مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-04

وای وای اصلا و ابدا عقد نکنید که دیگه به هیچ وجه بهتون ویزا نمیدن. روز مصاحبه هم هرگز نگید واسه دیدار نامزدتون دارید میرید. بگید واسه دیدار اقوام دارید میرید.
با توریستی برید و اونجا ازدواج کنید. فکرشم نکنید که الان عقد کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - omidhosn - 2013-02-04

شما متمعنید .. ؟؟؟!! Sad
آخه با توجه به سن پایینم(25سال)امکان گرفتن ویزای توریستی خیلی کمه ..
تا اونجایی که تحقیق کردیم گفتن کنسول به روابط انسانی خیلی اهمیت میده .. !!!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-04

نخیر عزیزم اشتباه به عرضتون رسوندن
همسر من سیتیزنه و پارسال که رفته بود آمریکا، من رفتم دبی واسه توریستی، اول میخواست بهم ویزا بده ها، بعد یهو دید توی شناسنامم زده که همسرم متولد آمریکاست. انگار برق گرفتش. گفت خانوم شما حق ورود به آمریکا رو نداری، نه با توریستی نه با دانشجویی نه با ویزای کار. با هیچ نوع ویزایی حق ورود به آمریکا رو ندارید و فقط باید همسرتون براتون ویزای ازدواجی اقدام کنه.
ویزای ازدواجی برای همسر سیتیزن 1 تا 1.5 سال طول میکشه و برای همسر گرین کارتی 2.5 تا 3 سال

برای اطلاعات بیشتر نگاهی به تاپیک بچه های ازدواجی بندازید تا ببینید چه خبره

از من به شما نصیحت، توی پروسه ویزای آمریکا تنها چیزی که ذره ای اهمیت نداره همین روابط انسانیه
بچه های ازدواجیو ببین، بعضیاشون 2 ساله که همسرشونو ندیدن اما حتی ویزای توریستی 1 روزه هم بهشون نمیدن تا برن همسرشونو ببینن.
الانم کار من تا حالا 1 سال و 1 ماهه که طول کشیده و هنوزم وقت مصاحبه بهم ندادن
خلاصه وضعیه، خبر نداری

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - omidhosn - 2013-02-05

پس به نظر شما از طریق عموم اقدام کنم .. ؟
چه نوع دعوت نامه ای درصد رو بالا میبره .. ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-05

(2013-02-05 ساعت 00:45)omidhosn نوشته:  پس به نظر شما از طریق عموم اقدام کنم .. ؟
چه نوع دعوت نامه ای درصد رو بالا میبره .. ؟
از طرف عموتون اقدام نکنيد. خودتون اقدام کنيد و تا جايی که ميتونيد اصلاً نگيد فاميل امريکا داريد ، شما ميتونيد ويزا توريستی B2 اقدام کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-02-05

(2013-02-04 ساعت 01:58)mahyarforouzesh نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 19:10)negi نوشته:  اگه باهم اقدام کردید مصاحبه شما با هم خواهد بود. ضمن اینکه فرانکفورت آفیسر فارسی زبان هم دارد.

بله ما با هم اقدام کردیم. مرسی از پاسختون. راستی می شه بگید در خصوص ترجمه مدارک نیازی هست که ترجمه ها مهر وزارت امور خارجه رو بخوره یا نه؟ مهر دادگستری زدم ولی مهر امور خارجه رو نداره. مرسی
من جای شما باشم هر دو مهر و می زنم ... اونجا دستتون به جایی بند نیست!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - my2220 - 2013-02-06

دوستان سلام
براي ويزاي توريستي حتما دعوت نامه لازمه؟؟؟؟
چطور بايد اقدام كرد؟؟؟ حتما بايد بريم سفارت اقدام كنيم؟
من براي نامزدم مي خوام

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-02-06

(2013-02-06 ساعت 19:31)my2220 نوشته:  دوستان سلام
براي ويزاي توريستي حتما دعوت نامه لازمه؟؟؟؟
چطور بايد اقدام كرد؟؟؟ حتما بايد بريم سفارت اقدام كنيم؟
من براي نامزدم مي خوام
داشتن دعوتنامه لازم نیست ولی بودنش ممکنه کمک کنه. باید از سفارت اقدام بشه و اگر برای کیس نامزدی اقدام کردید ویزای توریستی بهشون نخواهند داد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Reyz - 2013-02-07

خانم الهه!به طور متوسط كلير شدن براي خانم ها چقدر طول ميكشه،١/٥ ماه ميگذره اما هنوز خبري نيست!به ايميل هم كه جواب نميدن!Sad

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sadegh59 - 2013-02-07

سلام دوستان
من واقعا واقعا واقعا گیج شدم وقتم هم خیلی کمه
دوستان نامه مربوط به سابقه کار و مرخصی و سمت بنده به انگلیسی تایپ شده همراه با مهر شرکت آیا باید فارسی کنم بدم دارالترجمه یا همون کافیه؟
من سربازیمو خریدم و20 روز آموزشی رفتم و تو ارتش بودم،آیا به افیسر باید بگم معاف شدم یا رفتم سربازی؟
از همه مهمتر که هر کی یه چیزی میگه اینه که آیا من حساب بانکیمو پرینت 6 ماهه ، یکماهه بگیرم یا مجموع مانده حساب یا همون توتال کافیه؟
من با بچه 2 سالم دارم میرم آیا وسایل بچه مثل شیر خشک و آب و ... میتونیم ببریم تو؟
ممنونم منتظر راهنماییتون هستم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mohammad MG - 2013-02-07

با درود

من لاتاری امسال ثبت نام کردم، برای توریستی میتونم اقدام کنم؟ اونا به دیتابیس لاتاری دسترسی ندارن که از نیت شوم من برای موندن آگاه بشن؟

با سپاس

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-07

(2013-02-07 ساعت 13:24)sadegh59 نوشته:  سلام دوستان
دوستان نامه مربوط به سابقه کار و مرخصی و سمت بنده به انگلیسی تایپ شده همراه با مهر شرکت آیا باید فارسی کنم بدم دارالترجمه یا همون کافیه؟
من سربازیمو خریدم و20 روز آموزشی رفتم و تو ارتش بودم،آیا به افیسر باید بگم معاف شدم یا رفتم سربازی؟
از همه مهمتر که هر کی یه چیزی میگه اینه که آیا من حساب بانکیمو پرینت 6 ماهه ، یکماهه بگیرم یا مجموع مانده حساب یا همون توتال کافیه؟
من با بچه 2 سالم دارم میرم آیا وسایل بچه مثل شیر خشک و آب و ... میتونیم ببریم تو؟
دوست عزيز بله شما بايد فارسی کنيد و بعد بديد دارالترجمه چون احتياج به مهر داد گستری و وزارت امور خارجه هست . بايد بگيد خريدم اگر بگيد ماف شديد ازتون دليل و مدرک ميخوان .بهتر هست گردش 6 ماهه ببريد اگر هم نداريد مهم نيست مجودی کافی هست. در مورد وسايل بچه اطلاع ندارم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Reyz - 2013-02-07

(2013-02-07 ساعت 14:45)sadegh59 نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 14:18)Kurosh_Salehi نوشته:  
دوست عزيز بله شما بايد فارسی کنيد و بعد بديد دارالترجمه چون احتياج به مهر داد گستری و وزارت امور خارجه هست . بايد بگيد خريدم اگر بگيد ماف شديد ازتون دليل و مدرک ميخوان .بهتر هست گردش 6 ماهه ببريد اگر هم نداريد مهم نيست مجودی کافی هست. در مورد وسايل بچه اطلاع ندارم
خیلی خیلی ازت ممنونم کوروش جان

دوست عزيز من براي گواهي كارم نامه انگليسي از محل كارم داشتم با مهر مربوطه و پرينت حساب بانكيم هم توتال بود و هيچ مشكلي هم ايجاد نشد .در مورد شير خشك مطمين نيستم كه بهتون اجازه ندن ولي داخل سفارت خوراكي و اب ميتونين بخرين!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-07

(2013-02-07 ساعت 14:53)Reyz نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 14:45)sadegh59 نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 14:18)Kurosh_Salehi نوشته:  
خیلی خیلی ازت ممنونم کوروش جان

دوست عزيز من براي گواهي كارم نامه انگليسي از محل كارم داشتم با مهر مربوطه و پرينت حساب بانكيم هم توتال بود و هيچ مشكلي هم ايجاد نشد .در مورد شير خشك مطمين نيستم كه بهتون اجازه ندن ولي داخل سفارت خوراكي و اب ميتونين بخرين!
Reyz عزيز شايد بخاطر همين که رو گواهی کار شما مهر های وزارت امور خارجه و دادگستری نبوده انقدر کليرتون طول کشيده

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyarforouzesh - 2013-02-07

سلام
دوستان لطف کنید منو راهنمایی کنید
می خواستم بدونم من با ویزای توریستی اگه وارد خاک امریکا بشم می تونم خونه اجاره کنم چون اونجا کسی رو ندارم و آیا امکان اخذ گواهینامه هست یا نه؟ ممنون