مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Hadi_20 - 2017-03-26

(2017-03-26 ساعت 20:05)farzadmohajer نوشته:  یه درخواست داشتم دوستان ... اگه کسی میتونه یه ایمیل بزنه kcc و بگه :

اگه میخواین دیگه نامه ندین ، از الان بگید که تکلیف خودمون رو بدونیم .
مگه یکی از دوستان نگفت که آخر این ماه نامه ها میاد ؟؟ پس چی شد ؟؟

مشکل ما ایرانیا اینه که نمیخوایم واقعیت رو قبول کنیم و الکی وقت هدر میدیم ...

نمیخوام موج منفی بدم ولی ، انگار قضیه لاتاری ۲۰۱۷ دیگه بسته شده ... تمام ... واقعیت همینه ...
چشمم آب نمیخوره مصاحبه ای انجام بدن ... انشالله برندگان ۲۰۱۸ ... ما که قسمت نشد ...

بیاین این دندون لق رو همین الان بکشیم ... ما آمریکا برو نیستیم ... نمیخوان مارو راه بدن . زور که نیست
آمریکاشون ارزونی خودشون . ازش تحفه درست کردن . ایران هم مالی نیست ، اما آمریکا هم بهشت نیست

تا ۲ هفته ی دیگه اگر اتفاقی نیوفتاد ، میرم خودمو سربازی معرفی میکنم ...

وقتم همینجوریش هم کلی تلف شد . قسمت بود که تو ایران بمونیم دیگه ...
حتما خدا چیزی دیده بود که درهای آمریکا رو به رومون بست . حتما خیری بوده ...

تو این مدت هم چقدر الکی حرص و جوش خوردیم ... فکر میکردیم حکم لغو بشه کار تمومه ...

خبر نداشتیم که قراره برای همیشه تو ایران خودمون زندگی کنیم ... موفق باشید .

آقا فرزاد برای اینکه بتونید قوی باشید و محکم که در مقوله مهاجرت به شدت بهش نیاز دارید لازم است تعادل رو در زندگی رعایت کنید.شما با اطمینان از رفتن صحبت می کنید بعدش میاید میگید بیخیال همه چیز میشید.این خلق و خو تو زندگیتون خیلی بهتون ضربه میزنه.البته جوون هم هستید و طبیعی است ولی بهتره با هر اتفاق اینقدر سرد و گرم نشید.انشاالله که به آمریکا میرید یگ پستی خوندم یکی نوشته بود اون و چند نفر تکضرب ویزای لاتاری گرفته بودند.
شاید درک شرایط شما سخت باشه ولی بهتره تو این ایام یه کم از این فضا در بیاید و از تعطیلات لذت ببرید اینو به همه دوستان دیگه هم میگم.طبیعت ایران صرف نظر از آسیب هایی که بهش میزنیم و همیشه این مساله برام خیلی ناراحت کننده است فوق العاده زیباست و دلربا است هم کویرش هم شمالش هم جنوبش و همه جاش

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - hosseinkht - 2017-03-26

(2017-03-25 ساعت 19:40)mosa10dei نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 11:55)hosseinkht نوشته:  سلام
از دوستان مهاجرسرا، کسی هست که تو ویزا بولتن اخیر ‎(april 2017)‎ کارنت شده باشه؟

من کارنت شدم ولی هنوز نامه مصاحبه م نیومده. نامه شما امده؟ کسی از دوستان که اوریل کارنت شدن هست که نامه ش امده باشه؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کیس من:
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: ‎March2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN2016‎      :NVC ‎Welcome letter‎ :‎    
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-261‎ و پرداخت ۱۲۰ دلار:
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-260‎ و پرداخت ۳۲۵ دلار: ‎AUG 2016‎
نامه کامپلیت: DEC 2016 ‎
تاریخ کارنت شدن: MAR 2017
تاریخ مصاحبه: هنوز اعلام نشده
تاریخ کلیرینس ‎: -‎  ... ؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام دوست عزيز
من هم F4 ام و prioroyt date ام اواخر اپريل 2004 هست و الان كارنت هستم. اما هنوز نامه مصاحبه نيومده. البته سفارتم ابوظبي هست
priority date شما كي بوده؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-26

http://ir.voanews.com/a/us-visa-extreme-vetting/3781584.html

تو اين گفته كسايي كه بهشون مظنونن به ارتباط با داعش بيشتر بررسي بشن
يعني بعضي هارو
براي همينه كه طول كشيد پروسه كليرنس احتمالا

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - فام مج - 2017-03-27

(2017-03-26 ساعت 22:54)fb2016 نوشته:  http://ir.voanews.com/a/us-visa-extreme-vetting/3781584.html

يعني بعضي هارو

اخه مشکل اینجاس که اینا هیچکس رو کلیر نمیکنن،تموم کیسهای لاتاری هیچکس توی این مدت کلیر نشده، اگه اینا پروسه رو متوقف نکردن لاقل یکی باید بیاد بگه کلیر شده،

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-27

(2017-03-27 ساعت 00:04)فام مج نوشته:  
(2017-03-26 ساعت 22:54)fb2016 نوشته:  http://ir.voanews.com/a/us-visa-extreme-vetting/3781584.html

يعني بعضي هارو

اخه مشکل اینجاس که اینا هیچکس رو کلیر نمیکنن،تموم کیسهای لاتاری هیچکس توی این مدت کلیر نشده، اگه اینا پروسه رو متوقف نکردن لاقل یکی باید بیاد بگه کلیر شده،

فقط هم لاتاري نيست ماها هم كلير نميشيم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mosa10dei - 2017-03-27

(2017-03-26 ساعت 22:48)hosseinkht نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 19:40)mosa10dei نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 11:55)hosseinkht نوشته:  سلام
از دوستان مهاجرسرا، کسی هست که تو ویزا بولتن اخیر ‎(april 2017)‎ کارنت شده باشه؟

من کارنت شدم ولی هنوز نامه مصاحبه م نیومده. نامه شما امده؟ کسی از دوستان که اوریل کارنت شدن هست که نامه ش امده باشه؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کیس من:
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: ‎March2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN2016‎      :NVC ‎Welcome letter‎ :‎    
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-261‎ و پرداخت ۱۲۰ دلار:
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-260‎ و پرداخت ۳۲۵ دلار: ‎AUG 2016‎
نامه کامپلیت: DEC 2016 ‎
تاریخ کارنت شدن: MAR 2017
تاریخ مصاحبه: هنوز اعلام نشده
تاریخ کلیرینس ‎: -‎  ... ؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام دوست عزيز
من هم  F4 ام و prioroyt date ام اواخر اپريل 2004 هست و  الان كارنت هستم. اما هنوز نامه مصاحبه نيومده. البته سفارتم ابوظبي هست
priority date شما كي بوده؟

من هم مثل شما اواخر اوریل ۲۰۰۴

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-27

(2017-03-27 ساعت 00:04)فام مج نوشته:  

يعني بعضي هارو

دقيقا حرف منم همينه.. از يك ماه و نيم پيش تا الان هيچ كس كلير نشده. اين لغو حكم اول و دوم هم به حال ماها فرقي نداشته فقط واسه اونايي خوب بود كه مصاحبه رفتن و ويزا يه ضرب گرفتن، ماهايي كه اينهمه مدته تو AP هستيم هيچي به هيچي. خدا كنه زودتر يه فرجي بشه.

در ضمن بچه ها یکی از دوستان که ۱۴ مارچ مصاحبه داشته ازش تمام اون سوال هایی که تو (دستور Extreme vetting) اومده و به سفارت ها دادن پرسیده شده یعنی قبل از اینکه اخبارش بیاد تو رسانه ها. اینا سختگیریهاشون از همون اول از قرار شروع شده اما اعلام نکردن.. حالا یواش یواش فکر کنم معلوم بشه...

مطلب این دوستمون را در این ادرس می تونید بخونید: https://www.mohajersara.org/forum/thread-7282-page-40.html
به اسم BAFFLE

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ali--usa - 2017-03-27

دوستان بعد از چند روز من هم امروز تو سایت CEAC کیس خودمون رو چک کردم خانمم دوخطی شده خداروشکر
14 مارچ هم تو ابوظبی مصاحبه شدیم
من هم که همچنان یک خطی م
البته از اول هم AP خوردن ایشون برای جفتمون سوال بود.
نگران نباشید روی پرونده ها داره کار میشه نگران کلیر شدن نباشید
نگران دریافت نامه دوم هم نباشید 100% نامه هاتون بارگذاری میشه
شما تاپیک کلیرنس سال 2016 رو برید بخونید حدود 550 صفحه س
خیلی خوبه هم سرتون گرم میشه هم متوجه میشید که خیلی خیلی زوده برای ناامیدی
وقتی میبینید که مثلا تو ماه مرداد پارسال ( زمانیکه هنوز تزامپ نیومده بود ) هنوز خیلی ها کلیر نشده بودن و هیچ خبری تا اوایل شهریور از کلیری نبوده تا اینکه کلیرهای گروهی شروع شد و خداروشکر جز چند نفر همه کلیر شدن و ویزا گرفتند
امیدتون رو از دست ندید
سرنوشتمون مشخصه فقط میتونید با کارهای نیک سرنوشت بهتری برای خودتون بیافرنید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-27

(2017-03-26 ساعت 21:10)minaz00 نوشته:  
(2017-03-26 ساعت 20:24)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-26 ساعت 20:13)sayhoon نوشته:  آقا فرزاد بازم شروع کردیا، پسر خوب شما که تا دیروز مطمئن بودی همه چی اوکی میشه و نظرت هم ردخور نداشت،استادات هم از تو مشورت میگرفتن
الان چی شده که مایوس شدی، سعی کن نظراتت اینقدر سینوسی نباشه.
بعلاوه امید بخدا داشته باشه، هنوز نه به داره و نه به باره
انشالله اوکی میشه

من هر پیشبینی کردم سر حکم مهاجرتیه ترامپ بود . اما از نقشه ی شوم kcc خبر نداشتم .

من چون نمیخوام با احساسات شما بیشتر از این بازی بشه درخواست دارم بیخیالش بشید .

بعدا از این وقت های تلف شده غصه میخورید ... برای چهار تا خل و چل آمریکایی دیگه وقت نزارید .

البته تا ۲ هفته ی دیگه صبر میکنیم ... اگه اتفاقی نیوفتاد ، پس تا پنج ماه دیگش هم اتفاقی نمیوفته .

منطقی باش همه این ها درست ولی الان جای نا امیدی نیست..نامه ها دیر نشده.. وقتی برای هیچ جای دنیا نرفته یعنی بحث ایران و این چند کشور نیست..هیچ جای دنیا ارسال نشده ! ماه قبل ارسال نامه ها اخر ماه هم نبود بلکه سوم ماه بعد بود یعنی تا این حد ممکنه تاخیر کنه ولی بالاخره ارسال شد هرچند ایران توش نبود .. این ماه به نظر من با اینکه تا 6400 از ایران کارنت شده اما ممکنه بیشتر کسایی که ماه پیش باید میرفتن رو دعوت کنن و تا 6400 به همه نرسه پس شاید این ماه هم نوبت شما نرسه ولی میرسه ایشالا نهایت . ناامیدی برای شرایط الان بی معنیه جاییکه که همه ناامیدن شما امیدواری الان جاش نیست. تا جمعه میاد مساله ما نیستیم فقط همه دنیا منتظرن

آخه میدونی چیه عزیز ، وقتی میخواد کسی مهاجرت کنه ، چند ماه قبلش باید از نظر روحی و
زبان و فرهنگ روی خودش کار کنه ... گیرم هم دقیقه ۹۰ کارم اوکی شد و ویزا گرفتم ، اما هنوز
آمادگی این رو ندارم که درجا برم آمریکا . اونم تک و تنها بدون خانواده با سن نسبتا کمی که دارم .
چون تا زمانی که میخواستم به ویزا برسم ، درگیر کلی استرس و نگرانی و وقت تلف کنی بودم .
بحث من خیلی پیچیده تر از شماست کلا ... خیلی ...
چون بخاطر سربازیم هم ، دوباره درگیر سپاه و وثیقه و اینا هستم ... مدرک دانشگاهم که به کنار ...

نمیدونم .. احتمالا این قضایا مشکل منه ... چون از نظر قدرت روحی و عاطفی بسیار آسیب پذیرم ...
لابد چون متولد مرداد هستم و اکثرا احساساتی و رمانتیک و این تیپی هستا کلا ...

ولی در کل شرایط سختی دارم خدایی ... قبول کنید ...
اگر هم تو آمریکا خدایی نکرده مشکلی برام پیش بیاد ، راه برگشتی تا ۵ سال ندارم ... بخاطر سربازی

بعضی مواقع کنترل احساساتم از دستم در میره و میام اینجا یه سری حرف های پوچ و نا امید کننده
میزنم ... از همه معذرت میخوام ... نمیدونم چرا تو کامنت قبلیم همچین چیزایی نوشتم .
یهو بد عصبانی شدم و خودم رو اینطوری تخلیه روحی کردم . چون تو این مدت درون خودم میریختم .
از همه طرف روم فشار فکریه ... فقط فکر ویزا و مصاحبه نیست .

این حرف هایی که تو کامنت قبلیم زدم رو نادیده بگیرید ... نمیدونم چرا اینارو نوشتم...

البته از دید شما باید خیلی خنده دار بوده باشه Big Grin چون حتما تو دلتون گفتید :
فرزاد که همش از امید و رفتن به آمریکا صحبت میکرد ، چرا یهو جنی شده Big Grin

راستی ممنون که هستی minaz جان ... خداکنه حرفات راست دربیاد و از بلاتکلیفی بیایم بیرون

همچنین بقیه دوستان مهربون مهاجرسرا . ممنون از دلگرمیه شما . تا آخر اردیبهشت هم وایمیستم

ببخشید دیگه ... یکم اتصالی دارم Big Grin فردا یه برق کار بیارم یکم سیم کشی کنه منو ... Big Grin

خلاصه جدا از این حرفا ، هر کسی که نامه دعوتش رو گرفت ، لطفا اینجا اطلاع رسانی کنه ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ali Sepehr - 2017-03-27

کلیه پست های مربوط به بحث بی مورد حذف شد و کاربر متشنج کننده بحث برای یک هفته از حضور در سایت محروم شد.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin.za - 2017-03-27

(2017-03-27 ساعت 01:19)Ali--usa نوشته:  دوستان بعد از چند روز من هم امروز تو سایت CEAC کیس خودمون رو چک کردم خانمم دوخطی شده خداروشکر
من هم که همچنان یک خطی م
وقتی میبینید که مثلا تو ماه مرداد پارسال ( زمانیکه هنوز تزامپ نیومده بود ) هنوز خیلی ها کلیر نشده بودن و هیچ خبری تا اوایل شهریور از کلیری نبوده تا اینکه کلیرهای گروهی شروع شد و خداروشکر جز چند نفر همه کلیر شدن و ویزا گرفتند
امیدتون رو از دست ندید

با سلام
ممنون که اطلاع می دین دوست عزیز امیدوارم بزودی ویزاتون رو بگبرین
کاملا مطالبی که فرمودین درسته
کلیری در سالهای قبل بصورت گروهی اعلام می شده حتی اگه کیسی کارش تموم شده باشه زمان کلیری گروهی اعلام می کنن که مربوط به روند اداری هستش
من تعجب می کنم چرا بعضی دوستان بد بین هستن،چه روزایی رو پشت سر گذاشتیم لطفا سریعا فراموش نکنید
۶ ماه زمان کمی نیست و نامه ی دوم مطمین باشین میاد،تنها چیزی که منو امیدوار می کنه اینکه مطمین هستم توی کشوری مثل امریکا هیچ روندی بی نظم و قانون نیست نه تنها در مورد مقابله با دستور ترامپ اینو همه دیدن بلکه بنده تجربیاتی در این مورد داشتم که برام این مسیله اثبات شده
با دوستانیکه سالهای قبل مهاجرت کردن در ارتباط هستم و همشون در اینکه کلبرشون گروهی اعلام شده نظر مشترک دارن
من با بررسی لاتاری سالهای قبل با امسال به این نتیجه رسیدم که تنها تفاوت موجود که خیلی محسوس بوده اینکه دستور ترامپ اعصاب برای هیچکدوم از ما نذاشته و هممون استرس داریم و این بیشترین تاثیر رو توی تحلیلها و نظرهامون گذاشته
خلاصه عرایضم اینکه روند کاملا طبیعیه و جای هیچ و هیچ نگرانی نیست
"به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی ان لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم می گذرد، همچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند"

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ehsan-3ehsan - 2017-03-27

دوستان بنده كارنت شدم ، از طريق چه سايتى بايد نگاه كنم كه نامه دوم أمده يا نه ؟

بابا مثل من باشيد بيخياااااال ،،، اگه بخواد درست بشه ، ميشه ، اگه نخواد نشه ، نميشه .... الان ام توكلت تون به خدا باشه و صبور

باور كنيد هنوز نميدونم نامه دوم إيميل ميشه يا از طريق چه سايتى بايد پيگيرى كنم ،؟ راهنمايي لطفا

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mosa10dei - 2017-03-27

(2017-03-27 ساعت 02:52)Ehsan-3ehsan نوشته:  دوستان بنده كارنت شدم ،  از طريق چه سايتى بايد نگاه كنم كه نامه دوم أمده يا نه ؟

بابا مثل من باشيد بيخياااااال ،،، اگه بخواد درست بشه ، ميشه ، اگه نخواد نشه  ، نميشه  .... الان ام توكلت تون به خدا باشه و صبور

باور كنيد هنوز نميدونم نامه دوم إيميل ميشه يا از طريق چه سايتى بايد پيگيرى كنم ،؟ راهنمايي لطفا

ایمیل می کنند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-27

(2017-03-27 ساعت 02:01)shahin.za نوشته:  
(2017-03-27 ساعت 01:19)Ali--usa نوشته:  دوستان بعد از چند روز من هم امروز تو سایت CEAC کیس خودمون رو چک کردم خانمم دوخطی شده خداروشکر
من هم که همچنان یک خطی م
امیدتون رو از دست ندید

با سلام
ممنون که اطلاع می دین دوست عزیز امیدوارم بزودی ویزاتون رو بگبرین
کاملا مطالبی که فرمودین درسته
کلیری در سالهای قبل بصورت گروهی اعلام می شده حتی اگه کیسی کارش تموم شده باشه زمان کلیری گروهی اعلام می کنن که مربوط به روند اداری هستش
من تعجب می کنم چرا بعضی دوستان بد بین هستن،چه روزایی رو پشت سر گذاشتیم لطفا سریعا فراموش نکنید
۶ ماه زمان کمی نیست و نامه ی دوم مطمین باشین میاد،تنها چیزی که منو امیدوار می کنه اینکه مطمین هستم توی کشوری مثل آمریکا هیچ روندی بی نظم و قانون نیست نه تنها در مورد مقابله با دستور ترامپ اینو همه دیدن بلکه بنده تجربیاتی در این مورد داشتم که برام این مسیله اثبات شده
با دوستانیکه سالهای قبل مهاجرت کردن در ارتباط هستم و همشون در اینکه کلبرشون گروهی اعلام شده نظر مشترک دارن
من با بررسی لاتاری سالهای قبل با امسال به این نتیجه رسیدم که تنها تفاوت موجود که خیلی محسوس بوده اینکه دستور ترامپ اعصاب برای هیچکدوم از ما نذاشته و هممون استرس داریم و این بیشترین تاثیر رو توی تحلیلها و نظرهامون گذاشته
خلاصه عرایضم اینکه روند کاملا طبیعیه و جای هیچ و هیچ نگرانی نیست
"به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی ان لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم می گذرد، همچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند"

ممنون كه گفتين دوست عزيز ali اقا اين خبر خوبيه برأي همه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-27

بچه ها ميشه لطفا راهنماييم كنين كه من سوال خودم و كجا بايد بپرسم در مورد اينكه بعد از كلير شدن چطوري بايد تو سايت سفارت برأي دريافت مجوز پست ثبت نام كنم ؟؟