مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mahdi33k - 2014-04-13

(2014-04-05 ساعت 16:31)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 16:08)Mahdi33k نوشته:  سلام

من تازه چند ماه ازدواج کردم و خانواده خانم و همسر من به صورت خانواده قبل از ازدواج تقاضای ویزا توریستی آمریکا کردن و مورد قبول واقع شده و تابستان قصد سفر دارن

حالا اگه من بخواهم اقدام کنم و توریستی تقاضا کنم تاثیری داره چون منتظر تکمیل شدن مدارک من برای همراهیشون هستند
؟

من 28 سال سن و مزدوج و سفر به چین و ترکیه و مالزی و سنگاپور داشتم و 1 سال اقامت تحصیلی مالزی و میتونم پرینت حساب با گردش بالا جور کنم و همینطور مدارک مربوط به گواهی اشتغال در شرکت خصوصی ولی احتمال گرفتن سند تا قبل تابستان کمه

میخواستم درصد گرفتن ویزا برای خودم و راهنمایی در مورد توضیح اینکه موقع وقت سفارت آیا از گرفته شدن ویزا توریستی توسط خانواده همسر و تحویل برگ صورتی چیزی بگویم ؟

شانس داريد که ويزا بگيريد. نه احتياج نيست چيزی بگيد اگر ازتون پرسيدن شما هم بگيد

توی فرم 160 پرسیده

آیا شخصی شما رو در این سفر همراهی میکنه ::
من چون همسرم ویزا اوکی شده اگه بنویسم خیر دورغ میشه چون 100 درصد در سیستم مشخصاتش نشون داده میشه به نظرتون راحت راست بنویسم بهتره ؟ خودم بگم بهتره تا اینکه اونجا سیستم نشون بده ؟!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-13

(2014-04-13 ساعت 12:49)Mahdi33k نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 16:31)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 16:08)Mahdi33k نوشته:  سلام

من تازه چند ماه ازدواج کردم و خانواده خانم و همسر من به صورت خانواده قبل از ازدواج تقاضای ویزا توریستی آمریکا کردن و مورد قبول واقع شده و تابستان قصد سفر دارن

حالا اگه من بخواهم اقدام کنم و توریستی تقاضا کنم تاثیری داره چون منتظر تکمیل شدن مدارک من برای همراهیشون هستند
؟

من 28 سال سن و مزدوج و سفر به چین و ترکیه و مالزی و سنگاپور داشتم و 1 سال اقامت تحصیلی مالزی و میتونم پرینت حساب با گردش بالا جور کنم و همینطور مدارک مربوط به گواهی اشتغال در شرکت خصوصی ولی احتمال گرفتن سند تا قبل تابستان کمه

میخواستم درصد گرفتن ویزا برای خودم و راهنمایی در مورد توضیح اینکه موقع وقت سفارت آیا از گرفته شدن ویزا توریستی توسط خانواده همسر و تحویل برگ صورتی چیزی بگویم ؟

شانس داريد که ويزا بگيريد. نه احتياج نيست چيزی بگيد اگر ازتون پرسيدن شما هم بگيد

توی فرم پرسیده آیا شخصی شما رو در این سفر همراهی میکنه ؟ من چون همسرم ویزا اوکی شده اگه بنویسم خیر دورغ میشه چون 100 درصد در سیستم مشخصاتش نشون داده میشه به نظرتون راخت راست بنویسم بهتره ؟ خودم بگم بهتره تا اونجا سیستم نشون بده ؟!
بله در هر صورت داخل سيستم هست و متوجه ميشن.
شما کار خلاف نميخايد انجام بديد که نخوايد بگيد.
تو فرم بزنيد ولی تو مصاحبه اگر ازتون پرسيدن شما هم بگيد و اگر نپرسيدن حتماً احتياج نبوده و چيزی نگيد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - redrad@gmail.com - 2014-04-14

سلام دوستان
من سیتیزن آمریکا هستم، به تازگی بیزینسی باز کردم که 7 ماه عمرشه و هنوز مدرکی دال بر درآمد بالا ندارم،
همسرم گرین کارت داره و فعلا کار نمیکنه و منتظر ورود به دانشگاهه،
خانواده همسرم میخوان برای دیدار ما به خصوص دخترشون سفر کنن که شامل پدر، مادر یک خواهر و برادر میشن،
پدر به اندازه کافی ملک و موجودی حساب داره، مادر خانه دار
پسر 14 ساله مدرسه میره و دختر 25 ساله درسشو تموم کرده اموالی به نامش هست و الان داره برای تحصیلات تکمیلی میخونه.

سوالم اینه که هر کدوم ازین افراد چقدر شانس گرفتن ویزا دارند؟
آیا اگر یه نفر رد بشه بقیه هم رد خواهند شد ، یا ممکنه دو نفر ویزا بگیرن و 2 نفر رد بشن؟
با اطلاعات من افراد جوان به سختی ویزا میگیزن، جه مدارکی میتونه به گرفتن ویزای دختر و پسر خانواده کمک کنه؟

با تشکر فراوان، اگر دوستی در مورد سیتیزنشیپ و مهاجرت از طریق ازدواج سوالی داره من در خدمتم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-14

(2014-04-14 ساعت 00:11)redrad@gmail.com نوشته:  سلام دوستان
من سیتیزن آمریکا هستم، به تازگی بیزینسی باز کردم که 7 ماه عمرشه و هنوز مدرکی دال بر درآمد بالا ندارم،
همسرم گرین کارت داره و فعلا کار نمیکنه و منتظر ورود به دانشگاهه،
خانواده همسرم میخوان برای دیدار ما به خصوص دخترشون سفر کنن که شامل پدر، مادر یک خواهر و برادر میشن،
پدر به اندازه کافی ملک و موجودی حساب داره، مادر خانه دار
پسر 14 ساله مدرسه میره و دختر 25 ساله درسشو تموم کرده اموالی به نامش هست و الان داره برای تحصیلات تکمیلی میخونه.

سوالم اینه که هر کدوم ازین افراد چقدر شانس گرفتن ویزا دارند؟
آیا اگر یه نفر رد بشه بقیه هم رد خواهند شد ، یا ممکنه دو نفر ویزا بگیرن و 2 نفر رد بشن؟
با اطلاعات من افراد جوان به سختی ویزا میگیزن، جه مدارکی میتونه به گرفتن ویزای دختر و پسر خانواده کمک کنه؟

با تشکر فراوان، اگر دوستی در مورد سیتیزنشیپ و مهاجرت از طریق ازدواج سوالی داره من در خدمتم
هر کدومشون به نوبه خودشون شانس گرفتن ويزا دارن،
خانواده هايی بودن با شرايط شما که در گاهی مواقع تمام افراد خانواده ويزا گرفتن . گاهی هم همه رجکت و گاهی همشون گرفتن جز پدر که يکی از افراد ايران بمونن که بقيه به خاطر ايشون برگردن که اين مورد بيشتر از همه ديده شده.
وقتی همه افراد خانواده ميخوان باهم سفر کنن خيلی سخت ميشه وابستگيشون و به ايران ثابت کنن مخصوصاً برای فرزندان خانواده.
تو مصاحبه زياد يا اصلاً از بچه ها سؤال نميکنن و بيشتر از پدر بعد از مادر سؤال ميکنن .
تو اين جور موارد افيسر بيشتر به سفر های قبلی نگاه ميکنه که خانواده باهم رفتن اگر شينگن داشته باشن خيلی خوب ميشه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسكاتي - 2014-04-15

سلام دوستان
يه سوال دارم،كسي ميدونه قوانين ازدواج در ايالت تگزاس چه جوريه؟من چند ماه ديگه دارم ميرم با ويزاي توريستي پيش پسري كه مدتيه ميشناسمش و اگر با هم اكي بوديم قرار هست با قانون آمريكا ازدواج كنيم كه گرين كارت داشته باشم بعد برگرديم ايران و ازدواج ايراني كنيم و بدون معطلي ويزا بتونم برگردم امريكا.
اما نميدونم چه مسءوليتي بر گردنم ميره با اين ازدواج ؟ بعد اكه خداي نكرده بخوايم طلاق بگيريم چي ميشه؟اون تقسيم نصف نصف اموال چه جوريه؟شامل اموال ايران هم ميشه؟ما هردومون در ايران اموالي داريم .من ميخوام اگر طلاق گرفتيم قبل ازدواج ايراني نه از اموال اون چيزي عايدم بشه نه ضرري به من وارد بشه.
نميدونم از كجا ميتونم اطلاعات بگيرم.
و ايا كلا ازدواج در امريكا وقتي با ويزاي توريستي رفتيم ايرادي نداره؟براي ويزا نامزدي هم اقدام كرديم كه يك ماه ديگه نوبتم هست ولي نميخوام برم و با همين ويزاي توريستي برم امريكا!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-15

(2014-04-15 ساعت 18:29)مسكاتي نوشته:  سلام دوستان
يه سوال دارم،كسي ميدونه قوانين ازدواج در ايالت تگزاس چه جوريه؟من چند ماه ديگه دارم ميرم با ويزاي توريستي پيش پسري كه مدتيه ميشناسمش و اگر با هم اكي بوديم قرار هست با قانون آمريكا ازدواج كنيم كه گرين كارت داشته باشم بعد برگرديم ايران و ازدواج ايراني كنيم و بدون معطلي ويزا بتونم برگردم امريكا.
اما نميدونم چه مسءوليتي بر گردنم ميره با اين ازدواج ؟ بعد اكه خداي نكرده بخوايم طلاق بگيريم چي ميشه؟اون تقسيم نصف نصف اموال چه جوريه؟شامل اموال ايران هم ميشه؟ما هردومون در ايران اموالي داريم .من ميخوام اگر طلاق گرفتيم قبل ازدواج ايراني نه از اموال اون چيزي عايدم بشه نه ضرري به من وارد بشه.
نميدونم از كجا ميتونم اطلاعات بگيرم.
و ايا كلا ازدواج در امريكا وقتي با ويزاي توريستي رفتيم ايرادي نداره؟براي ويزا نامزدي هم اقدام كرديم كه يك ماه ديگه نوبتم هست ولي نميخوام برم و با همين ويزاي توريستي برم امريكا!
شما در اين قسمت سؤالتون رو بپرسيد
http://www.mohajersara.com/thread-1051-page-230.html

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسكاتي - 2014-04-15

اونجا هم پرسيدم،ولي دوستي پيشنهاد داد درباره تغير وضعيت ويزا از توريستي به ازدواج اينجا بپرسم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-16

(2014-04-15 ساعت 21:14)مسكاتي نوشته:  اونجا هم پرسيدم،ولي دوستي پيشنهاد داد درباره تغير وضعيت ويزا از توريستي به ازدواج اينجا بپرسم
تا اين قسمتی که مربوط به توريستی ميشه ميتونم بگم بله شما ميتونيد توريستی تشريف ببريد و با کسی که سيتيزن امريکا هست ازدواج کنيد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسكاتي - 2014-04-16

يعني تقاضاي گرين كارت اپروو ميشه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-16

(2014-04-16 ساعت 12:28)مسكاتي نوشته:  يعني تقاضاي گرين كارت اپروو ميشه؟
بله

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - 92Diana - 2014-04-17

سلام دوستان
ببخشيد من يه سوال داشتم.اگه ميشه اورژانسي يكي جواب بده خيلي عجله دارم!! ويزاي ما اومده و ميخوام بدم يكي از دوستام كه فردا داره ميره دوبي برام بگيره.توي سايت نوشته بايد يه نامه بدم كه وكالت بدم به اون شخص.ميخواستم ببينم چي بايد توش بنويسم دقيقا و اينكه نامه ي رسمي و اينا بايد باشه يا نه؟؟
مرسي دوستان عزيزم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-17

(2014-04-17 ساعت 19:02)92Diana نوشته:  سلام دوستان
ببخشيد من يه سوال داشتم.اگه ميشه اورژانسي يكي جواب بده خيلي عجله دارم!! ويزاي ما اومده و ميخوام بدم يكي از دوستام كه فردا داره ميره دوبي برام بگيره.توي سايت نوشته بايد يه نامه بدم كه وكالت بدم به اون شخص.ميخواستم ببينم چي بايد توش بنويسم دقيقا و اينكه نامه ي رسمي و اينا بايد باشه يا نه؟؟
مرسي دوستان عزيزم
سلام. احتياج به نامه نيستش شما کانفرم Ds-160 رو با برگه زردتون رو بهشن بديد با همونا براتون PickUp ميکنن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - 92Diana - 2014-04-17

(2014-04-17 ساعت 20:02)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 19:02)92Diana نوشته:  سلام دوستان
مرسي دوستان عزيزم
سلام. احتياج به نامه نيستش شما کانفرم Ds-160 رو با برگه زردتون رو بهشن بديد با همونا براتون PickUp ميکنن

ممنونم.ولي اينو توي سايت نوشته:

If an applicant cannot collect his own passport, he may write a letter (in English) to authorize an agent to do so on his behalf. The agent must present this letter with an original signature from the applicant and a copy of the applicant’s government-issued identity document to collect the passport.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bigboy - 2014-04-17

سلام
هزینه گرفتن وقت سفارت 160 دلاره یا 180 دلار ؟
جایی خوندم 160 برا مصاحبه میگیرن و 20 دلار برای تعیین وقت

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bigboy - 2014-04-17

سوال دومم: آیا میدونید کدوم نمایشگاهها دعوتنامه میدن و ایا داشتن این دعوتنامه در گرفتن ویزای توریستی کمک میکنه؟
زمان و محل برگزاری نمایشگاههای امریکارو از کجا میشه پیدا کرد؟