مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin.za - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 17:08)Elhambanoo نوشته:  اين صبر لعنتى يعنى تا حالا تو عمرم اينقدر صبر نكرده بودم گفتنش راحته اما عمل كردنش خيلى سخته ... خيلى

چاره ای نیست به خاطر اینکه کل زندگی تونو چسبوندین به این حکم،من هفته بعد مصاحبه دارم دوشنبه انوقت باید الان بیوفتم بمیرم، بلیط دستمه پس فردا تهرانم فرداش دوبی، یا می شه یا نمی شه
به خودتون دارین اصیب می زنین فقط
الان بهترین کار واسه شما اینکه اینتر نتو قطع کنین برین یکم استراحت کنین
ارزوی موفقیت دارم براتون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-03-06

آخرین خبر:

یکی از مشاوران ترامپ گفت که دستور اجرایی جدید از 16 مارچ اجرایی خواهد شد. کانوی گفته عراق از لیست حذف شده و دارندگان گرین کارت و ویزای معتبر هم شامل این دستور جدید نمیشوند. کانوی گفته که در دستور جدید 6 یا 7 تغییر عمده داده شده و مشخص شده چه کسانی رو در بر میگیره. همچنین اون گفته اگه مدارک سفر دارید، اگه ویزای معتبر دارید، اگه شما اجازه اقامت دارید(کارت سبز)، شما شامل این دستور اجرایی جدید نمیشوید.

همچنین نویسنده مقاله گفته با توجه به تغییرات عمده ای که ممکنه در این دستور جدید رخ داده باشه هنوز مشخص نیست که این تغییرات جدید میتونه ایرادات اصلی دستور اول رو برطرف کنه یا خیر.

**نمیدونم. یه حسی دارم فکر میکنم در دستور جدید ویزای توریستی و دانشجویی جزو کتگوری هستند که شامل محدودیت خواهند بود. ویزای لاتاری یک حالت بینابینی داره و نمیشه با اطمینان درباره اش صحبت کرد. شاید کتگوری لاتاری، خانوادگی و نامزدی ،که  اقدام برای گرفتن اقامت که همون مهاجرت هستند از دستور اجرایی جدید حذف بشوند. باید صبر کرد و دید.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 18:35)mostafa2017 نوشته:  آخرین خبر:

یکی از مشاوران ترامپ گفت که دستور اجرایی جدید از 16 مارچ اجرایی خواهد شد. کانوی گفته عراق از لیست حذف شده و دارندگان گرین کارت و ویزای معتبر هم شامل این دستور جدید نمیشوند. کانوی گفته که در دستور جدید 6 یا 7 تغییر عمده داده شده و مشخص شده چه کسانی رو در بر میگیره. همچنین اون گفته اگه مدارک سفر دارید، اگه ویزای معتبر دارید، اگه شما اجازه اقامت دارید(کارت سبز)، شما شامل این دستور اجرایی جدید نمیشوید.

همچنین نویسنده مقاله گفته با توجه به تغییرات عمده ای که ممکنه در این دستور جدید رخ داده باشه هنوز مشخص نیست که این تغییرات جدید میتونه ایرادات اصلی دستور اول رو برطرف کنه یا خیر.

**نمیدونم. یه حسی دارم فکر میکنم در دستور جدید ویزای توریستی و دانشجویی جزو کتگوری هستند که شامل محدودیت خواهند بود. ویزای لاتاری یک حالت بینابینی داره و نمیشه با اطمینان درباره اش صحبت کرد. شاید کتگوری لاتاری، خانوادگی و نامزدی ،که  اقدام برای گرفتن اقامت که همون مهاجرت هستند از دستور اجرایی جدید حذف بشوند. باید صبر کرد و دید.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

منبع این خبر کجاست عزیز ؟؟

در ضمن اگر بخواد ویزا نده ، کلا نمیده ...
اون تغییرات احتمالا همون لغو نشدن تاریخ مصاحبه هایی هست که داده شده

ای کاش از همین امروز اجرا میشد ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - bah90 - 2017-03-06

يعني نامزد من به عنوان يه امريكايي كه ٤-٥ نسل قبلش هم امريكايي بودن انقدر حق نداره كه براي من ويزاي نامزدي اقدام كنه؟ اگه اينجوري باشه كه واقعا مسخرست... ما تازه ميخايم پروسه رو شروع كنيم... ????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 19:25)bah90 نوشته:  يعني  نامزد من به عنوان يه امريكايي كه ٤-٥ نسل قبلش هم امريكايي بودن انقدر حق نداره كه براي من ويزاي نامزدي اقدام كنه؟ اگه اينجوري باشه كه واقعا مسخرست... ما تازه ميخايم پروسه رو شروع كنيم... ????

شما در بدترین و بدشانس ترین حالت سه ماه ممکنه تاخیر ایجاد شه در کارتون که اون رو هم فرض کنید جز ap هست ..بعد این سه ماه چیز خاصی تغییر نمیکنه به قول یکی از بچه ها صرفا یک شو اف هست برای جلب توجه. نگرانی برای کسایی هست که تایم محدود دارند مثلا دانشجوا که اگه به ترم نرسن موقیعتشون از دست میره یا لاتاری ها که اگه به مهر نرسن شانسشون سوخت میشه..برای شما دیر و زود داره اما مطمینا سوخت و سوز نداره..سه ماه چیزی نیست چشم به هم زدنی میگذره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-06

چه نوع ویزا هایی در قانون اساسی ذکر شده ؟؟؟

دوستان اطلاع دارند ؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 19:32)farzadmohajer نوشته:  چه نوع ویزا هایی در قانون اساسی ذکر شده ؟؟؟

دوستان اطلاع دارند ؟؟

همه ویزاها قانونیه.. بستگی به کرم اقای ترامپ داره بقیه ش که کیارو صلاح بدونه جدا کنه.

BBC :
الان خبر اومده که برای اشخاص دارای ویزا مشکلی پیش نخواهد آمد ...
روند بررسی صدور ویزا متوقف می شود ... از ۱۶ مارچ

منظورش همه ی کیس هاست ؟؟؟
باید منتظر انتشار پیش نویس بود ...
البته معمولا ترامپ حکمی نمیده که خنده به لب مردم بشینه . چون یه وحشیه تمام عیاره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-03-06

(2017-03-06 ساعت 19:11)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-06 ساعت 18:35)mostafa2017 نوشته:  آخرین خبر:

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

منبع این خبر کجاست عزیز  ؟؟

در ضمن اگر بخواد ویزا نده ، کلا نمیده ...
اون تغییرات احتمالا همون لغو نشدن تاریخ مصاحبه هایی هست که داده شده

ای کاش از همین امروز اجرا میشد ...

اگه با دقت متن رو بخونی آخرش نوشتم لینک خبر

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - victor2017 - 2017-03-06

چيزي كه من برداشت كردم اينه كه كسايي كه هر ويزايي دارن رو كاري ندارن.

هيچ ويزايي تا سه ماه صادر نميشه.
هيچ ويزايي اكسپدايت (تسريع) نميشه.
احتمالا ويزاي كاري صادر نميشه حتا بعد از ٣ ماه.

حالا منتظربشيم تا بياد بيرون حكمش

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Kami R - 2017-03-06

درود
بچه ها CNN یه چیزایی گفت البته چیزی امضا نشده ولی همون بحث حذف عراق و اینا
ولی به نظر یه خبرایی هست
گفتم شاید دوستانی که زبانشون خوبه یه نگاهی بندازن، بد نباشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Scorsizi5374 - 2017-03-06

Farsi VOA:
?? فرمان جدید ترامپ برای ممنوعیت سفر به آمریکا تا ساعتی دیگر صادر می‌شود؛ ایران در لیست است

تا ساعتی دیگر، فرمان اجرایی جدید پرزیدنت دونالد ترامپ صادر می شود که براساس آن ویزای شهروندان شش کشور، از جمله ایران به مدت ۹۰ روز تعلیق می شود.
براساس گزارش رویترز، نام عراق از لیست هفت کشور که در فرمان قبلی آقای ترامپ آمده بود، حذف شده است. پیشتر رسانه ها گزارش داده بودند که وزرای دفاع و خارجه آمریکا پیشنهاد حذف نام عراق را داده بودند. دولت عراق به آمریکا تعهد داد که سیستم جدیدی برای بررسی درخواست های ویزای شهروندان خود در سفر به آمریکا جایگزین کند.
فرمان جدید ترامپ غیر از حذف عراق، تفاوت های دیگری هم با فرمان قبلی دارد. از جمله تاریخی برای اجرای آن مشخص شده است. در فرمان قبلی بلافاصله اجرا می شد که تکلیف کسانی که در حال سفر بودند، مشخص شده بود. در فرمان جدید، روز ۱۶ مارچ (۲۶ اسفند) برای اجرای فرمان تعیین شده است.
http://ir.voanews.com/a/us-trump-travel-ban/3751394.html?nocache=1

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Kami R - 2017-03-06

درود
میگه چون عراق اطلاعات لازم رو برای درخواست کنندگان ویزا به امریکا میده، از لیست حذف شده. البته از این به عنوان دلیل اصلی یاد شده و نکته دوم اتحاد این دو کشور در مبارزه با تروریستها عنوان شد

(2017-03-06 ساعت 19:52)victor2017 نوشته:  چيزي كه من برداشت كردم اينه كه كسايي كه هر ويزايي دارن رو كاري ندارن.

هيچ ويزايي تا سه ماه صادر نميشه.
هيچ ويزايي اكسپدايت (تسريع) نميشه.
احتمالا ويزاي كاري صادر نميشه حتا بعد از ٣ ماه.

حالا منتظربشيم تا بياد بيرون حكمش

منم یه همچین حسی دارم ...
ولی باید بازم منتظر موند ...

پیش نویس حکم منتشر شده ... مطالعه کنید ...