مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 13:51)Ali--usa نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 11:42)mostafa2017 نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 10:26)Ali--usa نوشته:  دوستان با توجه به شرایط جدید و عدم ارسال نامه دوم به ایرانی ها و کلیر نکردن حتی یک کیس از ایران به نظر میرسه ترامپ اگر هم نتونه حکمی صادر کنه از اون طرف تو بحث Background Check داره فشار میاره متاسفانه

البته به نظر من با توجه به فشارهایی که دارن رسانه بهش میارن و علنا دارن مسخره ش میکنن هرجوری شده این هفته حکمش رو میده
فقط کافیه به صفحه تویترش یه سر بزنید برای ندادن این حکم واقعا دارن مسخره میکنن و خب باتوجه به روحیات ایشون زیاد کار خوبی نمیکنن!!

البته من دوبار دیگه هم گفتم الان هم میگم ، هرکاری میخواد بکنه انقد امروز فردا نکنه ، دیگه یواش یواش دارم تیک عصبی میگیرم

دوست عزیز متوجه نگرانیتون هستم. اما اول از همه تازه 2 روزه که نامه دوم شروع به فرستادن شده و ممکنه یک هفته تا ده روز هم طول بکشه، پس از این بابت جای نگرانی نیست. همچنین شما که به همه افراد دسترسی ندارین تا بتونین با اطمینان بگین که هیچ کسی از ایران کلیر نشده. بودند دوستانی تو این یک ماه اخیر تا الان کلیر شدند. پس خواهش میکنم کمی صبر داشته باشین، شایعه رواج ندین و بدون دلیل کافی باعث نگرانی بیشتر دوستان نشین.

دوست عزیزتر شما میدونین شایعه س؟
شما یه سر به پیج سیمون بزنید و ببینید که بارها تو این دو روزه ازش سوال شده که نامه ای برای ایرانی ها اومده و ایشون گفته نه!
مطمئنا سورس آقای سیمون از من و شما قوی تر و معتبر تر هست

اگر کسی نامه دومش رو گرفته لطفا اعلام کنه
شما لیست ماه اخیر تمام سفارتها رو بررسی کنید ببینید یک مورد کلیری از ایران توش بوده برای من هم کیس نامبرش رو بفرستید.
شما مطمئن باشید برای منی که هفته بعد مصاحبه دارم و کلی هزینه کردم برای تور چارتری انقد دل مشغولی وجود داره که نخوام بیام اینجا شایعه پراکنی کنم
من بارها گفتم واقع بین باشید
نه بدبین
نه خوش بین
با حلوا حلوا گفتن دهن احدی شیرین نشده
انرژی مثبت خوبه ولی همه جا کاربرد نداره
ممنون

ممكنه براي لاتاريا اينجوري بوده باشه والا همين ديروز خانم سارا ويزا گرفتن يا يه خانم ديگه هفته پيش با كيس نامزدي ويزا گرفتن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ali--usa - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 15:12)fb2016 نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 11:42)mostafa2017 نوشته:  دوست عزیز متوجه نگرانیتون هستم. اما اول از همه تازه 2 روزه که نامه دوم شروع به فرستادن شده و ممکنه یک هفته تا ده روز هم طول بکشه، پس از این بابت جای نگرانی نیست. همچنین شما که به همه افراد دسترسی ندارین تا بتونین با اطمینان بگین که هیچ کسی از ایران کلیر نشده. بودند دوستانی تو این یک ماه اخیر تا الان کلیر شدند. پس خواهش میکنم کمی صبر داشته باشین، شایعه رواج ندین و بدون دلیل کافی باعث نگرانی بیشتر دوستان نشین.

شما یه سر به پیج سیمون بزنید و ببینید که بارها تو این دو روزه ازش سوال شده که نامه ای برای ایرانی ها اومده و ایشون گفته نه!

شما لیست ماه اخیر تمام سفارتها رو بررسی کنید ببینید یک مورد کلیری از ایران توش بوده برای من هم کیس نامبرش رو بفرستید.
شما مطمئن باشید برای منی که هفته بعد مصاحبه دارم و کلی هزینه کردم برای تور چارتری انقد دل مشغولی وجود داره که نخوام بیام اینجا شایعه پراکنی کنم
نه بدبین
نه خوش بین
ممنون

ممكنه براي لاتاريا اينجوري بوده باشه والا همين ديروز خانم سارا ويزا گرفتن يا يه خانم ديگه هفته پيش با كيس نامزدي ويزا گرفتن

بله امکانش هست
دیروز یک کیس لاتاری هم درجا ویزا گرفته
بحث من AP یا همون پروسه اداری هست که بخواد بره سمت آمریکا چک بشه اونجا ترامپ میتونه اعمال نفوذ کنه که البته این هم در حد حدس و گمان هست و هیچ مرجع خاصی نداره (انشالله که شایعه س)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ali--usa - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 14:38)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 13:51)Ali--usa نوشته:  دوست عزیزتر شما میدونین شایعه س؟

نه بدبین
نه خوش بین
ممنون

این توضیحاتی که عرض کردید ، بخاطر حکم اول هست یا کلا شرایط اون اشخاص
طوری بوده که فعلا کلیر نشن و ویزا بهشون تعلق نگیره ؟؟؟؟؟

فک میکنم برای حکم اول باشه چون هنوز حکم دومی صادر نشده
البته این موضوع همش در حد حدس و گمان هست و مرجعی برای این حرفها وجود نداره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - SabSor - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 02:12)یاس23 نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 02:00)SabSor نوشته:  تاپیک مربوطه سوال کردم , پاسخی داده نشد ! با عرض پوزش

درود بر همگی ؛ سوالی داشتم اگر لطف کنید. کیس من ‎F2A‎ هست و ap خورده از هفته آخر ژانویه تا حال که دارم تو سایت آنکارا چک میکنم چند بار سایت آپدیت خورده آیا این آپدیت مربوط به کلیرنس کیس هست یا ربطی به کیس نداره و به صورت کلی مربوط به خوده سایت هست ؟ البته در سیس هم به غیر از دو روز بعد از مصاحبه آپدیتی نداشتم.

با تشکر از توجه شما

سلام. اون آپیدت ها مال سایت هست و آپدیت های شما فقط مال سیس هست. راستی آخرین آپدیت شما تاریخش چند ژانویه هست؟؟؟ اگه آپدیت شدید همین جا به ما هم خبر بدید. منم شرایطم دقیقا مثل شماست. حتی تاریخ  مصاحبه و کاتاگوریمون.

ممنون از توجه شما ؛ مصاحبه 24 ژانویه و آخرین آپدیت سیس 26 ژانویه هس

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-05

اتفاقا کار لاتاری هارو زودتر انجام میدن

چون زمان محدودی دارن ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Alirezania - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 19:07)farzadmohajer نوشته:  اتفاقا کار لاتاری هارو زودتر انجام میدن

چون زمان محدودی دارن ...

من نمی خوام با شما بحث کنم ولی واقعا فکر می کنی اینا براشون مهمه که ما ویزا بگیریم یا نگیریم که اینو می گی؟؟؟ چرا باید کار لاتاریارو زودتر راه بندازن؟ تازه اونم یه آمریکایی برای یه ایرانی با این همه موج منفی

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 19:52)Alirezania نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 19:07)farzadmohajer نوشته:  اتفاقا کار لاتاری هارو زودتر انجام میدن

چون زمان محدودی دارن ...

من نمی خوام با شما بحث کنم ولی واقعا فکر می کنی اینا براشون مهمه که ما ویزا بگیریم یا نگیریم که اینو می گی؟؟؟ چرا باید کار لاتاریارو زودتر راه بندازن؟ تازه اونم یه آمریکایی برای یه ایرانی با این همه موج منفی

اگه مهم نبود که برنامه لاتاری رو کلا تعطیل میکردن ...
در ضمن کسانی که میرن برای مصاحبه ، قبلش کلی خرج کردن
مثل این کارمند های ایران بلا نسبت شما ، مردم آزار نیستند که ...
اگه براشون مهم نیست که ویزا بدن ، پس لاتاری رو کلا متوقف کنن

موج منفی نسبت به ایرانیا هم مربوط به طرفدار های ترامپه ...
کارمندانی که در سفارت کار میکنند ، معمولا اشخاص مهربونی هستند

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 15:12)fb2016 نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 11:42)mostafa2017 نوشته:  دوست عزیز متوجه نگرانیتون هستم. اما اول از همه تازه 2 روزه که نامه دوم شروع به فرستادن شده و ممکنه یک هفته تا ده روز هم طول بکشه، پس از این بابت جای نگرانی نیست. همچنین شما که به همه افراد دسترسی ندارین تا بتونین با اطمینان بگین که هیچ کسی از ایران کلیر نشده. بودند دوستانی تو این یک ماه اخیر تا الان کلیر شدند. پس خواهش میکنم کمی صبر داشته باشین، شایعه رواج ندین و بدون دلیل کافی باعث نگرانی بیشتر دوستان نشین.

نه بدبین
نه خوش بین
ممنون

يكي از دوستاي كيس نامزدي ويزا گرفتن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Scorsizi5374 - 2017-03-05

یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ایران ۲۱:۳۸
خبر اول
ترامپ این هفته فرمان جدید تعلیق ویزا از جمله برای شهروندان ایران را امضا می‌کند

۳ ساعت پیش
فرمان اجرایی قبلی ترامپ برای لغو ویزای شهروندان هفت کشور مسلمان با اعتراضات گسترده ای مواجه شد.
فرمان اجرایی قبلی ترامپ برای لغو ویزای شهروندان هفت کشور مسلمان با اعتراضات گسترده ای مواجه شد.
اشتراک
مشاهده نظرات
رسانه های آمریکا می گویند دونالد ترامپ ابتدای این هفته کاری در آمریکا، یک نسخه جدید از فرمان اجرایی برای تعلیق ویزای سفر به آمریکا برای شهروندان برخی کشورهای مشخص از خاورمیانه و شمال آفریقا از جمله ایران را امضا می کند.

سی ان ان و اسوشیتدپرس روز یکشنبه ۱۵ اسفند گزارش دادند احتمالا امضای این فرمان اجرایی روز دوشنبه در وزارت امنیت داخلی آمریکا صورت بگیرد.

در حالی به دوشنبه برای امضای این فرمان اجرایی جدید پرزیدنت ترامپ اشاره شده که قرار بود این فرمان اجرایی جدید آقای ترامپ، چهارشنبه هفته پیش امضا شود. اما زمانی که سخنرانی او در کنگره با استقبال مواجه شد، او امضای این فرمان اجرایی را به تاخیر انداخت.

یک مقام ارشد دولت ترامپ به سی ان ان گفت پیشتر رکس تیلرسون وزیر خارجه، جیم متیس وزیر دفاع و هربرت ریموند مک مستر مشاور امنیت ملی کاخ سفید پیشتر خواستار حذف نام عراق از میان هفت کشور عمدتا مسلمان شده اند. گفته شده نام دیگر کشورها از جمله ایران، سوریه، لیبی، یمن، سودان و سومالی در این فهرست باقی خواهد ماند.

به نوشته اسوشیتدپرس، هنوز مشخص نیست پیشنهاد وزرا و مشاوران مورد تایید ترامپ قرار گرفته یا خیر.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Alirezania - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 20:38)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 19:52)Alirezania نوشته:  

چون زمان محدودی دارن ...

خوب تعطیل می کنن به زودی....
من ۱۶ سال آمریکا زندگی می کنم و پزشک هستم شما یه سری اطلاعات به شدت غلط از آمریکا داری مثل اینکه بیشتر دانشمندا و دکترهای آمریکا ایرانی هستن یا اینکه آدمهای دلسوزی هستن. شما یه نگاه به یمن و سوریه و عراق بنداز بعد می بینی چقدر دلسوز هستن.
اینجا حتی یه سری جاهاش از ایران هم بدتره به طور نمونه بشدت پر‌از آدم های بیخانمان و گدا هستش. سیستم درمانی‌به شدت گرون و نا کار آمدی داره ( برای فقرا) اداره راهنمایی رانندگیش حتی از اداره راهنمایی زابل و زاهدان هم بدتره، ایالت کالیفرنیا از شدت گرونی در حال انفجاره شما اینجا در شمال کالیفرنیا یه آپارتمان ۷۰ متری یه خوابه کنتر از ماهی ۲۰۰۰‌دلار گیر نمی یاری و اینکه مینیموم پولی که به کارگر می دن ساعتی ۱۰ دلار هستش .
حالا امیدوارم بیای اینجارو ببینی و بگی این آقا راست می گفت. از ایران خیلی بهتره ولی آدم اگر تو ایران پولدار باشه ایران بهشته . اینجا باید فقط جون بکنی و مالیات بدی درسته ماشین و خوب و خونه خوب ممکنه داشته باشی ولی استرس داری و اینکه وقت هیچ کار نداری.....

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Saeed rezaee - 2017-03-05

(2017-03-05 ساعت 22:51)Alirezania نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 20:38)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 19:52)Alirezania نوشته:  من نمی خوام با شما بحث کنم ولی واقعا فکر می کنی اینا براشون مهمه که ما ویزا بگیریم یا نگیریم که اینو می گی؟؟؟ چرا باید کار لاتاریارو زودتر راه بندازن؟ تازه اونم یه آمریکایی برای یه ایرانی با این همه موج منفی

خوب تعطیل می کنن به زودی....
من ۱۶ سال آمریکا زندگی می کنم و پزشک هستم شما یه سری اطلاعات به شدت غلط از آمریکا داری مثل اینکه بیشتر دانشمندا و دکترهای آمریکا ایرانی هستن یا اینکه آدمهای دلسوزی هستن. شما یه نگاه به یمن و سوریه و عراق بنداز بعد می بینی چقدر دلسوز هستن.
اینجا حتی یه سری جاهاش از ایران هم بدتره به طور نمونه بشدت پر‌از آدم های بیخانمان و گدا هستش. سیستم درمانی‌به شدت گرون و نا کار آمدی داره ( برای فقرا) اداره راهنمایی رانندگیش حتی از اداره راهنمایی زابل و زاهدان هم بدتره،  ایالت کالیفرنیا از شدت گرونی در حال انفجاره شما اینجا در شمال کالیفرنیا یه آپارتمان ۷۰ متری یه خوابه کنتر از ماهی ۲۰۰۰‌دلار گیر نمی یاری و اینکه مینیموم پولی که به کارگر می دن ساعتی ۱۰ دلار هستش .
حالا امیدوارم بیای اینجارو ببینی و بگی این آقا راست می گفت. از ایران خیلی بهتره ولی آدم اگر تو ایران پولدار باشه ایران بهشته . اینجا باید فقط جون بکنی و مالیات بدی درسته ماشین و خوب و خونه خوب ممکنه داشته باشی ولی استرس داری و اینکه وقت هیچ کار نداری.....

دکتر جان بعید می دونم دوستان از مشکلات مهاجرت حداقل به طور اعم بی اطلاع باشن هرچند شاید اونو تجربه نکرده باشند در تاییدفرمایشات شما من زیاد دیدم ایرانی امریکایی ها که بعد از سا لها به ایران یا کشورهای عربی برگشته و کار می کنندوهمیشه از خودم پرسیدم چرا مگه اونجا کار و زندگی بدشده.
بله پول ساختن در اینجا کار خیلی سختی نیست با این توجه که جامعه ما داره هر روز تجربه های جدیدی میکنه در همه ی زمینه ها از فست فود گرفته تا راهسازی تاپوشاک تاخانه سازی و دیجیتال و همه ی این ها برای آدم کارکن میتونه پولساز باشه در کمترین زمان.
اما و تا این اما خیلی حرفهای نزده هست مهمترین دلایل تنگ شدن عرصه های زندگی در شهرها و وضعیت آموزشی ، آلودگی هوای مراکزشهری واحساس نوعی تکرار و روزمره گی ست که آزارنده ست به اضافه ی دلایل شخصی که هرکی ممکنه برای خودش تعریف کنه
روراست می پرسم شما اگر خودتون یه پیشنهاد پردرآمداز اینجا بگیرید حاضرید برگردید و اینجا زندگی کنید؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Abisarab - 2017-03-06

سلام دوستان. سوالم رو اینجا مطرح می کنم شاید زودتر جواب بگیرم. آزمایش آبله مرغان لازم هست برای مدیکال یا فقط برای تست انتی بادی باید آزمایش بدیم؟ منظورم این هست که برای مدیکال دبی از ما آزمایش آبله مرغان رو هم می خوان؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Scorsizi5374 - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 00:12)Abisarab نوشته:  سلام دوستان. سوالم رو اینجا مطرح می کنم شاید زودتر جواب بگیرم. آزمایش آبله مرغان لازم هست برای مدیکال یا فقط برای تست انتی بادی باید آزمایش بدیم؟ منظورم این هست که برای مدیکال دبی از ما آزمایش آبله مرغان رو هم می خوان؟

شما اگه خود آبله مرغون هم جلو دکتره آنکارا نشون بدی بازم واکسنو میزنه و پولشو میگیره،خودتو خسته نکن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sudeh - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 00:12)Abisarab نوشته:  سلام دوستان. سوالم رو اینجا مطرح می کنم شاید زودتر جواب بگیرم. آزمایش آبله مرغان لازم هست برای مدیکال یا فقط برای تست انتی بادی باید آزمایش بدیم؟ منظورم این هست که برای مدیکال دبی از ما آزمایش آبله مرغان رو هم می خوان؟

ما اینجا تست آبله رو انجام دادیم و روز مدیکال در آنکارا به ما گفتن اصلا جوابش رو قبول ندارن و برگه آزمایش رو بهمون پس دادن. واکسن هم همونجا زدیم جون توی ایران اصلا واکسن آبله مرغان نیست.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin.za - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 00:25)Scorsizi5374 نوشته:  

شما اگه خود آبله مرغون هم جلو دکتره آنکارا نشون بدی بازم واکسنو میزنه و پولشو میگیره،خودتو خسته نکن