کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-09 ساعت 22:26)lr_rleri نوشته:  
(2017-06-09 ساعت 21:42)armehraboon نوشته:  
(2017-06-09 ساعت 13:18)lr_rleri نوشته:  سلام
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنماییمون کنه که اگه همسر و پسرم که ویزا شون آمادست قبل از کلیر شدن من برن آمریکا و  من تا آخر سپتامبرنتونم ویزا بگیرم و جا بمونم بعد از دریافت گرین کارت خانواده‌ام امکانش هست که من بتونم از طریقی غیر از
لاتاری برم آمریکا
هر چند ویزای همسر و پسرم تا اواسط اگوست اعتبار داره و هنوز هیچ تغییری در وضعیت ap کیس من به وجود نیومده ولی به علت
اینکه باید پسرم رو اونجا در مدرسه ثبت نام کنیم و مدارس اونجا هم از وسط‌های آگوست شروع میشه ما تصمیم گرفتیم که اونا اواخر جولای آمریکا باشن ولی اصلا نمیدونیم که اگه به هر دلیلی من نتونم ویزا بگیرم چی میشه و ما باید چه کار بکنیم
سلام

اگه بهر دلیل نتونید وارد آمریکا بشید...خوب بعدش همسر شما میتونه براتون درخواست کنه از طریق ویزای ازدواج کتگوری F2A.

ولی به این چیزها زوده برای فکر کردن هنوز سه ماه مونده حداقل...
جور بشه چند روزه ویزا گرفتید و رفتید...
نگران نباشید
درسته که هنوز فرصت برای کلیر شدن کیس من هستش و ولی از اونجایی که ما تصمیم گرفتیم که اگه کیس من تا زمان رفتن خانواده‌ام کلیر هم نشد اونا رو تا اواخر
جولای بفرستم که برن و از الان باید برای تهیه بلیط و وضعیت اقامتشون در اونجا برنامه‌ریزی بکنیم پس باید احتمالات رو در نظر بگیریم و با آگاهی از شرایط مختلف تصمیم بگیریم
حالا سوال من اینه که همسر من با گرفتن گرین کارت میتونه برای من تقاضای ویزای ازدواج بکنه یا باید سیتیزن باشه؟
چون اگه قرار باشه سیتیزن بشه تا بتونه اقدام کنه اون پروسه خیلی طولانی میشه

میتونن براتون درخواست کنند...کتگوری F2A میشه....

https://www.mohajersara.org/forum/thread...e-433.html
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: lr_rleri
دوستان بجای اینکه منتظر کلیرشدن باشن بیشتر منتظر تشکیل دادگاه هستن!
بابا زندگیتون رو بکنید دیگه! اگر حکمی دادن و دریافت ویزا کنسل شد که هیچی دیگه نمیشه و زندگی ادامه داره! اگر هم اتفاقی نیفتاد که خب ویزاتون رو میگیرید دیگه!
منتظر بحران و بدبختی میشینیم بیشتر تا شنیدن خبر خوب!

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، farzadmohajer
(2017-06-09 ساعت 20:40)Ali--usa نوشته:  مصطفي خبر جديدي از روند دادگاه عالي نيست؟

سلام اقا مصطفی خبری نیست از دادگاه عالی ، دادگاه تجدید نظر دومی ؟ تفسیری، احتمال قبولی اجرای حکم چقدر است؟
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2017-06-09 ساعت 22:56)armehraboon نوشته:  
(2017-06-09 ساعت 21:42)armehraboon نوشته:  سلام

اگه بهر دلیل نتونید وارد آمریکا بشید...خوب بعدش همسر شما میتونه براتون درخواست کنه از طریق ویزای ازدواج کتگوری F2A.

نگران نباشید
درسته که هنوز فرصت برای کلیر شدن کیس من هستش و ولی از اونجایی که ما تصمیم گرفتیم که اگه کیس من تا زمان رفتن خانواده‌ام کلیر هم نشد اونا رو تا اواخر
جولای بفرستم که برن و از الان باید برای تهیه بلیط و وضعیت اقامتشون در اونجا برنامه‌ریزی بکنیم پس باید احتمالات رو در نظر بگیریم و با آگاهی از شرایط مختلف تصمیم بگیریم
حالا سوال من اینه که همسر من با گرفتن گرین کارت میتونه برای من تقاضای ویزای ازدواج بکنه یا باید سیتیزن باشه؟

میتونن براتون درخواست کنند...کتگوری F2A میشه....

https://www.mohajersara.org/forum/thread...e-433.html
ممنون از راهنمایی دوستان
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر:##2017AS38
تعداد افراد کیس:۳ نفر(برنده اصلی خانم)
نامه دوم: دسامبر 2017
تاریخ مصاحبه:28 فوریه،تغییر توسط سفارت به 23 فوریه
محل مصاحبه: ایروان
نتیجه مصاحبه:برنده اصلی و فرزند ویزای یکضرب،شوهر ap
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-06-09 ساعت 21:42)armehraboon نوشته:  
(2017-06-09 ساعت 13:18)lr_rleri نوشته:  سلام
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنماییمون کنه که اگه همسر و پسرم که ویزا شون آمادست قبل از کلیر شدن من برن آمریکا و  من تا آخر سپتامبرنتونم ویزا بگیرم و جا بمونم بعد از دریافت گرین کارت خانواده‌ام امکانش هست که من بتونم از طریقی غیر از
لاتاری برم آمریکا
هر چند ویزای همسر و پسرم تا اواسط اگوست اعتبار داره و هنوز هیچ تغییری در وضعیت ap کیس من به وجود نیومده ولی به علت
اینکه باید پسرم رو اونجا در مدرسه ثبت نام کنیم و مدارس اونجا هم از وسط‌های آگوست شروع میشه ما تصمیم گرفتیم که اونا اواخر جولای آمریکا باشن ولی اصلا نمیدونیم که اگه به هر دلیلی من نتونم ویزا بگیرم چی میشه و ما باید چه کار بکنیم
سلام

نگران نباشید

همسر شما ميتونه بعد از گرفتن گرين كارت براي شما از طريق خانوادگي اقدام كنه نه ازدواج كه ميشه كتگوري F2A
من هم برنده لاتاري بودم ولي همسرم به موقع كلير نشد
با بچه هام اومدم وژانويه ٢٠١٥ براي همسرم اقدام كردم وهنوز منتظر هستم
2014AS78**:CN
سفارت:ابوظبی
مصاحبه:هفته آخر جولای،اعضاء کیس:4نفر، نفر اصلی:خودم
خودم ونفر سوم و چهارمreadyو همسرمap(سربازی،شغل خصوصی)
آپدیتها:24جولای همه اعضا، 31 جولای:نفر اصلی،آگوست13،17،18همه اعضا19 فقط همسرم21 همه
24 آگوست نفر اول و سوم ایشود،25 نفر چهارم ایشود،26 آگوست فقط نفر اول آپدیت،28 آگوست نفر دوم آپدیت

ژانويه ٢٠١٥  اقدام براي همسر F2A
نوامبر ٢٠١٥ نامه كامپليت شدن
ژانويه ٢٠١٧ مصاحبه آنكارا,AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer20176 ، lr_rleri
سلام دوستان

شرمنده از وقفه ای که پیش اومد. راستش غیر از حجم بی شمار مطالب، کمی سرم هم این هفته شلوغ شد و نشد آنطور که باید خدمتتون برسم. اگه اجازه بدین به جای ترجمه جداگانه مطالب، به طور خلاصه چکیده این مقالات رو خدمتتون عرض کنم:

راستش چکیده مقالات منتشر شده تاکنون اینطور بوده که ترامپ با اون سری توئیتهاش برگ برنده رو دو دستی تقدیم شاکیان کرده. حتا برخی وکلایی که به نوعی در این پرونده به نوعی کمک تیم ترامپ هم بودند اذعان کردند که از این کار ترامپ شوکه شدند و با جزئیات بیان کردند که چرا این کار به ضرر ترامپ تموم میشه. آنها همچنین گفتند که انتظار همیچین چیزی رو نداشتند. برخی هم این نظریه رو مطرح کردند که ترامپ از قصد این مسایل رو مطرح کرده چون میدونه شانسی در دادگاه عالی نداره پس، خواسته به این طریق توپ رو به زمین شکات بندازه که من تمام سعی خودمو کردم و دادگاه بر خلاف نظر من رای داد، حالا هر اتفاقی در کشور بیوفته تقصیر دادگاهه. این نظریه موافق و مخالف هم داشت اما، روز بعد که ترامپ دوباره توئیت کرد که "برام مهم نیست بقیه چی میگن. آره این ban هستش"، مخالفان به سمت موافقان این نظریه میل کردند که ترامپ از قصد داره این کارها رو انجام میده.

حتا کاندید سابق ترامپ برای وزارت دادگستری هم اذعان کرد ترامپ با این کارهاش خیلی سخت بتونه نظر مثبت 5 قاضی رو به نفع خودش جلب کنه (او کمتر اهل توئیت هستش و آخرین توئیتش هم مربوط به یک سال پیش بود، همین امر اهمیت این توئیت رو نشون میده). همچنین، روز دوشنبه ترامپ قراره در مراسمی شرکت کنه که در اون به قولی نشستن قاضی گورسچ رو در دادگاه عالی جشن میگیرن. این امری طبیعی بوده که در دوره های قبل هم انجام شده. نکته غیر طبیعی ماجرا، هم زمانی اون با برگزاری دادگاه عالی است. گفته شده که ترامپ در اون روز قراره با قضات دادگاه عالی هم درباره این پرونده دیداری داشته باشه. شاید در نظر اول این قضیه نگران کننده بیاد. ولی من راستش نگران نیستم. چرا که در پنج شنبه ای که گذشت، رئیس اخراج شده اف بی آی در دادگاه حاضر شد تا شهادت بده. او گفت در جلسه خصوصی که با ترامپ داشت او از رئیس اف بی آی خواست که بررسی پرونده فلین رو متوقف کنه و همچنین وفاداری خودشو به ترامپ ثابت کنه. هردو امری که او از آن سرباز زد و او هم همین رو دلیل اخراج خودش میدونه و دلیلی که ترامپ بعد اون اعلام کرد گفت که دروغه. امری که ترامپ روز بعد واکنش نشون داد و گفت او دروغ میگه و از طرفی از وکیل خصوصی خودش خواست که علیه این دروغ رئیس اف بی آی شکایت کنه. با این حساب، من فکر نمیکنم او همچین اشتباه جلسه خصوصی رو دوبار مرتکب بشه و قضات رو بخواد تشویق کنه که به نفعش رای بدن که این امر با استقلال قضات در تعارض کامل خواهد بود. همچنین، مدیا به سختی اون مراحل رو مدنظر داره.

از طرفی دیگر، وکلای شکات از دادگاهی دیگر درخواست کرده بودند که اساسنامه اسناد جولیانی مبنی بر ممنوعیت ورود مسلمانان به دادگاه ارائه بشه. دادگاهی در میشیگان با این درخواست در حال حاضر مخالفت کرده (زیاد مهم نیست، اینقدر مدرک علیه این دستور هست که این اسناد توش گمه، نگران نباشید). همچنین گفته شده وقتی ترامپ تو توئیتش گفته دستور دوم از نظر سیاسی صادر شده منظورش از سیاست همون محدودیت ورود "مسلمانان" هست که در دستور اول ذکر شده بود و در دستور دوم این قسمت برداشته شد. در این سری توئیتها او به صراحت اعلام کرده که نظر او "منع ورود مسلمانان" هست و نه فقط یه وقفه کوتاه برای بازبینی شرایط. همین هم دفاع وکلاشو در دادگاه پیش رو سختتر میکنه. همچنین گفته شده که ترامپ با دستور اجرایی 2 خودش در حقیقت میخواد موارد قانونی رو دور بزنه در حالی که "نیت" اصلیش همان دستور اجرایی 1 هست که ممنوعیت ورود بر اساس مذهب بوده. با تغییر سیاسی خواندن دستور اجرایی 2 در حقیقت ترامپ به این نکته اشاره داشت که از چشم مفسران این مطلب دور نماند.

همچنین، تحلیلهای حقوقی زیادی شده که چرا نباید این دستور ادامه پیدا کنه. از این که یک هفته دیگه مورد قانونی ذکر شده در دستور میگذره تا اینکه دولت اگرهم اعتقادی به عجله داشتن داشت میتونست اون شرایط رو تاکنون مورد بازبینی قرار بده. همچنین بیان شده که به طور قانونی قضات به دستور نگاه میکنند که آیا قانونی است و یا خیر، همچنین، اینکه آیا نیت "خیر" ی در دستور لحاظ شده یا نه. اگر شکات بتوانند که به دادگاه ثابت کنند نیت خیری پشت صدور همچین دستوری نیست، آنگاه دادگاه مییتونه به باقی مدارک هم نگاه کنه. امری که در همه دادگاهها تاکنون بهش عمل شده. دستور ترامپ هم از هر دو عامل از نظر وکلا ساقط هستش (قانونی بودن دستور و نیت خیر داشتن).

دوستان، این ایستگاه آخر برای همه ماست. دوشنبه روز سرنوشت سازی است. ازتون میخوام همچنان با دعا و انرژی های مثبتی که میفرستین همدیگر رو پشتیبانی کنیم تا این غول آخر دستور رو هم باهم بگذرونیم. امیدوارم در پایان دوشنبه همه اینجا به یکدیگر پایان شاد و خوش این دستور رو تبریک بگیم. ازتون میخوام که همتون همچین صحنه ای رو در پایان روز دوشنبه تصور کنید تا جهان هم همون رو بهمون بده.

انرژِی++++مثبت++++ یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
(2017-06-10 ساعت 15:58)mostafa2017 نوشته:  سلام دوستان

شرمنده از وقفه ای که پیش اومد. راستش غیر از حجم بی شمار مطالب، کمی سرم هم این هفته شلوغ شد و نشد آنطور که باید خدمتتون برسم. اگه اجازه بدین به جای ترجمه جداگانه مطالب، به طور خلاصه چکیده این مقالات رو خدمتتون عرض کنم:

------

دوستان، این ایستگاه آخر برای همه ماست. دوشنبه روز سرنوشت سازی است. ازتون میخوام همچنان با دعا و انرژی های مثبتی که میفرستین همدیگر رو پشتیبانی کنیم تا این غول آخر دستور رو هم باهم بگذرونیم. امیدوارم در پایان دوشنبه همه اینجا به یکدیگر پایان شاد و خوش این دستور رو تبریک بگیم. ازتون میخوام که همتون همچین صحنه ای رو در پایان روز دوشنبه تصور کنید تا جهان هم همون رو بهمون بده.

آقا مصطفی نوشته های شما همیشه برای ما دلگرم کننده بوده و هست. از طرف خودم از حسن افکار شما تشکر می کنم. و شخصا دوست دارم از شما یک درصد شانس داشته باشم، چون در این خصوص مطالعه شما قطعا بیشتر بوده است.اگر امکان دارد یک عدد به عنوان شانس بفرمایید.
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi.f ، mulan1979 ، mostafa2017 ، V_B ، bhb32 ، fn_glor
(2017-06-10 ساعت 17:00)فافافا نوشته:  

------

آقا مصطفی نوشته های شما همیشه برای ما دلگرم کننده بوده و هست. از طرف خودم از حسن افکار شما تشکر می کنم. و شخصا دوست دارم از شما یک درصد شانس داشته باشم، چون در این خصوص مطالعه شما قطعا بیشتر بوده است.اگر امکان دارد یک عدد به عنوان شانس بفرمایید.

ممنون و نظر لطف شماست. حقیقت رو بخواهید درباره همچین مورد حساسی که تا روز دادگاه و بسته به چگونگی دفاع طرفین ممکنه اتفاقات دیگری بیوفته، حدس درصد زدن کار سختیه، به خصوص که ما با دو اتفاق متفاوت رو به رو هستیم. اول نظر 4 قاضی و بعد اگه تایید شد نظر 5 قاضی. اما من روی نظر 5 قاضی سعی میکنم که نظر خودمو بدم. "پایینترین" درصدی که میشه به این مورد داد از دید آمار به نظر من 51 درصد به نفع ماست (اون یک درصد شانس به نفع ما خودش کلی حرف برای گفتن داره و جای امیدواریه). اما براساس مقالاتی که تاکنون خوندم، نظر حقوقی کارشناسان موافق و مخالف حکم و بعد از توئیتهای ترامپ، اگه اتفاق خاصی تا روز دادگاه نیوفته فکر میکنم بالای 80% ما شانس پیروزی داریم (هرچند حتا یک مقاله در جهت موافق ترامپ هم پیدا نکردم) حال باید منتظر ماند و دید در روز دوشنبه ترامپ با قضات چه گفتگویی خواهد داشت. همانطور که گفتم این نظر منه و ممکنه اشتباه هم باشه. اگه دوستان دیگری هم مقالات دیگری رو خوندند که میتونه این درصد رو بالا و یا پایین کنه خوشحال میشم نظرشونو اینجا به اشتراک بگذارند.

از طرف دیگه امیدوارم قبل شروع دادگاه عالی، نظر دادگاه ناحیه 9 هم در جهت مخالفت با دستور اجرایی منتشر بشه (خیلی آرزوی خوش بینانه ای هست). منتظر نتیجه اون دادگاه تو ابتدای هفته قبل بودیم که نشد. این هفته سومه و امیدوارم این هفته منتشر بشه و حداقل خیرش به دادگاه عالی برسه.

انرژِی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، bsbali ، bhb32 ، mulan1979 ، شهرادلیلا ، arezoo dream ، fn_glor ، onasiss
(2017-06-10 ساعت 18:34)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 17:00)فافافا نوشته:  

------

ممنون و نظر لطف شماست. حقیقت رو بخواهید درباره همچین مورد حساسی که تا روز دادگاه و بسته به چگونگی دفاع طرفین ممکنه اتفاقات دیگری بیوفته، حدس درصد زدن کار سختیه، به خصوص که ما با دو اتفاق متفاوت رو به رو هستیم. اول نظر 4 قاضی و بعد اگه تایید شد نظر 5 قاضی. اما من روی نظر 5 قاضی سعی میکنم که نظر خودمو بدم. "پایینترین" درصدی که میشه به این مورد داد از دید آمار به نظر من 51 درصد به نفع ماست (اون یک درصد شانس به نفع ما خودش کلی حرف برای گفتن داره و جای امیدواریه). اما براساس مقالاتی که تاکنون خوندم، نظر حقوقی کارشناسان موافق و مخالف حکم و بعد از توئیتهای ترامپ، اگه اتفاق خاصی تا روز دادگاه نیوفته فکر میکنم بالای 80% ما شانس پیروزی داریم (هرچند حتا یک مقاله در جهت موافق ترامپ هم پیدا نکردم) حال باید منتظر ماند و دید در روز دوشنبه ترامپ با قضات چه گفتگویی خواهد داشت. همانطور که گفتم این نظر منه و ممکنه اشتباه هم باشه. اگه دوستان دیگری هم مقالات دیگری رو خوندند که میتونه این درصد رو بالا و یا پایین کنه خوشحال میشم نظرشونو اینجا به اشتراک بگذارند.

از طرف دیگه امیدوارم قبل شروع دادگاه عالی، نظر دادگاه ناحیه 9 هم در جهت مخالفت با دستور اجرایی منتشر بشه (خیلی آرزوی خوش بینانه ای هست). منتظر نتیجه اون دادگاه تو ابتدای هفته قبل بودیم که نشد. این هفته سومه و امیدوارم این هفته منتشر بشه و حداقل خیرش به دادگاه عالی برسه.

انرژِی مثبت یادتون نره

با تشكر از شما به خاطر وقتي كه براي تحليل خبرا گذاشتيد
ببخشيد دوشنبه قراره فوريت برقراري مجدد حكم بررسي شه؟؟
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-06-10 ساعت 18:47)fb2016 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 18:34)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 17:00)فافافا نوشته:  آقا مصطفی نوشته های شما همیشه برای ما دلگرم کننده بوده و هست. از طرف خودم از حسن افکار شما تشکر می کنم. و شخصا دوست دارم از شما یک درصد شانس داشته باشم، چون در این خصوص مطالعه شما قطعا بیشتر بوده است.اگر امکان دارد یک عدد به عنوان شانس بفرمایید.

انرژِی مثبت یادتون نره

خواهش میکنم. بله، قراره دادگاه عالی تصمیم بگیره که این پرونده رو قبل از تعطیلات سالیانه اش که اول جولای شروع میشه در دادگاه مورد بررسی قرار بده یا خیر که برای بررسی اون به رای مثبت 4 قاضی از 9 قاضی نیاز هست.

انرژِِی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، mulan1979 ، bhb32 ، فافافا ، شهرادلیلا ، hesgan ، fn_glor
(2017-06-10 ساعت 06:28)SabSor نوشته:  
(2017-06-09 ساعت 21:42)armehraboon نوشته:  سلام

نگران نباشید

همسر شما ميتونه بعد از گرفتن گرين كارت براي شما از طريق خانوادگي اقدام كنه نه ازدواج كه ميشه كتگوري F2A

می تونم بپرسم تا الان همسر شما چند تا آپدیت بدون ایمیل توی سایت ceac داشتن؟ ممنون میشم بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 19:02)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 18:47)fb2016 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 18:34)mostafa2017 نوشته:  ممنون و نظر لطف شماست. حقیقت رو بخواهید درباره همچین مورد حساسی که تا روز دادگاه و بسته به چگونگی دفاع طرفین ممکنه اتفاقات دیگری بیوفته، حدس درصد زدن کار سختیه، به خصوص که ما با دو اتفاق متفاوت رو به رو هستیم. اول نظر 4 قاضی و بعد اگه تایید شد نظر 5 قاضی. اما من روی نظر 5 قاضی سعی میکنم که نظر خودمو بدم. "پایینترین" درصدی که میشه به این مورد داد از دید آمار به نظر من 51 درصد به نفع ماست (اون یک درصد شانس به نفع ما خودش کلی حرف برای گفتن داره و جای امیدواریه). اما براساس مقالاتی که تاکنون خوندم، نظر حقوقی کارشناسان موافق و مخالف حکم و بعد از توئیتهای ترامپ، اگه اتفاق خاصی تا روز دادگاه نیوفته فکر میکنم بالای 80% ما شانس پیروزی داریم (هرچند حتا یک مقاله در جهت موافق ترامپ هم پیدا نکردم) حال باید منتظر ماند و دید در روز دوشنبه ترامپ با قضات چه گفتگویی خواهد داشت. همانطور که گفتم این نظر منه و ممکنه اشتباه هم باشه. اگه دوستان دیگری هم مقالات دیگری رو خوندند که میتونه این درصد رو بالا و یا پایین کنه خوشحال میشم نظرشونو اینجا به اشتراک بگذارند.

انرژِی مثبت یادتون نره

خواهش میکنم. بله، قراره دادگاه عالی تصمیم بگیره که این پرونده رو قبل از تعطیلات سالیانه اش که اول جولای شروع میشه در دادگاه مورد بررسی قرار بده یا خیر که برای بررسی اون به رای مثبت 4 قاضی از 9 قاضی نیاز هست.

انرژِِی مثبت یادتون نره

کی این موضوع کاملا روشن می شه یعنی بحث 4 از 9 اول هست بعد چند وقت دیگه بحث 5 از 9 . آیا این زمان روشن هست؟
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 22:41)فافافا نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 19:02)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 18:47)fb2016 نوشته:  با تشكر از شما به خاطر وقتي كه براي تحليل خبرا گذاشتيد

انرژِِی مثبت یادتون نره

کی این موضوع کاملا روشن می شه یعنی بحث 4 از 9 اول هست بعد چند وقت دیگه بحث 5 از 9 . آیا این زمان روشن هست؟

گفته شده اگه به 5 قاضی کشیده بشه، اگه اتفاق خاصی نیوفته تا آخر ژوئن باید مشخص میشه، ولی زمان دقیقی اعلام نشده چون هنوز هیچی مشخص نیست.

انرژِی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، hesgan ، fn_glor ، mulan1979
(2017-06-10 ساعت 20:48)mohajer20176 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 06:28)SabSor نوشته:  
(2017-06-09 ساعت 22:26)lr_rleri نوشته:  درسته که هنوز فرصت برای کلیر شدن کیس من هستش و ولی از اونجایی که ما تصمیم گرفتیم که اگه کیس من تا زمان رفتن خانواده‌ام کلیر هم نشد اونا رو تا اواخر

می تونم بپرسم تا الان همسر شما چند تا آپدیت بدون ایمیل توی سایت ceac داشتن؟ ممنون میشم بگید.

تا الان هيچ آپديتي نداشته فقط يكي با ايميل
2014AS78**:CN
سفارت:ابوظبی
مصاحبه:هفته آخر جولای،اعضاء کیس:4نفر، نفر اصلی:خودم
خودم ونفر سوم و چهارمreadyو همسرمap(سربازی،شغل خصوصی)
آپدیتها:24جولای همه اعضا، 31 جولای:نفر اصلی،آگوست13،17،18همه اعضا19 فقط همسرم21 همه
24 آگوست نفر اول و سوم ایشود،25 نفر چهارم ایشود،26 آگوست فقط نفر اول آپدیت،28 آگوست نفر دوم آپدیت

ژانويه ٢٠١٥  اقدام براي همسر F2A
نوامبر ٢٠١٥ نامه كامپليت شدن
ژانويه ٢٠١٧ مصاحبه آنكارا,AP
پاسخ
تشکر کنندگان: lr_rleri ، mohajer20176
دوستان عزیز در صورت امکان و تمایل کسانی که به مصاحبه دعوت شدن و هنوز زمان مصاحبه اش نرسیده پیام بدن به اینجانب ممنون میشم
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان