مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - fb2016 - 2017-04-28

(2017-04-28 ساعت 14:31)farzadmohajer نوشته:  صرفا جهت اطلاع برخی دوستان قانون مدار و با فرهنگ و با سواد  :

حالا اگر من اینجا همچین بحثی که هیچ ربطی به این تاپیک نداره میکردم ، صد نفر میومدن اینجا و
بهم تیکه مینداختن ...

احیانا بحث AP خوردن و یکضرب گرفتن که به این تاپیک ربطی نداره ؟؟ یا داره !!

مگه قرار نبود اینجا فقط از حکم ترامپ و تاریخ دادگاه و استیناف و ... صبحت بشه ؟ پس چی شد یهو ؟

خودتون قضاوت کنید . البته منظورم دوستانی هست که مدام ادعای احترام گذاشتن و شعور میکردن ...

در پناه حق ...

آقاي به اصطلاح...:
اين ap خوردن هاي طولاني درنتيجه همون فرمان در ظاهر تعليق شده ي پرزيدنت ترامپه
لطفا يه كم اطلاعاتتونو بالا ببريد بعد در جهت انتقام گرفتن يه پست بذارين

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shahin.za - 2017-04-28

سلام دوستان
با توجه به خبرهای اخیر من از سایت خود کنسولگری امریکا امار ویزاهای داده شده در ماه مارس رو براتون میزارم
این دوتا لینک یکیش با توجه به ملیت قرار داده شده که نوع ویزارو هم نوشته که چند تا ایشو شده و دیگری براساس سفارتی که مصاحبه اونجا انجام شده و نوع ویزارو هم دوباره جلاوش نوشته
https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Immigrant-Statistics/MonthlyIVIssuances/March%202017%20-%20IV%20Issuances%20by%20FSC%20and%20Visa%20Class%20-%20Worldwide.pdf

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Immigrant-Statistics/MonthlyIVIssuances/March%202017%20-%20IV%20Issuances%20by%20Post%20and%20Visa%20Class.pdf
دقت کنین که شماره های جلوی نوع ویزا ربطی به ویزا نداره فقط به ترتیب نوشته شده مثلا dv1 با dv2 هیچ فرقی نداره و همون لاتاریه و سایر ویزاها هم همینطور
باید عرض کنم که مثلا ویزای لاناری در این ماه ۱۴۲ نفر ایشو شدن و ویزا گرفتن ، من امارهای سال قبل رو هم بررسی کردم درسته بعد از ماه مارس تعداد ویزا در این سال کم بوده ولی امارها نشون می ده سرعت کلیر و هم چنین ایشوی ویزا سه ماه اخر بدون استثنا در همه سالها خیلی زیاده
باور کنید من هم خسته شدم ولی چاره ای نداریم فعلا صبر کنید چون امیدواریمون منطقیه
به نظر من جواب دادگاهها در ماه می خیلی تاثیر روی روند ویزاها خواهد داشت و شانس ما بالاست
امیدوار باشید و به همدیگه کمک کنید هرچند خیلی جزی
هممون زیر فشار هستیم باید به همدیگه کمک کنیم چاره ای جز درک همدیگه نداریم
ارزوی سلامتی براتون دارم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - V_B - 2017-04-29

(2017-04-28 ساعت 17:30)shahin.za نوشته:  سلام دوستان
با توجه به خبرهای اخیر من از سایت خود کنسولگری آمریکا امار ویزاهای داده شده در ماه مارس رو براتون  میزارم
این دوتا لینک یکیش با توجه به ملیت قرار داده شده که نوع ویزارو هم نوشته که چند تا ایشو شده و دیگری براساس سفارتی که مصاحبه اونجا انجام شده و نوع ویزارو هم دوباره جلاوش نوشته
https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Immigrant-Statistics/MonthlyIVIssuances/March%202017%20-%20IV%20Issuances%20by%20FSC%20and%20Visa%20Class%20-%20Worldwide.pdf

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Immigrant-Statistics/MonthlyIVIssuances/March%202017%20-%20IV%20Issuances%20by%20Post%20and%20Visa%20Class.pdf
دقت کنین که شماره های جلوی نوع ویزا ربطی به ویزا نداره فقط به ترتیب نوشته شده مثلا dv1 با dv2 هیچ فرقی نداره و همون لاتاریه و سایر ویزاها هم همینطور
باید عرض کنم که مثلا ویزای لاناری در این ماه  ۱۴۲ نفر ایشو شدن و ویزا گرفتن ، من امارهای سال قبل رو هم بررسی کردم درسته بعد از ماه مارس تعداد ویزا در این سال کم بوده ولی امارها نشون می ده سرعت کلیر و هم چنین ایشوی ویزا سه ماه اخر بدون استثنا در همه سالها خیلی زیاده
باور کنید من هم خسته شدم ولی چاره ای نداریم فعلا صبر کنید چون امیدواریمون منطقیه
به نظر من جواب دادگاهها در ماه می خیلی تاثیر روی روند ویزاها خواهد داشت و شانس ما بالاست
ارزوی سلامتی براتون دارم

سلام به همه دوستان
واقعا از شما بابت اطلاعات دقیقی که زحمت میکشید در اختیار همه ما قرار میدید صمیمانه سپاسگزارم.
فقط یه نکته کوچک بگم شاید بد نباشه دوستان بدونن و اون اینکه DV 1 خود برنده اصلی هست
DV2 همسر برنده و DV3 فرزند برنده شدگان
برای ایران در ماه مارس به ترتیب زیر
DV1 91
DV2 16
DV3 35
مجددا از همه دوستانی که دانسته هاشون رو به اشتراک میزارن تشکر میکنم.
ان شاالله همه به زودی زود ویزا خواهیم گرفت.
چون سرآمد دولت شب های وصل
بگذرد ایام هجران نیز هم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Hadi_20 - 2017-04-29

(2017-04-28 ساعت 15:26)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 15:19)fb2016 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 14:31)farzadmohajer نوشته:  صرفا جهت اطلاع برخی دوستان قانون مدار و با فرهنگ و با سواد  :

حالا اگر من اینجا همچین بحثی که هیچ ربطی به این تاپیک نداره میکردم ، صد نفر میومدن اینجا و
بهم تیکه مینداختن ...

احیانا بحث AP خوردن و یکضرب گرفتن که به این تاپیک ربطی نداره ؟؟ یا داره !!

مگه قرار نبود اینجا فقط از حکم ترامپ و تاریخ دادگاه و استیناف و ... صبحت بشه ؟ پس چی شد یهو ؟

خودتون قضاوت کنید . البته منظورم دوستانی هست که مدام ادعای احترام گذاشتن و شعور میکردن ...

در پناه حق ...

آقاي به اصطلاح...:

اول از همه اینکه از قدیم گفتن جهت کم آوردن سوت بزنید . باور کن جواب میده عزیز ...
( هر چی میخوام با احترام صحبت کنم اما نمیزارید )

دوم ، این بحث رو به قول خودتون میشه در تاپیک صدور ویزا مطرح کنید ...

اینجا درمورد فرمان ترامپ و حکم و پیگیری دادگاه هست که هیچ ارتباطی به مصاحبه و AP خوردن نداره ...

حکم ترامپ هیچ تاثیری روی سفارت ها نگذاشته ... اتفاقا تا این یک ماه اخیر کلی خبر ویزای یکضرب شنیدم

رفیق عزیزم minaz جان هم بهش اشاره کرد ?

فرمان ترامپ یا اجرا میشه یا نمیشه ... چیزی بین این ۲ نیست ...
سخت‌گیری و ویزا ندادن و این حرفا فقط افکار بچه گانست ...
اگر احساس کنن براشون خطری نیست ، عین آب خوردن ویزا میدن . دلیلی هم نداره ندن . اونجا ایران نیست

چرا حرف حق اینقدر برای برخی دوستان عذاب آوره ؟؟ ؟؟
چرا یبار معذرت خواهی کردن باعث لطمه خوردن به غرور بعضیا میشه ؟؟ ؟؟

من تا الان نزدیک ده هزار بار بابت اشتباهات غیر عمدی که کردم عذر خواهی کردم ...

اما .... بیخیال ... موفق باشید ...

آقا فرزاد اسم تاپیک "اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا" است یعنی به محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا هم مربوط میشه دوستان دارند در مورد نتیجه اقدامات ترامپ بر میزان صدور ویزا بحث می کنند.هی هم از حرف حق تلخه و کم آوردن حرف نزنید لطفا.اینکه بابت اشتباهاتتون عذرخواهی کنید ولی بازم تکرارشون کنید فایده ای نداره.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - saye42 - 2017-04-29

سلام دوستان
ممنون میشم اگه اطلاعاتی راجع به رفت وامد گرین کارتیا دارین بگین ما گرین کارتی هستیم وواسه نیمه می بلیط ایران رو خریدیم مخواستم مطمًن بشم واسه برگشت مشکلی نداریم .
موفق باشید

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - arezoo dream - 2017-04-29

(2017-04-29 ساعت 04:26)saye42 نوشته:  سلام  دوستان
ممنون میشم اگه اطلاعاتی راجع به  رفت وامد گرین کارتیا  دارین بگین ما گرین کارتی هستیم  وواسه نیمه می بلیط ایران رو خریدیم مخواستم مطمًن  بشم  واسه  برگشت  مشکلی نداریم  .
موفق باشید
با سلام خدمت شما دوست عزيز
بستگان من كه گرين كارتي بودن به تازگي به ايران اومدن و برگشتن و هيچ مشكلي هم نبود... فرمان دوم گرين كارتي ها رو مستثنا كرده و قاعدتا نبايد براي شما مشكلي ايجاد بشه...
از اونجايي كه عنوان اين تاپيك مشخصه و سوال شما ارتباطي با تاپيك نداره لطفا باتوجه به اينكه براي سوالات غير مرتبط به كاربران تذكر داده شد براي مكدر نشدن اونها و رعايت جانب عدالت تقاضامندم سوالات اينچنيني رو در تاپيك هاي مرتبط مطرح كنيد????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - خوش لحن - 2017-04-29

(2017-04-28 ساعت 14:50)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 13:41)minaz00 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 12:07)Moh.Bahrami1989 نوشته:  صحبتتون درسته منتها اين قسمتي كه فرموديد حداقل ٥٠ درصد  Ap خورده باشند رو قطعا اشتباه ميكنيد. اگه فرض رو بر اين بزاريم كه كسي كه سربازي رفته و شغل دولتي و يا شغل غير دولتي در رشته حساس داشته و ... قطعا شامل ap ميشه پس خيلي بيشتر از حداقل ٥٠ درصد شامل اين داستان شدن.

درواقع شايد از ٢٦٠ نفري كه شما فرمودين  شايد  ١٠ درصد هستن كه نه سربازي رفتن نه شغل خاصي داشتن و نه مورد قابل گير دادن ديگه اي كه شرايط ويزاي يه صرب رو داشته باشن.
اميدوارم كه منظورم رو خوب رسونده باشم.

- حتي موارد معافيت از سربازي هم ديديم كه دچار فرايند ap شدن لذا رقم خيلي بيشتر از ٥٠ درصد هست.

هفته پیش یه زوج رو داشتیم اینجا هردو مقطع دکترا و سربازی اقا در ارتش. ویزا یک ضرب گرفتن بدون ap.
این قانون همیشه صادق نیست که نسخه همه رو یه جور ببندیم باهاش.

ببينيد خب بحث ما يك تقريبه از اون ٢٦٠ نفري كه دوست عزيزمون خوش لحن گفتن.
مورد استثنا خب همونطور كه ميدونيد تو هر جامعه نمونه اي هست ولي صد در صد تو احتمال ما از نمونه رو كه دست خوش تغيير نميكنه.
موردي كه فرمودين شما ايا اصلا مورد مشابهي ازش هم هست؟ اگر هم كه باشه ايا واقعا از انگشتاي يك دست بيشتر هستن؟
دوستان تخميني كه من زدم بيشتر براي ايجاد انرژي مثبت بيشتر و اراده محكمتر شما بود. آماري دقيقي هم كه جناب شاهين خان دادن نشانه درستي تقريبي تخمين بنده (130 از 142) بود. مطمئن باشيد سفارت خونه ها هيچ اختلالي توي فرآيند كاريشون ايجاد نشده و اينكه تعداد ويزاهاي ماه مارچ براي امسال نسبت به سال گذشته كمتر بوده بخاطر تعداد كارنتي هاي كمتر بوده.

اما در مورد فرآيند كليرنس اگه تاپيك هاي سنوات گذشته رو مطالعه كرده باشيد و همينطور صحبت هاي خانم سارا رو گوش داده باشيد متوجه ميشيد كه وقتي كار مصاحبه ها تموم ميشه يا حجم مصاحبه ها كم ميشه، سفارت خونه ها تمام وقتشون رو صرف كليرنس مي كنند بنابراين سرعت كليرنس بيشتر ميشه.

به اميد خبرهاي خوب براي تمام دوستان

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - nima1976 - 2017-04-29

(2017-04-29 ساعت 00:49)Hadi_20 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 15:26)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 15:19)fb2016 نوشته:  آقاي به اصطلاح...:

اول از همه اینکه از قدیم گفتن جهت کم آوردن سوت بزنید . باور کن جواب میده عزیز ...
( هر چی میخوام با احترام صحبت کنم اما نمیزارید )

دوم ،  این بحث رو به قول خودتون میشه در تاپیک صدور ویزا مطرح کنید ...

اینجا درمورد فرمان ترامپ و حکم و پیگیری دادگاه هست که هیچ ارتباطی به مصاحبه و AP خوردن نداره ...

حکم ترامپ هیچ تاثیری روی سفارت ها نگذاشته ... اتفاقا تا این یک ماه اخیر کلی خبر ویزای یکضرب شنیدم

رفیق عزیزم minaz جان هم بهش اشاره کرد ?

فرمان ترامپ یا اجرا میشه یا نمیشه ... چیزی بین این ۲ نیست ...
سخت‌گیری و ویزا ندادن و این حرفا فقط افکار بچه گانست ...
اگر احساس کنن براشون خطری نیست ، عین آب خوردن ویزا میدن . دلیلی هم نداره ندن . اونجا ایران نیست

چرا حرف حق اینقدر برای برخی دوستان عذاب آوره ؟؟ ؟؟
چرا یبار معذرت خواهی کردن باعث لطمه خوردن به غرور بعضیا میشه ؟؟ ؟؟

من تا الان نزدیک ده هزار بار بابت اشتباهات غیر عمدی که کردم عذر خواهی کردم ...

اما .... بیخیال ... موفق باشید ...

آقا فرزاد اسم تاپیک "اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا" است یعنی به محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا هم مربوط میشه دوستان دارند در مورد نتیجه اقدامات ترامپ بر میزان صدور ویزا بحث می کنند.هی هم از حرف حق تلخه و کم آوردن حرف نزنید لطفا.اینکه بابت اشتباهاتتون عذرخواهی کنید ولی بازم تکرارشون کنید فایده ای نداره.

بیخیال بابا
چقدر جر و بحث الکی
لطفا تمومش کنید

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shahin.za - 2017-04-29

(2017-04-29 ساعت 00:39)V_B نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 17:30)shahin.za نوشته:  سلام دوستان
با توجه به خبرهای اخیر من از سایت خود کنسولگری آمریکا امار ویزاهای داده شده در ماه مارس رو براتون  میزارم

باید عرض کنم که مثلا ویزای لاناری در این ماه  ۱۴۲ نفر ایشو شدن و ویزا گرفتن ، من امارهای سال قبل رو هم بررسی کردم درسته بعد از ماه مارس تعداد ویزا در این سال کم بوده ولی امارها نشون می ده سرعت کلیر و هم چنین ایشوی ویزا سه ماه اخر بدون استثنا در همه سالها خیلی زیاده
ارزوی سلامتی براتون دارم

سلام به همه دوستان
واقعا از شما بابت اطلاعات دقیقی که زحمت میکشید در اختیار همه ما قرار میدید صمیمانه سپاسگزارم.
فقط یه نکته کوچک بگم شاید بد نباشه دوستان بدونن و اون اینکه DV 1 خود برنده اصلی هست
DV2 همسر برنده و DV3 فرزند برنده شدگان
برای ایران در ماه مارس به ترتیب زیر
DV1 91
DV2 16
DV3 35
مجددا از همه دوستانی که دانسته هاشون رو به اشتراک میزارن تشکر میکنم.
ان شاالله همه به زودی زود ویزا خواهیم گرفت.
چون سرآمد دولت شب های وصل
بگذرد ایام هجران نیز هم

سلام دوست گرامی
از اینکه به بنده لطف دارین بی نهایت تشکر می کنم
خیلی ممنونم از اطلاعاتی که دادین

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mostafa2017 - 2017-04-30

1- گفته شده مدیر یک گروه ضد مهاجرتی به نام جولی کریشنر به عنوان بازرس سازمان USCIS (خدمات مهاجرت و شهروندی ایالات متحده) توسط دولت ترامپ انتخاب شده و این انتصاب در روز دوشنبه اعلام رسمی خواهد شد. سازمان USCIS سازمانی هست که نقش بازرسی رو در امور مربوط به مهاجرت و شهروندی به عهده داره. کرشنر از سال 2005 تا سال 2015 مدیر گروه ضدمهاجرتی FAIR (فدراسیون اصلاح قوانین مهاجرت امریکا) بود. گروهی که اعتقاد دارند قوانین سخت گیرانه تری علیه مهاجران باید به اجرا گذاشته شود. این گروه توسط کسی پایه گذاری شد که اعتقاد به اصلاح نژادی جمعیت امریکا دارد. او معتقد است باید جمعیت مهاجر به امریکا به اندازه ای کاهش پیدا کنه تا بشه اونو کنترل کرد. او، از تغییر زنتیکی جمعیت امریکا و مخلوط شدن نژادهای گوناگون بیمناکه و از وقتی ترامپ به عنوان کاندیدای ریاست چمهوری مشخص شد فعالیت این گروه هم بیشتر و عمومی تر شد، گروهی که به عنوان گروه تنفر شناخته میشوند. اداره بازرسی در USCIS کمکهای مورد نیاز مهاجرانی که در پروسه مهاجرتشان به مشکل برخورد کردند رو تهیه میکنه. کمکهایی شامل پرونده هایی که مدت زمان زیادی در مرحله AP باقی ماندند یا پرونده هایی که به اشتباه ریجکت شدند. این سازمان همچنین گزارش سالانه ای را آماده و به کنگره ارسال میکنه.
منبع خبر

2- هر دو دادگاه تجدید نظر مربوط به دستور اجرایی 2 در تاریخهای 8 ماه می (دادگاه مریلند، ناحیه 9، صوتی و تصویری) و 15 ماه می (دادگاه هاوایی، ناحیه 4، صوتی) توسط شبکه C-SPAN به طور زنده (رادیویی و تصویری) پخش خواهد شد. اول، این دادگاه ناحیه 9 در مریلند بود که اعلام پخش زنده صوتی و تصویری دادگاه رو اعلام کرد. این دادگاه، سابقه طولانی در پخش صوتی و تصویری دادگاه داره و این امری طبیعی برای اون دادگاه بوده اما، بزرگترین سورپرایز زمانی رخ داد که دادگاه ناحیه 4 هم موافقت خودشو با ورود میکروفون به دادگاه و پخش مستقیم صوتی اون اعلام کرد.

دادگاه ناحیه 4 دادگاهی است که نه تنها دوربین اجازه پخش مستقیم تصاویر دادگاه رو تاکنون نداشته، بلکه حتا این دادگاه اجازه ورود میکروفون و پخش صوتی دادگاه رو هم تاکنون صادر نکرده بود. به طور معمول، برای اینکه شما محتویات این شبکه رو گوش کنین و یا ببینین باید برای اون شبکه شبیه بقیه شبکه های کابلی هزینه پرداخت کنین. اما طبق گفته معاون برنامه ریزی این شبکه پخش این دو دادگاه به عنوان یک سرویس عمومی برای شنوندگان و بینندگاه مجانی خواهد بود. همچنین او از دادگاه برای اجازه دسترسی و پخش زنده این دادگاه تشکر کرد.

پخش زنده صوتی و تصویری همزمان دادگاه عالی تاکنون هیچ وقت رخ نداده است. اگرچه بارها C-SPAN و بقیه سازمانها بارها از دادگاه درخواست کرده بودند که اجازه حضور دوربین و میکروفون رو در دادگاههای عالی برای پخش زنده دادگاه بدهند، امری که هیچ وقت مورد قبول واقع نشد. فقط در موارد محدود، در سال 2012، دادگاه عالی متن ضبط شده دادرسی که درباره اوباماکر تشکیل شده بود رو بعد از دادگاه پخش کرد. همچنین در سال 2015، متن ضبط شده دادگاهی که به ازدواج همجنس گرایان پرداخته بود رو هم پخش کرد. غیر از این موارد، تاکنون موارد دیگه ای گزارش نشده هرچند، شاید اهمیت محدودیت مسافرت در دستور اجرایی باعث شد که دادگاه برای اولین بار اقدام به پخش زنده مراحل دادرسی در دادگاه بنماید. برای همین به گفته معاون برنامه ریزی C-SPAN قدم بعدی، اجازه گرفتن پخش زنده صوتی دادگاه عالی و یا ضبط شده اون بعد دادگاه خواهد بود. اینطور که مشخصه پرونده دستور اجرایی 2 که ارتباط مستقیمی با مهاجرت و تبعیض نژادی داره دادگاه رو راضی کرده برای شفاف سازی و تحت عنوان افزایش نظارت عمومی ، اجازه پخش صوتی و تصویری مراحل دادرسی رو صادر کنه.
منبع خبر

3- بسیاری از مهاجرانی که سالهای قبل به ارتش ایالات متحده به امید سریعتر طی شدن مراحل شهروندیشون پیوسته بودند، اکنون با طولانی تر شدن بیش از حد مراحل AP خود مواجه شدند. این امر، مراحل "شهروند شدن" آنها رو با تاخیر مواجه کرده. طبق گفته سخنگوی ارتش اکنون حدود 4300 نفر در مراحل AP برای کسب کردن شهروندی ایالات متحده هستند. تا وقتی هم این مراحل تموم نشده و آنها شهروندی رو کسب نکنند نمیتوانند مراحل آموزش نظامی خود را شروع کنند و یا به ماموریت اعزام بشوند. حتا به برخی از مهاجران وقتی مراحل کلیرنس آنها تموم شده بود و یا در مراحل آخر بود گفته شد که باید بیشتر صبر کنند. به برخی هم ساعاتی قبل از جشن شهروندیشون، خبر متوقف شدن شهروندیشون اطلاع داده شده.
منبع خبر

پ.ن-1: یک نکته رو لازم میدونم به دوستان عزیز یادآوری کنم. مورد آخر مربوط به شهروند شدن افرادی هست که به ارتش میخواستند بپیوندند و نه مردم عادی. به احتمال بسیار زیاد افرادی که مایل به خدمت در ارتش هستند AP سخت گیرانه تری شامل حال آنها بشه و نمیشه اونو تعمیم داد به شهروند شدن افراد عادی. اینو برای اون دسته از دوستانی میگم که شاید اکنون در مراحل "شهروندی" هستند و نگران کیس خودشون هستند. به نظر من جای نگرانی برای شما نیست، چون شما از اول به عنوان مترجم و یا ... به ارتش نپیوستین که بخواین عنوان شهروندی ور کسب کنین. شما از مراحل دیگر و غیر نظامی تو این مسیر وارد شدین. پس نگران نباشین.

پ.ن-2: تا این جریان دستور اجرایی یه سرانجام خیر خودش برسه شاهد شنیدن خبرهای خوب و بد و بالا و پایین خواهیم بود. تا قبل این من فقط 100% سعی میکردم خبرهای خوب رو اینجا به اشتراک بگذارم. اما به امید خدا از این به بعد سعی خواهم کرد خبرهایی هم که به نوعی با دستور اجرایی ممکنه در ارتباط باشه (لازم نیست حتمن خبر بدی باشه) هم با دوستان به اشتراک بگذارم. تنها درخواستی که از دوستان دارم اینه که از یک بعد به قضایا نگاه نکنند. یعنی نه با یک خبر خوب به آسمانها بروند و نه یا یک خبر به ظاهر بد در کل ناامید بشوند. این مسیر همچون زندگی بالا و پایین داره. در پایان هر مسیر، شما میتوانید جشن پایان آن مسیر رو بگیرید. در طول مسیر همچون ماشین که به بنزین نیاز داره شما میتوانید با شنیدن خبرهای خوب باک خودتونو پرامید کنین و تا پایان مسیر بروید. پس، هم اکنون به جای افکار منفی، به همه شما دوستان پیشنهاد میکنم اول اکتبر سال 2018 رو در نظر بگیرید که همه شما به امید خدا ویزاتون رو دریافت کردین و در کنار خانواده عزیزتون و در سرزمین آرزوها مستقر شدید. پس، امیدتون رو از دست ندید و انرژی مثبت خودتونو به سمت حل شدن خوب و نهایی این جریان هدایت کنین.

انرژی مثبت یادت نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shahin.za - 2017-04-30

سلام
اسوشیتید پرس تاریخ دادگاه ناحیه ۴ رو ۵ می و ناحیه ۹ رو ۱۵ می اعلام کرده ، تاریخ دادگاهها عوض شده؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shahin.za - 2017-04-30

سلام
ناحیه ۴ : ۸ می
ناحیه ۹ : ۱۵ می
https://apnews.com/4ee4972424234967b60af9e33bac2caa/Audio-of-Trump-travel-ban-hearing-to-be-broadcast-live

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Sasa-t - 2017-04-30

(2017-04-30 ساعت 09:15)mostafa2017
[b' نوشته:  
2-[/b] هر دو دادگاه تجدید نظر مربوط به دستور اجرایی 2 در تاریخهای 8 ماه می (دادگاه مریلند، ناحیه 9، صوتی و تصویری) و 15 ماه می (دادگاه هاوایی، ناحیه 4، صوتی) توسط شبکه C-SPAN به طور زنده (رادیویی و تصویری) پخش خواهد شد. اول، این دادگاه ناحیه 9 در مریلند بود که اعلام پخش زنده صوتی و تصویری دادگاه رو اعلام کرد. این دادگاه، سابقه طولانی در پخش صوتی و تصویری دادگاه داره و این امری طبیعی برای اون دادگاه بوده اما، بزرگترین سورپرایز زمانی رخ داد که دادگاه ناحیه 4 هم موافقت خودشو با ورود میکروفون به دادگاه و پخش مستقیم صوتی اون اعلام کرد.

دادگاه ناحیه 4 دادگاهی است که نه تنها دوربین اجازه پخش مستقیم تصاویر دادگاه رو تاکنون نداشته، بلکه حتا این دادگاه اجازه ورود میکروفون و پخش صوتی دادگاه رو هم تاکنون صادر نکرده بود. به طور معمول، برای اینکه شما محتویات این شبکه رو گوش کنین و یا ببینین باید برای اون شبکه شبیه بقیه شبکه های کابلی هزینه پرداخت کنین. اما طبق گفته معاون برنامه ریزی این شبکه پخش این دو دادگاه به عنوان یک سرویس عمومی برای شنوندگان و بینندگاه مجانی خواهد بود. همچنین او از دادگاه برای اجازه دسترسی و پخش زنده این دادگاه تشکر کرد.

پخش زنده صوتی و تصویری همزمان دادگاه عالی تاکنون هیچ وقت رخ نداده است. اگرچه بارها C-SPAN و بقیه سازمانها بارها از دادگاه درخواست کرده بودند که اجازه حضور دوربین و میکروفون رو در دادگاههای عالی برای پخش زنده دادگاه بدهند، امری که هیچ وقت مورد قبول واقع نشد. فقط در موارد محدود، در سال 2012، دادگاه عالی متن ضبط شده دادرسی که درباره اوباماکر تشکیل شده بود رو بعد از دادگاه پخش کرد. همچنین در سال 2015، متن ضبط شده دادگاهی که به ازدواج همجنس گرایان پرداخته بود رو هم پخش کرد. غیر از این موارد، تاکنون موارد دیگه ای گزارش نشده هرچند، شاید اهمیت محدودیت مسافرت در دستور اجرایی باعث شد که دادگاه برای اولین بار اقدام به پخش زنده مراحل دادرسی در دادگاه بنماید. برای همین به گفته معاون برنامه ریزی C-SPAN قدم بعدی، اجازه گرفتن پخش زنده صوتی دادگاه عالی و یا ضبط شده اون بعد دادگاه خواهد بود. اینطور که مشخصه پرونده دستور اجرایی 2 که ارتباط مستقیمی با مهاجرت و تبعیض نژادی داره دادگاه رو راضی کرده برای شفاف سازی و تحت عنوان افزایش نظارت عمومی ، اجازه پخش صوتی و تصویری مراحل دادرسی رو صادر کنه.

پ.ن-2: تا این جریان دستور اجرایی یه سرانجام خیر خودش برسه شاهد شنیدن خبرهای خوب و بد و بالا و پایین خواهیم بود. تا قبل این من فقط 100% سعی میکردم خبرهای خوب رو اینجا به اشتراک بگذارم. اما به امید خدا از این به بعد سعی خواهم کرد خبرهایی هم که به نوعی با دستور اجرایی ممکنه در ارتباط باشه (لازم نیست حتمن خبر بدی باشه) هم با دوستان به اشتراک بگذارم. تنها درخواستی که از دوستان دارم اینه که از یک بعد به قضایا نگاه نکنند. یعنی نه با یک خبر خوب به آسمانها بروند و نه یا یک خبر به ظاهر بد در کل ناامید بشوند. این مسیر همچون زندگی بالا و پایین داره. در پایان هر مسیر، شما میتوانید جشن پایان آن مسیر رو بگیرید. در طول مسیر همچون ماشین که به بنزین نیاز داره شما میتوانید با شنیدن خبرهای خوب باک خودتونو پرامید کنین و تا پایان مسیر بروید. پس، هم اکنون به جای افکار منفی، به همه شما دوستان پیشنهاد میکنم اول اکتبر سال 2018 رو در نظر بگیرید که همه شما به امید خدا ویزاتون رو دریافت کردین و در کنار خانواده عزیزتون و در سرزمین آرزوها مستقر شدید. پس، امیدتون رو از دست ندید و انرژی مثبت خودتونو به سمت حل شدن خوب و نهایی این جریان هدایت کنین.

انرژی مثبت یادت نره

این اکتبر ۲۰۱۸ را از کجا اوردین؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - V_B - 2017-04-30

(2017-04-30 ساعت 21:50)Sasa-t نوشته:  
[b' نوشته:  
2-[/b] هر دو دادگاه تجدید نظر مربوط به دستور اجرایی 2 در تاریخهای 8 ماه می (دادگاه مریلند، ناحیه 9، صوتی و تصویری) و 15 ماه می (دادگاه هاوایی، ناحیه 4، صوتی) توسط شبکه C-SPAN به طور زنده (رادیویی و تصویری) پخش خواهد شد. اول، این دادگاه ناحیه 9 در مریلند بود که اعلام پخش زنده صوتی و تصویری دادگاه رو اعلام کرد. این دادگاه، سابقه طولانی در پخش صوتی و تصویری دادگاه داره و این امری طبیعی برای اون دادگاه بوده اما، بزرگترین سورپرایز زمانی رخ داد که دادگاه ناحیه 4 هم موافقت خودشو با ورود میکروفون به دادگاه و پخش مستقیم صوتی اون اعلام کرد.

انرژی مثبت یادت نره

اول اکتبر 2018 پایان مهلت لاتاری 2017 است.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mostafa2017 - 2017-05-01

(2017-04-30 ساعت 21:50)Sasa-t نوشته:  
[b' نوشته:  

انرژی مثبت یادت نره

دوست عزیز منظور از اون تاریخ، یک بازه زمانی طولانی بعد تمام شدن همه این جریانات دستور اجرایی بوده که همه دوستانی که اکنون درگیر این دستور اجرایی هستند (چه لاتاری و چه خانوادگی و یا کیسهای مهاجرتی دیگه) ویزاشونو گرفتند و خیالشون هم از دستور اجرایی راحت شده. خواستم بگم خودتونو اون موقع تصور کنین که همه چی تموم شده، ویزاتونو گرفتین و در ایالت مورد نظر خودتونم ساکن شدین.....

انرژی مثبت یادتون نره