مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hassan8ir - 2013-01-10

(2013-01-09 ساعت 22:55)hassan8ir نوشته:  سلام
من 30 سالمه و کارم صادرات هست 5تا شنگن هم دارم یک سند مالکیت و حساب فعال با موجودی حدود یکصد میلون تومان البته مجرد هستم دو هفته دیگر هم مصاحبه دارم در دبی فقط علاوه بر اینکه می خواستم بدونم دوستان احتمال دادن ویزای توریستی به من را چقدر می دونند این سوال را هم دارم که با توجه به فعال بودن حساب بانکی ام پرینت حساب شش ماه ام چیزی حدود پنجاه شصت صفحه می شود ایا همه انرا باید ترجمه کنم یا خلاصه حساب کافی است؟ ضمنا کارت ملی را در اخرین سفرم در روسیه در هتل جا گذاشته ام و فعلا کارت ملی ندارم مشکلی ایجاد می کند؟ یک شرکت در گرجستان دارم به نظرتان مدارک و حساب شرکت را ببرم؟ مصاحبه های زیادی در خبرگزاری های داخلی و خارجی با من شده است ایا ترجمه مصاحبه هایم کمکی هم می کند؟ من فقط برای تفریح و اواخر اسفند قصد رفتن دارم چه مدارک دیگری را لازم می دانید؟
من به شخصه فکر می کنم شرایطتون برای ویزای توریستی خوب باشه. اگه بتونید همه ۶۰ صفحه رو ترجمه کنید فبها، و گرنه که به اندازه ای که گردش مالی ۶ ماهه تون رو تا حدودی نشون بده کافیه. برای مصاحبه ویزای توریستی نیازی به کارت ملی نیست، مگر اینکه خدای نکرده خیلی بدشانس باشید یا آفیسر دنبال یه چیزی بگرده که بهش گیر بده!
هر مدرکی که نشون بده شما به جایی به جز آمریکا وابستگی دارید و باعث برگشتن شما از آمریکا می شه می تونه بسیار کمک کننده باشه. پس مدارک گرجستان رو هم ببرید. در مورد اینکه مصاحبه شما در چه رابطه ای بوده و در چه زمینه ای می تونه کمکتون کنه اطلاعی ندارم. سعی کنید یه رزرو بلیط و هتل با خودتون داشته باشید.
[/quote]

خیلی متشکرم، همین کار را می کنم و 60 صفحه را ترجمه می کنم، مصاحبه های من با خبرگزاری ها در زمینه کاری و وضعیت صادرات حرفه ام هست گفتم شاید این مدرکی باشد که نشان بدهد که به هرحال در حرفه ام شخص تثبیت شده ای هستم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amordad12 - 2013-01-11

سلام. من ويزاي توريستي سه ماه استراليا دارم ولي همسرم نداره ايا اگر براي امريكا درخواست ويزاي توريستي به همراه همسرم را بدهم چقدر احتمال دارد كه به من و همسرم ويزا بدن؟
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2013-01-11

سلام بچه ها
من یه سری مدارکمو رفتم آماده کردم.واسه وقت گرفتن تا دوشنبه ی اول هر ماه میلادی باید صبر کنم؟ یا تو بقیه ی روزهای کاریشون هم میشه وقت گرفت؟یعنی هنوز مثل قبله و تغییر نکرده؟شنیدم تغییر کرده ولی مطمئن نیستم.من منتطر وقت گرفتنم.از خانم الهه سابق و دوستانی که تازگی وقت گرفتن راهنمایی میخوام.و اینکه 180 دلار رو با کردیت کارت همون موقع تلفنی پرداخت میشه دیگه درست فهمیدم؟اگه شرایط عوض شده و هفته ی دیگه وقت بگیرم اونوقت واسه چه ماهی بهم وقت میدن؟
با تشکر

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - erfi_sh - 2013-01-12

سلام
میشه برای من که زیاد اطلاع ندارم لطفا یه توضیح مختصر در مورد هر کدوم از برگه هایی که بعد مصاحبه میدن و این که هر رنگ چه معنی داره بدید؟
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-01-12

(2013-01-12 ساعت 01:51)erfi_sh نوشته:  سلام
میشه برای من که زیاد اطلاع ندارم لطفا یه توضیح مختصر در مورد هر کدوم از برگه هایی که بعد مصاحبه میدن و این که هر رنگ چه معنی داره بدید؟
ممنون
برگه زرد برگه قبولی شماست، سفید ریجکت شدن و آبی مشمول کلیرنس شدن هست. این رنگها برای سفارت آمریکا در دبی می باشد. فکر می کنم آنکارا هم همین باشه. ولی مثلا سفارت آمریکا در کابل افغانستان برگه قبولیش قرمز رنگه!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2013-01-12

negi جان میشه جواب سوال منو که تو همین صفحه بالا پرسیدم رو هم بدی ,ممنون میشم ازتون.و اینکه من دارم گواهی بیماری پدرم رو باید ازش نگهداری کنم رو از دکتر متخصصش میگیرم که به تایید نطام پزشکی هم برسونم.تو اون گواهی با دکر بیماری و مدت درمان رو مینویسه؟شما اطلاعی دارین؟میخوام بدونم اصولش چیه و چی باید نوشته شه تو گواهی که برای سفارت قانع کننده باشه.ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - usamohajer - 2013-01-12

(2013-01-11 ساعت 13:08)s_1983 نوشته:  سلام بچه ها
من یه سری مدارکمو رفتم آماده کردم.واسه وقت گرفتن تا دوشنبه ی اول هر ماه میلادی باید صبر کنم؟ یا تو بقیه ی روزهای کاریشون هم میشه وقت گرفت؟یعنی هنوز مثل قبله و تغییر نکرده؟شنیدم تغییر کرده ولی مطمئن نیستم.من منتطر وقت گرفتنم.از خانم الهه سابق و دوستانی که تازگی وقت گرفتن راهنمایی میخوام.و اینکه 180 دلار رو با کردیت کارت همون موقع تلفنی پرداخت میشه دیگه درست فهمیدم؟اگه شرایط عوض شده و هفته ی دیگه وقت بگیرم اونوقت واسه چه ماهی بهم وقت میدن؟
با تشکر

برای گرفتن وقت در هر لحظه از شبانه روز می توانید وارد سایت http://usvisa-info.com بشوید و هزینه 160 دلار رو با استفاده از مستر کارت یا ویزا کارت در همین سایت پرداخت کنید و وقت بگیرید. من همین کار رو انجام دادم و واسه 30 ژانویه از ارمنستان وقت گرفتم

usamohajer امیدوارم مصاحبت به خوبی و با موفقیت برگزار شه و به اون چیزی که میخوای برسی.ممنون.از فردا دیگه میخوام شروع کنم.یعنی دیگه تلفنی نیست؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - usamohajer - 2013-01-12

(2013-01-12 ساعت 18:10)s_1983 نوشته:  usamohajer امیدوارم مصاحبت به خوبی و با موفقیت برگزار شه و به اون چیزی که میخوای برسی.ممنون.از فردا دیگه میخوام شروع کنم.یعنی دیگه تلفنی نیست؟

تلفنی هم هست.ولی سایت خیلی راحته و هیچ استرسی نداری و تقویم وقت سفارت رو می بینی و هر زمان که دلت بخواد رو انتخاب میکنی.

(2013-01-12 ساعت 13:46)s_1983 نوشته:  negi جان میشه جواب سوال منو که تو همین صفحه بالا پرسیدم رو هم بدی ,ممنون میشم ازتون.و اینکه من دارم گواهی بیماری پدرم رو باید ازش نگهداری کنم رو از دکتر متخصصش میگیرم که به تایید نطام پزشکی هم برسونم.تو اون گواهی با دکر بیماری و مدت درمان رو مینویسه؟شما اطلاعی دارین؟میخوام بدونم اصولش چیه و چی باید نوشته شه تو گواهی که برای سفارت قانع کننده باشه.ممنون
دوست عزیز متاسفانه در مورد سیستم وقت دهی جدید اطلاعی ندارم. خیلی هم دنبالش هستم ولی هر جا یه چیز جدید می خونم. در مورد گواهی سرپرستی شما از پدرتون هم همین که پزشک بنویسه و تائید بشه کافی خواهد بود.

از usamohajer و negi خیلی تشکر میکنم.من خیلی اطلاعات خوبی تو این سایت پیدا کردم و افرادی مثه شما خیلی راهنمایی کردن و من کمال تشکر رو از شما و همه ی دوستانی که بی دریغ راهنمایی میکنن رو دارم.من تا آخر دی حتما فرم و وقت رو انجام میدم چون واقعا یک روز بعد یا 1 ماه بعد رو نمیشه پیشبینی کرد که چی پیش میاد.من دوست دارم از آنکارا وقت بگیرم چون اکثرا رو کلیرنس میکنن و شانس اکسپت شدن بعد کلیرنس بیشتر از درجا ریجکت شدنه ولی ارمنستان هم یه چیزایی خوندم که اونها هم خوب کار میکنن هرچند در کل قانونشون یکیه و همش به مدارک و چطور صحبت کردن برای قانع کردن آفیسر ربط داره.فکر میکنم صداقت حرف زدن بهتر از ریسک کردن و دروغ گفتن باشه که باعث شه برای همیشه از رفتن منع کنن آدمو.میخوام نطرتون رو خارج از هر اتفاقی که بیوفته بدونم حلا چه اکسپت شم یا ریجکت.میخوام نطرتون رو بدنم که از آنکارا وقت بگیرم یا ارمنستان؟فقط از لحاط مصاحبه میگم نه خرج و مخارج حاشیه ای و تعیین زمان مصاحبه.ممنونم

(2013-01-12 ساعت 21:01)s_1983 نوشته:  از usamohajer و negi خیلی تشکر میکنم.من خیلی اطلاعات خوبی تو این سایت پیدا کردم و افرادی مثه شما خیلی راهنمایی کردن و من کمال تشکر رو از شما و همه ی دوستانی که بی دریغ راهنمایی میکنن رو دارم.من تا آخر دی حتما فرم و وقت رو انجام میدم چون واقعا یک روز بعد یا 1 ماه بعد رو نمیشه پیشبینی کرد که چی پیش میاد.من دوست دارم از آنکارا وقت بگیرم چون اکثرا رو کلیرنس میکنن و شانس اکسپت شدن بعد کلیرنس بیشتر از درجا ریجکت شدنه ولی ارمنستان هم یه چیزایی خوندم که اونها هم خوب کار میکنن هرچند در کل قانونشون یکیه و همش به مدارک و چطور صحبت کردن برای قانع کردن آفیسر ربط داره.فکر میکنم صداقت حرف زدن بهتر از ریسک کردن و دروغ گفتن باشه که باعث شه برای همیشه از رفتن منع کنن آدمو.میخوام نطرتون رو خارج از هر اتفاقی که بیوفته بدونم حلا چه اکسپت شم یا ریجکت.میخوام نطرتون رو بدنم که از آنکارا وقت بگیرم یا ارمنستان؟فقط از لحاط مصاحبه میگم نه خرج و مخارج حاشیه ای و تعیین زمان مصاحبه.ممنونم
سفارتها زیاد نباید فرقی داشته باشند چون همشون یه سری قوانین مشترک دارند. فقط تا جایی که می دونم آنکارا تا آخر آپریل وقت نداره. به نظر ارمنستان گزینه بهتری باشه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nila raha - 2013-01-12

(2013-01-12 ساعت 07:44)negi نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 01:51)erfi_sh نوشته:  سلام
ممنون
برگه زرد برگه قبولی شماست، سفید ریجکت شدن و آبی مشمول کلیرنس شدن هست. این رنگها برای سفارت آمریکا در دبی می باشد. فکر می کنم آنکارا هم همین باشه. ولی مثلا سفارت آمریکا در کابل افغانستان برگه قبولیش قرمز رنگه!

شما مطمئن هستيد؟ به ما برگ زرد دادن تو دبي كه يه شماره روشه و گفتن سايتو چك كنين تا ببينين كي بايد پاسپورتو بفرستين، پس برگ زرد هم يعني كليرنس خوردن ، درسته؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-01-13

برگه آبی رو برای ویزاهای مهاجرتی که شامل کلیرنس و چک میشند می دند. زرد مال ویزاهای توریستی هست. من کلا عرض کردم!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nila raha - 2013-01-13

(2013-01-13 ساعت 01:05)negi نوشته:  برگه آبی رو برای ویزاهای مهاجرتی که شامل کلیرنس و چک میشند می دند. زرد مال ویزاهای توریستی هست. من کلا عرض کردم!

ميدونيد توريستي ها معمولا چند روزه كلير ميشن؟ ميشه بهشون ايميل زد؟ ما ١٩ دسامبر مصاحبه داشتيم