مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bahram2014 - 2015-07-28

سلام دوستان عزیز
من از بازماندگان2014 هستم میخواستم بدونم اگر ما یکی از بچه هارو نبریم احتمالش هست ویزا بدن و داخل سفارت فقط شناسنامه بچهای که میمونه را میخواهند یا بیشتر ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - akbarisim - 2015-07-28

(2008-07-01 ساعت 16:35)Negin نوشته:  سلام دوستان
مرسی از تمامی بچه ها و مدیران انجمن
من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم اما چند تا سوال دارم که اگه جواب بدین ممنون میشم ؛
۱) من و نامزدم قصد داریم ویزای توریستی بگیریم اما هنوز عقد نکردیم آیا باید دو تا وقت سفارت جداگانه بگیریم یا خیر؟
۲) اقوام درجه یک و دو زیادی در آمریکا داریم که میتونیم یک دعوتنامه خوبی تهیه کنیم ، اما شنیدیم اگه دعوتنامه نداشته باشیم راحتتر ویزا میدن. این موضوع تا چه حد صحت داره؟
۳) دبی یا آنکارا؟ به نظر شما کدومشون راحتتر ویزا میدن؟
۴) فکر میکنین چه مطلبی میتونه متقاعدشون کنه که ما قصد موندن نداریم؟

خواهش میکنم اگه میدونین این لطفو در حق من بکنین و جواب بدین.
با تشکر

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-07-29

(2015-07-28 ساعت 16:04)atesa نوشته:  سلام به دوستان عزیز
دوستان من نحوه وقت گرفتن و ساخت اکانت در usvisa را بلدم ..مشکل من در پرداخت آنلاین هزینه 160 دلار هست...دوستانی که دراین تاپیک مرقوم می فرمایید وقت گرفتید:..چطور هزینه را پرداخت کردید؟؟؟؟؟
۱- آیا خودتون مثلا ویزا کارت دارید؟
۲- آیا شرکتی براتون این کار را انجام می ده؟
plzzzzzzzzzz...لطف کرده و من را راهنمایی بفرمایید چنانچه شرکت هست ..اسم و تلفن شرکت را بنویسید واگر این جا ممنوع است لطفا خصوصی بفرستید
ممنون
اینجا یا کردیت کارت داشتند(من خودم چون امریکاهستم ازاینجا پرداخت کردم ) یا اینکه ازایران شرکتهایی هستند که این مبلغ پرداخت میکنندبا هزینه بیشتر.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezavfx - 2015-07-29

(2015-07-26 ساعت 22:13)matinng نوشته:  سلام دوستان
من و مادرم وقت سفارت گرفتیم و برای دیدن خواهرم میخایم بریم. من ازدواج کردم و تو این سفر تنها میرم. یعنی شوهرم اینجا میمونه. حالا سوال من اینه که خواهر من گرین کارتیه و ۹ ماهه اونجاست حتما به دعوتنانه احتیاج داریم؟ هرکدوممون چقد پول باید تو بانک بزاریم برای پرینت حسابمون؟

هیچ احتیاجی به دعوت نامه نیست ، در سفارت ، حساب بانکی یا سند ملک و وابستگی به ایران مد نظرشون هست .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2015-07-29

(2015-07-28 ساعت 16:13)bahram2014 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من از بازماندگان۲۰۱۴ هستم میخواستم بدونم اگر ما یکی از بچه هارو نبریم احتمالش هست ویزا بدن و داخل سفارت فقط شناسنامه بچهای که میمونه را میخواهند یا بیشتر ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام دوست عزیز شرایط ویزا دادن توریستی به این صورت هست که شما باید به آفیسر ثابت کنید که میخواهید بعد از مسافرت به ایران برگردید حالا چه همگی باهم برید ویا یکی از بچه هارو با خودتون نبرید .از شرایط مثبتی که احتمال گرفتن ویزاهست:
1-شغل دولتی 2-سند ملکی درایران به نام خودتان(هر چه بیشتر بهتر)3-تمکن مالی بالا(نامه بانکی :پرینت مانده حساب+ گردش حساب )4-داشتن اقوام درجه یک ساکن درآمریکا 5-سفر های خارجی .به هر صورت باید شخص وابستگی درایران داشته باشد (شغلی-مالی )که آفیسر باور کند بعد از مسافرت به ایران برمیگردد.دوستی دارم که هر دو فرزندش در آمریکاست(وفرزند دیگری هم ندارند). امسال خودش وخانمش رفتند مصاحبه وهر دو ویزا گرفتند (البته هر دو کلیرنس خوردندچون شغل دولتی داشتندوبعد از حدود 2ماه کلیر شدند).

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Szsanazsz - 2015-07-29

سلام
براي پر كردن فرم ١٦٠ همسر و شوهر بايد به صورت فاميلي فرم پر كنند؟ مادر و فرزند بالاي ١٨ سال چطور؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-07-30

(2015-07-29 ساعت 22:34)Szsanazsz نوشته:  سلام
براي پر كردن فرم ١٦٠ همسر و شوهر بايد به صورت فاميلي فرم پر كنند؟ مادر و فرزند بالاي ١٨ سال چطور؟
هر کدام بايد فرم جدا گانه پر کنند

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bahram2014 - 2015-07-30

(2015-07-29 ساعت 19:14)farrokh33 نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 16:13)bahram2014 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من از بازماندگان۲۰۱۴ هستم میخواستم بدونم اگر ما یکی از بچه هارو نبریم احتمالش هست ویزا بدن و داخل سفارت فقط شناسنامه بچهای که میمونه را میخواهند یا بیشتر ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام دوست عزیز شرایط ویزا دادن توریستی به این صورت هست که شما باید به آفیسر ثابت کنید که میخواهید بعد از مسافرت به ایران برگردید حالا چه همگی باهم برید ویا یکی از بچه هارو با خودتون نبرید .از شرایط مثبتی که احتمال گرفتن ویزاهست:
۱-شغل دولتی ۲-سند ملکی درایران به نام خودتان(هر چه بیشتر بهتر)۳-تمکن مالی بالا(نامه بانکی :پرینت مانده حساب+ گردش حساب )۴-داشتن اقوام درجه یک ساکن درآمریکا ۵-سفر های خارجی .به هر صورت باید شخص وابستگی درایران داشته باشد (شغلی-مالی )که آفیسر باور کند بعد از مسافرت به ایران برمیگردد.دوستی دارم که هر دو فرزندش در آمریکاست(وفرزند دیگری هم ندارند). امسال خودش وخانمش رفتند مصاحبه وهر دو ویزا گرفتند (البته هر دو کلیرنس خوردندچون شغل دولتی داشتندوبعد از حدود ۲ماه کلیر شدند).
سلام فرخ جان مرسی از پاسخت ولی فکر میکنم سئوال منو کامل متوجه نشدی من از بازماندگان لاتاری هستم و تا 6 سال اگر اسم منو بزنه میفهمه که من میخواستم مهاجرت کنم کفتم اگر یکی از بجه ها بمونه باعث بشه به بقیه بده دوست شما شاید شرایتش مثل من نبوده

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - golbano - 2015-08-01

سلام دوستان،
يه سوال من ميخوام يكى از دوستان خانوادگى عزيزم و دعوت كنم،آيا ميدونيد اگه من بخوام اپلاى كنم تا زمانى كه دعوتنامه و بگيرم چقدر طول ميكشه!؟

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ala.shabro52 - 2015-08-03

با سلام .
یک سوال دارم دوستان . یکی از اقوام من میتونه با تهیه یک پرونده قوی با هزینه پانزده هزار دلار از دبی برام ویزا بگیره . کارش گرفتن ویزا و تهیه مدارک هست . میخوام بدونم که چون همسر من در آمریکاست و برای من هم اقدام کرده و در حال حاضر من پرونده مهاجرتی دارم آیا میتونم توریستی بگیرم. یعنی افيسر از جریان پرونده من اطلاع داره یا نه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - asrejavan5 - 2015-08-03

(2015-08-03 ساعت 13:46)ala.shabro52 نوشته:  با سلام .
یک سوال دارم دوستان . یکی از اقوام من میتونه با تهیه یک پرونده قوی با هزینه پانزده هزار دلار از دبی برام ویزا بگیره . کارش گرفتن ویزا و تهیه مدارک هست . میخوام بدونم که چون همسر من در آمریکاست و برای من هم اقدام کرده و در حال حاضر من پرونده مهاجرتی دارم آیا میتونم توریستی بگیرم. یعنی افيسر از جریان پرونده من اطلاع داره یا نه

سوال خیلی مبهم و نامشخصه و تقریبا یه حالت بلاتکلیفی داره. اگر پرونده مهاجرتی دارید چه نیازی به هزینه کردن 15 هزار دلار! هست؟ و چرا توریستی؟ شما روی پرونده مهاجرتی که ازدواج هست و پرونده خیلی قوی هم هست تمرکز کن و از فکر توریستی و اینا بیا بیرون. بله که اطلاع داره. دوست عزیز اقدام توریستی یا هر نوع دیگر فقط باعث ریجکت شما خواهد شدو بیخودی نمره منفی روی پرونده مهاجرتی نزار.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-08-03

پرونده مهاجرتی تو خراب میکنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - asrejavan5 - 2015-08-03

اگر این روزها کسی از باکو اقدام کرده یا میخواد بکنه با من در تماس باشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - leilav_1984 - 2015-08-19

سلام
اگه بخوام برای کنسولگری دبی گواهی اشتغال به کار بگیرم، گواهی دقیقاً خطاب به چه عنوانی باشه؟
"کنسولگری ایالات متحده آمریکا در دوبی" درسته؟
یا "سفارت ایالات متحده آمریکا در امارات متحده عربی"
یا عنوان دیگه؟
اصلاً اگه گواهی باز ببرم یعنی عنوانی بالاش نباشه، از لحاظ اعتبار مشکلی نداره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - leilav_1984 - 2015-08-19

مبایعه نامه رسمی هم می تونه مثل سند ملک به عنوان وابستگی به ایران کارایی داشته باشه؟
برای خرید یک ملک مشترکاً به نام من و همسرم مبایعه نامه تنظیم شده و پرداخت مبلغ اولیه و زمان انتقال سند هم قید شده، و مصاحبه سفارت قبل از تاریخ انتقال سند هست!
البته مدارک دیگه ای هم هست، اما ارزش این ملک نسبت به اونها بیشتره،
و ضمناً وابستگی من به همسرم که در سفر آمریکا همراه من نخواهد بود رو هم شاید اثبات کنه.