مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 13:25)bah90 نوشته:  دوستاني كه ويزاي نامزدي اقدام كردند ميشه به سوال من جواب بدن لطفا؟
وقت مصاحبه رو خودتون تعيين كرديد يا سفارت بهتون گفت كه مثلا فلان تاريخ بيايد براي مصاحبه؟
من تو visa journey خوندم ديدم چند نقر گفته بودن:
Since May 1st 2015, the applicants schedule their own interviews.
من أولين بار خودم از سايت usvisa گرفتم بعدش كه كنسل شد دفعه دوم إيميل زدم به سفارت و وقت خواستم اونا هم دادن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-25

يعني واقعا هنوز هيچ كس كلير نشده ؟؟؟!!!! يعني كه چي اخه ؟؟؟ ادم لجش در مياد حداقل اين طفلي هايي كه ٦ ٧ ماه يا بيشتره منتظرن بيان خبر خوب بدن كه كلير شدن دلمون باز شه بابا،،، چيكار ميكنن اينا ،،،، اه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - sayhoon - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 21:02)Ali--usa نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 18:56)sayhoon نوشته:  سلام
کارنتی های سفارت ترکیه مشخص شد
2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263
از سه کیس هم اطلاعات بیشتری درخواست کردند.
فقط همین  Sad  Sad  Sad  Sad
حالا آدم نمیدونه خوشحال باشه یا ناراحت!
فایل رو آپلود کردم خودتون ببینید بهتره
خدا آخر عاقبت همه مون رو به خیر کنه

توضیح:البته در فایل اکسل من فقط کیس لاتاری آسیارو که تقریبا ایرانیهاهستند(وتعداد کمی سوری) فـیـلـتــر کردم فـیـلـتــر رو بردارید کیسهای ازدواج و ... رو هم نشون خواهد داد

دوست عزيز source اين فايل كجاست؟
امكانش هست براي ابوظبي و ارمنستان هم اين فايل رو استخراج كنيد؟
ممنون از شما

سلام مجدد خدمت دوستان
عنوان کارنتی صحیح نبود و اینها چهار کیس جدید هستند که برای مصاحبه به سفارت ترکیه معارفه شده اند، دلیل اینکه تاسف خوردم، ماه پیش همین موقع 45 کیس به سفارت ترکیه ارسال شده بود و این ماه فقط چهار تا و اگر اینجوری پیش بره تا 30 سپتامبر احتمالا به مصاحبه اصلا نمیرسیم
سورس:
https://tr.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/91/2017/03/CaseStatus-xml.txt
توضیح اول:نوع فایل ایکس ام ال هست که من به اکسل برده و برای مرتب سازی و مقایسه با آپدیتهای هفتگی یه ستون "وضعیت قبلی" اضافه کرده ام.
توضیح دوم: این فایل در تاپیک برندگان لاتاری 2017 قرار داده میشه ولی بد ندیدم در این تاپیک هم قرار داده بشه، شاید به درد برخی دوستان بخوره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - sayhoon - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 20:47)EB3 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 20:35)rainyday نوشته:  
2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

توضیح:البته در فایل اکسل من فقط کیس لاتاری آسیارو که تقریبا ایرانیهاهستند(وتعداد کمی سوری) فـیـلـتــر کردم فـیـلـتــر رو بردارید کیسهای ازدواج و ... رو هم نشون خواهد داد

دوست عزیز دلیل ناراحت بودن در مورد این فایل چیه؟
میشه یه مقدار توضیح بدی نکته منفیش کجاست؟

فکر نمیکنم این فایل ربطی به کارنت شدن داشته باشه
همونطور که دوستان هم گفتن کارنت شدن که از ویزا بولتن مشخص میشه.
جالب اینجاست این ۴ فایل نامبری که دوستمون نوشتن، من که نتونستم در فایل اصلی پیداشون کنم!!
ولی فایل جالبیه!!! کاش میدونستیم از کجا اومده!

عزیز تو شیت 24 مارس خواهید یافت
روش اول: در ستون "وضعیت قبلی" فیلتر را بر روی #N/A تنظیم کنید.
روش دول: ستون دوم را که "سورت کالمنه" مرتب سازی صعودی بکنید و به انتهای لیست نگاه کنید.
روش سوم: ردیف 57و83و84و86 رو نگاه کنید.
به گفته مارمولک: راههای رسیدن به خدا زیاده Wink

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 21:57)sayhoon نوشته:  
2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

ممنون از شما

سلام مجدد خدمت دوستان
عنوان کارنتی صحیح نبود و اینها چهار کیس جدید هستند که برای مصاحبه به سفارت ترکیه معارفه شده اند، دلیل اینکه تاسف خوردم، ماه پیش همین موقع 45 کیس به سفارت ترکیه ارسال شده بود و این ماه فقط چهار تا و اگر اینجوری پیش بره تا 30 سپتامبر احتمالا به مصاحبه اصلا نمیرسیم
سورس:
توضیح اول:نوع فایل ایکس ام ال هست که من به اکسل برده و برای مرتب سازی و مقایسه با آپدیتهای هفتگی یه ستون "وضعیت قبلی" اضافه کرده ام.
توضیح دوم: این فایل در تاپیک برندگان لاتاری 2017 قرار داده میشه ولی بد ندیدم در این تاپیک هم قرار داده بشه، شاید به درد برخی دوستان بخوره

احتمالا این برای این هست که برای اپریل kcc هیچ نامه و قرار مصاحبه ای برای لاناری ها ست نکرد و همونطور که میبینیم مصاحبه های اپریل سفارت انکارا خبری از لاتاری توش نیست. شاید برای می تعداد زیاد شن و ماه بعد این موقع ها ایشالا تو همین فایل 100 کیس جدید ببینیم . این فایل میونبر نیست واسه فهمیدن اینکه اوضاع چطوره. یه ماه قبلش روند پخش نامه مصاحبه ها معلوم میکنه چه خبره برای ماه بعد. فقط میشه فهمید کدوم کیس کجا رفته مصاحبه و عاقبتش چی شده

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-03-25

چرا توي اين كيس نامبرها از ٢٠٠٠ هست تا ٥٠٠٠
آيا منطق خاصي داره؟
فرمان اجرايي مسلما ضربه ي بدي بود اما توقف كاري سفارتها براي ايران عليرغم تعليق دادگاهي فرمان هم خودش كم چيزي نبود...
در شرايطي كه اوضاع ناپايدار و غير قابل پيش بينيه تنظيم نكردن وقت مصاحبه در آپريل خوب به نظر نميرسه

خدا به خير كنه...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ali--usa - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 21:57)sayhoon نوشته:  
2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

ممنون از شما

سلام مجدد خدمت دوستان
سورس:

كدوم تاپيك برندگان لاتاري ٢٠١٧ اين فايل هست؟
من پيداش نكردم
فقط براي آنكارا هست يا بقيه سفارتها هم هست؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - HamidHu - 2017-03-25

Nameye dovom ersaal shode baraye kasi?

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-03-26

نامه ي دوم قاعدتا براي هيچ كشوري نبايد اومده باشه.... چون اگر ارسال شده بود توي سايت سيمون اعلام مي شد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-26

(2017-03-26 ساعت 00:48)arezoo dream نوشته:  نامه ي دوم قاعدتا براي هيچ كشوري نبايد اومده باشه.... چون اگر ارسال شده بود توي سايت سيمون اعلام مي شد

هروقت ارسال شه سایمون پست میذاره با توجه به اطلاعاتی که از مردم بقیه دنیا میگیره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mosa10dei - 2017-03-26

(2017-03-26 ساعت 00:50)minaz00 نوشته:  
(2017-03-26 ساعت 00:48)arezoo dream نوشته:  نامه ي دوم قاعدتا براي هيچ كشوري نبايد اومده باشه.... چون اگر ارسال شده بود توي سايت سيمون اعلام مي شد

هروقت ارسال شه سایمون پست میذاره با توجه به اطلاعاتی که از مردم بقیه دنیا میگیره

لطفا یه توضیحی در مورد این سایت بدید و لینکش رو هم بذارید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - yami - 2017-03-26

(2017-03-26 ساعت 05:41)tamoko89 نوشته:  عذر خواهی میکنم پیشاپیش به خاطر پستی که ربطی به موضوع نداره! (نتونستم بی تفاوت باشم)
یه مصراع از شعری از فردوسی هست که: (اگه وقت کردین این شعر رو یه بار دیگه بخونید)
به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم     کجـــــا این سر انجــــام بد داشتیم!
تعجبی نداره که آدمهایی مثه ترامپ و رییس جمهورسابق قدرت رو تو دستشون میگیرن و با زندگی میلیون ها آدم بازی میکنند! تفرقه بینداز و حکومت کن!
دوستان آمریکا کشور فرصت هاست, جا برای همه هست. نیازی نیست به همدیگه بپریم و ادعا بکنیم حق من بیشتر از همسایه ام هست که برم آمریکا!
سوئدی ها یه قانونی دارند به نام قانون یانته! که خلاصش میشه هیچ کس از هیچ کس بهتر و بالاتر نیست! (اگه وقت کردین این قانون رو بخونید که لینکش در مطلب هست)
ماهایی که همه تو این انجمن هستیم, هممون ایرانی هستیم چه بخواییم و چه نخواییم! اینقدر به هم توهین نکنیم! اگر میبینیم یکی اینجا از خوشی هاش میگه سری نکوبونیمش! (یادمون باشه قبل از قضاوت توی راه رفتن کسی کفشش رو یه بار امتحان کنیم!) هر جای دنیا که برم و هر تبعیتی که داشته باشم فراموش نمیکنم از کجا اومدم و کشورم با چه تاریخی پر از افتخار چگونه نابود شد نه توسط بیگانگان بلکه توسط خودمون! به خدا شرمنده روی تک تک اونایی هستم که جونشون رو دادن چه تو جنگ چه تو 88 برای یه چیز! آزادی!
نیمیخوام بگم من آدم خوبیم! منم مثه همه آدم های روی زمین ویژگی خوب و بد دارم. اما حداقل سعیم رو میکنم که آدمی بهتری باشم.
لطف به هم نپریم و هوای همدیگرو داشته باشیم! همه ما ایرانی هستیم.
به امید فردایی خوب...

دوست عزیز، اگر مابین سالهای ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ آمریکا تشریف داشتید، فرق ترامپ رو با گوشت و پوست و استخوان لمس میکردید.
سیاست اوباما مبتنی بر حیف و میل پول در عرصه سیاست خارجی و گداپروری در داخل کشور بود (براتون اشنا نیست این سیاست؟ Big Grin)
با امدنش اقتصاد ویران شد و برعکس با امدن ترامپ پایین ترین نرخ بیکاری و بالاترین شاخصهای بورس امریکا ثبت شد.
ممکن است ترامپ لحن و روش خوشایندی بذای خیلی ها ندارد اما مستقل عمل میکند چون نیازی به پول بقیه ندارد.
بهمین دلیل که نتوانستند او را بخرند، الان سه ماه است که هم دمکرات و هم جمهوری خواه دارند اونو میکوبند.
ترامپ قبل از ریاست جمهوری همه چی داشت... وقتی ادم به همچین سطحی از ثروت میرسه تنها دلمشغولی اش اینه که بعد از من درباره ام چه خواهند گفت... برای همین اکثر سوپر بیلیونرها در اخر عمر فعالیتهای عجیب غریب اجتماعی رو شروع میکنن که احتمالا در طول عمرشان براشون اهمیت نداشته.
تنها هدف ترامپ رو از ریاست جمهوری بازگرداندن امریکا به دست صاحبان اصلی اش، همانگونه که بود و چقدر هم با ابهت تر بود، میبینم.
حالا من و شما داخل ان جمعیت هدف نیستیم، بحث دیگری هست. آمریکا از نظر آمریکایی های واقعی سالهاست یک کشور اشغال شده توسط مهاجران و گاو شیردهی که برای دیگران شیر دارد و برای خودی ها لگد... صرف اینکه آمریکایی بخاطر قوانین احمقانه بازدارنده ازادی بیان دیگر سالهاست جرات نظر دادن در مباحث نژادی و دینی و جنسیتی را ندارند، دلیل نمیشود که ایده الهایشان را هم فراموش کرده اند.
تنها چیزی که از ترامپ بیش از این انتظار دارم، رفتاری با چاشنی بیشتری از سیاست است تا مورد سو استفاده و سو تعبیر قرار نگیرد.
حتی در عرض یکی دو سال مطمئنم که با متانت و واقع بینی بیشتری با ایرانیها برخورد خواهد کرد.
فعلا بصورت اجباری یک عده رد نک دو اتشه (که نمونه وطنی اش را هم در ایران داریم) دورش را گرفته اند و دارند بقول معروف جیز خورش میکنند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - yami - 2017-03-26

(2017-03-26 ساعت 06:00)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-26 ساعت 02:00)arminpaye نوشته:  
(2017-03-26 ساعت 01:56)farzadmohajer نوشته:  .
D  Big Grin

راستی یه چیزی فسقلی :

فکر کردی که ما خیلی احمق هستیم که میای برای خودت چند تا عضو fake میسازی و زیر
پست هایی که میزاری ، یه تشکر و تبریک ثبت میکنی ؟!؟! جالب اینه همشون هم دخترن  Big Grin
حداقل یه عضو با اسم پسر میساختی کسی شک نکنه ...

جالب تر اینکه ، همه ی کسانی که زیر کامنت هایی که میزاری تشکر و تبریک میزنن ، همین
۲ ساعت پیش ثبت نام کردن ....

یه وقت فکر نکنی که ما فهمیدیم .... بعد میگم سنت بالای ۱۸ سال نیست بهت برمیخوره ...

برو عمو ... دیگه این ورا پیدات نشه ... برو با لامبورگینیت یکم دور دور کن .. البته تو خیالت  Big Grin

راستی ، لیدی گاگا رو هم دیدی سلام منو بهش برسون ...  Big Grin

ایول به ذکاوتت... نمره امروزت بیست!!

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Eyelash - 2017-03-26

اخه برادر من مگه امريكا چيه كه همه رو محكوم به داشتن حسرت و ارزوي اومدن به امريكا ميكني! من يك سال و نيم اومدم و بع ولله چيز خاصي نيست! نميخوام ناله كنم و بگم اخ و پيف! اما اينطوري هم نيست شما ميگي! پول در اوردن و زندگي در ايران براي خيلي ها راحت تره! درست اينجا ارامش داره، فرصت براي پيشرفت زياده اما آدم از خيلي جهات هم جونش در مياد، وقتي مدرك تحصيلي ايران اينجا بدرد نخوره يا تخصصي كه اينجا بايد داشته باشي نداري بايد از صفر شروع كني! بيمه و ماليات و سياست ترامپ و ده ها چيز ديگه هم بماند، در كل جاي خوبيه اما ديگه تورو خدا مردم رو حسرت به دل نگاه نكنيد كه انگار اينجا بهشت برين، بعد يه مدت اينجا موندن همه چي عادي ميشه و تازه آدم با دنياي واقعي اينجا روبه رو ميشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - lady65719 - 2017-03-26

ببخشید کسی در جریانه که کلیرنس داره پروسه اش انجام میشه یا چطوره؟کسی در طول این مدت کلیر شده؟کیس ما EB2/niwهست و دوماهه که مصاحبه رفتیم و کلیر خوردیم به دلیل کار دولتی همسرم،اما در این مدت هیچ آپدیتی نداشتیم،کسی چیزی میدونه یا اطلاعاتی داره؟کسی هست که کیسش مشابه ما باشه؟