مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - kido - 2015-10-17

(2008-07-01 ساعت 16:35)Negin نوشته:  سلام دوستان
مرسی از تمامی بچه ها و مدیران انجمن
من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم اما چند تا سوال دارم که اگه جواب بدین ممنون میشم ؛
۱) من و نامزدم قصد داریم ویزای توریستی بگیریم اما هنوز عقد نکردیم آیا باید دو تا وقت سفارت جداگانه بگیریم یا خیر؟
۲) اقوام درجه یک و دو زیادی در آمریکا داریم که میتونیم یک دعوتنامه خوبی تهیه کنیم ، اما شنیدیم اگه دعوتنامه نداشته باشیم راحتتر ویزا میدن. این موضوع تا چه حد صحت داره؟
۳) دبی یا آنکارا؟ به نظر شما کدومشون راحتتر ویزا میدن؟
۴) فکر میکنین چه مطلبی میتونه متقاعدشون کنه که ما قصد موندن نداریم؟

خواهش میکنم اگه میدونین این لطفو در حق من بکنین و جواب بدین.
با تشکر
سلام
شا میتونید ویزا بگیرید ولی خیلی سخته چون اولا هنوز ازدواج نکرده اید دوما باید شناسنامه شما کاملا ترجمه بشه
سفارت اگر بدونه شما اقوامی در امریکا دارید به شما ویزا نمی ده اینو یادتون باشه
سوم : باید یک دعوتنامه بسیار قوی داشته باشید که کاملا شما رو ساپورت کنه همینطوری به کسی ویزا نمیدن
این ادرس ایمیل منه :ghf_gm@yahoo.com
اگر کاری داشتی پیام بده

(2015-10-17 ساعت 00:48)babakad نوشته:  دوستان کسی اینجا میتونه به من راهنمایی کنه که برای گرفتن ویزا توریستی باید چیکار کنم؟گرفتن وقت برا سفارت دبی چطوریه؟کدوم تاپیک برم؟
سلام
برای گرفتن ویزای توریستی باید یک دعوتنامه خوب از یک شرکت معتبر که شما رو ساپورت کنه داشته باشی .سفارت دوبی از این لحاظ خیلی بهتره
این ایمیل منه ghf_gm@yahoo.com

با سلام
دوستان همه مایل هستند به امریکا برونند ولی باید توجه داشته باشید برای رفتن یک سری نکات مهم و کلیدی است که باید به ان بپردازیم
اول اینکه شما نیاز به یک دعوت کننده قوی مثلا : یک شرکت معتبر د ر راستای کار خود ، یا یک نفر از اقوام نزدیک مثل ماد رو یا پدر و یا برادر که شما را برای شش ماه کاملا ساپورت کند
د رغیر این صورت به درب بسته خواهید خورد
من هر سال به امریکا سفر دارم نه تنها امریکا بلکه کانادا و اروپا
اگر سوالی دارید در خدمت هستم
ادرس ایمیل من ghf_gm@yahoo.com

(2015-10-14 ساعت 23:44)mehdi2138 نوشته:  با درود خدمت تمام دوستان
اگر پاسپورتی که توش ویزای توریستی آمریکا خورده گم بشه میشه دوباره تو پاسپورت جدید تقاضای صدور ویزا کرد یا نه؟
با سپاس

اگر پاسپورت شما به هر شکلی گم شده باشد و ویزای هم داشته باشید و هنوز برای رفتن اقدام نکرده باشید .سفارت مجدد برای شما ویزا صاد ر میکند

(2015-10-17 ساعت 01:14)kido نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 23:44)mehdi2138 نوشته:  با درود خدمت تمام دوستان
اگر پاسپورتی که توش ویزای توریستی آمریکا خورده گم بشه میشه دوباره تو پاسپورت جدید تقاضای صدور ویزا کرد یا نه؟
با سپاس

اگر پاسپورت شما به هر شکلی گم شده باشد و ویزای هم داشته باشید و هنوز برای رفتن اقدام نکرده باشید .سفارت مجدد برای شما ویزا صاد ر میکند
ادرس ایمیل من ghf_gm@yahoo.com

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Elvaa - 2015-10-28

سلام دوستان من و همسرم ۲۹ دسامبر ۲۰۱۴ برگه زرد گرفتیم وبعد حدود ۱۰ ماه بالاخره در جواب اخرین ایمیلی که فرستادیم یه ایمیل برای همسرم اومده که ویزاتون حاضر هست و پاسپورتتون رو بفرسید ولی نه سایت واشنگتن و نه سایت دوبی تغییر نکرده!
این یعنی ویزاهامون واقعا حاضره! بفرستیم پاسپورتهارو یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-10-28

با سلام. دوستان کسی میدونه وقت ویزای توریستی کی باز میشه. الان یکماهه که هیچ وقتی نیست. گزینه پرداخت پول هم اصلا غیر فعاله برای من. پس چجوری میشه وقت گرفت. این آژانسهای مسافرتی چطوری میگیرن؟ به اونها بدیم یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezavfx - 2015-10-28

(2015-10-28 ساعت 02:55)Elvaa نوشته:  سلام دوستان من و همسرم ۲۹ دسامبر ۲۰۱۴ برگه زرد گرفتیم وبعد حدود ۱۰ ماه بالاخره در جواب اخرین ایمیلی که فرستادیم یه ایمیل برای همسرم اومده که ویزاتون حاضر هست و پاسپورتتون رو بفرسید ولی نه سایت واشنگتن و نه سایت دوبی تغییر نکرده!
این یعنی ویزاهامون واقعا حاضره! بفرستیم پاسپورتهارو یا نه؟

ایمیل ارجح به سایت هستش. سایت معمولا کمی طول میکشه تا آپدیت بشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-10-28

(2015-10-28 ساعت 11:59)member نوشته:  با سلام. دوستان کسی میدونه وقت ویزای توریستی کی باز میشه. الان یکماهه که هیچ وقتی نیست. گزینه پرداخت پول هم اصلا غیر فعاله برای من. پس چجوری میشه وقت گرفت. این آژانسهای مسافرتی چطوری میگیرن؟ به اونها بدیم یا نه؟

کسی از دوستان عزیز مهاجرسرا اطلاعی دارن در این مورد کمک کنن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-10-29

(2015-10-28 ساعت 21:24)member نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 11:59)member نوشته:  با سلام. دوستان کسی میدونه وقت ویزای توریستی کی باز میشه. الان یکماهه که هیچ وقتی نیست. گزینه پرداخت پول هم اصلا غیر فعاله برای من. پس چجوری میشه وقت گرفت. این آژانسهای مسافرتی چطوری میگیرن؟ به اونها بدیم یا نه؟

کسی از دوستان عزیز مهاجرسرا اطلاعی دارن در این مورد کمک کنن

من فکر کنم مدیرای اینجا آزانس مسافرتی دارن. نه آزانس کاری بیشتر از شما نمیکنه. باید هر روز چک کنید تا وقت باز شد وقت بگیرید البته اگر کردیت کارت خارجی برای پرداخت هزینه هارو دارید وگرنه که بدید همون آژانسها هر وقت باز شد با کردیت کاردشون براتون وقت بگیرن. ولی دیر و زود شدنش به آزانسها ربط نداره باید وقتها باز بشن!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - johnny - 2015-10-29

سلام.

پدر و مادرم قصد دارند برای لاتاری ثبت نام کنند. از طرفی طی یکی دو ماه آینده میخوان برای ویزا (غیر مهاجرتی و احتمالن توریستی) اقدام کند که برای دیدار خواهرم یکی دو ماه به امریکا سفر کنند. آیا اطلاع دارید که احیانن ثبت نام لاتاری ممکنه مشکلی بوجود بیاره در این زمینه؟
خواهرم با ویزای F2 فعلا امریکاست.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-10-29

(2015-10-29 ساعت 18:40)johnny نوشته:  سلام.

پدر و مادرم قصد دارند برای لاتاری ثبت نام کنند. از طرفی طی یکی دو ماه آینده میخوان برای ویزا (غیر مهاجرتی و احتمالن توریستی) اقدام کند که برای دیدار خواهرم یکی دو ماه به آمریکا سفر کنند. آیا اطلاع دارید که احیانن ثبت نام لاتاری ممکنه مشکلی بوجود بیاره در این زمینه؟
خواهرم با ویزای F2 فعلا آمریکاست.

نه من خودم هر سال ثبت نام لاتاری میکنم مشکلی ایجاد نمیکنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Paarknet - 2015-10-30

با سلام من ٩ ماه پيش ويزاي توريستي گرفتم رفتم آمريكا برگشتم براي بار دوم ، ٤ سال پيش هم با همسر و فرزندم رفتيم و برگشتيم و هر بار از دوبي، ويزاهاي شنگن هم زياد داريم و شرايط مالي مطلوب ، بنظر شما الان كدام سفارت بهتر وقت ميده و شانس براي ما بالاتر است كه با خانواده سفري توريستي مجدد داشته باشيم، ٤١ سال سن و فرزندم ٩ ساله با همسرم تابستان برنامه ريزي كرديم ،تجربه شما راهنماي خوبي براي بنده است، وقت سفارت به چه شكل بگيريم الان هزينه دلاري چقدر شده است؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Paarknet - 2015-10-30

در ضمن آقا وحيد بالاخره ويزاي شما آمد؟ من چندين ماهي به سايت سر نزده بودم اگر خاطر مباركتان باشد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rrrraaaazzzz - 2015-11-01

Ba arze Salam be dostan aziz. Lotfan Mano rahnamayi konid! Waghean gij shodam .....mikham bara maman o babam ke Iran hastan visaye visit ( family ) egham konam , Che chiza yo bayesti tahiye konam, lotfan age momkene har Che sari tar rahnayim konid,,,, ye seri madrake hazer kardam wali tooye page madareke dige didam .... Please !!!!!!!!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-11-01

دوستانی که تجربه دارند .مدارک اگه 8 تا 9 ماه پیش ترجمه شده باشه میشه همونها رو استفاده کنبم برای ویزای توریستی چون هیچ تغییری نکرده یا باز بابد ترجمه ی به روز باشه؟ بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه درسته؟