مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-06-05

و یک چیز دیگه شاید بعضی دوستان اطلاع نداشته باشن :

کارمندان سفارت ، روز مصاحبه همان لحظه تصمیم نمیگیرند که شما ویزا بگیرید یا نه

مثلا دوستانی که ماه تیر مصاحبه دارند ، اینو بدونید که اونا آمار شما رو از ریشه میدونن ...

از همان ماه آبان و آذر ، تمام مشخصات شما رو تا پدر پدر پدر بزرگتون درآوردن ...

آفیسر تنها چند تا سوال ساده و پیش و پا افتاده میکنه که شمارو روانشانسی انجام بده ...

به عدسی چشم ، دستان ، تن صدا و این جور مسائل دقت و آنالیز میکنه ...

پس قطعا شما هم باید یه روانشناس ماهر باشید ...

من چند نکته روانشناسی اینجا بهتون میگم که روز مصاحبه رعایت کنید :

یک : دست های خودتون رو بالا نیارید و بهم فشار ندید
دو : آمریکایی ها عادت دارند چشم تو چشم صحبت کنند . پایین و بالا رو نگاه نکنید
سه : عدسی چشم خودتون رو به سمت چپ نبرید موقع جواب دادن به سوالات
چون اشخاصی که دروغ میگویند ، به سمت چپ نگاه میکنند . فقط راست و چشم تو چشم
چهار : فقط جواب سوال داده بشه و حاشیه رفتن ممنوع
پنج : در سالن انتظار طوری رفتار کنید که انگار ایستگاه اتوبوس هست . مودب و متین
البته من خودم برعکس برخی دوستانی که اونجا استرس تمام بدنشون رو گرفته بود ،
با بقیه میگفتم و میخندیدم ... محمد جان منظورم شما نیستید ??????
حتی با خنده رویی و شوخ طبعی با آفیسر صحبت کردم و اونم خیلی خوشش اومد اتفاقا
شش : دیده شده شخصی با آخرین مد لباس رفته اونجا و آفیسر بهش گفته که :
همیشه اینطوری تیپ میزنید ؟؟ همین باعث شد AP بخوره . لباس عادی و شیک
هفتم : آفیسر سوالی میکنه ، زیر یک ثانیه جوابش رو بدید . قبل از مصاحبه حتما تاریخ های
مدارک و اطلاعاتی که وارد فرم ۲۶۰ کردید یه نگاه بندازید تا سوالی کرد جوابش رو بدید .
هشتم : مدارکی که میخواین با خودتون بیارید ، به دو دسته تقسیم کنید :
مدارک مهم که روز مصاحبه میخوان و مدارک متفرقه که شاید آفیسر جهت لزوم بخواد
نهم : پول هم دقیق ۳۳۰ دلار تحویل بدید
دهم : پیشنهاد میکنم اصلا گوشی و لوازم فلزی همراهتون نباشه . یکم وقتتون اونجا گرفته میشه

این توضیحاتی که دادم رو خودم رعایت کردم ‌و درنهایت من و محمد جان تنها اشخاصی بودیم
که اونجا یکضرب شدیم ... همینطور نوبت ظهر و عصر هم متاسفانه کسی موفق به یکضرب نشد .

با آرزوی گرفتن ویزا برای تمامی دوستان ... البته این آرزو نهایت دو ماه دیگه برای همه برآورده شده ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mostafa2017 - 2017-06-05

خوب مثل اینکه بازی داره واقعن به روزهای آخرش نزدیک میشه. امروز صبح ترامپ در یک سری توئیتهای رگباری به اخبار روز گذشته مدیا واکنش نشون داد. او دیروز برای اولین بار واژه travel ban رو بکار برد. کلمه ای که دولت و مشاورانش هرگز استفاده نکرده و تاکید هم داشتند که این ban نیست. حال، مثل اینکه ترامپ از اخبار رسانه ها و واکنش گسترده اونها به این امر عصبانی شده، صبح امروز سری توئیتهایی رو منتشر کرد که به نظر میرسه آخرین تلاشهای او برای تحت تاثیر قرار دادن دادگاه عالی است. به نظر میرسه اخباری که از طریق مشاورانش به او میرسه موید ناکامی او در دادگاه عالی باشه و برای همینم دیگه داره هر کاری انجام میده تا بتونه حرف خودشو به کرسی بشونه. اینو برای این میگم چون بعد از دادگاه اول و سری توئیتهای اون که علیه اش در دادگاه استفاده شد، او به توصیه مشاورانش در این باره دیگر کمتر سخن گفته بود. حال به نظر میرسه اخبار خوبی به گوشش نمیرسه و برای همین به نوعی زده سیم آخر و با این سری توئیتهاش سینی طلا رو به وکلای شکات دو دستی تقدیم کرده. بی خود نیست که وکلا از او خواسته بودند بیشتر صحبت و توئیت کنه، مثل اینکه حرف گوش کرده و به قول وکلا بهترین هدیه در دادگاه رو تقدیم کرده.

دیروز بعد از خوندن نظر قاضی گورسچ درباره دادگاه، بار اول خوشحال شدم و بعد از مدتی هم با خودم فکر کردم این جمله مثل تیغ دو لبه هست و منظور اون میتونه در جهت تایید نظر دولت هم باشه. برای همین هم نظر اون رو در قسمت "نظرات شکاک" برای خودم تقسیم بندی کردم و نه افرادی که 100% عقیده آنها مشخصه. حال، با این توئیتهای دم صبحی فکر میکنم میتونم نظراون رو به قسمت 80% مثبت علیه دستور اجرایی منتقل کنم (حالا 20% میذاریم محض احتیاط به کنار).

[عکس: uljnp.jpg]         [عکس: gd88q.jpg]
[عکس: 0s9lc.jpg]         [عکس: 10kwx.jpg]
[عکس: 7nmwg.jpg]

* راستش دلم نیومد توئیتی برای دوستانی که احیانن دسترسی ندارند  از دست بره، برای همین همشو گذاشتم.
** اگر خواستین به این پست ریپلای بزنین لطفن عکسها رو در ریپلای پاک کنین که پست طولانی نشه.
*** برای اینکه پست بیش از این طولانی نشه نظر کارشناسان رو که رگباری دارند توئیت میکنند در پستهای بعدی به اشتراک میذارم.

با تمام این صحبتها، دلیلی برای نفرستادن انرژی مثبت شما نیست (اینکه دیگه کار رو تموم شده بدونیم) و همچنان در این مسیر تا رسیدن به هدف به یاری سبز پرانرژی مثبت شما نیازمندیم.

انرژِی++++++++++++یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Pooya - 2017-06-05

(2017-06-05 ساعت 16:26)mostafa2017 نوشته:  خوب مثل اینکه بازی داره واقعن به روزهای آخرش نزدیک میشه. امروز صبح ترامپ در یک سری توئیتهای رگباری به اخبار روز گذشته مدیا واکنش نشون داد. او دیروز برای اولین بار واژه travel ban رو بکار برد. کلمه ای که دولت و مشاورانش هرگز استفاده نکرده و تاکید هم داشتند که این ban نیست. حال، مثل اینکه ترامپ از اخبار رسانه ها و واکنش گسترده اونها به این امر عصبانی شده، صبح امروز سری توئیتهایی رو منتشر کرد که به نظر میرسه آخرین تلاشهای او برای تحت تاثیر قرار دادن دادگاه عالی است. به نظر میرسه اخباری که از طریق مشاورانش به او میرسه موید ناکامی او در دادگاه عالی باشه و برای همینم دیگه داره هر کاری انجام میده تا بتونه حرف خودشو به کرسی بشونه. اینو برای این میگم چون بعد از دادگاه اول و سری توئیتهای اون که علیه اش در دادگاه استفاده شد، او به توصیه مشاورانش در این باره دیگر کمتر سخن گفته بود. حال به نظر میرسه اخبار خوبی به گوشش نمیرسه و برای همین به نوعی زده سیم آخر و با این سری توئیتهاش سینی طلا رو به وکلای شکات دو دستی تقدیم کرده. بی خود نیست که وکلا از او خواسته بودند بیشتر صحبت و توئیت کنه، مثل اینکه حرف گوش کرده و به قول وکلا بهترین هدیه در دادگاه رو تقدیم کرده.

دیروز بعد از خوندن نظر قاضی گورسچ درباره دادگاه، بار اول خوشحال شدم و بعد از مدتی هم با خودم فکر کردم این جمله مثل تیغ دو لبه هست و منظور اون میتونه در جهت تایید نظر دولت هم باشه. برای همین هم نظر اون رو در قسمت "نظرات شکاک" برای خودم تقسیم بندی کردم و نه افرادی که 100% عقیده آنها مشخصه. حال، با این توئیتهای دم صبحی فکر میکنم میتونم نظراون رو به قسمت 80% مثبت علیه دستور اجرایی منتقل کنم (حالا 20% میذاریم محض احتیاط به کنار).

* راستش دلم نیومد توئیتی برای دوستانی که احیانن دسترسی ندارند  از دست بره، برای همین همشو گذاشتم.
** اگر خواستین به این پست ریپلای بزنین لطفن عکسها رو در ریپلای پاک کنین که پست طولانی نشه.
*** برای اینکه پست بیش از این طولانی نشه نظر کارشناسان رو که رگباری دارند توئیت میکنم در پستهای بعدی به اشتراک میذارم.

با تمام این صحبتها، دلیلی برای نفرستادن انرژی مثبت شما نیست (اینکه دیگه کار رو تموم شده بدونیم) و همچنان در این مسیر تا رسیدن به هدف به یاری سبز پرانرژی مثبت شما نیازمندیم.

ممنون
نظر قاضی گورساچ چی بوده در مورد دادگاه و حکم؟الان چه طور میشه نظرشو به نفع مخالف های دولت تفسیر کرد؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mostafa2017 - 2017-06-05

(2017-06-05 ساعت 16:33)minaz00 نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 16:26)mostafa2017 نوشته:  خوب مثل اینکه بازی داره واقعن به روزهای آخرش نزدیک میشه. امروز صبح ترامپ در یک سری توئیتهای رگباری به اخبار روز گذشته مدیا واکنش نشون داد. او دیروز برای اولین بار واژه travel ban رو بکار برد. کلمه ای که دولت و مشاورانش هرگز استفاده نکرده و تاکید هم داشتند که این ban نیست. حال، مثل اینکه ترامپ از اخبار رسانه ها و واکنش گسترده اونها به این امر عصبانی شده، صبح امروز سری توئیتهایی رو منتشر کرد که به نظر میرسه آخرین تلاشهای او برای تحت تاثیر قرار دادن دادگاه عالی است. به نظر میرسه اخباری که از طریق مشاورانش به او میرسه موید ناکامی او در دادگاه عالی باشه و برای همینم دیگه داره هر کاری انجام میده تا بتونه حرف خودشو به کرسی بشونه. اینو برای این میگم چون بعد از دادگاه اول و سری توئیتهای اون که علیه اش در دادگاه استفاده شد، او به توصیه مشاورانش در این باره دیگر کمتر سخن گفته بود. حال به نظر میرسه اخبار خوبی به گوشش نمیرسه و برای همین به نوعی زده سیم آخر و با این سری توئیتهاش سینی طلا رو به وکلای شکات دو دستی تقدیم کرده. بی خود نیست که وکلا از او خواسته بودند بیشتر صحبت و توئیت کنه، مثل اینکه حرف گوش کرده و به قول وکلا بهترین هدیه در دادگاه رو تقدیم کرده.

*** برای اینکه پست بیش از این طولانی نشه نظر کارشناسان رو که رگباری دارند توئیت میکنم در پستهای بعدی به اشتراک میذارم.

ممنون
نظر قاضی گورساچ چی بوده در مورد دادگاه و حکم؟الان چه طور میشه نظرشو به نفع مخالف های دولت تفسیر کرد؟

خواهش میکنم. راستش این نظر منه، شایدم درست نباشه. او گفته بود که به قانون عمل میکنه و خوشحاله که بسیاری از کیسها در دادگاههای پایینتر به سرانجام میرسن و فقط تعداد محدودی به دادگاه عالی مراجعه میکنن. نتیجه گرفته بود که پس سیستم قضایی ما بدون مشکل داره کارشو انجام میده. اینجاش من مشکلی نداشتم باهاش و اتفاقن گذاشتم سمت مثبت قضیه. اما نیمه دیگه اشو به شک انداخت منو که گفت به "قانون" عمل میکنه. حتمن اطلاع دارید که بزرگترین چالش وکلا در این دادگاه اینه که آیا باید به سخنان ترامپ قبل از انتخابات برای این پرونده رجوع کرد یا خیر. چون در قانون همچین چیزی نداریم و این مهارت و چگونگی نوشتن دادخواست و دفاع از پرونده توسط وکلاست که میتونه قضات رو راضی به شنیدن این نکته کنه که ترامپ از "قصد و نیت" اصلیش که همانا منع ورود مسلمانان هست در این حکم استفاده کرده. حال نگرانی من این بود که نکنه منظور قاضی گورساچ همین بوده باشه که به قانون عمل کنه و نه ورای آن (نیت/قصد/انگیزه و کامنتهای ترامپ و مشاوران).

انرژی مثبت یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - onasiss - 2017-06-05

دیروز بعد از خوندن نظر قاضی گورسچ درباره دادگاه، بار اول خوشحال شدم و بعد از مدتی هم با خودم فکر کردم این جمله مثل تیغ دو لبه هست و منظور اون میتونه در جهت تایید نظر دولت هم باشه. برای همین هم نظر اون رو در قسمت "نظرات شکاک" برای خودم تقسیم بندی کردم و نه افرادی که 100% عقیده آنها مشخصه. حال، با این توئیتهای دم صبحی فکر میکنم میتونم نظراون رو به قسمت 80% مثبت علیه دستور اجرایی منتقل کنم (حالا 20% میذاریم محض احتیاط

*** برای اینکه پست بیش از این طولانی نشه نظر کارشناسان رو که رگباری دارند توئیت میکنند در پستهای بعدی به اشتراک میذارم.

مصطفي جان عالي بود من تمام اين توئيت ها رو امروز ديدم بجز خانم يگانه تربتي ( نميدونم ايشون از وكلا هستند يا ژورناليست)
اولش كه اين توئيت ها رو ديدم كمي عصبي شدم و بعدش ياد همون نكته حرف شما افتادم و حدس زدم پيرو همون داستان اينطوري ديوانه وان داره توئيت ميكنه درسته هنوز راه جلومون هست ولي احساس خوبي دارم و خوشحالم
به اميد موفقيت و بسته شدن پرونده اين بن لعنتي و آرزوي ويزا هر چه سريعتر براي شما و دوستان ديگه و همچنين همسر مهربان خودم ?????????
با يك دنيا انرژي مثبت ++++++++++

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - javadth - 2017-06-05

حمایت دوباره ترامپ از دستور ممنوعیت ورود اتباع ایران و چند کشور دیگر به آمریکا

?رییس جمهور آمریکا با انتشار پیام‌هایی در صفحه توییتر خود از تصمیم چند ماه گذشته‌اش مبنی بر ممنوعیت موقت ورود اتباع چند کشور مسلمان، شامل ایران، سوریه، یمن، لیبی، سومالی و سودان و توقف ورود پناهجویان به خاک کشورش دفاع کرد.

?دادگاه‌های فدرال آمریکا با انتقاد از این اقدام ترامپ، با صدور احکام جداگانه دستور وی را به حالت تعلیق درآوردند.
www.isna.ir/news/96031508115

تا الان به جرئت میشه گفت که قریب به اتفاق نظرات کارشناسان این بوده که این گل به خودی 3 امتیازی بوده و بدون گل خورده (اشاره به توئیتهای امروز صبح). در ادامه برخی توئیتها رو به اشتراک میذارم:

[عکس: 2bcxw.jpg]                     [عکس: 4eq84.jpg]
[عکس: 3gdmd.jpg]                     [عکس: t7omc.jpg]
[عکس: 1glxv.jpg]

دوستان، اینا رو فعلن داشته باشین. الان اینجا ساعت نزدیک 12 شبه و چشام داره میره، خیلی توئیتها بیشتر از اینا هستش. سعی کردم مهم هاشو گلچین کنم. دیگه نرسیدم ترجمه رو کامل کنم. اگه عمری بود سعی میکنم فردا - پس فردا اینجا پست کنم. فقط همینقدر بدونین که همه متفق القول هستند که ترامپ با توئیت امروز وضع خود و تیم دفاعی خودشو در بدترین شرایط ممکن قرار داد. همچنین، توئیتهاش ثابت کرد که با نیت بد این دستور نگاشته شده و به دروغ در دادگاه اعلام میکرد که این که مکث موقت هستش. وکیل ACLU هم گفت که مطمئنن ما از این هدیه خدادادی در جلسه دفاعمون استفاده میکنیم و ....

انرژِی مثبته یادتونه که؟ پس یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Hadi_20 - 2017-06-05

(2017-06-05 ساعت 15:14)farzadmohajer نوشته:  و یک چیز دیگه شاید بعضی دوستان اطلاع نداشته باشن :

مثلا دوستانی که ماه تیر مصاحبه دارند ، اینو بدونید که اونا آمار شما رو از ریشه میدونن ...

آفیسر تنها چند تا سوال ساده و پیش و پا افتاده میکنه که شمارو روانشانسی انجام بده ...

هفتم : آفیسر سوالی میکنه ، زیر یک ثانیه جوابش رو بدید . قبل از مصاحبه حتما تاریخ های
مدارک و اطلاعاتی که وارد فرم ۲۶۰ کردید یه نگاه بندازید تا سوالی کرد جوابش رو بدید .
دهم : پیشنهاد میکنم اصلا گوشی و لوازم فلزی همراهتون نباشه . یکم وقتتون اونجا گرفته میشه

این توضیحاتی که دادم رو خودم رعایت کردم ‌و درنهایت من و محمد جان تنها اشخاصی بودیم
که اونجا یکضرب شدیم ... همینطور نوبت ظهر و عصر هم متاسفانه کسی موفق به یکضرب نشد .

با آرزوی گرفتن ویزا برای تمامی دوستان ... البته این آرزو نهایت دو ماه دیگه برای همه برآورده شده ...

تبریک بابت ویزای یکضربی که گرفتید. Smile
دلیل اصلی یکضرب شدن افراد برمیگرده به همون سوابقی که همه ما میدونیم مثل سربازی نرفتن و شغل دولتی و ازدواج و مدرک تحصیلی حساس و یه سری چیزای دیگه که ما خبر نداریم این حرفا و چیزایی که شما گفتید کمترین تاثیر و حتی شاید هیچ تاثیری در یکضرب شدن شما نداشته باشه.تنها چیزی که مهمه این است که خودتون باشید و نقش بازی نکنید باور کنید اونایی که پیش خودشون میگن فلان کارو نکنم دستمو تکون ندم سرمو حرکت ندم بدتر میشه شرایط واسشون اصلا نباید فکر اضافی کرد.در مورد تیپ زدن و مد لباس هم خوب گفتید واقعا بعضی ها فکر می کنند اگر با کت و شلوار و شیک و پیک برن تاثیری داره ولی ظواهر کمترین چیزی است که اونا اهمیت میدن البته از نظر من
در آخر هم تبریک دوباره میگم واقعا خیلی آدم خوش شانسی بودید که تو این شرایط و زمان تونستید به آرزوتون برسید یعنی چیزی غیر یکضربی نتیجه اش خداحافظی با آمریکا بود.امیدوارم اونجا که رسیدید از شرایط زندگی اونجا چه خوب چه بد با صداقت اینجا بگید تا تجربه ای بشود برای دوستان.
موفق باشید.
(عذرخواهی از دوستان بابت خارج از بحث تاپیک حرف زدن)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bah90 - 2017-06-05

دوستانی که برای ویزای نامزدی اقدام کردند میشه جواب سوالات منو بدن؟ تو تاپیک نامزدی پرسیدم کسی جواب نداد دیگه ببخشید...
1-به جز فرم I-129f ديگه چه فرمهايي بايد پر بكنيم؟ 2- فرم g-325a چي هست اونم لازمه؟
و 3- اينكه tax return هم لازمه فرستاده بشه تو اين مرحله يا بعدا تو مصاحبه ميخان ازمون؟
4- در مورد نحوه امضا كردن فرم ها. شما فرمهارو چجوري امضا كرديد؟ امضا كرديد و براي نامزدتون تو امريكا پست كرديد يا امضا كرديد اسكن و بعد ايميل كرديد به نامزدتون تو امريكا؟ يعني امضا بايد حتما اصلش باشه يا اسكن بشه ايرادي داره؟
5- اینکه کدوم سفارتو انتخاب کنم بهتره؟ احتمال ap زدنش کمتره و...؟
ببخشید زیاد شد تعداد سوالام....
ممنون ميشم زود جواب بديد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - arezoo dream - 2017-06-05

دوستان توي اخبار اومده كه ت ر ا م پ از ديوان عالي خواسته كه فرمان ممنوعيت شش كشورو سريعا تاييد كنه
از نظر قضايي و حقوقي چنين درخواستي ممكنه؟
اينجوري كه اين هول ميزنه آدم ميترسه نكنه قضات از ترس امنيت ملي به نفعش راي بدن??

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - onasiss - 2017-06-06

(2017-06-05 ساعت 22:45)arezoo dream نوشته:  دوستان توي اخبار اومده كه ت ر ا م پ از ديوان عالي خواسته كه فرمان ممنوعيت شش كشورو سريعا تاييد كنه
از نظر قضايي و حقوقي چنين درخواستي ممكنه؟
اينجوري كه اين هول ميزنه آدم ميترسه نكنه قضات از ترس امنيت ملي به نفعش راي بدن??

سلام
لطفا ارامش خودتون رو حفظ كنيد و پست هاي كه از ٣-٢ صفحه قبل تا همينجا رو مطالعه كنيد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - arezoo dream - 2017-06-06

سلام دوست عزيز، البته كه پستها رو چندين بار خوندم!!! منظور من قيد سريعا بود و سوال من اين بود كه آيا دوستان مطلع ميدونن كه رييس جمهور ميتونه بلحاظ حقوقي بخواد سريعا به دستوري رسيدگي بشه( يعني ميتونه بخواد كه زمان باي پس بشه)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - nikniknik - 2017-06-06

(2017-06-06 ساعت 01:22)arezoo dream نوشته:  سلام دوست عزيز، البته كه پستها رو چندين بار خوندم!!! منظور من قيد سريعا بود و سوال من اين بود كه آيا دوستان مطلع ميدونن كه رييس جمهور ميتونه بلحاظ حقوقي بخواد سريعا به دستوري رسيدگي بشه( يعني ميتونه بخواد كه زمان باي پس بشه)

میتونن درخواست اورژانسی بدن ولی خیلی به ندرت دیوان عالی قبول میکنه که اورژانسی بررسی کنن.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - tamoko89 - 2017-06-06

(2017-06-05 ساعت 15:14)farzadmohajer نوشته:  و یک چیز دیگه شاید بعضی دوستان اطلاع نداشته باشن :

من خودم که 25 می مصاحبه داشتم. به بیشترها ویزا یکضرب دادن. من که ویزا ازدواجی بودم AP خوردم! ولی یه لاتاری هم با ما بود که ویزا یکضرب گرفت. تا اونجایی که فهمیدم و تخمین میزنم لاتاری ها خیلی هاشون ویزای یکضرب گرفتن ولی ازدواجی ها و نامزدی ها متاسافنه AP خوردن. آفیسر مصاحبه کننده من خیلی جدی و خیلی خشک تشریف داشتن. این چیزهایی هم که شما گفتین به نظر من تاثیری نداره تو روند... موفق باشید

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shayan_yg - 2017-06-06

(2017-06-06 ساعت 05:25)tamoko89 نوشته:  [quote='farzadmohajer' pid='759748' dateline='1496659446']
و یک چیز دیگه شاید بعضی دوستان اطلاع نداشته باشن :

با بقیه میگفتم و میخندیدم  ... محمد جان منظورم شما نیستید ??????

من خودم که 25 می مصاحبه داشتم. به بیشترها ویزا یکضرب دادن. من که ویزا ازدواجی بودم AP خوردم! ولی یه لاتاری هم با ما بود که ویزا یکضرب گرفت. تا اونجایی که فهمیدم و تخمین میزنم لاتاری ها خیلی هاشون ویزای یکضرب گرفتن ولی ازدواجی ها و نامزدی ها متاسافنه AP خوردن. آفیسر مصاحبه کننده من خیلی جدی و خیلی خشک تشریف داشتن. این چیزهایی هم که شما گفتین به نظر من تاثیری نداره تو روند... موفق باشید
[/quote
منم قبول دارم از قبل چک کردن و اینا تاثیری نداره