مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-01-15

(2015-01-15 ساعت 17:22)سارا - مانی نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 14:27)vahid.vp نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 02:45)member نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 22:50)vahid.vp نوشته:  [quote='member' pid='573571' dateline='1421259245']
با سلام خدمت دوستان . میخواستم بپرسم آیا به پدر و مادری که با هم می خواهند برای ویزای توریستی اقدام کنند و یکی از فررندانشان در ایران در حال درس خواندن است و در ایران میماند و برای دیدار فرزند دیگر در آمریکا تقاضای ویزا دارند آیا به هر دو با هم ویزا میدهند و کدام کشور بهتر ویزا میده و چه مدارکی لازم و مهم است؟
به شرایط کاری و مالی هم ربط داره که اگه اکی باشه 90 درصد ویزا رو میگیرند . توصیه من آنکاراست

یک سوال دیگر داشتم . از نظر مالی آیا هر دو نفر باید مدارک مالیشون جدا باشه؟ یعنی اگر مادر مدارک مالیش قوی باشه برای هر دو نفر کافیست یا پدرم باید از نظر مالی مدارک قوی ارایه بده.
پدرتون کفایت میکنه

سلام. آقا وحید همچنان منتظريد؟ خبری نشد؟ 2 روز پیش برای من ایمیل اومد از سفارت بعد از 17 ماه.. ویزای من آماده است ولی مال همسرم هنوز نه. پرسیده بودن میخواهد مال شما رو صادر کنیم یا میخواهید منتظر ویزای همسرتون بمونید. واقعا مسخره است آخه کی اینجوری سفر میره...
ببخشید منظور از پدرم ، شوهر بود . یعنی اگر مدارک مالی مادر قوی باشه ولی مال شوهرش قوی نباشه مشکلی نیست.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-01-15

(2015-01-15 ساعت 21:19)member نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 17:22)سارا - مانی نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 14:27)vahid.vp نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 02:45)member نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 22:50)vahid.vp نوشته:  [quote='member' pid='573571' dateline='1421259245']
با سلام خدمت دوستان . میخواستم بپرسم آیا به پدر و مادری که با هم می خواهند برای ویزای توریستی اقدام کنند و یکی از فررندانشان در ایران در حال درس خواندن است و در ایران میماند و برای دیدار فرزند دیگر در آمریکا تقاضای ویزا دارند آیا به هر دو با هم ویزا میدهند و کدام کشور بهتر ویزا میده و چه مدارکی لازم و مهم است؟
به شرایط کاری و مالی هم ربط داره که اگه اکی باشه 90 درصد ویزا رو میگیرند . توصیه من آنکاراست

یک سوال دیگر داشتم . از نظر مالی آیا هر دو نفر باید مدارک مالیشون جدا باشه؟ یعنی اگر مادر مدارک مالیش قوی باشه برای هر دو نفر کافیست یا پدرم باید از نظر مالی مدارک قوی ارایه بده.
پدرتون کفایت میکنه

سلام. آقا وحید همچنان منتظريد؟ خبری نشد؟ 2 روز پیش برای من ایمیل اومد از سفارت بعد از 17 ماه.. ویزای من آماده است ولی مال همسرم هنوز نه. پرسیده بودن میخواهد مال شما رو صادر کنیم یا میخواهید منتظر ویزای همسرتون بمونید. واقعا مسخره است آخه کی اینجوری سفر میره...
ببخشید منظور از پدرم ، شوهر بود . یعنی اگر مدارک مالی مادر قوی باشه ولی مال شوهرش قوی نباشه مشکلی نیست.
نه مهم نیست . اگه بنا باشه با هم سفر کنند یک نفر کفایت میکنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nightsky007 - 2015-01-17

دوستان الان پرداخت هزینه های ویزهای توریستی تو سفارت انجام میشه مثل قبل یا اینکه باید با مسترکارت از قبل تو سایت جدید انجام داد؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-01-18

(2015-01-17 ساعت 23:24)jahanshahloo نوشته:  دوستان الان پرداخت هزینه های ویزهای توریستی تو سفارت انجام میشه مثل قبل یا اینکه باید با مسترکارت از قبل تو سایت جدید انجام داد؟
بايد با مستر كارت انجام بشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh1675 - 2015-01-18

(2015-01-14 ساعت 22:44)member نوشته:  با سلام خدمت دوستان . میخواستم بپرسم آیا به پدر و مادری که با هم می خواهند برای ویزای توریستی اقدام کنند و یکی از فررندانشان در ایران در حال درس خواندن است و در ایران میماند و برای دیدار فرزند دیگر در آمریکا تقاضای ویزا دارند آیا به هر دو با هم ویزا میدهند و کدام کشور بهتر ویزا میده و چه مدارکی لازم و مهم است؟
باسلام دوست عزیز من الان پست شما رو خوندم .پاسخ شما مثبت است بله به هردوی شما ویزا میدن فقط اگر شما و همسرتون شاغل باشید ممکنه ap بخورید و حدود سه ماه طول میکشه تا کلیر بشید سفارت ها هم با هم فرقی ندارن از هر کدومشون میتونید اقدام کنید یکی از آشنایان که دو پسرشان در آمریکا هستند (فقط همین دو فرزند رو دارند ) اقدام کردن و به هر دوتاشون ویزا دادن
چند نکته مهم :
باید به آفیسر موقع مصاحبه ثابت کنید که بعد از رفتن به آمریکا حتما بر میگردید ایران .چگونه؟
سند خونه و املاکی که دارید (هر چه این سند ها بیشتر باشند بهتر است)ترجمه کنید و با خودتون ببریدسفارت
-تمکن مالی خوبی از بانک بگیرید
-ترجمه گواهی محل کارتون رو داشته باشید که نشون میده شما شاغل هستید و بر میگردید ایران
اگه باز هم پرسشی بود در خدمتم .شاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-01-19

(2015-01-18 ساعت 22:46)farrokh1675 نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 22:44)member نوشته:  با سلام خدمت دوستان . میخواستم بپرسم آیا به پدر و مادری که با هم می خواهند برای ویزای توریستی اقدام کنند و یکی از فررندانشان در ایران در حال درس خواندن است و در ایران میماند و برای دیدار فرزند دیگر در آمریکا تقاضای ویزا دارند آیا به هر دو با هم ویزا میدهند و کدام کشور بهتر ویزا میده و چه مدارکی لازم و مهم است؟
باسلام دوست عزیز من الان پست شما رو خوندم .پاسخ شما مثبت است بله به هردوی شما ویزا میدن فقط اگر شما و همسرتون شاغل باشید ممکنه ap بخورید و حدود سه ماه طول میکشه تا کلیر بشید سفارت ها هم با هم فرقی ندارن از هر کدومشون میتونید اقدام کنید یکی از آشنایان که دو پسرشان در آمریکا هستند (فقط همین دو فرزند رو دارند ) اقدام کردن و به هر دوتاشون ویزا دادن
چند نکته مهم :
باید به آفیسر موقع مصاحبه ثابت کنید که بعد از رفتن به آمریکا حتما بر میگردید ایران .چگونه؟
سند خونه و املاکی که دارید (هر چه این سند ها بیشتر باشند بهتر است)ترجمه کنید و با خودتون ببریدسفارت
-تمکن مالی خوبی از بانک بگیرید
-ترجمه گواهی محل کارتون رو داشته باشید که نشون میده شما شاغل هستید و بر میگردید ایران
اگه باز هم پرسشی بود در خدمتم .شاد باشید
با اجاره براتون پیغام خصوصی میدم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2015-01-20

دوستان خواهش مي كنم هركي مي تونه منو راهنمايي منه
من ٤ نوامبر سفارت مصاحبه داشتم ، اپروو شدم ولي چون مارچ مي خواستم برم افيسر گفت ژانويه بفرست
گذشت و من ١٢ دسامبر ايميل زدم كه كي بفرستم اينا هم گفتن وسط ژانويه
من دو هفته پيش پاسم رو فرستادم ، سايت ١٢ ژانويه آپديت شد ولي هنوز ايشو نشده
من ديشب ميل ردم سفارت الان اينو جواب دادن
Dear Mr. Aziz,

We would like to inform you that your Administrative Processing has started and is still pending. Due to the high volume of applications, unfortunately, we are not able to provide you the approximate date when your Administrative Processing will be finished. However, we assure you that as soon as it is finished, your case number will be announced on our web page. If your case number is not announced, you can safely assume that it is still pending. You can check the status by visiting our website and using your case number (your DS-160 barcode number, which is also written on the letter provided to you by the consular officer): http://armenia.usembassy.gov/nivcasenumber.html

Sincerely,

الان من دقيقا بايد چيكار كنم
پاسم هم تو سفارته

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farbar - 2015-01-20

دوستان عزیز ایمیل کنسولگری دوبی رو میدین لطفا. از یکی از دوستان گرفتم ایمیل زدم ولی جواب نمیدن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-01-21

(2015-01-20 ساعت 22:53)farbar نوشته:  دوستان عزیز ایمیل کنسولگری دوبی رو میدین لطفا. از یکی از دوستان گرفتم ایمیل زدم ولی جواب نمیدن
webmasterdubai@state.gov

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farbar - 2015-01-21

(2015-01-21 ساعت 00:43)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2015-01-20 ساعت 22:53)farbar نوشته:  دوستان عزیز ایمیل کنسولگری دوبی رو میدین لطفا. از یکی از دوستان گرفتم ایمیل زدم ولی جواب نمیدن
webmasterdubai@state.gov

اقای صالحی باتشکر ولی این ایمیل هم جواب نمیده.من دیگه خسته شدم 14 ماهه منتظرم.نمیدونم چیکار کنم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-01-21

با سلام. میخواستم فرم اصلی ds-160 برای ویرای توریستی را اگر کسی از دوستان اینجا دارند میشه نمونه اش رو بزارند. و اینکه اول باید این فرمو پر کنیم بعد وقت بگیریم؟ و اینکه چه مدت طول میکشه وقت بدهند برای مصاحبه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - iris - 2015-01-21

سلام
برای ویزای توریستی
قسمتی از فرم که گفته آشنا یا فامیل در امریکا معرفی کنید دوستم چند تا فامیل دارند به نظرتون بنویسه یا اصلا بنویسه فامیلی ندارند در امریکا شانسش چطوری بیشتر می شه
مثلا اگر بگه دوست دخترم چند ماهه رفته امریکا و واسه دیدن اون دارم می رم رد می شه هان؟
فقط بگه برای تفریح و گردش میاد

بعد می خواستم بدونم این فرم ds-160 را کجا پر کنیم؟ و چطوری خودمون برا گرفتن وقت سفارت اقدام کنیم، می ذونم اگر همه این تایپیک را بخونم دستم میاد ولی اگر فرمول وار توضیح بدید ممنون می شم

اگر الان برای توریستی اقدام کنه و رد بشه و بعدا از طریق ازدواج اقدام کنه برای ویزای مهاجرتیش اشکالی پیش نمیاد؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2015-01-22

سلام به همه
لطفا يكي من رو راهنمايي كنه
من ٤ نوامبر ايروان مصاحبه داشتم b1 اپروو شدم ولي چون مارچ مي خواستم برم افيسر گفت پاستو ژانويه بفرست
من ١١ دسامبر ميا زدم كه مي بفرستم اينا هم گفتم وسط ژانويه
٢ هفته پيش پاسم رو دادم واسه پيكاپ ، ١٢ ژانويه سايت اپديت شد ولي ايشو نشده تا امروز
خلاصع پريرىز ميل زدم از اين تمپليت هازدن كه شما دارين administrative process مي شين ، من يه ايميل طولاني زدم و واسشون توضيح دادم شرايطو اينكه چي شده ، دوباره از همون تمپليت ها زدن ، منم دوباره همون ميل رو فرستادم كه امروز اينو جواب دادن
Dear Mr. Aziz,

We had to put your case through some additional processing. We are working to complete it as soon as possible and thank you for your patience. Please email us next week to check on your case status.

Sincerely,

منظورشون چيه ، به نظرتون مي خوان ريجكت كنن يا كلير يا مي خوان دوباره بررسي كنن ببينن چي به چي بوده؟
من پاسم الان ٢ هفتستو سفارت مونده
به نظرتون هفته ديگه ميل بزنم چي ميگن
خواهش مي كنم كمك كنين ، من چون مطمئن بودم اپروو شدم هم بليط گرفتم هم هتل
Help plz

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - iris - 2015-01-22

منظورشون اینه صبر کنی
پروسه اداری خودشون باید طی بشه
اگرنه وفتی می گن پاست را بفرست واسه ویزا یعنی ویزات اکی شده
هفته دیگه بهت می گن کارتون اکی شده فلان روز بیا تحویل بگیر

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - fa79iran - 2015-01-22

سلام یه سوال داشتم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
برادرم ویزای توریستی اقدام کرده و حدود 2 ماه پیش برای مصاحبه دوبی رفته بود دیروز براش از سفارت ایمیل دادن اومد که کلیر شده و میتونه پاسپورتش رو به همراه برگه زرد بیاره سفارت برای گرفتن ویزا ولی نگفتن تا چه تاریخی فرصت داره بیاره
سوالم اینه کسی میدونه تا چه تاریخی میشه رفت و بعد گرفتن ویزا تا چه تاریخی میشه بیاد امریکا
اخه بچه مدرسه ای داره و خانوادگی اقدام کردن