مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Hamed112 - 2015-05-25

(2015-05-23 ساعت 10:40)ایلیانا نوشته:  [quote='Hamed112' pid='615148' dateline='1432335396']
سلام دوستان تروخدا يكى جواب بده بار ٦ هست ميپرسم من الان ٣ سال و چند ماهه گرين كارت دارم به تازگى كار ميكنم كرديت اسكور عالى حساب بانكى و موجودى قوى گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم خواهشا قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم چون واقعا اطلاعى ندارم خيلى تو سايت هاى مختلف گشتم ولى گيج شدم يه توضيح كامل لطف كنين بدين واقعا ممنون ميشم كمك خيلى بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون.

دوست عزیز شما برای مادرتون یک فرم ویزای توریستی پر کنید به صورت آنلاین بعد توی همون مرحله سفارت رو هم مشخص می کنید و باید از سایت Us-visa.info وقت سفارت بگیرید . مادرتون برای خودشون تمکن و گردش مالی از بانک بگیرن . فکر نکنم اصلا نیازی به دعوت نامه یا تمکن مالی از سمت شما باشه .
خيلى ممنون ميشه بگين اسم فرم ويزاى توريستى چيه يعنى چه فرمى؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-05-25

(2015-05-25 ساعت 04:42)Hamed112 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 10:40)ایلیانا نوشته:  [quote='Hamed112' pid='615148' dateline='1432335396']
سلام دوستان تروخدا يكى جواب بده بار ٦ هست ميپرسم من الان ٣ سال و چند ماهه گرين كارت دارم به تازگى كار ميكنم كرديت اسكور عالى حساب بانكى و موجودى قوى گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم خواهشا قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم چون واقعا اطلاعى ندارم خيلى تو سايت هاى مختلف گشتم ولى گيج شدم يه توضيح كامل لطف كنين بدين واقعا ممنون ميشم كمك خيلى بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون.

دوست عزیز شما برای مادرتون یک فرم ویزای توریستی پر کنید به صورت آنلاین بعد توی همون مرحله سفارت رو هم مشخص می کنید و باید از سایت Us-visa.info وقت سفارت بگیرید . مادرتون برای خودشون تمکن و گردش مالی از بانک بگیرن . فکر نکنم اصلا نیازی به دعوت نامه یا تمکن مالی از سمت شما باشه .

DS 160

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mohammad1980 - 2015-05-26

سلام دوستان
کسی شرایط و مراحل ارسال دعوتنامه را می دونه راهنمایی کنه؟ اگر یکی از فامیلها بخواد دعوتنامه برام بفرسته چه مراحلی رو باید انجام بدم
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-05-26

(2015-05-25 ساعت 04:42)Hamed112 نوشته:  

Ds-160

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Abamos - 2015-05-26

دوستان عزيز سلام
من يك ماه پيش فرم ١٦٠ را پر كردم و كانفيرم كردم ولى چون تاريخ سفرم را مجبور شدم عوض كنم چند روز پيش بعد از پر كردن مجدد فرم و سابميت آن ، صفحه كانفيرم برام ظاهر نشد، الان هم سه روزه هرچى تلاش مجدد ميكنم براى ديدن صفحه مرتب پيغام eror مياد و اين كه مشكل شما به ادمينيسريتور سايت گزارش شده. به نظر شما دوباره فرم پر كنم يا صبر كنم تا شايد error برطرف بشه و يا همون كانفيرميشن قبلي را ببرم ( و اونجا شفاهى ذكر كنم تاريخ رفت و برگشتم تغيير كرده) چون دو هفته ديگه مصاحبه دارم و شنيدم كه چندبار پر كردن فرم اثر خوبى نداره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hamid_fs3 - 2015-05-27

ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان، لطفا راهنمایی بفرمایید مراحل و نحوه اخذ وقت از سفارتهارو جهت ویزای توریستی، در صورت امکان اگه مفصل توضییح بدید ممنون میشم، بامید موفقیت همه عزیزان مهاجر.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - behzad630 - 2015-05-28

سلام ، ببخش که وقتتون رو می گیرم، من می خوام ویزای b1 در خواست کنم ds 160 رو پر کردم و کانفرمش رو گرفتم و در سایت csc ثبت نام کردم الان نمی تونم وقت بگیرم اصلا جایی پیدا نمی کنم که پول واریز کنم ...
لطفا کمکم کن مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Masoudafr - 2015-05-29

سلام ، من و همسرم ٦ ماه پيش ويزاي توريستي گرفتيم اما چون پاسپورتمون مفقود شد نتونستيم سفر كنيم ، سوال من اين است كه آيا اگر مجدد اقدام كنيم اين يك امتياز منفي محصوب ميشه يا خير ، از دوستان كسي پيشنهادي داره براي اپلاي جديد . خيلي ممنون ميشم واقعا سر در گم شديم راهنماييتون كمك ميكنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2015-05-30

(2015-05-28 ساعت 20:38)behzad630 نوشته:  سلام ، ببخش که وقتتون رو می گیرم، من می خوام ویزای b1 در خواست کنم ds 160 رو پر کردم و کانفرمش رو گرفتم و در سایت csc ثبت نام کردم الان نمی تونم وقت بگیرم اصلا جایی پیدا نمی کنم که پول واریز کنم ...
لطفا کمکم کن مرسی

دوست من برای پرداخت میتونید از سایت زیر کمک بگیرید، موسسه ای به نام تهران پرداخت که تمام پرداخت هایی که نیاز به کردیت باشه را با کاردمزد بسیار عالی انجام میده.
البته میدونم که آژانس مسافرتی قصران گشت هم این کار را انجام میده. اما من همون گزینه ی تهران پرداخت را ترجیه میدم. برای کارهای دیگه هم خدمات خیلی خوبی دارند

سایت تهران پرداخت

موفق باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mar84 - 2015-06-02

دوستان من برای پدر و مادرم فرم ds-160 رو پر کردم و سفارت آنکارا رو برای مصاحبه انتخاب کردم ، حالا برای وقت گرفتن به این لینک که میرم https://usvisa-info.com/en-ir/selfservice/ss_country_welcome هیچ وقتی برای ویزای توریستی نمیده ؟‌ آیا باید به لینک دیگری مراجعه کنم ؟ آیا آزانس های مسافرتی می تونن وفت بگیرن ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - پري57 - 2015-06-02

(2015-06-02 ساعت 05:45)mar84 نوشته:  دوستان من برای پدر و مادرم فرم ds-160 رو پر کردم و سفارت آنکارا رو برای مصاحبه انتخاب کردم ، حالا برای وقت گرفتن به این لینک که میرم https://usvisa-info.com/en-ir/selfservice/ss_country_welcome هیچ وقتی برای ویزای توریستی نمیده ؟‌ آیا باید به لینک دیگری مراجعه کنم ؟ آیا آزانس های مسافرتی می تونن وفت بگیرن ؟

سلام. اينطور كه من متوجه شدم و از دوستان راهنمايي گرفتم فعلا مدتي هست كه سفارت هيچ وقتي باز نكرده و معلوم هم نيست كي باز كنه و هيچ راه ديگه‌اي هم وجود نداره و اژانسها هم از همين سايت و لينك اقدام ميكنن (لينكتون درسته)
تنها كاري كه ميشه انجام داد رفتن به سفارت باكو و عشق اباد و ... است كه بايد انگليسي صحبت كرد و هزينه‌ها و ريسك‌هاي خودش رو داره.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-06-03

دوستانی که درگذشته وقت ملاقات گرفتند وویزا دریافت کردند برحسب تجربه خودشون آیا میدونند که چقدر طول کشید که وقت مصاحبه برای ویزا توریستی در وبسایت سفارت باز بشه؟ مدتی که هرسه سفارت وقت مصاحبه اعلام نکردند ومن بیشتر روزها چک میکنند وپیغام درحال حاضر وقت مصاحبه در دسترس نیست میبینم. آیا از دوستان هستند که برای تابستان وقت مصاحبه گرفته باشند. یا بدلیل ویزا های لاتاری و دانشجویی فعلا وقت سفارتها تکمیل هست؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - shabnam111 - 2015-06-03

سلام دوستان
من به کمک نیاز دارم مادرم میخواهد برای دیداره من به آمریکا بیاد منتها من زیاد اشنایی با پروسش ندارم تا جایی مه متوجه شدم اول باید فرم ds۱۶۰ را پر کنم بعد وقت سفارت بگیرم ولی سوالی که دارم وقتی میخواهم امارات را انتخاب کنم باید ابوظبی را برای مصاحبه انتخاب کنم یا دبی را؟ و سوال دومم اینه که کجا میتونم وقت سفارت بگیرم در واقع وبسایتشو میخواستم؟ ممنون میشم اگه سریع تر جواب منو بدید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-06-03

(2015-06-03 ساعت 12:05)shabnam111 نوشته:  سلام دوستان
من به کمک نیاز دارم مادرم میخواهد برای دیداره من به آمریکا بیاد منتها من زیاد اشنایی با پروسش ندارم تا جایی مه متوجه شدم اول باید فرم ds۱۶۰ را پر کنم بعد وقت سفارت بگیرم ولی سوالی که دارم وقتی میخواهم امارات را انتخاب کنم باید ابوظبی را برای مصاحبه انتخاب کنم یا دبی را؟ و سوال دومم اینه که کجا میتونم وقت سفارت بگیرم در واقع وبسایتشو میخواستم؟ ممنون میشم اگه سریع تر جواب منو بدید
دبی رو انتخاب کنید
بعد هم یک اکانت اینجا باز کنید و مراحل پرداخت پول و وقت گرفتن رو انجام بدید
https://usvisa-info.com

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - shabnam111 - 2015-06-03

(2015-06-03 ساعت 14:05)vahid.vp نوشته:  
(2015-06-03 ساعت 12:05)shabnam111 نوشته:  سلام دوستان
دبی رو انتخاب کنید
بعد هم یک اکانت اینجا باز کنید و مراحل پرداخت پول و وقت گرفتن رو انجام بدید
https://usvisa-info.com

ممنون از پاسختون