مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-07

(2013-02-07 ساعت 16:47)mahyarforouzesh نوشته:  سلام
دوستان لطف کنید منو راهنمایی کنید
می خواستم بدونم من با ویزای توریستی اگه وارد خاک آمریکا بشم می تونم خونه اجاره کنم چون اونجا کسی رو ندارم و آیا امکان اخذ گواهینامه هست یا نه؟ ممنون
بله هر دوتا کارو ميتونيد انجام بديد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - buttinho - 2013-02-07

(2013-02-07 ساعت 17:03)Kurosh_Salehi نوشته:  
می خواستم بدونم من با ویزای توریستی اگه وارد خاک آمریکا بشم می تونم خونه اجاره کنم چون اونجا کسی رو ندارم و آیا امکان اخذ گواهینامه هست یا نه؟ ممنون

یعنی اگه میشه گواهینامه گرفت به کسی ک با ویزا توریستی اومده ID هم میدن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hassan8ir - 2013-02-07

(2013-02-07 ساعت 18:01)buttinho نوشته:  

شما می توانید برید به سایت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی www.govahiname.ir و به صورت اینترنتی گواهینامه بین المللی درخواست بدید (البته لازمه اون داشتن گواهینامه در ایران هست) خود من با 42 هزارتومان و بعد از یک هفته با پست گواهینامه ام آمد. با این گواهینامه تقریبا در همه کشورها از جمله آمریکا می توانید رانندگی کنید. برای اجاره خانه بصورت موقت سایت www.airbnb.com گزینه خیلی عالی هست در این سایت شما می توانید بصورت موقت و کوتاه مدت و میان مدت خانه کامل و یا یک اتاق از یک خانه را با قیمت بسیار مناسب اجاره کنید. گشت و گذار خارج از ایران با اتومبیلی که شما راننده اش باشید بسیار لذت بخش است.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - buttinho - 2013-02-07

(2013-02-07 ساعت 22:24)hassan8ir نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 18:01)buttinho نوشته:  

شما می توانید برید به سایت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی www.govahiname.ir و به صورت اینترنتی گواهینامه بین المللی درخواست بدید (البته لازمه اون داشتن گواهینامه در ایران هست) خود من با 42 هزارتومان و بعد از یک هفته با پست گواهینامه ام آمد. با این گواهینامه تقریبا در همه کشورها از جمله آمریکا می توانید رانندگی کنید. برای اجاره خانه بصورت موقت سایت www.airbnb.com گزینه خیلی عالی هست در این سایت شما می توانید بصورت موقت و کوتاه مدت و میان مدت خانه کامل و یا یک اتاق از یک خانه را با قیمت بسیار مناسب اجاره کنید. گشت و گذار خارج از ایران با اتومبیلی که شما راننده اش باشید بسیار لذت بخش است.

بله دوست عزیز از گواهینامه بین المللی اطلاع دارم. شنیده بودم به کسانی ک با ویزای توریستی وارد آمریکا میشند ssn داده نیمشه، این دوستمون گفتند میشه گواهینامه گرفت گفتم با این حساب میشه ID گرفت

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Reyz - 2013-02-08

(2013-02-07 ساعت 15:19)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 14:53)Reyz نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 14:45)sadegh59 نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 14:18)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 13:24)sadegh59 نوشته:  سلام دوستان
من واقعا واقعا واقعا گیج شدم وقتم هم خیلی کمه
دوستان نامه مربوط به سابقه کار و مرخصی و سمت بنده به انگلیسی تایپ شده همراه با مهر شرکت آیا باید فارسی کنم بدم دارالترجمه یا همون کافیه؟
من سربازیمو خریدم و20 روز آموزشی رفتم و تو ارتش بودم،آیا به افیسر باید بگم معاف شدم یا رفتم سربازی؟
از همه مهمتر که هر کی یه چیزی میگه اینه که آیا من حساب بانکیمو پرینت 6 ماهه ، یکماهه بگیرم یا مجموع مانده حساب یا همون توتال کافیه؟
من با بچه 2 سالم دارم میرم آیا وسایل بچه مثل شیر خشک و آب و ... میتونیم ببریم تو؟
ممنونم منتظر راهنماییتون هستم
دوست عزيز بله شما بايد فارسی کنيد و بعد بديد دارالترجمه چون احتياج به مهر داد گستری و وزارت امور خارجه هست . بايد بگيد خريدم اگر بگيد ماف شديد ازتون دليل و مدرک ميخوان .بهتر هست گردش 6 ماهه ببريد اگر هم نداريد مهم نيست مجودی کافی هست. در مورد وسايل بچه اطلاع ندارم
خیلی خیلی ازت ممنونم کوروش جان

دوست عزيز من براي گواهي كارم نامه انگليسي از محل كارم داشتم با مهر مربوطه و پرينت حساب بانكيم هم توتال بود و هيچ مشكلي هم ايجاد نشد .در مورد شير خشك مطمين نيستم كه بهتون اجازه ندن ولي داخل سفارت خوراكي و اب ميتونين بخرين!
Reyz عزيز شايد بخاطر همين که رو گواهی کار شما مهر های وزارت امور خارجه و دادگستری نبوده انقدر کليرتون طول کشيده

اوه احتمالش هست،ببخشيد اگه اطلاعات اشتباه دادم!
ممنون از راهنماييتونSmile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mohammad MG - 2013-02-09

(2013-02-07 ساعت 13:30)Mohammad MG نوشته:  با درود

من لاتاری امسال ثبت نام کردم، برای توریستی میتونم اقدام کنم؟ اونا به دیتابیس لاتاری دسترسی ندارن که از نیت شوم من برای موندن آگاه بشن؟

با سپاس

یعنی واقن هیچکی منو دوست نداره؟ Sad

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-09

اطلاع دارن، شک نکن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sadegh59 - 2013-02-09

دوستان ببخشد از سوالات زیاد من
من آخرین سوالامو می پرسم
آیا پرینت بانکی نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داره یا نه؟
در واقع آیا باید به دارالترجمه بدم یا نه؟
به ترجمه قباله ازدواج نیازی هست یا نه؟
ضمنا من 7 اسفند وقت سفارتم اگه کسی دوست داشت با هم همراه شیم پیغام بده لطفا
مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-09

ترجمه ازدواجو باید ترجمه کنید
پرینت بانکی که خود بانکها بخش بین الملل دارن و واستون انگلیسی صادر میکنن. ولی تا اونجاییکه میدونم ریز حساب رو ترجمه نمیکنن فقط مانده حساب رو مینویسن واسه همین من پرینت 6 ماهه رو گرفتم و بردم دارالترجمه و با مهر دادگستری و امور خارجه بردم (هر چند اصلا نگاه هم نکرد بهشون)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyarforouzesh - 2013-02-10

(2013-02-09 ساعت 15:56)sadegh59 نوشته:  دوستان ببخشد از سوالات زیاد من
من آخرین سوالامو می پرسم
آیا پرینت بانکی نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داره یا نه؟
در واقع آیا باید به دارالترجمه بدم یا نه؟
به ترجمه قباله ازدواج نیازی هست یا نه؟
ضمنا من 7 اسفند وقت سفارتم اگه کسی دوست داشت با هم همراه شیم پیغام بده لطفا
مرسی
صادق جان منم اسفند ماه دارم می رم مصاحبه .منم پرینت بانکی رو فقط از بانک گرفتم که به زبان انگلیسیه ولی مهر بین الملل بانک رو خود بانک برام زد (بانک تجارت). منم موندم که برم فارسی رو دوباره از بانک بگیرم بعد بدم دارالترجمه تا وزارت امور خارجه و دادگستری مهرش کنه یا نه. آخه شینگن رو با همین ترجمه انگلیسی بانک گرفتم. دوستان اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mohammad MG - 2013-02-10

(2013-02-09 ساعت 01:13)الهه سابق نوشته:  اطلاع دارن، شک نکن

سپاس که پاسخ دادین

یعنی اینایی که توریستی گرفتن، هیچکدوم لاتاری تو عمرشون ثبت نام نکردن؟

پس با این حساب اصن زحمت به خودم ندم برای گرفتن توریستی؟

با سپاس

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-10

چون امسال ثبت نام کردی مساله حساس تره
من گفتم اطلاع دارن، نگفتم که بهت ویزا نمیدن.
اتفاقا یکی از بچه های همین سایت که ساکن لندنه، با اینکه برنده شده بود ولی بهش ویزای توریستی دادن. حالا شاید چون ساکن لندن بوده، شایدم گفتن خوب این که برنده شده، دور از جون مرض نداره که بره و غیر قانونی اونجا بمونه، حتما واسه مصاحبه برمیگرده

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nila raha - 2013-02-10

(2013-02-10 ساعت 01:12)Mohammad MG نوشته:  
(2013-02-09 ساعت 01:13)الهه سابق نوشته:  اطلاع دارن، شک نکن

سپاس که پاسخ دادین

یعنی اینایی که توریستی گرفتن، هیچکدوم لاتاری تو عمرشون ثبت نام نکردن؟

پس با این حساب اصن زحمت به خودم ندم برای گرفتن توریستی؟

با سپاس

سلام من و همسر و دخترم ١٩ دسامبر مصاحبه توريستي داشتيم و برگ زرد گرفتيم، امسال هم براي لاتاري ثبت نام كرديم، البته هنوز كلير نشديم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahdi nakhaee - 2013-02-10

سلام دوستان.آیا پرینت مالی وخلاصه هدف از سفر نیاز به ترجمه داره.وبیمه مسافرتی هم نیازه.ودر خلاصه هدف از سفر چه چیزائی رو باید عنوان کرد.با تشکر فراوان از دوستانی که پاسخ می دهند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-10

(2013-02-10 ساعت 15:04)mahdi nakhaee نوشته:  سلام دوستان.آیا پرینت مالی وخلاصه هدف از سفر نیاز به ترجمه داره.وبیمه مسافرتی هم نیازه.ودر خلاصه هدف از سفر چه چیزائی رو باید عنوان کرد.با تشکر فراوان از دوستانی که پاسخ می دهند.
پيرينت حساب به انگليسی هست و احتياج نداره. هدف از سفر رو به انگليسی بنويسيد که کجاها ميخوايد بريد چيکار ميخوايد انجام بديد کلاً يه خلاصه کامل از سفرت به امريکا. بيمه مسافرتی لازم نيست ولی داشتنش ايرادی نداره