کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-10-05 ساعت 13:22)bhb32 نوشته:  
(2017-10-05 ساعت 12:50)melon نوشته:  دوست عزیز من کیس شما رو میبنم با این آپدیتها و طولانی شده یک وحشتی وجودم میگیره
كلا اين پروسه از شروع تا ب نتيجه برسه ٤ سال زندگي آدم رو از بين مي بره
به نظر خودم اصلا ارزشش رو نداشت و نداره
گرفتار شديم ب خدا

امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید بله واقعا کلا در حالت برزخ بودن سخته
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، farrokh33
تفسیر دستورالعمل جدید ترامپ در خصوص سفر به ایالات متحده آمریکا مورخ 24 سپتامبر 2017-
قسمت اول:
https://www.youtube.com/watch?v=l--0sZcilA0
قسمت دوم:
https://www.youtube.com/watch?v=XyAHtI8SZLk
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، dv2017 ، farrokh33 ، Spiritual
بچه ها امروز 19 مهر 96 فقط يك نفر در ارمنستان كلير شد
YRV2016647004
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979
(2017-10-11 ساعت 14:02)bhb32 نوشته:  بچه ها امروز 19 مهر 96 فقط يك نفر در ارمنستان كلير شد
YRV2016647004

Dostan, az ghanone jadid che khabar- az 18 oct ejra mishe?
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-10-11 ساعت 17:01)Winter 1395 نوشته:  
(2017-10-11 ساعت 14:02)bhb32 نوشته:  بچه ها امروز 19 مهر 96 فقط يك نفر در ارمنستان كلير شد
YRV2016647004

والا همه كلافه هستن
من خودمم نمي دونم
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei ، mulan1979
(2017-09-26 ساعت 20:33)nooshinir نوشته:  دوستان من 16 اکتبر وقت مصاحبمه. یعنی روزای آخر این دستور. فامیل درجه یک هم دارم. چیا ببرم ثابت کنم برادم اونجاست؟ کپی گرین کارتشش کافیه؟
استرس داره خفم میکنه
در ضمن برنده لاتاری 2018 هستم

YRV2016647004

دقیقا این انتظارها آدمو کلافه کرده،
از وقتی ترامپ اومده برای مهاجرت همه دارن انتظار میکشند. دوستانی که سالهای قبل ترامپ به آمریکا مهاجرت کردند قدر گرفتن ویزا رو بدونن  Rolleyes
جالب اینه که تو ایران و خارج از کشور حتی خود امریکا همه میگن: بابا این ترامپ دیوونست... این چه کارایی میکنه ... ولش کنین این روانیو ... به حرفاشو توجه نکنین ولی همه دنیا منتظر این روانیین که ببینن امروز 12 اکتبر راجع به برجام چه نظری میده و جالب اینه که همه چی هم تحت تاثیر همین آدم و حرفاش هست و در عین اینکه همه نمیخوان بهش بها بدن ولی دارن میدن  Sad
وای به حال مردم بیچاره ایران که یه روانی اونور دنیا 4 تا کلمه حرف میزنه دلار میشه 4100 تومن و جالب اینه که کل اقتصاد مملکت رو هم بدلیل همین وابستگی نابود میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، واهيك آقاجاني
(2017-10-12 ساعت 11:18)moonwalk نوشته:  
(2017-09-26 ساعت 20:33)nooshinir نوشته:  دوستان من 16 اکتبر وقت مصاحبمه. یعنی روزای آخر این دستور. فامیل درجه یک هم دارم. چیا ببرم ثابت کنم برادم اونجاست؟ کپی گرین کارتشش کافیه؟
استرس داره خفم میکنه

YRV2016647004

از وقتی ترامپ اومده برای مهاجرت همه دارن انتظار میکشند. دوستانی که سالهای قبل ترامپ به آمریکا مهاجرت کردند قدر گرفتن ویزا رو بدونن  Rolleyes
جالب اینه که تو ایران و خارج از کشور حتی خود آمریکا همه میگن: بابا این ترامپ دیوونست... این چه کارایی میکنه ... ولش کنین این روانیو ... به حرفاشو توجه نکنین ولی همه دنیا منتظر این روانیین که ببینن امروز 12 اکتبر راجع به برجام چه نظری میده و جالب اینه که همه چی هم تحت تاثیر همین آدم و حرفاش هست و در عین اینکه همه نمیخوان بهش بها بدن ولی دارن میدن  Sad
وای به حال مردم بیچاره ایران که یه روانی اونور دنیا 4 تا کلمه حرف میزنه دلار میشه 4100 تومن و جالب اینه که کل اقتصاد مملکت رو هم بدلیل همین وابستگی نابود میکنه.

نیاز نیست جای دور برین دنبال علتش بگردین، افرادی مثل عباسی که میگه ما تو امریکا کلی ادم نفوذی داریم واسه نابود کردن دیگه میخایین این ادم به قول شما دیونه از خاکش حفاظت نکنه. شما در اینده بخای فرزندانتو بفرستی خونه بخت ایا در مورد خواستگار نمیری تحقیق کنی؟ حتمن میری از در همسایشون تحقیق میکنی، و به کسی که ازش نتونی تحقی درستی بکنی قطعا فرزندتون بهش نمیدی. مهاجرت به هر کشوری مثل خواستگاری میمونه. امریکا تا چند سال دیگه جزو فقیر ترین کشورها میشه که تا تونسته فقط مصرف کنند وارد کرده و همه به نوعی دارن از دولت پول کمکی میگیرن. بعد مالیاتشو من باید بدم که دهنم سرویس بشه روزی ۱۵ ساعت کار کنم و در اخر نتونم حتی از بیمه سلامتی استفاده کنم و ماهیانه کلی پول بابتش بدم،به نوعی اینجا شده خانه سالمندان. کلی ادم والدینشونو اوردن اینحا و دارن از خدمات دولت استفاده میکنن و حتی خونه به قیمت ۷۰۰ دلار اجاره میدن که بقیشو دولت میده بعد من باید همونو ۱۷۰۰ بدم. بعد اون اقا و خانوم سالمند که کارشو تو ایران کرده میاد اینجا واسش سرویس رایگان هم میزارن و بهش رسبدکی میکنن بعد امسال ما باید جور اونارو بکشه، واقعا من به قوانین مهاجرتی ترامپ افرین میگم، گرچه دوستان همه با خوندن این مطالب فحش خار مادر نثار بنده میکتین ولی منی که اینجا دارم زحمت میکشم راضی نیستم یک عده مفت خور وارد بشن، بلا نسبت دوستان ❤️. امیدوا م فقط کسانی که به فصد پیشرفت میخان بیان بتونن بیان، نه اینکه از مامانشون قهر کردن و از شکم سیری تو ایران پاشن بیان. بازم عذر میخام از صراحت کلام
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin
(2017-10-12 ساعت 12:14)babisondes نوشته:  
استرس داره خفم میکنه

(2017-10-11 ساعت 17:01)Winter 1395 نوشته:  Dostan, az ghanone jadid che khabar- az 18 oct ejra mishe?

جالب اینه که تو ایران و خارج از کشور حتی خود آمریکا همه میگن: بابا این ترامپ دیوونست... این چه کارایی میکنه ... ولش کنین این روانیو ... به حرفاشو توجه نکنین ولی همه دنیا منتظر این روانیین که ببینن امروز 12 اکتبر راجع به برجام چه نظری میده و جالب اینه که همه چی هم تحت تاثیر همین آدم و حرفاش هست و در عین اینکه همه نمیخوان بهش بها بدن ولی دارن میدن  Sad

نیاز نیست جای دور برین دنبال علتش بگردین، افرادی مثل عباسی که میگه ما تو آمریکا کلی ادم نفوذی داریم واسه نابود کردن دیگه میخایین این ادم به قول شما دیونه از خاکش حفاظت نکنه. شما در اینده بخای فرزندانتو بفرستی خونه بخت ایا در مورد خواستگار نمیری تحقیق کنی؟ حتمن میری از در همسایشون تحقیق میکنی، و به کسی که ازش نتونی تحقی درستی بکنی قطعا فرزندتون بهش نمیدی. مهاجرت به هر کشوری مثل خواستگاری میمونه. آمریکا تا چند سال دیگه جزو فقیر ترین کشورها میشه که تا تونسته فقط مصرف کنند وارد کرده و همه به نوعی دارن از دولت پول کمکی میگیرن. بعد مالیاتشو من باید بدم که دهنم سرویس بشه روزی ۱۵ ساعت کار کنم و در اخر نتونم حتی از بیمه سلامتی استفاده کنم و ماهیانه کلی پول بابتش بدم،به نوعی اینجا شده خانه سالمندان. کلی ادم والدینشونو اوردن اینحا و دارن از خدمات دولت استفاده میکنن و حتی خونه به قیمت ۷۰۰ دلار اجاره میدن که بقیشو دولت میده بعد من باید همونو ۱۷۰۰ بدم. بعد اون اقا و خانوم سالمند که کارشو تو ایران کرده میاد اینجا واسش سرویس رایگان هم میزارن و بهش رسبدکی میکنن بعد امسال ما باید جور اونارو بکشه، واقعا من به قوانین مهاجرتی ترامپ افرین میگم، گرچه دوستان همه با خوندن این مطالب فحش خار مادر نثار بنده میکتین ولی منی که اینجا دارم زحمت میکشم راضی نیستم یک عده مفت خور وارد بشن، بلا نسبت دوستان ❤️. امیدوا م فقط کسانی که به فصد پیشرفت میخان بیان بتونن بیان، نه اینکه از مامانشون قهر کردن و از شکم سیری تو ایران پاشن بیان. بازم عذر میخام از صراحت کلام

بنده هم امیدوارم ترامپ بیافته دنبال این که مفت خور ها !و تروریست ها! رو اخراج و گرین کارتشون رو باطل کنه، جالب خواهد بود ببینیم در این صورت بازهم بهش آفرین می گید؟!
(البته واضحه که بنده چنین چیزی نمی خوام و امیدوارم هیچ مشکلی برای متقاضیان مهاجرت به امریکا پیش نیاد و این اقای فاشیست هم زودتر سر عقل بیاد و از سیاست های تنبیه دست جمعی که مختص اذهان بدوی و عقب افتاده ست دست برداره.) ♥
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-12 ساعت 16:07)mosa10dei نوشته:  
(2017-10-12 ساعت 11:18)moonwalk نوشته:  دقیقا این انتظارها آدمو کلافه کرده،

نیاز نیست جای دور برین دنبال علتش بگردین، افرادی مثل عباسی که میگه ما تو آمریکا کلی ادم نفوذی داریم واسه نابود کردن دیگه میخایین این ادم به قول شما دیونه از خاکش حفاظت نکنه. شما در اینده بخای فرزندانتو بفرستی خونه بخت ایا در مورد خواستگار نمیری تحقیق کنی؟ حتمن میری از در همسایشون تحقیق میکنی، و به کسی که ازش نتونی تحقی درستی بکنی قطعا فرزندتون بهش نمیدی. مهاجرت به هر کشوری مثل خواستگاری میمونه. آمریکا تا چند سال دیگه جزو فقیر ترین کشورها میشه که تا تونسته فقط مصرف کنند وارد کرده و همه به نوعی دارن از دولت پول کمکی میگیرن. بعد مالیاتشو من باید بدم که دهنم سرویس بشه روزی ۱۵ ساعت کار کنم و در اخر نتونم حتی از بیمه سلامتی استفاده کنم و ماهیانه کلی پول بابتش بدم،به نوعی اینجا شده خانه سالمندان. کلی ادم والدینشونو اوردن اینحا و دارن از خدمات دولت استفاده میکنن و حتی خونه به قیمت ۷۰۰ دلار اجاره میدن که بقیشو دولت میده بعد من باید همونو ۱۷۰۰ بدم. بعد اون اقا و خانوم سالمند که کارشو تو ایران کرده میاد اینجا واسش سرویس رایگان هم میزارن و بهش رسبدکی میکنن بعد امسال ما باید جور اونارو بکشه، واقعا من به قوانین مهاجرتی ترامپ افرین میگم، گرچه دوستان همه با خوندن این مطالب فحش خار مادر نثار بنده میکتین ولی منی که اینجا دارم زحمت میکشم راضی نیستم یک عده مفت خور وارد بشن، بلا نسبت دوستان ❤️. امیدوا م فقط کسانی که به فصد پیشرفت میخان بیان بتونن بیان، نه اینکه از مامانشون قهر کردن و از شکم سیری تو ایران پاشن بیان. بازم عذر میخام از صراحت کلام

بنده هم امیدوارم ترامپ بیافته دنبال این که مفت خور ها و تروریست ها رو اخراج و گرین کارتشون رو باطل کنه، جالب خواهد بود ببینیم در این صورت بازهم بهش آفرین می گید؟!
(البته واضحه که بنده چنین چیزی نمی  خوام و امیدوارم هیچ مشکلی برای متقاضیان مهاجرت به آمریکا پیش نیاد و این اقای فاشیست هم زودتر سر عقل بیاد و از سیاست های تنبیه دست جمعی که مختص اذهان بدوی و عقب افتاده ست دست برداره.) ♥

در هر پاکسازیی خشک و تر با هم میسوزه متاسفانه، ولی جوابش در اینده مثبت خواهد بود. تنها ترامپ نیست که پیگیر این مسایله، کار جدی تر داره پیگیری میشه.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
استرس داره خفم میکنه

(2017-10-11 ساعت 17:01)Winter 1395 نوشته:  Dostan, az ghanone jadid che khabar- az 18 oct ejra mishe?

با وجود اینکه دوست دارم ممنوعیت مهاجرتی سریع تر لغو بشه ولی به شما هم کاملا حق میدم.این حرف خیلی ها در آمریکا هست برای همین هم هست که ترامپ انتخاب شد.به ترامپ هم خرده نمیگیرم بهرحال اون از قبل انتخاب شدن هم حرف از ممنوع شدن ورود مهاجرین میزد و فقط حرفاشو عملی کرد اگه به خرده گرفتنه باید اون مردمی که اونو انتخاب کردند خرده گرفت که اونم درست نیست.
دوستان از برگزاری دادگاه دیوان عالی خبری نیست؟؟قرار نبود در مورد دعوای ترامپ و دادگاه های فدرال رای نهایی رو صادر کنه؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینکه آمریکا از خیلیها که سربار جامعه هستند و افرادی که نباید توش باشند وهستند خلاص بشه و یه پاکسازی کلی نسبت به مهاجرت انجام بشه خوبه و اتفاقا عالیه اما کاش واقعا هدف ترامپ هم این بود، یعنی هر مهاجر که ورود یا بودنش از نظر فرهنگی،اقتصادی و امنیت به ضرر آمریکا تموم میشه جلوش گرفته بشه،
ولی اینکه یه کشوری مثله ایران که مهاجرانش نسبت به کشورهای امریکای جنوبی،هند و تعدادی دیگه از کشورها کمترین ورودی رو داره و گذشته از اون به وضوح میشه با آمارهای داخل خود آمریکا اوضاع کلی ایرانیها رو نشون داد اونوقت باید قبول کرد که ایران باید جزو کشورهایی باشه که با منع ورودش میخوان به اوضاع مهاجرت سروسامان بدن و امریکا ایمن بشه؟؟
متاسفانه کاملا در کنار دیدگاه خوب رسیدگی به اوضاع مهاجرت این دیدگاه و قوانین ترامپ سرشار از اغراض سیاسی شده .
آیا اعراب، مکزیکیها و هندیها با این تعداد حضورشون تو امریکا نباید برای سر وسامان دادن به مهاجرتشون در کنار اسم ایران در لیست باشند؟
شماره کیس:2018AS000059XX
تاریخ ارسال فرم اولیه : 31 MAY 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: amirhoseinc
خيلي جلو خودمو سعي كردم بگيرم جواب ندم ولي نشد. بعضي وقتا ادم چيزايي ميشنوه باورش نميشه.
اولا كه تحقيق ميكنن پس اين كليرنس طولاني چيه براي ايرانيها؟ چندين ماه و بعضي وقت ها بيش از يكسال.
راستي در مورد شما تحقيق كردن؟ اون زمان كه خودتون تشريف اورديد اينجا تحقيق كافي شد؟ اگه طرف الان ميتونست و ميومد قديميارو ديپورت ميكرد ميگفت تحقيق نشده اوكي بود؟
شما نگران آمريكا نباش فقير نميشه هر وقت بدونن اين سيستم خوب نيست عوضش ميكنن.الان همه كشور ها خانوادشون ميان اوكين اونوقت ايرانيا دارن حق شما رو ميخورن؟ شما اگه آمريكايي بودي ميخواستي چي بگي كه ايميگرنت ها ميان امكانات مارو استفاده ميكنن؟انگار فقط شما ماليات ميدين تو اين سيستم. شما بيمه سلامتي رو از مافياي دارو و بيمه و سيستم درمان خصوصي اينجا بايد طلب كني. حتما فردا هم مياين ميگين من ماليات ميدم چرا خرج ارتش ميشه. خيلي تند ميرين بعد دوسال. اينجا هيچ كس رو از شكم سيري راه نميدن.
الان كاملا واضحه چرا پست ميذاريد كه ميگين اينجا بده و مردم نياين اينجا.
لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mosa10dei ، final destination ، tmn1991
(2017-10-12 ساعت 20:28)Hadi_20 نوشته:  
(2017-10-12 ساعت 11:18)moonwalk نوشته:  دقیقا این انتظارها آدمو کلافه کرده،

با وجود اینکه  دوست دارم ممنوعیت مهاجرتی سریع تر لغو بشه ولی به شما هم کاملا حق میدم.این حرف خیلی ها در آمریکا هست برای همین هم هست که ترامپ انتخاب شد.به ترامپ هم خرده نمیگیرم بهرحال اون از قبل انتخاب شدن هم حرف از ممنوع شدن ورود مهاجرین میزد و فقط حرفاشو عملی کرد اگه به خرده گرفتنه باید اون مردمی که اونو انتخاب کردند خرده گرفت که اونم درست نیست.
دوستان از برگزاری دادگاه دیوان عالی خبری نیست؟؟قرار نبود در مورد دعوای ترامپ و دادگاه های فدرال رای نهایی رو صادر کنه؟

دوست عزيز مخالفان مهاجرت منظورشون مهاجرت غير قانوني بود و هست كجاي صحبت ايشون حق داره؟
لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، final destination
(2017-10-12 ساعت 18:57)babisondes نوشته:  
(2017-10-12 ساعت 16:07)mosa10dei نوشته:  
(2017-10-12 ساعت 12:14)babisondes نوشته:  نیاز نیست جای دور برین دنبال علتش بگردین، افرادی مثل عباسی که میگه ما تو آمریکا کلی ادم نفوذی داریم واسه نابود کردن دیگه میخایین این ادم به قول شما دیونه از خاکش حفاظت نکنه. شما در اینده بخای فرزندانتو بفرستی خونه بخت ایا در مورد خواستگار نمیری تحقیق کنی؟ حتمن میری از در همسایشون تحقیق میکنی، و به کسی که ازش نتونی تحقی درستی بکنی قطعا فرزندتون بهش نمیدی. مهاجرت به هر کشوری مثل خواستگاری میمونه. آمریکا تا چند سال دیگه جزو فقیر ترین کشورها میشه که تا تونسته فقط مصرف کنند وارد کرده و همه به نوعی دارن از دولت پول کمکی میگیرن. بعد مالیاتشو من باید بدم که دهنم سرویس بشه روزی ۱۵ ساعت کار کنم و در اخر نتونم حتی از بیمه سلامتی استفاده کنم و ماهیانه کلی پول بابتش بدم،به نوعی اینجا شده خانه سالمندان. کلی ادم والدینشونو اوردن اینحا و دارن از خدمات دولت استفاده میکنن و حتی خونه به قیمت ۷۰۰ دلار اجاره میدن که بقیشو دولت میده بعد من باید همونو ۱۷۰۰ بدم. بعد اون اقا و خانوم سالمند که کارشو تو ایران کرده میاد اینجا واسش سرویس رایگان هم میزارن و بهش رسبدکی میکنن بعد امسال ما باید جور اونارو بکشه، واقعا من به قوانین مهاجرتی ترامپ افرین میگم، گرچه دوستان همه با خوندن این مطالب فحش خار مادر نثار بنده میکتین ولی منی که اینجا دارم زحمت میکشم راضی نیستم یک عده مفت خور وارد بشن، بلا نسبت دوستان ❤️. امیدوا م فقط کسانی که به فصد پیشرفت میخان بیان بتونن بیان، نه اینکه از مامانشون قهر کردن و از شکم سیری تو ایران پاشن بیان. بازم عذر میخام از صراحت کلام

بنده هم امیدوارم ترامپ بیافته دنبال این که مفت خور ها و تروریست ها رو اخراج و گرین کارتشون رو باطل کنه، جالب خواهد بود ببینیم در این صورت بازهم بهش آفرین می گید؟!
(البته واضحه که بنده چنین چیزی نمی  خوام و امیدوارم هیچ مشکلی برای متقاضیان مهاجرت به آمریکا پیش نیاد و این اقای فاشیست هم زودتر سر عقل بیاد و از سیاست های تنبیه دست جمعی که مختص اذهان بدوی و عقب افتاده ست دست برداره.) ♥

در هر پاکسازیی خشک و تر با هم میسوزه متاسفانه، ولی جوابش در اینده مثبت خواهد بود. تنها ترامپ نیست که پیگیر این مسایله، کار جدی تر داره پیگیری میشه.

واقعا متعجبم از جواب شما، در این پاکسازی که فرمودید خشک و تر نمی سوزن بلکه انسان هایی با روح و عواطف و امید و آرزو آسیب می بینن. اگر این دستورهای تبعیض آمیز و غیرمنطقی چند سال زودتر صادر می شد خود شما هم الان آمریکا نبودید. ضمنا خوبه دولت امریکا خیلی کم خرج تامین اجتماعی و رفاه عمومی می کنه، اگه اسکاندیناوی و کانادا بودید چی می گفتید؟
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: final destination ، amirhoseinc
(2017-10-12 ساعت 21:16)amirhoseinc نوشته:  
(2017-10-12 ساعت 20:28)Hadi_20 نوشته:  
(2017-10-12 ساعت 12:14)babisondes نوشته:  نیاز نیست جای دور برین دنبال علتش بگردین، افرادی مثل عباسی که میگه ما تو آمریکا کلی ادم نفوذی داریم واسه نابود کردن دیگه میخایین این ادم به قول شما دیونه از خاکش حفاظت نکنه. شما در اینده بخای فرزندانتو بفرستی خونه بخت ایا در مورد خواستگار نمیری تحقیق کنی؟ حتمن میری از در همسایشون تحقیق میکنی، و به کسی که ازش نتونی تحقی درستی بکنی قطعا فرزندتون بهش نمیدی. مهاجرت به هر کشوری مثل خواستگاری میمونه. آمریکا تا چند سال دیگه جزو فقیر ترین کشورها میشه که تا تونسته فقط مصرف کنند وارد کرده و همه به نوعی دارن از دولت پول کمکی میگیرن. بعد مالیاتشو من باید بدم که دهنم سرویس بشه روزی ۱۵ ساعت کار کنم و در اخر نتونم حتی از بیمه سلامتی استفاده کنم و ماهیانه کلی پول بابتش بدم،به نوعی اینجا شده خانه سالمندان. کلی ادم والدینشونو اوردن اینحا و دارن از خدمات دولت استفاده میکنن و حتی خونه به قیمت ۷۰۰ دلار اجاره میدن که بقیشو دولت میده بعد من باید همونو ۱۷۰۰ بدم. بعد اون اقا و خانوم سالمند که کارشو تو ایران کرده میاد اینجا واسش سرویس رایگان هم میزارن و بهش رسبدکی میکنن بعد امسال ما باید جور اونارو بکشه، واقعا من به قوانین مهاجرتی ترامپ افرین میگم، گرچه دوستان همه با خوندن این مطالب فحش خار مادر نثار بنده میکتین ولی منی که اینجا دارم زحمت میکشم راضی نیستم یک عده مفت خور وارد بشن، بلا نسبت دوستان ❤️. امیدوا م فقط کسانی که به فصد پیشرفت میخان بیان بتونن بیان، نه اینکه از مامانشون قهر کردن و از شکم سیری تو ایران پاشن بیان. بازم عذر میخام از صراحت کلام

با وجود اینکه  دوست دارم ممنوعیت مهاجرتی سریع تر لغو بشه ولی به شما هم کاملا حق میدم.این حرف خیلی ها در آمریکا هست برای همین هم هست که ترامپ انتخاب شد.به ترامپ هم خرده نمیگیرم بهرحال اون از قبل انتخاب شدن هم حرف از ممنوع شدن ورود مهاجرین میزد و فقط حرفاشو عملی کرد اگه به خرده گرفتنه باید اون مردمی که اونو انتخاب کردند خرده گرفت که اونم درست نیست.

دوست عزيز مخالفان مهاجرت منظورشون مهاجرت غير قانوني بود و هست كجاي صحبت ايشون حق داره؟

اگر دقت کنید دلیل انتخاب ترامپ یکیش به خاطر وجود آدمایی بودن که همش از مسائل مثل مالیات زیاد و بیمه زیاد و حقوق کم و مهاجرت غیرقانونی می نالیدند و اکثر حرف های ترامپ هم این مورد بود پس وقتی انتخاب میشه یعنی خیلی ها این دغدغه رو دارند. اون travel ban هم که اصلا بحث اینچیزا مطرح نیست و مسائل امنیتی هست و ربطی به این موضوعی که ایشون گفتند پیدا نمی کنه.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان