کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
.نکته بعدی خلاصه میکنم
به نظر میاد عالی جنابان دادگاه عالی یکی به نعل و یکی به میخ عمل کردند و رفتند به تعطیلات در کنار دوستان و خانواده کباب و ... بزنند به بدن. تنها کسانی با این قانون منع شدند که هیچ جوری نمیتوانند به دادگاه شکایت کنند. یعنی هیچ شخص یا نهادی یا سازمانی در ایالات متحده جلوی کارش گرفته نشده که بتونه شکایتی هم داشته باشه یا بگی ضرری بهش رسیده.
واقعیت اینه که از آن همه محدودیت تنها سه گروه مشمول قانون شدند
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، gbtm
۳- برندگان لاتاری ۲۰۱۷ که انقدر خوش شانس هستند که از احتمال ۱ به ۲۰۰ برنده شدند پس براشون اصلا مهم نیست باز هم تو جاهای دیگه شانس میارند. یکیش خود من که بعد از ۲۱ سال شرکت در لاتاری امسال برنده شدم. شانس میخواهید بیایید پیش خودم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
۲- توریست های که هیچ وابستگی فامیلی و... ندارند و فقط برای سفر میخواهند بروند. آنها هم میروند جای دیگه دنیا یا صبر میکنند و ۴ ماه دیگه می روند از آبشار نیاگارا به صورت یخ زده دیدن میکنند یا اگر خیلی ضروری باشه از قسمت کانادایی میروند. برای دیدن آبشار.
۱- پناهنده ها که حالا ۴ ماه بیشتر تو کمپ زندگی میکنند یا به کشور دیگری ارجاع داده میشوند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز ٨ تير ٩٦ يك كيس لاتاري در سفارت ارمنستان كلير شد
2017AS1694
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، eblis_67 ، fn_glor ، mohajer1360 ، mosa10dei ، farrokh33
سلام دوستان.امیدوارم مشکل شما حل بشه.هر چند برای ما که خیلی بد بود و ما رو همون 16 مارچ بخاطر یه دلیل مسخره و غیر واقعی یعنی جابجایی عکس همسرم با من، ریجکت کردن.خیلی پیگیری و شکایت کردم ولی هنوز خبری نشد .بخاطر همین فرمان علیجناب ترامپ
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، mohajer1360
سلام یه خواهشی دارم دوستان خوبم لطفا رفتید مصاحبه به ما بگید اوضاع چطور بوده؟حال ما را با خبرای خوبتون خوب کنید.هر آپدیت و ....را به اطلاع بقیه برسونید خواهش میکنم.شرایط بدی هست برای بچه های لاتاری2017
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، fn_glor ، mohajer1360 ، farrokh33
(2017-06-29 ساعت 18:27)مهاجر سبز نوشته:  ۲- توریست های که هیچ وابستگی فامیلی و... ندارند و فقط برای سفر میخواهند بروند. آنها هم میروند جای دیگه دنیا یا صبر میکنند و ۴ ماه دیگه می روند از آبشار نیاگارا به صورت یخ زده دیدن میکنند یا اگر خیلی ضروری باشه از قسمت کانادایی میروند. برای دیدن آبشار.
۱- پـنـاهــنده ها که حالا ۴ ماه بیشتر تو کمپ زندگی میکنند یا به کشور دیگری ارجاع داده میشوند.

ما نامزدياي بينوا حتي از ليست شما هم جا مونديم... ?????????????
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
پس ما چي☹️☹️☹️
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
من نميخوام تو دل كسي رو خالي كنم ولي اين قسمت تو باكس زرد فایل ضمیمه رو مد نظر قرار بدن دوستاي لاتاري

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 23:24)amirhoseinc نوشته:  من نميخوام تو دل كسي رو خالي كنم ولي اين قسمت تو باكس زرد فایل ضمیمه رو مد نظر قرار بدن دوستاي لاتاري

یعنی چی؟
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ازدواج با همسرگیرین کارتی کسی وقت مصاحبه جدید گرفته؟ کتگوری f2a
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 23:49)eblis_67 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:24)amirhoseinc نوشته:  من نميخوام تو دل كسي رو خالي كنم ولي اين قسمت تو باكس زرد فایل ضمیمه رو مد نظر قرار بدن دوستاي لاتاري

یعنی چی؟

اين ميگه بر اساس تجربه وزارت خارجه تعداد خيلي كمي از متقاضيان لاتاري شانس اينو دارن كه شامل معافيت بشن و كسانيكه وقت مصاحبه دارن اطلاع رساني ميشن در اين مورد كه آيا ميخوان پروندشون رو ادامه بدن يا نه
لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: Legend-98 ، gbtm ، eblis_67 ، bhb32
(2017-06-29 ساعت 23:55)amirhoseinc نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:49)eblis_67 نوشته:  

یعنی چی؟

اين ميگه بر اساس تجربه وزارت خارجه تعداد خيلي كمي از متقاضيان لاتاري شانس اينو دارن كه شامل معافيت بشن و كسانيكه وقت مصاحبه دارن اطلاع رساني ميشن در اين مورد كه آيا ميخوان پروندشون رو ادامه بدن يا نه

دوست عزیز اگه امکانش هست سایر بند های مربوط به لاتاری رو هم ترجمه کنین..اگه زحمتی نیست..متاسفانه کسی تاحالا ترجمه نکرده این مطالب رو..و همه در شوک هستند!
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، bhb32
(2017-06-30 ساعت 00:08)Legend-98 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:55)amirhoseinc نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:49)eblis_67 نوشته:  یعنی چی؟

دوست عزیز اگه امکانش هست سایر بند های مربوط به لاتاری رو هم ترجمه کنین..اگه زحمتی نیست..متاسفانه کسی تاحالا ترجمه نکرده این مطالب رو..و همه در شوک هستند!

بقيه بندها به صورت كلي ميگه اگر اينترويوو بعد از تاريخ اجرا هست بايد انجام بشه. افيسر اول بايد كيس رو به صورت استاندارد بررسي كنه. اگر صلاحيت داش داوطلب بايد معين كنن كه ايا شرايط معافيت از دستور جديد رو دارا هستند ( همون رابطه نزديك فاميلي يا دعوت براي كار يا مثلا سخنراني و...) اگه نه شرايط معافيت ديگه كه در پاراگراف ١٤ و ١٥ گفته كه شما بايد سه تا شرط رو حتما داشته باشين. شرط اول به نظر من كه ميگه جلوگيري از ورود خسارت جبران ناپذير بزنه بعيده براي كيس لاتاري لحاظ شه.مثال هايي در پاراگراف ١٥ هست كه مثلا شما از قبل ارتباط مثلا كاري يا تحصيلي دارين يا براي بيزينس مهم مياين يا نياز به خدمات پزشكي فوري دارين ، يا مرتبط با يه سازمان بين المللي هستين يا Permanent Resident كانادا كه ميتونين شامل معافيت بشيد.
لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، Legend-98 ، bhb32 ، farrokh33
https://t.me/joinchat/AAAAAEJgmCh7sYSx-CVriw

گروه ويزاي نامزدي
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان