مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2012-12-11

بله بنویسید Army force

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mahsaalz - 2012-12-11

(2012-12-10 ساعت 20:09)negi نوشته:  دوست عزیز شما اشاره نکردید توی چه کشوری هستید در حال حاضر. ممکنه اون کشور جزء کشورهای حساس باشه.
کلا شرایط خوبی دارید برای ویزا فقط یادتون باشه که حقیقت رو همیشه براشون توی فرم بنویسید. چون اگر متوجه بشند می تونند برای همیشه از ورودتون جلوگیری کنند.
اگر واقعا قصدتون برگشت و اقامت در کانادا هست، شک نکنید که خود آفیسر متوجه این موضوع خواهد شد.
موفق باشید

ممنون از جوابتون. من در واقع به رفتن و موندن در امریکا هم فکر میکنم واسه همین هست که میخوام کنفرانس رو شرکت کنم. ولی خوب باید وانمود کنم که کلا قصدم کاناداست، درسته؟ سوال اصلیه من اینه که آیا بهتره از اقوام یا دوستان در انجا اسمی نبرمو بگم کلا برای کنفرانس میرم یا بگم که واسه تفریح هم هست و...؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2012-12-11

اگر اقوام درجه یک و با نام فامیلی مشترک دارید، ترجیحا حقیقت رو بگید بهتر خواهد بود.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسافر شهر غم - 2012-12-11

سلام دوستان
من امسال لاتاري برنده شدم و دارم به اميد خدا مي رم
بنا به يكسري مشكلات نتونستم تا قبل از مصاحبه ازدواج كنم و بتونم نامزدم هم ببرم. ميشه راهنماييم كنيد بعد از اينكه من رفتم نزديكترين راه براي اينكه نامزدم هم بتونه آمريكا بياد چيه؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2012-12-12

(2012-12-11 ساعت 21:00)مسافر شهر غم نوشته:  سلام دوستان
من امسال لاتاري برنده شدم و دارم به اميد خدا مي رم
بنا به يكسري مشكلات نتونستم تا قبل از مصاحبه ازدواج كنم و بتونم نامزدم هم ببرم. ميشه راهنماييم كنيد بعد از اينكه من رفتم نزديكترين راه براي اينكه نامزدم هم بتونه آمريكا بياد چيه؟؟؟
دوست عزیز کاشکی می تونستید قبل از رفتن عقد کنید، اینجوری همه چی براتون راحت تر و سریعتر پیش می رفت. متاسفانه ویزای نامزدی فقط برای سیتیزن های آمریکا امکان پذیر هست و شخصی که فقط گرین کارت داره می تونه برای همسرش (که ازدواج کردند) اقدام کنه. برای اطلاعات بیشتر همه می تونید به تاپیک ویزاهای مهاجرتی و قسمت نامزدی و ازدواج مراجعه کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mahsaalz - 2012-12-12

(2012-12-11 ساعت 20:00)negi نوشته:  اگر اقوام درجه یک و با نام فامیلی مشترک دارید، ترجیحا حقیقت رو بگید بهتر خواهد بود.

نه فامیل نزدیک که ندارم فقط اقوام دور. الان من نگران این موضوع ام که واسه لاتاری امسال اقدام کردم به نظرتون این رو هم چک میکنن؟ اگه اینطور باشه حتما شانسی ندارم واسه ویزا پس! درسته؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2012-12-12

(2012-12-12 ساعت 05:22)Mahsaalz نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 20:00)negi نوشته:  اگر اقوام درجه یک و با نام فامیلی مشترک دارید، ترجیحا حقیقت رو بگید بهتر خواهد بود.

نه فامیل نزدیک که ندارم فقط اقوام دور. الان من نگران این موضوع ام که واسه لاتاری امسال اقدام کردم به نظرتون این رو هم چک میکنن؟ اگه اینطور باشه حتما شانسی ندارم واسه ویزا پس! درسته؟
شرکت در لاتاری مسئله ای نداره، فقط می تونه یه بهونه برای آفیسر باشه که اگه قانع نشد که شما بر می گردید و نخواست مستقیم بگه که شما در مصاحبه قبول نشدید، دست بزاره روی شرکت کردن شما در لاتاری. وگرنه شرکت در لاتاری به تنهایی نمی تونه کسی رو ریجکت بکنه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Reyz - 2012-12-16

سلام،من يه سوال خيلي مهم دارم.من فرم ds160 را دو ماه پيش پر كردم و وقت سفارت گرفتم اما به دلايلي همون موقع وقت را كنسل كردم.بعد فهميدم كه بايد جزئيات تحصيلم يعني اين كه كدوم دبيرستان ميرفتم رو هم اضافه كنم.بنابراين يه فرم ديگه پر كردم و وقت گرفتم.ميخوام ببينم اين خللي ايجاد ميكنه؟ايا فقط فرمي كه باهاش وقت گرفتمو بررسي ميكنند؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sadegh59 - 2012-12-17

سلام دوستان
من فردی هستم 33 ساله کارگردان تیزر و همسرم لیسانس مدیریت هتلداری
پسری 1 ساله هم داریم . قصد مهاجرت فوری داریم ، خاله خانم بنده در آمریکا سیتیزن هست و به ما پیشنهاد کرده توریستی بریم و وکیل بگیریم بمونیم.
برامون دعوت نامه هم فرستادن،حدود 3 سال پیش با همین شرایط بدون بچه رفتیم سفارت تو دبی که با برخورد خوب بهمون گفتن متاسفانه ویزای شینگن ندارین اگه بتونین برین سفر اروپایی میتونین دوباره سعی کنین Sad . که خلاصه ما 1 سال و نیم پیش یه سفر اروپایی هم رفتیم و شینگن برای هر دومون صادر شد.
حال سوالم اینه که الان با این شرایط شانس گرفتن ویزای توریستی برامون چقدر هست و این که اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا و عاجزانه بهم بدبد و کمکم کنید :
حساب بانکی 15 میلیون تومان
رهن خونه : 45 میلیون
2ماشین
واقعا از زحماتتون ممنونم
منتظرم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2012-12-18

(2012-12-17 ساعت 13:23)sadegh59 نوشته:  سلام دوستان
من فردی هستم 33 ساله کارگردان تیزر و همسرم لیسانس مدیریت هتلداری
پسری 1 ساله هم داریم . قصد مهاجرت فوری داریم ، خاله خانم بنده در آمریکا سیتیزن هست و به ما پیشنهاد کرده توریستی بریم و وکیل بگیریم بمونیم.
برامون دعوت نامه هم فرستادن،حدود 3 سال پیش با همین شرایط بدون بچه رفتیم سفارت تو دبی که با برخورد خوب بهمون گفتن متاسفانه ویزای شینگن ندارین اگه بتونین برین سفر اروپایی میتونین دوباره سعی کنین Sad . که خلاصه ما 1 سال و نیم پیش یه سفر اروپایی هم رفتیم و شینگن برای هر دومون صادر شد.
حال سوالم اینه که الان با این شرایط شانس گرفتن ویزای توریستی برامون چقدر هست و این که اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا و عاجزانه بهم بدبد و کمکم کنید :
حساب بانکی 15 میلیون تومان
رهن خونه : 45 میلیون
2ماشین
واقعا از زحماتتون ممنونم
منتظرم
لطفا سوالتون رو در یک جا مطرح کنید، همه تاپیک ها خونده خواهند شد!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - kami22 - 2012-12-18

سلام.من 23 سالمه و دانشجوهستم و سال دوم تحصیلمه.میخواستم ببینم شانسم برای گرفتن ویزای توریستی چقدره؟در حال حاضر شاغل هم هستم.پدر و مادرم هم از هم جدا شدند و من با مادرم زندگی می کنم.این مورد و گفتنش به آفیسر میتونه کمکی بکنه که چون من سرپرست مادرم هستم باید به ایران برگردم(خواهر و برادر دیگه ای ندارم)در مورد سند ملکی هم سند جایی به اسمم نیست و فقط خونه خودمونه که به اسم مادرمه .البته پول نقد و گردش حساب خوبی دارم ولی خوب سندی ملکی در کار نیست این موضوع چقدر میتونه تاثیر گذار باشه.دایی من هم سیتیزن آمریکاست اون دعوتنامه بفرسته میتونه کمک کنه یا شرایطو بدتر میکنه؟با توجه به اینکه من واقعا فعلا قصد مهاجرت ندارم و فقط میخوام برای تعطیلات نوروز برم پیش داییم و یکی از دوستام که امسال با ویزای تحصیلی رفت.کسایی که تجربه دارند لطفا کمک کنید بهم که چی کار بکنم رد نشم.ضمنا میخوام از سفارت آمریکا در عشق آباد وقت بگیرم که هم نزدیک خودمونه و هم خلوت تره و مثل دبی و آنکارا همه رو ریجکت نمی کنه.دوستان از لطفتون ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2012-12-19

دوست عزیز اول اینکه حتما گواهی اشتغال به کار و اشتغال به تحصیلتونو ترجمه کنید و ببرید. دعوتنامه خیلی مهم نیست. میتونید توی فرم عنوان کنید که خرج خودتونو، خودتون میدید. البته داشتن دعوتنامه از یه جهت خوبه و اونم اینکه نشون میده شما قصد دیدار دارید.
گردش مالی 6 ماهو باید ببرید.
در مورد وضعیتتون باید یه نامه بنویسید و توش توضیح بدید که سرپرست مادرتون هستید و روز مصاحبه به آفیسر نشون بدید.
البته واقعیت اینه که چون شما جوون هستید و احتمالا شینگن هم ندارید، شانستون کمه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2012-12-19

سلام دوستان، یه سوال داشتم: من برای پدر و مادرم فرم DS160 را پر کردم. می خواستم ببینم برای هر کدام جدا جدا باید پر کنم یا یک بار کافیه؟ هر دو با هم می خوان برن سفارت برای مصاحبه. تو فرم DS160 اول مشخصات پدر را دادم و مشخصات مادرم را به عنوان همسر توی همون فرم نوشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2012-12-19

برای هر کدوم باید جداگانه فرم پر کنید و جداگانه وقت بگیرید. البته الان مثل اینکه اینطوری شده که یک وقت که میگیرید برای چند نفر از اعضای خانواده همون یه وقت کافیه. ولی قبلا واسه هر شخص جدا باید وقت میگرفتید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Eli 76 - 2012-12-19

با سلام
ميخواستم بدونم آيا براي ترجمه مدارك ترجمه ها بايد به تاييد دادگستري و وزارت امور هارجه هم برسه براي ويزاي توريستي و يا همون يه ترجمه رسمي از دارالترجمه كافيه؟ با تشكر از پاسخ شما.