مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Alirezania - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 11:10)saba rad نوشته:  یعنی این همه تاریخ اپدیت هاتون تو امضاها زدید هیچکی سوال منو نمیدونه ؟؟؟؟

یعنی پروندتو یکی باز کرده حالا اگر ایمیل زده باشی و اونا هم نگاه کرده باشن یه آپ دیت می خوره اگرم برای ای پی چک کرده باشن بازم آپ می خوره بعضی ها تا ۱۰ تا آپ هم خوردن!! و اینکه مال ما آخرین دفه ۱۰ فبریه بوده شما باید خوشحال باشی آپ داری یه بار دیدی تو همین هفته کلیر شدی

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - tabangigs - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 10:45)saba rad نوشته:  دوستان کسی میدونه آپدیت تاریخ تو سایت ceac چه معنایی داره فقط تاریخ هی عوض میشه استتوس همون قبلی هست و اینکه این برای همه عوض میشه  یعنی الان همه سایت ceac شون 6 مارچ اپدیت شده ؟

معنای خیلی خاصی نداره . ینی اونروز پروندتون چک شده افسر بهش نگاه کرده بررسی کرده حالا چیکار کردن و چه بررسی فقط خودشون میدونن اپدیت ها هم کیس بای کیس و موردی هست اینجوری نیست که همه تو ی روز اپدیت بشن کلا دلیل و نخوه اپدیت ها کلیرنس ی معمای بزرگه کسی خیلی اطلاعات خاصی در مورد نحوه بررسی نداره اپدیت ها این دلگرمی رو میده که پرونده شما گم نشده یا فراموش نشده داره بهش رسیدگی میشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - faegheh_niazmand - 2017-03-07

سلام دوستان
با این وضعیت من که مصاحبم 1 فروردین هست به نظرتون به سفارت ایمیل بزنم که مصاحبم کنسل شده یا نه؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - saba rad - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 11:37)tabangigs نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 10:45)saba rad نوشته:  دوستان کسی میدونه آپدیت تاریخ تو سایت ceac چه معنایی داره فقط تاریخ هی عوض میشه استتوس همون قبلی هست و اینکه این برای همه عوض میشه  یعنی الان همه سایت ceac شون 6 مارچ اپدیت شده ؟

معنای خیلی خاصی نداره . ینی اونروز پروندتون چک شده افسر بهش نگاه کرده بررسی کرده حالا چیکار کردن و چه  بررسی فقط خودشون میدونن اپدیت ها هم کیس بای کیس و موردی هست اینجوری نیست که همه تو ی روز اپدیت بشن کلا دلیل و نخوه اپدیت ها کلیرنس ی معمای بزرگه کسی خیلی اطلاعات خاصی در مورد نحوه بررسی نداره اپدیت ها این دلگرمی رو میده که پرونده شما گم نشده یا فراموش نشده داره بهش رسیدگی میشه

اخه یجا خوندم اگه تعداد اپدیت ها زیاد بشه و نزدیک باشه یعنی بزودی یه جوابی میگیری

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 11:10)saba rad نوشته:  یعنی این همه تاریخ اپدیت هاتون تو امضاها زدید هیچکی سوال منو نمیدونه ؟؟؟؟

برای من که اپدیتی نشده... همون 2016 ,June 16 مونده از همون اول

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Hadi_20 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 11:26)yami نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 10:34)Hadi_20 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 06:04)yami نوشته:  اقا نمیگن چون میدونن بازخوردش فقط یک کلمه خواهد بود: "پس چرا خودت رفتی یا چرا بر نمیگردی؟"
هر کشوری برای همه مناسب نیست. مثلا کشورهای آنگلوساکسون برای خانمهای مجرد جویای روابط ازاد یک بهشته (و بشرط داشتن زیبایی بسیار معمولی تا حدود شصت سالگی هم میتوانند ماجراجویی کنند!) در حالیکه برای مردان مجرد بالای ۲۳ یا ۲۴ سال و خارج از محیط کالج عملا یک جهنم اجتماعیه (این خودش یک مثنوی کتابه که جای کلی مباحثه داره. مطلبی که خیلی از مردهای مجرد بعد از آمدن و مردهای متاهل بعد از از دست دادن همسرشان در عرض چند ماه بعد از آمدن به آمریکا تازه متوجه میشوند).
آمریکا برای کارآفرینی بینظیره در حالیکه اروپا برای کار کارمندی بهتره.
شمال اروپا برای پول دراوردن بهتره در حالیکه جنوبش برای لذت بردن از زندگی.
کشورهای اروپای شرقی برای اقایان شان و ارج بالاتری قائل هست و اروپای غربی برای خانمها و الی اخر...
آقایانی که برای عشق حال میان آمریکا یا خانمهایی که برای تربیت بهتر فرزند، بدونن که بهشون آدرس رو اشتباه دادند.
خوب و بد مطلق نداریم ولی اگر ادم بدون حساب کتاب و برنامه و بخاطر اسم و تایتل مقصد، مهاجرت کنه، احتمال زیاد اذیت خواهد شد.
"در حالیکه برای مردان مجرد بالای ۲۳ یا ۲۴ سال و خارج از محیط کالج عملا یک جهنم اجتماعیه (این خودش یک مثنوی کتابه که جای کلی مباحثه داره. مطلبی که خیلی از مردهای مجرد بعد از آمدن و مردهای متاهل بعد از از دست دادن همسرشان در عرض چند ماه بعد از آمدن به آمریکا تازه متوجه میشوند). "
این قسمتو متوجه نشدم بهتره بیشتر توضیح بدید.و اینکه چرا برای خانم ها آسون تره؟فقط به خاطر زیبایی؟یعنی اونها اسیر مشکلات بعد مهاجرت مثل غربت و تضاد فرهنگی نمیشن ولی مردا میشن نمیشه این مساله رو کلی در نظر گرفت.به نظر من صرف نظر از جنسیت اون مشکلات مهاجرت همیشه وجود خواهد داشت.ولی خب بازم شما شاید بهتر بدونید اونجا چه خبره Wink

هادی جان تاپیک سنگینیه خخخخخ
بذار بیخیال بشیم... دعوا میوفته اونم در تاپیکی که مرتبط نیست...

آره موافقم بحث کاملا غیرمرتبط با تاپیک است.فقط کنجکاوی پیش اومد که چطور واسه زنها بهشت میشه واسه مردا جهنم که خب اینجا جاش نیست بحث بشه Wink

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-07

سلام عزيزم ، ببين مال همه با هم اپديت نميشه . بعد از مصاحبه يكي دوبار اپديت ميشه كه ميگن خيلي مهم نيست . يا مثلا من يه بار إيميل زدم سفارت سؤال فقط پرسيدم بعد ديدم اپديت شدم . به نظرم أينا مهم نيست ولي اينكه خودش بعد از يك ماه يا بيشتر از مصاحبه اپديت شه به نظرم حتما جاب اميدواري داره كه يعني رو كيست كار ميشه و ممكنه زود كلير شي. اين نظر من بود البته اگه كسي اطلاع دقيقتري داره بگه كه استفاده كنين

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 00:56)tmn1991 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 00:53)bhb32 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 00:49)yami نوشته:  دوستان ویزای نامزدی احتمالا باید ازدواج کنند چون ویزای نامزدی حتی ویزای مهاجرتی هم حساب نمیشه و تا ازدواج رخ نده اساسا وابسته درجه یک سیتیزن حساب نمیشه.
البته عجله نکنید ولی ظواهر امر اینگونه به نظر میاد.

اخه اين بچه ها اگر بخوان ازدواج كنن كمِ كم كارشون نه ماه تا يك سال طول ميكشه
از اون گذشته اين قانون با همه ابهاماتش سه ماهه.  نهايتا اخر سه ماه اوضاع عادي ميشه

ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻴﺒﺮﻩ ﻭﻳﺰا اﺯﺩﻭاﺝ ﻭﻟﻲ ﻧﺎﻣﺰﺩﻱ ﻫﺸﺖ ﻣﺎﻫﻪ ???
ﻳﻌﻨﻲ ﺧﺮاﺑﻪ ﻣﻨﻂﻘﺸﻮﻧﻢ ﻛﻪ ﭼﺮا ﭘﺮﻭﺳﻪ ﺗﺰﺩﻭاﺝ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﺗﺮ اﺯ ﻧﺎﻣﺰﺩﻱ ﺑﺎﺷﻪ !
ﺧﺪا ﻛﻨﻪ ﺷﺮاﻳﻄ ﻋﺎﺩﻱ ﺑﺸﻪ ﺑﻌﺪ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ , ﻣﻦ ﻣﺎﺩﺭﺷﻮﻫﺮﻡ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﺳﺎﻝ 57 ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺩﻭﺳﺎﻝ ﻣﻮﻧﺪﻥ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ و ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻦ ﺑﻴﺎﻥ اﻳﺮاﻥ! اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻫﻤﻴﻦ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﺑﺎﺷﻪ

عزيزم منم اخر مارچ ميشه ٨ ماه كه نامزدي اقدام كردم و تو مرحلة ap هستم و يه ماه هم هست رفتم مصاحبه و خبري نيست. منم فكر ميكردم نامزدي كوتاه تَر هست زمانش اما واقعا اينطور نشد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - saba rad - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 12:13)vanima نوشته:  

سلام عزيزم ، ببين مال همه با هم اپديت نميشه . بعد از مصاحبه يكي دوبار اپديت ميشه كه ميگن خيلي مهم نيست  . يا مثلا من يه بار إيميل زدم سفارت سؤال فقط پرسيدم بعد ديدم اپديت شدم . به نظرم أينا مهم نيست ولي اينكه خودش بعد از يك ماه يا بيشتر از مصاحبه اپديت شه به نظرم حتما جاب اميدواري داره كه يعني رو كيست كار ميشه و ممكنه زود كلير شي.  اين نظر من بود البته اگه كسي اطلاع دقيقتري داره بگه كه استفاده كنين

خب من 23 ام رفتم مصاحبه 23 و28 و1و2و6 اپدیت خوردم تو سایت سفارتم میزنه Pending for missing documents با تاریخ 3 مارچ با اینکه نقص مدرکم رزومه بود که براشون 24 فوریه فرستادم و ایمیل دادن که گرفتن و جوابم بزودی میدن ولی الان 8 روز شده که رزومرو دارن حتی افیسر به من زمانم نداد گفت ایمیل بزن ایمیل میدیم حتی من پرسیدم اخه واسه کیس ازدواج رزومه کاری نگفتی بیارم که نقص مدرک زدی برام گفت الان میخوام

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Saeed rezaee - 2017-03-07

بالاخره یکی راست حسینی نگفت دستور جدید چه تفاوتهایی داره و نکاتش چیه؟
مثلن یه سوال هست که بعد از 16 مارس اونا که ویزا رو قبلش گرفتن میتونن وارد شن؟ایا تفاوتی هست بین قبل و بعد از 16 مارس؟؟؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - nabavim - 2017-03-07

سلام دوستان
داستان لاتاری وماهایی که apخوردیم چی میشه ؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - tmn1991 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 12:31)Saeed rezaee نوشته:  بالاخره یکی راست حسینی نگفت دستور جدید چه تفاوتهایی داره و نکاتش چیه؟
مثلن یه سوال هست که بعد از 16 مارس اونا که ویزا رو قبلش گرفتن میتونن وارد شن؟ایا تفاوتی هست بین قبل و بعد از 16 مارس؟؟؟؟

اﻳﻨﺠﻮﺭ ﻛﻪ ﻣﺸﺨﺼﻪ اﻳﻦ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻗﺒﻠﻴﻪ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﺭﺵ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮ ﺧﻼﺻﺶ ﺑﮕﻢ ﻫﻤﻤﻮﻥ ﺭﻭ ﻫﻮاﻳﻴﻢ ﺣﺘﻲ اﺯﺩﻭاﺟﻴﺎ ﻛﻪ ﺗﺒﺼﺮﻩ ﮔﺰاﺷﺘﻪ
اﮔﺮ ﻭﻳﺰاﺭﻭ ﻗﺒﻞ 16 ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺑﺮﻳﺪ ﺑﻌﺪ اﻳﻦ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺩﻳﮕﻪ ﻭﻳﺰا ﻧﻤﻴﺪﻥ

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - محبوبه. 68 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 12:31)Saeed rezaee نوشته:  بالاخره یکی راست حسینی نگفت دستور جدید چه تفاوتهایی داره و نکاتش چیه؟

روزنامه ایران:
ترامپ فرمان جدید درباره ممنوعیت موقت ورود شهروندان ۶ کشور مسلمان، از جمله ایران، به آمریکا را امضا کرد. عراق از لیست قبلی حذف شد.
twitter.com/IranNewspaper/status/838797592184115206

:speech_balloon:
بهمن کلباسی:
فرمان جدید #ترامپ از ده روز دیگر اجرایی میشود. همانطور که گزارش شده بود اگر ویزا دارید شامل نمیشود ولی روند بررسی ویزاها متوقف میشود.
twitter.com/bbckalbasi/status/838768500655161346

متن پرسش و پاسخ مقامهای دولت در مورد اینکه این فرمان چه نوع ویزاهایی را شامل میشود: t.co/o7jnGtfbLE

در پاسخ به پرسش شماره ۵ نوشته اند کسانی که ویزای چند ورودی (مالتی) دارند میتوانند رفت و آمد کنند.

در پاسخ به پرسش شماره ١٠ نوشته اند فقط پناهجویانی که تاریخ سفرشان تعیین و قطعی شده میتوانند بیایند.

کسانی که گرین کارت دارند شامل نمیشود و میتوانند رفت و آمد کنند. همه بررسی ها برای دادن گرین کارت جدید متوقف میشود.

در پاسخ به پرسش ١۶ نوشته اند اگر ویزای مهاجرت( پاکت گرین کارت برای اولین بار) را گرفته اید میتوانید وارد شوید.

دانشجوها و خانواده شان ویزای معتبر داشته باشند می آیند، نداشته باشند هم نه.

شماره ٢۶: برای کسانی که در داخل آمریکا هستند و مثلا میخواهند گرین کارت یا ویزای کار بگیرند مشکلی پیش نمی آید.

twitter.com/bbckalbasi/status/838780038648573954

هیچ ویزای جدیدی صادر نمیشود. از دانشجویی تا کار تا گرین کارت/لاتری تا ویزای دیدار.
این تصور که سر ٩٠ روز ممنوعیت برداشته میشود خوش بینانه است. میتوانند تمدید کنند.
تاریخ اجرا. ١۶ مارچ/٢۶ اسفند.

شهروندان این ۶ کشور. نه فقط مسلمانان. شامل یهودیان، بهائیان، زرتشتیان و مسیحیان ایران و ۵ کشور دیگر هم میشود.

توییت‌های بیشتری رو در صفحه بهمن کلباسی می‌تونید ببینید:

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - محبوبه. 68 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 12:38)tmn1991 نوشته:  

اﻳﻨﺠﻮﺭ ﻛﻪ ﻣﺸﺨﺼﻪ اﻳﻦ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻗﺒﻠﻴﻪ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﺭﺵ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮ ﺧﻼﺻﺶ ﺑﮕﻢ ﻫﻤﻤﻮﻥ ﺭﻭ ﻫﻮاﻳﻴﻢ ﺣﺘﻲ اﺯﺩﻭاﺟﻴﺎ ﻛﻪ ﺗﺒﺼﺮﻩ ﮔﺰاﺷﺘﻪ
اﮔﺮ ﻭﻳﺰاﺭﻭ ﻗﺒﻞ 16 ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺑﺮﻳﺪ ﺑﻌﺪ اﻳﻦ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺩﻳﮕﻪ ﻭﻳﺰا ﻧﻤﻴﺪﻥ

در مورد ویزای ازدواج و نامزدی چه تبصره ای زدن ؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-07

اگه فقط همين سه ماه بود يه جوري قابل تحمل بود مهم اينه كه اينا به اون دليلي مارو جز اين ٦ كشور قرار دادن كه اون دليل بعد از سه ماه قرار نيست ازبين بره در نتيجه اصلا بعيد نيست به مدت نامعلومي تمديد بشه