مهاجرسرا
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-9.html)
+--- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-11.html)
+--- موضوع: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال (/thread-3349.html)

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - Raid3n - 2012-12-29

سوال مهمی دارم،
یکی از اقوام میخواد موبایل،لپ تاپ و تبلت بیاره،چقدر محدودیت داره،منظورم اینه که هر فرد چند تا می تونه بیاره(از کانادا)

مثلا اجازه آوردن چند تا لپ تاپ داره،یا چند تا موبایل

پیشاپیش از اینکه اینجا مطرح کردم عذر میخوام چون اجازه ایجاد تاپیک بهم نمیداد

یا علی/

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - only_flight - 2012-12-31

سلام....
ایلتس جنرال میخواد یا اکادمیک؟

(2012-12-31 ساعت 16:29)storagemeter نوشته:  سلام، فقط آزمون جنرال قابل قبوله

(2012-12-31 ساعت 15:37)only_flight نوشته:  سلام....

جنرال سخت تره یا اکادمیک؟
چون من تجربه ندارم تو زبان

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - storagemeter - 2012-12-31

سلام، فقط آزمون جنرال قابل قبوله

(2012-12-31 ساعت 15:37)only_flight نوشته:  سلام....

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - Raid3n - 2012-12-31

(2012-12-29 ساعت 22:32)Raid3n نوشته:  سوال مهمی دارم،
یکی از اقوام میخواد موبایل،لپ تاپ و تبلت بیاره،چقدر محدودیت داره،منظورم اینه که هر فرد چند تا می تونه بیاره(از کانادا)

یا علی/

چرا کسی جواب من رو نداد؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - rahbar - 2013-01-02

زنگ بزنید گمرک فرودگاه امام51001 آخرین بخشنامه و قوانین را بپرسید
(2012-12-31 ساعت 17:56)Raid3n نوشته:  
(2012-12-29 ساعت 22:32)Raid3n نوشته:  سوال مهمی دارم،

یا علی/

چرا کسی جواب من رو نداد؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - storagemeter - 2013-01-05

سلام، چند ماه صبر کنید تا لیستش در بیاد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

(2013-01-05 ساعت 05:38)mehrdad.mohajersara نوشته:  با سلام
میشه یه نفر لطف بکنه لیست مشاغلی رو که کشور کانادا سالیانه نیاز داره
لینکشو بده.
مثلا برای 2013 یا 2014 من از کجا پیدا کنم لیستشو؟

ممنون

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - rahbar - 2013-01-05

فنی حرفه ایها دیروز اعلام شد
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/trades/applications.asp?utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_campaign=Jan.+3%2C+2013-+%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87+119

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - sajedeh - 2013-01-07

(2013-01-05 ساعت 18:08)rahbar نوشته:  فنی حرفه ایها دیروز اعلام شد
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/trades/applications.asp?utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_campaign=Jan.+3%2C+2013-+%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87+119
اگه ممکن هست منو کمک کنید لیست فنی حرفه ای ها اعلام شده . همسرم می خوان اقدام کنه بدون وکیل دقیقا از کجا باید شروع کنه لطفا راهنمایی کنید ایا گرفتن وکیل بهتر هست یا نه ؟ خودمون چطور می تونیم از اول شروع کنیم من زبانم فوله ولی همسرم فعلا نه و باید بخونه . ایشون 5 سال سابقه ی کار دارن و خودشون کارفرما هستند ( جوشکاری ) فرم های مخصوص لیست فنی حرفه ای ها رو باید پر کنیم ؟ خواهش می کنم راهنمایی می خوام . کلا پروسش را توضیح بدید

(2013-01-07 ساعت 18:23)sajedeh نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 18:08)rahbar نوشته:  فنی حرفه ایها دیروز اعلام شد
اگه ممکن هست منو کمک کنید لیست فنی حرفه ای ها اعلام شده . همسرم می خوان اقدام کنه بدون وکیل دقیقا از کجا باید شروع کنه لطفا راهنمایی کنید ایا گرفتن وکیل بهتر هست یا نه ؟ خودمون چطور می تونیم از اول شروع کنیم من زبانم فوله ولی همسرم فعلا نه و باید بخونه . ایشون 5 سال سابقه ی کار دارن و خودشون کارفرما هستند ( جوشکاری ) فرم های مخصوص لیست فنی حرفه ای ها رو باید پر کنیم ؟ خواهش می کنم راهنمایی می خوام . کلا پروسش را توضیح بدید
می شه لطفا یکی جواب منو بده

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - مجید ملیح - 2013-01-09

سلام دوست عزیز
من دو سال و نیم پیش برای فدرال کانادا بوسیله وکیل اقدام کردم. وکیله کاملا مشهور بود و حتی تو لیست وکلای معتبر مهاجرت در کانادا هم بود. ولی به خاطر یک اشتباه کوچولویی که کرده بود، پرونداه ام رد شد. حدود 9 ماه بعد از اقدام اول، دوباره اقدام کردیم. این بار بدون وکیل. و قبول شدیم . خیلی راحت و بی درد سر. هفته پیش هم مدیکالمون اومد. الان خیلی خوشحالم که وکیله کنسل شد وگرنه باید بالای سی میلیون فقط پول به وکیله می دادم! به نظر من خودتون برین سایت رسمی کانادا یعنی www. cic.gc.ca و دقیق و حسابی بخونیدش. همه چیز رو قشنگ و مو به مو توضیح داده. ان شا الله موفق می شید

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - sajedeh - 2013-01-10

(2013-01-09 ساعت 23:07)مجید ملیح نوشته:  اگه ممکن هست منو کمک کنید لیست فنی حرفه ای ها اعلام شده . همسرم می خوان اقدام کنه بدون وکیل دقیقا از کجا باید شروع کنه لطفا راهنمایی کنید ایا گرفتن وکیل بهتر هست یا نه ؟ خودمون چطور می تونیم از اول شروع کنیم من زبانم فوله ولی همسرم فعلا نه و باید بخونه . ایشون 5 سال سابقه ی کار دارن و خودشون کارفرما هستند ( جوشکاری ) فرم های مخصوص لیست فنی حرفه ای ها رو باید پر کنیم ؟ خواهش می کنم راهنمایی می خوام . کلا پروسش را توضیح بدید

سلام دوست عزیز
من دو سال و نیم پیش برای فدرال کانادا بوسیله وکیل اقدام کردم. وکیله کاملا مشهور بود و حتی تو لیست وکلای معتبر مهاجرت در کانادا هم بود. ولی به خاطر یک اشتباه کوچولویی که کرده بود، پرونداه ام رد شد. حدود 9 ماه بعد از اقدام اول، دوباره اقدام کردیم. این بار بدون وکیل. و قبول شدیم . خیلی راحت و بی درد سر. هفته پیش هم مدیکالمون اومد. الان خیلی خوشحالم که وکیله کنسل شد وگرنه باید بالای سی میلیون فقط پول به وکیله می دادم! به نظر من خودتون برین سایت رسمی کانادا یعنی www. cic.gc.ca و دقیق و حسابی بخونیدش. همه چیز رو قشنگ و مو به مو توضیح داده. ان شا الله موفق می شید

ممنون از جوابتون می تونم حدس بزنم که کدوم وکیله شما حتما خیلی تجربه ها دارید ممنون می شم اگه راهنماییم کنید .

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - مجید ملیح - 2013-01-10

سلام دوست عزیز
[/quote]

ممنون از جوابتون می تونم حدس بزنم که کدوم وکیله شما حتما خیلی تجربه ها دارید ممنون می شم اگه راهنماییم کنید .
[/quote]

خواهش می کنم. بهترین کار اینه که خودتون سایت رسمی کانادا رو بخونید. مو به مو . دقیق. تازه برای زبانتون هم خوبه. بزرگترین تجربه من این بود که به هیچ کسی بیشتر از خودت اطمینان نکن. حتی به خبره ترین وکیل و مترجم. چون اونا شاید بی دقتی کنید. شمایید که باید بی دقتی اونها رو متوجه شید و اصلاحش کنید. همیشه اسپل اسمها و تاریخ ها را دقیق چک کنید که مترجم اشتباهی نکرده باشد و یا چیزی را جا نینداخته باشد. پرونده من به این دلیل رد شد که مترجم چهار کلمه را در ترجمه جا اندخته بود!

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ali1355 - 2013-01-10

من سابقه کار بر روی شبکه های برق را دارم الان هم دارم مهندسی میخونم گواهی فنی حرفه ای هم دارم ولی زبانم خوب نیست به نظر شما طبق لیست جدید برای من در کانادا کار پیدا میشه و چقدر طول میکشه من 36 ساله هستم 10 سال هم سابقه کار دارم

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - 123arash - 2013-01-13

درو به دوستان عزیز.
من که مدرک لیسانس حقوق دارم و بیست و دو سالمه ایا مدرکم به درد میخوره؟فکر میکنید رشته حقوق با نظام اونا فرق میکنه؟ما اسلامیه ولی اونجا فرق داره.
کدوم کشور میتونم برم و از الان چه مهارتهایی رو بگذرونم؟مثلا زبان یا کاری یا مدرک فنی
استرالیا راحتتره یا کانادا یا جای دیگه که راحتتر باشه ؟
زبان فول باشم شانسم چقدره؟کلا راهنماییم کنید چطور برم
ممنون

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - yasaman1111 - 2013-01-17

سلام من ارشد معماری دارم ولی 3 سال سابقه استاد دانشگاهی دارم.می خواستم ببینم تو لیست شغل ها تا حالا شده همچین تیتری (university instructor)باشه؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - storagemeter - 2013-01-17

سلام، مهم اینه که چه شغل هایی در لیست بعدی هستند. گذشته زیاد مهم نیست. ولی یادمه چند وقت پیش یک چیزی مثل همین تو لیست بود.

(2013-01-17 ساعت 03:19)yasaman1111 نوشته:  سلام من ارشد معماری دارم ولی 3 سال سابقه استاد دانشگاهی دارم.می خواستم ببینم تو لیست شغل ها تا حالا شده همچین تیتری (university instructor)باشه؟