مهاجرسرا
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-9.html)
+--- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-11.html)
+--- موضوع: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال (/thread-3349.html)

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - hamedara - 2014-05-09

(2014-05-08 ساعت 21:05)laptop نوشته:  سلام .رشته من در مشاغل جدید کانادا هست . 30 سال سن دارم و 8 سال سابقه کار مفید.چقدر احتمال قبول شدن من هست و آیا شرکت معتبری را میشناسید که کار های مربوطه را برسد . از کجا باید شروع کنم .فعلا فقط فرم را پر کردم. لطفا راهنمایی کنید
Wink

شما ميزان پولي رو كه امسال به عنوان حداقل سقف توانايي مالي دولت فدرال اعلام كرده رو داريد؟؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - hbeik eli - 2014-05-15

سلام دوستان.من پرستار هستم و برای اولین بار هست که می خوام اقدام کنم خواهش میکنم بگید از کجا باید شروع کنم.فرم ها رو از کجا میتونم بگیرم .ممنون میشم

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - behdad.sullivan - 2014-05-17

سلام

دوستان عزیز، آقا کسی میتونه راهنمایی کنه آیا میشه امریه رو برای پروسه مهاجرت به عنوان سابقه کار استفاده کرد. توضیح اینکه فول تایم بوده، بیمه داده شده اما حقوق ناچیز بوده. اگر میشود چطوری؟ کلا چطوری سابقه کار رو به cic اثبات میکنن؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - aboozar1361 - 2014-05-22

باسلام
میخواستم بدونم سابقه بیمه ای که من تو ایران دارم رو دولت کانادا برای بازنشسته شدن قبول میکنه ؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - fairy - 2014-05-23

سلام، دوستان برای واجد شرایط بودن باید رشته ی تحصیلی جز این مشاغل باشه یا اینکه سابقه کار باید از این مشاغل اعلام شده باشه؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2014-05-23

(2014-05-23 ساعت 14:04)fairy نوشته:  سلام، دوستان برای واجد شرایط بودن باید رشته ی تحصیلی جز این مشاغل باشه یا اینکه سابقه کار باید از این مشاغل اعلام شده باشه؟
سلام
برای واجد شرایط بودن هم رشته تحصیلی و هم سابقه کار باید مرتبط به هم و مرتبط به یکی از این رشته ها باشد .
با ارزوی موفقیت برای همه

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - GreenRoad - 2014-05-23

عزیزان اهل فن و مطلع :

من لیسانس عمران دارم از دانشگاه آزاد - تاریخ اخذ آبان 92
سنم هم 29 سال میشه تا 4 ماه دیگه
شکر خدا مجردم !
سرمایه هم در حدود 40 میلیون تومان هست
یک دوست هم که اقامت PR داره در تورنتو دارم که منتظره پاسپورت کاناداش رو بگیره
سابقه ی کار بیمه ای 2.5 سال در زمینه کامپیوتر دارم که مال 4 سال پیشه. در زمینه ی عمران ندارم بیمه ای

سوال ها :
1- من نیاز دارم آیلتس چند بگیرم تو هر 4 باند واسه درخواست مهاجرت از طریق تخصص ؟
2- این میزان پول کافیه واسه زندگی در یک یا دو سال در کانادا یا بیشتر لازمه ؟ ( در حد یک سوییت خیلی کوچک و خورد و خوراک خیلی معمولی بدون هیچ خرجی واسه تفریح ، تا زمانی که کار گیر بیارم )
3- این میزان پول کافیه واسه پرونده ی مهاجرتم ؟
4- سابقه ی کار میشه قبل از دریافت مدرک تحصیلی باشه ؟
5- سابقه ی کار میشه از شرکت خصوصی باشه و بدون بیمه ؟ قبول می کنن ؟
6- وکیل خداشناس و انسان و کار بلد سراغ دارید واسه اقدام ؟

زیاد شد سوال ها - مرسی

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - abbas41 - 2014-05-23

(2014-05-23 ساعت 18:58)GreenRoad نوشته:  عزیزان اهل فن و مطلع :

من لیسانس عمران دارم از دانشگاه آزاد - تاریخ اخذ آبان 92
سنم هم 29 سال میشه تا 4 ماه دیگه
شکر خدا مجردم !
سرمایه هم در حدود 40 میلیون تومان هست
یک دوست هم که اقامت PR داره در تورنتو دارم که منتظره پاسپورت کاناداش رو بگیره
سابقه ی کار بیمه ای 2.5 سال در زمینه کامپیوتر دارم که مال 4 سال پیشه. در زمینه ی عمران ندارم بیمه ای

سوال ها :
1- من نیاز دارم آیلتس چند بگیرم تو هر 4 باند واسه درخواست مهاجرت از طریق تخصص ؟
2- این میزان پول کافیه واسه زندگی در یک یا دو سال در کانادا یا بیشتر لازمه ؟ ( در حد یک سوییت خیلی کوچک و خورد و خوراک خیلی معمولی بدون هیچ خرجی واسه تفریح ، تا زمانی که کار گیر بیارم )
3- این میزان پول کافیه واسه پرونده ی مهاجرتم ؟
4- سابقه ی کار میشه قبل از دریافت مدرک تحصیلی باشه ؟
5- سابقه ی کار میشه از شرکت خصوصی باشه و بدون بیمه ؟ قبول می کنن ؟
6- وکیل خداشناس و انسان و کار بلد سراغ دارید واسه اقدام ؟

زیاد شد سوال ها - مرسی

باسلام دوست من
جواب سوال اول .. باید آیلس7 به بالا باشه
دوم. نه.کافی نیست وکیل خوب که کارو به اخر برسونه 10هزار دلار میگیره شما برای یک سال زندگی شامل خوراک اجاره هزینه زندگی در کانادا باید حداقل ماهی 2هزارتا داشته باشی .

سوم.نه کم هست باید حداقل 200 میلیون تومان داشته باشی

چهارم. بله هم کارمیکردی هم درس.

پنجم. نه بیمه یکی ار لازمه های کار هست .

شیشم . بله هست .

لطفا جواب این سوالها رو پیام خصوصی بدین تا بهتر راهنمایی کنم
1. مدرک شما از کدام دانشگاه ومعدل چندهست.
2.ایا سابقه مدیریتی دارید یا نه.
3. ایاامکان داشتن سرمایه تا250میلون برای شما هست
4. ایا شما مجرد یا متاهل هستید
5.واز همه مهمتر مسئله وفق پزیریری شماست بااین مسئله مشکلی ندارید؟؟؟؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - GreenRoad - 2014-05-23

دوست عزیز abbas41
ممنون از پاسخ هات برای هر کدام از سوال هام
فقط فکر می کنم این وسط یک اشتباهی در دریافت موضوع سوال پیش آمده. من قصدم مهاجرت از طریق مدرک و تخصص هست و نه سرمایه گذاری که شما عنوان کردید 200 میلیون تومان .... !
دیدم خیلی ها با کمتر از 40 میلیون هم برای تخصص اقدام و موفق شده اند ... !
و اینکه مطمئن اید آیلتس 7 میخواد ؟!! من تو خیلی سایت های مهاجرت دیدم هم زده 6 و هم زده 6.5 - فقط نمیدانم درستش چی هست که سوال کردم.

ضمنا در پی ام خدمت شما سوال هارو پاسخ دادم
متشکرم

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - آبان - 2014-05-24

(2014-05-09 ساعت 13:05)hamedara نوشته:  
(2014-05-08 ساعت 21:05)laptop نوشته:  سلام .رشته من در مشاغل جدید کانادا هست . 30 سال سن دارم و 8 سال سابقه کار مفید.چقدر احتمال قبول شدن من هست و آیا شرکت معتبری را میشناسید که کار های مربوطه را برسد . از کجا باید شروع کنم .فعلا فقط فرم را پر کردم. لطفا راهنمایی کنید
Wink

شما ميزان پولي رو كه امسال به عنوان حداقل سقف توانايي مالي دولت فدرال اعلام كرده رو داريد؟؟

حداقل سقف توانايي مالي دولت فدرال چقدر است؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - aboozar1361 - 2014-05-27

باسلام
واقعا معذرت میخوام که این سوال رو اینجا می پرسم ولی چاره ای نداشتم،من32سالمه ومتاهلم ،کاردانی الکترونیک و کارشناسی کنترل - ابزاردقیق دارم الان هم راهبر متروی تهران هستم و درآمدمتوسط ماهیانه 2 تومن دارم درضمن حدود 10 سال سابقه کاروبیمه دارم که 5 سالش مربوط به کار تو رشته خودم در زمینه تولیدو تعمیر بیسیمهای نظامی تو صاایران بوده،باین شرایط میخواستم بدونم بازار کار کانادا باتوجه به اینکه امسال رشته برق و الکترونیک تو لیست رشته های موردنیاز فدرال هست چطوره؟وآیا میتونم امیدی به کار تومتروی تورنتوبه عنوان راهبر داشته باشم ؟درضمن کل سرمایه من 100 تومن بیشتر نیست.
آیا به صلاحم هست با این شرایط برای اومدن به کانادا اقدام کنم؟هرکسی اطلاعات داره لطفاکمکم کنه.

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - hamedara - 2014-05-27

(2014-05-24 ساعت 20:31)آبان نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 13:05)hamedara نوشته:  
Wink

این تاپیک هم شاید بدردت بخوره http://www.mohajersara.com/thread-3883.html

حداقل سقف توانايي مالي دولت فدرال چقدر است؟

سلام،حدود 40 میلیون تومان می شد (15000 دلار)

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - parham1373 - 2014-05-27

من 18 سالمه هنوز کنکور ندادم از نظر مالی هم مشکلی ندارم می خوام برای ادامه تحصیل برم کانادا ایا می تونم تا قبل از یک سال دیگه مهاجرت کنم و البته از کشور به علت سربازی ممنوع الخروجم

خیلی ممنون

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - nelly afshar - 2014-05-28

سلام وخسته نباشيدخدمت مديران محترم. من وهمسرم فرم ارزشيابي رو برايي يكي از اين دفتر هايي كه مشاوره ميدن (خدمات مهاجرتي كن پارس) پر كرديم و گفتن كه ظاهرا واجد شرايط براي مهاجرت هستيم ميخواستم بدونم بهتره كه خودمون مستقيما أقدام كنيم يا از طريق اين مراكز.اگر قراره خودمون اقدام كنيم از كجا بايد شروع كنيم و اگر بهتره با وكيل كار كنيم شما وكيل معتبري سراغ داريداز راهنماييتون ممنونم

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2014-05-28

(2014-05-27 ساعت 14:34)parham1373 نوشته:  من 18 سالمه هنوز کنکور ندادم از نظر مالی هم مشکلی ندارم می خوام برای ادامه تحصیل برم کانادا ایا می تونم تا قبل از یک سال دیگه مهاجرت کنم و البته از کشور به علت سربازی ممنوع الخروجم

خیلی ممنون
سلام
متاسفانه برای دوره لیسانس اجازه خروج به شما نمیدن و شما نمی تونید برای تحصیل مهاجرت کنید . انشالله بعد از لیسانس برای فوق اقدام کنید .

(2014-05-28 ساعت 00:37)nelly afshar نوشته:  سلام وخسته نباشيدخدمت مديران محترم. من وهمسرم فرم ارزشيابي رو برايي يكي از اين دفتر هايي كه مشاوره ميدن (خدمات مهاجرتي كن پارس) پر كرديم و گفتن كه ظاهرا واجد شرايط براي مهاجرت هستيم ميخواستم بدونم بهتره كه خودمون مستقيما أقدام كنيم يا از طريق اين مراكز.اگر قراره خودمون اقدام كنيم از كجا بايد شروع كنيم و اگر بهتره با وكيل كار كنيم شما وكيل معتبري سراغ داريداز راهنماييتون ممنونم
برای مهاجرت حتما باید ایلتس 6 در هر باند داشته باشید .تمام مراحل مهاجرت در سایت خود مهاجرت کانادا به طور کامل توضیح داده شده و نیاز به داشتن وکیل نیست .
با ارزوی موفقیت برای همه