشتر از اينها بين همه ما شكل بگيره
درود بر تو و برات دعا ميكنم كه بهترينها برات پيش بياد ??????????????????????????
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
خبری از آقا مصطفی نشد؟
انشالله ویزای یک ضرب رو گرفته
ما منتظر خبرهای خوش ویزا گرفتنت هستیم آقا مصطفی

پاسخ
سلام دوستان اینماه بولتن چقدر میرود جلو ؟ از چه تاریخ وقت مصاحبه میدن.، ؟ و اینکه هزینه های مدیکال ، گرین کارت ، پست برای سفارت امریکا در ارمنستان چقدر میباشد ، ؟
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، س.ح
(2017-05-23 ساعت 23:37)javadth نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 22:51)مهر٢٠١٧ نوشته:  دوست عزيز الكي سفرهاي زيادي رو ننويسيد چون زمان چكتون بالا ميره. امسال دوستاني كه مثل من داخل امريكا بودن و تمام كشور هارو قيد كردن هنوز بك گراند چكشون نيومده در حالي كه من گرين كارتمم گرفتم.

البته مقصد هم مهمه

فکر میکنم با نگاه کردن به گذرنامه متوجه بشن

ضمنا از بقیه کشور ها در مورد ورود این گذرنامه ها بررسی میکنن

فقط اونايي كه تو گذرنامه فعلي هست رو قيد كنيد به نظر من. اونا هم معمولا ٥ سال اخير براشون مهمه. ميخوان مطوئن بشن به گروه يا دسته خاصي ربط نداشته باشيد يا احيانا در زمان تحريم دنبال دور زدن تحريم ها و ... نبوديد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، ramin_red
(2017-05-24 ساعت 02:44)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 23:37)javadth نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 22:51)مهر٢٠١٧ نوشته:  دوست عزيز الكي سفرهاي زيادي رو ننويسيد چون زمان چكتون بالا ميره. امسال دوستاني كه مثل من داخل امريكا بودن و تمام كشور هارو قيد كردن هنوز بك گراند چكشون نيومده در حالي كه من گرين كارتمم گرفتم.

البته مقصد هم مهمه

فکر میکنم با نگاه کردن به گذرنامه متوجه بشن

ضمنا از بقیه کشور ها در مورد ورود این گذرنامه ها بررسی میکنن

فقط اونايي كه تو گذرنامه فعلي هست رو قيد كنيد به نظر من. اونا هم معمولا ٥ سال اخير براشون مهمه. ميخوان مطوئن بشن به گروه يا دسته خاصي ربط نداشته باشيد يا احيانا در زمان تحريم دنبال دور زدن تحريم ها و ... نبوديد.
منم موافق هستم زیاد نباید شلوغ بنویسید همون هایی که ویزاش توی پاس هست رو بنویسید ولی اگر سفر اروپایی داشتید که ویزای شینگن دریافت کردید رو بنویسید چون ارتباط کاملی با اطلاعات شما دراتحادیه اروپا موجود هست ودسترسی به اون راحت تره واسشون
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، ramin_red
از ما این اطلاعات سفر رو نخواستن البته ما در ماه فوریه مصاحبه داشتیم این موارد شاید الان شروع شده ولی جای نگرانی نیست وامیدوارم همه کارها بخوبی پیش بره وهمگی شاد باشین باید اینطوری فکر کنیم اگر به امید خدا کارها به خوبی پیش رفت و نهاین عازم شدین حکمت خدا بوده و اگر هم نشد باز هم حمکت خدا درش دخیل بوده و همین زندگی خودمون را شاد تر و مهربون تر از همیشه ادامه بدیم
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
(2017-05-24 ساعت 05:37)mahii نوشته:  از ما این اطلاعات سفر رو نخواستن البته ما در ماه فوریه مصاحبه داشتیم این موارد شاید الان شروع شده ولی جای نگرانی نیست وامیدوارم همه کارها بخوبی پیش بره وهمگی شاد باشین باید اینطوری فکر کنیم اگر به امید خدا کارها به خوبی پیش رفت و نهاین عازم شدین حکمت خدا بوده و اگر هم نشد باز هم حمکت خدا درش دخیل بوده و همین زندگی خودمون را شاد تر و مهربون تر از همیشه ادامه بدیم

مگه توی فرم قبولی لاتاری نباید وارد کرد ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
چرا از هیچ کدوم از دادگاه ها خبری نمیاد؟ نه به دفعه اول که سریع جواب اومد نه به الان که هیچ کدوم هیچی نمی گن
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
بهتر که خبری نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، س.ح
(2017-05-24 ساعت 13:18)javadth نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 05:37)mahii نوشته:  از ما این اطلاعات سفر رو نخواستن البته ما در ماه فوریه مصاحبه داشتیم این موارد شاید الان شروع شده ولی جای نگرانی نیست وامیدوارم همه کارها بخوبی پیش بره وهمگی شاد باشین باید اینطوری فکر کنیم اگر به امید خدا کارها به خوبی پیش رفت و نهاین عازم شدین حکمت خدا بوده و اگر هم نشد باز هم حمکت خدا درش دخیل بوده و همین زندگی خودمون را شاد تر و مهربون تر از همیشه ادامه بدیم

مگه توی فرم قبولی لاتاری نباید وارد کرد ؟
فک کنم هرسال تغییراتی در فرمها هست امسال هم شاید این مورد را اضافه کردن ولی با تحقیق و تامل تکمیل کنید اگر این موارد درج شده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان