مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-08-10

بچه ها سفارت در ارمنستان تركوند
سه شنبه و چهار شنبه روي هم ٣ تا كيس رو كلير كرد كه دوتاش لاتاري و يكي غير لاتاري بود
امروز ١٩ مرداد اما ٢٦ كيس رو كلير كرد كه ٢٤ كيس لاتاري و دوتاش غير لاتاري بود
مباركشون باشه. شاخ درآوردم. تا الان اينجوري كلير نكرده بود

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-08-11

سفارت در ارمنستان امروز ٢٠ مرداد بازهم مثل ديروز ركورد شكست
٣١ مورد كيس لاتاري رو كلير كرد
جمعا تو اين هفته ٦٠ مورد كلير شدن كه فقط ٣ مورد غيرلاتاري بودن
من فكر كنم با اين حجم كليري هاي لاتاري فعلا سرشون شلوغه و نوبت رو اصلا به ما غير لاتاري ها نميدن
اگر پيش بياد تك و توك كلير كنن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Sudeh - 2017-08-11

(2017-08-11 ساعت 11:53)bhb32 نوشته:  سفارت در ارمنستان امروز ٢٠ مرداد بازهم مثل ديروز ركورد شكست
من فكر كنم با اين حجم كليري هاي لاتاري فعلا سرشون شلوغه و نوبت رو اصلا به ما غير لاتاري ها نميدن

31 کیسسسس!!!
نمیدونم چقدر دیگه لاتاری تو ای پی هستن که میخوان کلیر کنن.
امیدوارم زودتر تموم بشن و ببینیم قراره چی به سر مهاجرتی ها بیاد.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shayan_yg - 2017-08-11

(2017-08-11 ساعت 12:23)Sudeh نوشته:  
(2017-08-11 ساعت 11:53)bhb32 نوشته:  سفارت در ارمنستان امروز ٢٠ مرداد بازهم مثل ديروز ركورد شكست

31 کیسسسس!!!

base ma soale ag enghad mitonan sari check konan bachehaye lottario chea ma mohajerati bayad enghad sabr konim

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - moonwalk - 2017-08-12

(2017-08-11 ساعت 15:34)shayan_yg نوشته:  
(2017-08-11 ساعت 12:23)Sudeh نوشته:  

31 کیسسسس!!!

base ma soale ag enghad mitonan sari check konan bachehaye  lottario chea ma mohajerati  bayad enghad sabr konim

دلیل کلیر شدن تعداد بیشتر کیسهای لاتاری به احتمال زیاد اینه که تقریبا کمتر از 2 ماه به اتمام رسیدگی به پروندهای لاتاری 2017 مونده و مسلما کیسها باید زودتر رسیدگی بشن تا به سقف مورد نظر سفارتها برای صدور ویزا برسند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-08-14

سفارت در ارمنستان امروز 23 مرداد، 26 مورد كيس رو كلير كرد
شامل24 كيس لاتاري و 2 كيس غير لاتاري
خداكنه كليري هاي گروهي همينطور ادامه داشته باشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shayan_yg - 2017-08-14

(2017-08-14 ساعت 10:51)bhb32 نوشته:  سفارت در ارمنستان امروز 23 مرداد، 26 مورد كيس رو كلير كرد

FAGHAT 2TA!!!!! AJAAAAAAAAAAB

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - siavashasg - 2017-08-15

(2017-08-14 ساعت 11:42)shayan_yg نوشته:  
(2017-08-14 ساعت 10:51)bhb32 نوشته:  سفارت در ارمنستان امروز 23 مرداد، 26 مورد كيس رو كلير كرد

واقعا خدا کنه ادامه داشته باشه و به خانوادگی ها هم برسه، بخدا خسته شدیم دیگه از بلاتکلیفی

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shayan_yg - 2017-08-15

(2017-08-15 ساعت 01:53)siavashasg نوشته:  
(2017-08-14 ساعت 11:42)shayan_yg نوشته:  

واقعا خدا کنه ادامه داشته باشه و به خانوادگی ها هم برسه، بخدا خسته شدیم دیگه از بلاتکلیفی

bavareton nemishe ama 2 sale leng dar havam hamash migam beza beram onvar hame tasmimam ba do deli koli forsat sozi kardam chon nemidonam vazam che joreye akhe clear kardane man ke khanevadam malome resume projeham malome kare dolatiam nadashtam cheghad sakhte

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Sudeh - 2017-08-15

الان این گروهای لاتاری که کلیر میشن همشون ایرانین؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-08-15

(2017-08-15 ساعت 12:01)Sudeh نوشته:  الان این گروهای لاتاری که کلیر میشن همشون ایرانین؟

بله همشون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-08-15

كليري هاي گروهي لاتاري ها كماكان ادامه داره
امروز٢٤ مرداد هم ١٦ كيس لاتاري در ارمنستان كلير شدن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shayan_yg - 2017-08-16

(2017-08-15 ساعت 17:50)bhb32 نوشته:  كليري هاي گروهي لاتاري ها كماكان ادامه داره

خوب اوالا تبریک می‌گم‌به دوستان‌لاتاری دوم‌چند تا سوال دارم الف- چند نفر تو کلیر لاتاری هستند؟ ب- اعلام‌نتایج لاتاری جدید کیه می خوام ببینم من که کیس ازدواجیم چند سال دیگه باید تو نوبت بمونم چون طبق امار هنوز مصاحبه های خانوادگی ۲۰۱۶ موندن من ۲۰۱۷ هستم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - siavashasg - 2017-08-16

(2017-08-16 ساعت 08:37)shayan_yg نوشته:  
(2017-08-15 ساعت 17:50)bhb32 نوشته:  كليري هاي گروهي لاتاري ها كماكان ادامه داره

خوب اوالا تبریک می‌گم‌به دوستان‌لاتاری دوم‌چند تا سوال دارم الف- چند نفر تو کلیر لاتاری هستند؟ ب-  اعلام‌نتایج لاتاری جدید کیه می خوام ببینم من که کیس ازدواجیم چند سال دیگه باید تو نوبت بمونم چون طبق امار هنوز مصاحبه های خانوادگی ۲۰۱۶ موندن من ۲۰۱۷ هستم

ویزا بولتن رو چک کنید مشخص میشه واسه کتگوری شما چه تاریخ هایی رفتن مصاحبه و میتونید واسه خودتون رو حدس بزنید اگرچه اصلا قابل پیش بینی نیست

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-08-16

امروز ٢٥ مرداد ٩٦ تعداد ٢٨ كيس لاتاري در ارمنستان كلير شدن