مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-05-02

(2014-05-01 ساعت 20:02)مسكاتي نوشته:  والا ظاهرا حسن نيت نبوده حماقت بودهSmile)))))
٥سال اين پسر مياد و ميره و از اولش با هم عكس داريم كه يواش يواش به هم نزديك شديم و تصميم گرفتيم من برم امريكا و اگر هنوز همديگرو خواستيم ازدواج كنيم.
شما تجربه اي از تغير زمان اينتروييو دارين؟واقعا بايد صبر كرد بگذره بعد تغير داد؟ممكن هست يك هفته عقبش بندازن و مثلا نگن٣ماه ديگه؟
جون من اوايل خرداد بليط دارم و هنوز كنسلش نكردم يا زمانشو تغير بدم!!!؛)ته دلم دل خوش كردم شايد زود وقت اينترويو بدن و شايد كليرنس نخوره!؛)
حالا نگين جه خوش خياله اين، امروزيا روز قبل پرواز كنسل كنم بليط رو فرقي نداره
دوست عزیز نگران نباشید رد شدن در ویزای توریستی هیچ مشکلی در مصاحبه ویزای نامزدی ایجاد نمی کنه. سعی کنید حتما به تاپیک ویزای نامزدی مهاجرسرا مراجعه کنید چون به نظر من یکی از بهترین و فعال ترین تاپیک های این وبسایت هست. به نظر می یاد که شناخت کافی از نامزدتون داشته باشید ولی به هر حال از روزی که به آمریکا رسیدید ۹۰ روز وقت دارید که ازدواج کنید که امیدوارم این مدت براتون کافی و مفید باشه!

موفق باشید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسكاتي - 2014-05-02

اگه اینجا از من مشورت میخواستین من شما رو از باز کردن پرونده ازدواج منصرف می کردم و با ویزای توریستی می رفتی اونجا و به راحتی ازدواج می کردی .
[/quote]

متاسفانه تازه با اينجا اشنا شدمSmile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسكاتي - 2014-05-02

دوست عزیز نگران نباشید رد شدن در ویزای توریستی هیچ مشکلی در مصاحبه ویزای نامزدی ایجاد نمی کنه. سعی کنید حتما به تاپیک ویزای نامزدی مهاجرسرا مراجعه کنید چون به نظر من یکی از بهترین و فعال ترین تاپیک های این وبسایت هست. به نظر می یاد که شناخت کافی از نامزدتون داشته باشید ولی به هر حال از روزی که به آمریکا رسیدید ۹۰ روز وقت دارید که ازدواج کنید که امیدوارم این مدت براتون کافی و مفید باشه!

موفق باشید.
[/quote]

ممنون نگين جان،
شما اطلاعي از تغير زمان مصاحبه نامزدي دارين؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-05-02

می دونم که می تونید تغییر بدید ولی خوب ریسک داره که چقدر سفارتی که ازش اپلای کردید شلوغ باشه ممکنه از یک هفته تا سه چهار ماه طول بکشه!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - esi1251 - 2014-05-02

(2014-05-01 ساعت 23:26)negi نوشته:  سلام خداروشکر ایمیل سفارت هم برای مادرم اومد. ممنون از همه دلگرمی هاتون. فقط یه سوالی داشتم، من یادمه قدیما ۳-۴ ماهی وقت بود برای پیک آپ ویزا، می دونم الآن ریسک داره ولی چون تریجیح می دم که مامانم دیرتر بیاد تا از اونور بیشتر پیشم بمونم می خوام بدونم آیا ارزش ریسک داره که ۱ ماهی صبر کنیم یا نه؟
دوست عزیز اگر جوابی پبدا کردی به اشتراک بزار بی زحمت.میگن 1 ماه ـ 3 ماه حتی زنگ زدم سفارت اونا هم جواب درستی ندادن.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2014-05-03

دوستان شاید این سوال تکراری باشه! یادم نمیاد جواب این سوال چی بوده! به هر حال اگه هست پیشاپیش عذر بنده را بپذیرید!
وقتی ریجکت بشی! تا چه زمان بعد میتونی دوباره درخواست بدی؟؟؟!
ممنون دوستان!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-05-03

(2014-05-03 ساعت 08:24)Rock نوشته:  دوستان شاید این سوال تکراری باشه! یادم نمیاد جواب این سوال چی بوده! به هر حال اگه هست پیشاپیش عذر بنده را بپذیرید!
ممنون دوستان!
شما می تونید ماه بعد یا هفته بعد اقدام کنید. فقط باید ۲ مورد رو در نظر بگیرید یکی اینکه ایرادی که ازتون گرفته شده و باعث ریجکت شدنتون شده رو رفع کرده باشید و دوم اینکه هر سفارتی به یه موارد خاصی حساسیت داره. مثلا چیزی که دبی روش حساسیت داره و رد می کنه در ایروان یا آنکارا بشه قبول شد. در این مورد باید مشورت کنید!

موفق باشید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sweet tweety - 2014-05-03

سلام دوستان
من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم ..چند تا از شرایطی که دارم رو میخوام بگم برای اینکه ببینم اصلا امیدی به گرفتنش هست یا نه که اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم
1-من در اینجا کارمند بانک هستم و گواهی اشتغال به کار با9 سال سابقه کار دارم
2-سال 2006 یکبار ویزای شینگن داشتم رفتم و برگشتم بعد از اون هم به مالزی-تایلند-ترکیه دبی قبرس سفر داشتم
3-سند منزل به نام خودم و حساب بانکی مناسب دارم
4-دوستانی در امریکا دارم که میتونند برام دعوتنامه بفرستن
سوالی که دارم بیشتر اینه که بخاطر مجرد بودنم امکان ریجکت شدن دارم و این احتمال زیاده؟و اینکه من پرونده مهاجرتی کانادا دارم ، میخواستم بدونم اعلام این موضوع به سفارت میتونه مثبت باشه توی گرفتن ویزا یا منفی؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-05-04

(2014-05-03 ساعت 23:32)sweet tweety نوشته:  سلام دوستان
من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم ..چند تا از شرایطی که دارم رو میخوام بگم برای اینکه ببینم اصلا امیدی به گرفتنش هست یا نه که اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم
2-سال 2006 یکبار ویزای شینگن داشتم رفتم و برگشتم بعد از اون هم به مالزی-تایلند-ترکیه دبی قبرس سفر داشتم
4-دوستانی در آمریکا دارم که میتونند برام دعوتنامه بفرستن
سوالی که دارم بیشتر اینه که بخاطر مجرد بودنم امکان ریجکت شدن دارم و این احتمال زیاده؟و اینکه من پرونده مهاجرتی کانادا دارم ، میخواستم بدونم اعلام این موضوع به سفارت میتونه مثبت باشه توی گرفتن ویزا یا منفی؟
شرایط مناسبی دارین و مجردی هم زیاد مهم نیست . پرونده کانادا رو نگید که در جا ریجکتتون می کنن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2014-05-04

(2014-05-03 ساعت 22:10)negi نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 08:24)Rock نوشته:  دوستان شاید این سوال تکراری باشه! یادم نمیاد جواب این سوال چی بوده! به هر حال اگه هست پیشاپیش عذر بنده را بپذیرید!
ممنون دوستان!
شما می تونید ماه بعد یا هفته بعد اقدام کنید. فقط باید ۲ مورد رو در نظر بگیرید یکی اینکه ایرادی که ازتون گرفته شده و باعث ریجکت شدنتون شده رو رفع کرده باشید و دوم اینکه هر سفارتی به یه موارد خاصی حساسیت داره. مثلا چیزی که دبی روش حساسیت داره و رد می کنه در ایروان یا آنکارا بشه قبول شد. در این مورد باید مشورت کنید!

موفق باشید.

درسته! ممنون نگی جان. این حساسیت ها چی میتونه باشه؟ من میخوام با خانوادم اقدام کنم برای ویزا! آیا حساسیت خاصی داره سفارتی برای این مورد؟!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sweet tweety - 2014-05-04

(2014-05-04 ساعت 01:33)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 23:32)sweet tweety نوشته:  سلام دوستان
4-دوستانی در آمریکا دارم که میتونند برام دعوتنامه بفرستن
شرایط مناسبی دارین و مجردی هم زیاد مهم نیست . پرونده کانادا رو نگید که در جا ریجکتتون می کنن

ممنون از جوابتون ..خیلیها میگن چون از شینگنم خیلی گذشته بهتره یه بار دیگه شینگن تو پاسم و بعد مطمئن تر برای آمریکا اقدام کنم ولی یکم عجله دارم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-05-04

(2014-05-02 ساعت 23:14)esi1251 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 23:26)negi نوشته:  سلام خداروشکر ایمیل سفارت هم برای مادرم اومد. ممنون از همه دلگرمی هاتون. فقط یه سوالی داشتم، من یادمه قدیما ۳-۴ ماهی وقت بود برای پیک آپ ویزا، می دونم الآن ریسک داره ولی چون تریجیح می دم که مامانم دیرتر بیاد تا از اونور بیشتر پیشم بمونم می خوام بدونم آیا ارزش ریسک داره که ۱ ماهی صبر کنیم یا نه؟
دوست عزیز اگر جوابی پبدا کردی به اشتراک بزار بی زحمت.میگن 1 ماه ـ 3 ماه حتی زنگ زدم سفارت اونا هم جواب درستی ندادن.

می تونم بپرسم که چه جوابی سفارت بهتون داد؟ آخه مشکل اینه که اگرم گفته باشند وقت دارید کی می خواد ثابت کنه که شما این حرف رو زدید؟!؟!؟ به هر حال فکر کنم که ما این ریسک رو نکنیم، بازی با دم شیر ...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rtt - 2014-05-07

دوستان می خواستم بپرسم برای ویزای توریستی حتما دعوت نامه لازمه یا میشه همین جوری وقت سفارت بگیری بری؟؟
مادرم می خواد ویزای توریستی بگیره ولی من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-05-07

(2014-05-07 ساعت 15:55)rtt نوشته:  دوستان می خواستم بپرسم برای ویزای توریستی حتما دعوت نامه لازمه یا میشه همین جوری وقت سفارت بگیری بری؟؟
مادرم می خواد ویزای توریستی بگیره ولی من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم
خیر لازم نیست، مگر اینکه اون شخص ساپورت مالی سفر مادر شما رو کرده باشند که باز هم مدارک مالی و مالیاتی اون فرد مهم تر از دعوت نامه هست!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - babak.n - 2014-05-07

سلام دوستان.
من همونطور که از امضام مشخصه پرونده ی مهاجرت در جریان دارم.
اما به دلیل بیماری ای که برای پدرم پیش اومده اقدام به دریافت ویزای B2 برای ملاقات ایشون کردم . و برای 1 june وقت از دبی گرفتم.
امیدوارم گیر یک آفیسر حداقل انسان دوست بیافتم و ویزا به من بده
اگه از اساتید نکته ای فکر میکنید لازم هست لطفا بفرمایید