مهاجرسرا
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-159.html)
+--- انجمن: گام دوم - بررسی نتیجه لاتاری ویزای گوناگونی (DVLottery) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-162.html)
+--- موضوع: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری (/thread-7400.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - MOSTAFANETY - 2017-05-10

درمورد تمکن مالی:
سپرده بلند مدت هم قابل قبول هست یا باید از حساب جاری پرینت گرفت؟
فقط پرینت موجودی لحظه ای لازمه یا گردش مالی چند ماهه لازمه؟
برای 2 نفر چقدر موجودی لازمه؟ اگر زیاد باشه مشکلی نیست؟ ( یکی از دوستان من در سفارت انگلیس با این مشکل برخورد کرد که گفتن این موجودی به شغل شما نمیاد! از کجا آوردی؟ و مجبور شد که قولنامه زمین ترجمه کنه بگه زمین ارث رسیده)

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - MOSTAFANETY - 2017-05-10

طرح دندانپزشکی جز سابقه کار حساب میشه؟
کارفرما ش میشه وزارت بهداشت و درمان یا دانشگاه علوم پزشکی؟

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - Ramintn - 2017-05-10

(2017-05-10 ساعت 10:30)farbal_sh نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 10:24)Ramintn نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 09:12)farbal_sh نوشته:  دوستان عزیز توصیه میکنم حتما حقیقت را بگید حتی اگر در فرمتون هم ننویسید در مصاحبه از شما سوال میشه . اگر در لاتاریهای دوره های گذشته هم بررسی کنید بسیاری از قبولیها در سپاه خدمت کرده بودند و تا جایی که میدونم  هیچ کس را بخاطر خدمت سربازی در سپاه رد نکردند ولی اگر حقیقت را نگویید و بعدا مشخص شود که دروغ گفته اید بدون شک رد خواهید شد.

دوست عزیز قبل مصاحبه باید بگیم که مثلا خدمت فلان جا بودیم اما تو فرم فلان جا نوشتیم یا اینکه اگه خودش پرسید بگیم؟
اگر فرم و پر و تایید نهایی نکردید در فرم بنویسید ولی اگر فرمو تایید نهایی کردید حتما در مصاحبه حقیقت را بگید
بنظرتون بهتر نیست که درخواست بدیم فرمو فعال کنن و سپس اطلاعات رو اصلاح کنیم و حقیقت رو بگیم؟
اینکار حساسیت ایجاد نمیکنه؟
من فقط قسمت میلیتاری رو می خوام اصلاح کنم بقیه قسمتا مشکلی نداره و دقیق پر کردم

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - mehraj - 2017-05-10

سلام دوستان.
موارد مربوط به تکمیل فرم ds260 در تاپیک مربوط به خودش ادامه پیدا کنه، بهتر نیست؟
اینجا گام دوم و بررسی نتایج هست. تکمیل فرم میشه گام سوم که تاپیک مشخصی داره.

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - farbal_sh - 2017-05-10

(2017-05-10 ساعت 11:23)Ramintn نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 10:30)farbal_sh نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 10:24)Ramintn نوشته:  دوست عزیز قبل مصاحبه باید بگیم که مثلا خدمت فلان جا بودیم اما تو فرم فلان جا نوشتیم یا اینکه اگه خودش پرسید بگیم؟
اگر فرم و پر و تایید نهایی نکردید در فرم بنویسید ولی اگر فرمو تایید نهایی کردید حتما در مصاحبه حقیقت را بگید
بنظرتون بهتر نیست که درخواست بدیم فرمو فعال کنن و سپس اطلاعات رو اصلاح کنیم و حقیقت رو بگیم؟
اینکار حساسیت ایجاد نمیکنه؟
من فقط قسمت میلیتاری رو می خوام اصلاح کنم بقیه قسمتا مشکلی نداره و دقیق پر کردم
من نیروی هوایی سپاه خدمت کردم ولی در فرمم فقط نوشته بودم نیروی هوایی و در مصاحبه گفتم در سپاه خدمت کردم و مشکلی پیش نیامد

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - mehraj - 2017-05-10

(2017-05-09 ساعت 00:58)Sevin نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 23:46)Ramintn نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 16:22)Sevin نوشته:  از دوستاني كه امسال انتخاب شدن اگر از تبريز هست بيان تا باهم اشنا بشيم

سلام از تبربز هستین؟
کیس نامبرتون در چه حدودیه؟

تو رده ٥٠٠٠ شما چطور ؟ اگر خواستيد تو خصوصي ايدي تلگرامتون رو لطف كنيد تا صحبت كنيم
سلام تبریک به همه برندگان.
بنده هم برنده از تبریز.
پیام خصوصی برای تبادل اطلاعات

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - سید مجید - 2017-05-10

با سلام
بنده لاتری 2018 برنده شدم لطف میکنین راهنمایی کنین برای تهیه و ترجمه مدارک کجا بریم بهتره؟

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - Solmaz.m - 2017-05-10

با سلام و تشکر

دوستان من کازشناسی ناپیوسته بودم و مهر ماه از دانشگاه چالوس قبول شدم و یک ترم اونجا خوندم ولی در همین حین از تکمیل ظرفیت دانشگاهی تو تبریز هم قبول شدم و از نمیسال دوم سال تحصیلی به بعد رو انجا گذروندم. حالا در برگه ریزنمرات از ترم 1 (نیمسال اول) نمرات اعلام شده ، در حالی که "تاریخ پذیرش" (در دانشگاه) ماله یکم دی ماهه ، یعنی نبمسال دوم.
ممنون میشم راهنمایی کنید با این اوصاف من مدرکمو چجوری وارد کنم و تاریخ شروع حضور (Date Of Attendance From) رو چی بزنم؟؟؟؟ Sad

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - Miladsari - 2017-05-10

با عرض سلام و ممنون از اطلاعاتي كه در اختيار بقيه ميزارين . من لاتاري ٢٠١٨ قبول شدم ، و 9 may فرم ٢٦٠ رو تكميل كردم . كيس نامبر من ٣ رقمي هستش و زير ٤٠٠ هست . سوال من اينه مصاحبه من چه زماني ميشه ؟ واز كي من مداركمو ترجمه كنم ؟ م كي اقدام به زدن واكسن ها بكنم ؟

درج آدرس - Sinayar - 2017-05-10

سلام و عرض ادب
من در تهران ساكن هستم ،در صورتي كه پنج سال در شهر ديگه دانشجو بودم و در حال رفت و برگشت به تهران بودم بايد آدرس تهران رو بزنم تو اين مدت يا آدرس اون شهر رو
و همچنين دو سال در عراق بصورت اقماري كار كردم و ماهي ٨ روز تهران بودم كه در پاسپورتم ويزاهاي عراق هست ، تو اين دوسال نبايد آدرس عراق رو بدم يا تهران
ممنون از لطفتون

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - امیر 62 - 2017-05-10

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و تشکر ویژه از جناب کاوه عزیز
فکر میکنم دیگه سوال اخرم باشه در زمینه ی پر کردن فرم 260 و بعدش ایشالا بتونم فرم رو تکمیل کنم.
سوالم این هست که هم خانواده ی خودم هم دیگر نزدیکان در ایران احتمال جابجا شدن منزلشون طی این یکی دو سال هست. تنها ادرسی که از عوض نشدنش مطمینم همون ادرس داییم در امریکا هست که واسه محل اقامت خودم در امریکا و واسه ارسال گرین کارت وارد میکنم. میخواستم بپرسم در جواب سوالی که میپرسه ادرس پستیتون با ادرس محل سکونتتون یکی هست میشه گفت نه و همون ادرس امریکا رو واسه ادرس پستی وارد کرد یا اینکه حتما باید یه ادرس در ایران باشه؟

راستی من میتونم بین گزینه های شغلی در امریکا گزینه ی other رو انتخاب کنم و در قسمت توضیحاتش بنویسم کار و تحصیل؟

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - unique442 - 2017-05-10

با سلام و عرض ادب،
لطفآ در مورد موارد ذیل راهنمایی بفرمایید:
۱- با توجه به اینکه Case Number بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ است و شخص برنده (Applicant) باردار (۲ ماهه) میباشد؛ روند انجام مدیکال، واکسیناسیون، X-ray و مصاحبه برای ایشان چگونه خواهد بود؟
۲-آیا این روند در سفارت های آنکارا، ایروان و ابوظبی مختلف است؟
۳-آیا لازم است که موضوع با KCC مکاتبه گردد؟
۴-با توجه به اینکه ایشان مدت ۶ ماه و همسرشان مدت ۱ سال خارج از ایران اقامت داشته اند؛ آیا فراهم نمودن Police Record از سفارت کشور محل اقامت برای ایشان لازم است؟
۵- آیا ارایه Police Record به تمای سفارت ها الزامی است؟ یا سفارتی هست که این مدرک رو لازم نمیدونه؟
با تشکر

دوستان، بنده موقع ثبت نام متاهل بودم و ثبت هم کردم. اما اختلاف با همسرم دارم و ممکنه تو هفته آینده جدا شیم.
تو این شرایط ادامه فرآیند تکمیل فرم بنده به چه شکلی خواهد بود؟ چه خطرات احتمالی ممکنه پیش بیاد؟

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - Ramintn - 2017-05-10

با سلام
جناب کاوه اگه مثلا یکی مجرد باشه و فرم ۲۶۰ هم سابمیت کرده باشه بصورت مجرد،ولی مثلا چند ماه بعدش ازدواج کنه،اون موقع تکلیفش چیه؟
باید بگه مجردم یا تکلیف همسرش چیه؟ چون تو شناسنامم مهر میخوره،،

RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - javadth - 2017-05-11

(2017-05-10 ساعت 22:50)Ramintn نوشته:  با سلام
جناب کاوه اگه مثلا یکی مجرد باشه و فرم ۲۶۰ هم سابمیت کرده باشه بصورت مجرد،ولی مثلا چند ماه بعدش ازدواج کنه،اون موقع تکلیفش چیه؟
باید بگه مجردم یا تکلیف همسرش چیه؟ چون تو شناسنامم مهر میخوره،،
ازدواج بعد از قبولی در لاتاری
مطالب سال 2016
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7155.html

مطالب سال 2014
https://www.mohajersara.org/forum/thread-6462.html