مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 19:00)m_baghaei نوشته:  درودبردوستان و همراهان،
آخرین آپدیت ما از روی سایت ceas برداشته و حذف شده امروز.
قوی باشید با اراده،یا حق.

ا يعني چي

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - شهرادلیلا - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 19:20)V_B نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 18:54)شهرادلیلا نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 18:08)farzadmohajer نوشته:  نامه دوم شما مگه نیومده هنوز ؟؟
الان شماره کیس تا ۵۳۰۰ اعلام شده که ...
نه دیگه نیومد
این ماه نامه دوم من و چن تادیگه از دوستان دیگه مهاجرسرایی نیومد هنوز
ما اینجا و تو تاپیک آزاد مطرح کردیم که اگه کسی نامه دوم این ماه گرفت اعلام کنه، ولی کسی صداش درنیومد!!!!
از بریت سیمونم پرسیدیم گفت شاید چون تاخیر تو کار سفارت پیش اومده اینطور شده، و فقط صبر باید کرد!!
البته من هنوز امید داشتم که شاید بیاد چون اگه می خواستن نامه دوم رو ندن پس چرا الکی این ماه شماره کارنت کردن؟

سلام دوست عزیز
من الان داشتم به امضای شما نگاه میکردم و متوجه شدم که ds 260 رو در اکتبر پر کردید.
لازمه بدونید که ارسال نامه دوم به کارنت شدن و البته تاریخ ارسال فرم ds 260 بستگی داره.
فکر کنم تو همین تاپیک یکی از دوستان هست که کیس نامبره زیر 400 داره ولی در دسامبر مصاحبه کرده چون فرم ds 260 دیر پر کرده. خودم توی امضاش دیدم.
اصلا نگران نباشید.
امیدوارم تو بهترین زمان ممکن به مصاحبه دعودت بشید و ان شاالله ویزا یکضرب بگیرید.

ممنون دوست عزیز
ان شاالله برا هممون موفقیت باشه
شما درست میگین تاریخ فرم هم مهمه، ولی اینطور که دوستان تو تاپیک نامه دوم دعوت به مصاحبه میگن، مث اینکه این ماه هنوز کسی نامه دوم نگرفته
نمی دونم، بهرحال دیگه فرقیم نمیکنه چون معلوم نیس می خوان قرار مصاحبه ها رو کنسل کنن دوباره یا نه
باید منتظر باشیم فعلا

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 19:37)شهرادلیلا نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 19:20)V_B نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 18:54)شهرادلیلا نوشته:  نه دیگه نیومد
این ماه نامه دوم من و چن تادیگه از دوستان دیگه مهاجرسرایی نیومد هنوز
ما اینجا و تو تاپیک آزاد مطرح کردیم که اگه کسی نامه دوم این ماه گرفت اعلام کنه، ولی کسی صداش درنیومد!!!!
از بریت سیمونم پرسیدیم گفت شاید چون تاخیر تو کار سفارت پیش اومده اینطور شده، و فقط صبر باید کرد!!
البته من هنوز امید داشتم که شاید بیاد چون اگه می خواستن نامه دوم رو ندن پس چرا الکی این ماه شماره کارنت کردن؟

سلام دوست عزیز
من الان داشتم به امضای شما نگاه میکردم و متوجه شدم که ds 260 رو در اکتبر پر کردید.
لازمه بدونید که ارسال نامه دوم به کارنت شدن و البته تاریخ ارسال فرم ds 260 بستگی داره.
فکر کنم تو همین تاپیک یکی از دوستان هست که کیس نامبره زیر 400 داره ولی در دسامبر مصاحبه کرده چون فرم ds 260 دیر پر کرده. خودم توی امضاش دیدم.
اصلا نگران نباشید.
امیدوارم تو بهترین زمان ممکن به مصاحبه دعودت بشید و ان شاالله ویزا یکضرب بگیرید.

ممنون دوست عزیز
ان شاالله برا هممون موفقیت باشه
شما درست میگین تاریخ فرم هم مهمه، ولی اینطور که دوستان تو تاپیک نامه دوم دعوت به مصاحبه میگن، مث اینکه این ماه هنوز کسی نامه دوم نگرفته
نمی دونم، بهرحال دیگه فرقیم نمیکنه چون معلوم نیس می خوان قرار مصاحبه ها رو کنسل کنن دوباره یا نه
باید منتظر باشیم فعلا

احتمالا اونا هم دیر ارسال کردن ۲۶۰ رو ...
خرداد به بعد اوکی میشه . نگران نباشید ...
از خرداد تا مهر ۴ ماه وقته ...
البته شاید این ماهم کارنت کنه ویزابولتن ...

فقط اینکه ۹۰ روز ، از الان حساب میشه یا ۱۰ روز دیگه ؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 13:06)tmn1991 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 12:50)محبوبه. 68 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 12:38)tmn1991 نوشته:  اﻳﻨﺠﻮﺭ ﻛﻪ ﻣﺸﺨﺼﻪ اﻳﻦ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻗﺒﻠﻴﻪ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﺭﺵ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮ ﺧﻼﺻﺶ ﺑﮕﻢ ﻫﻤﻤﻮﻥ ﺭﻭ ﻫﻮاﻳﻴﻢ ﺣﺘﻲ اﺯﺩﻭاﺟﻴﺎ ﻛﻪ ﺗﺒﺼﺮﻩ ﮔﺰاﺷﺘﻪ
اﮔﺮ ﻭﻳﺰاﺭﻭ ﻗﺒﻞ 16 ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺑﺮﻳﺪ ﺑﻌﺪ اﻳﻦ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺩﻳﮕﻪ ﻭﻳﺰا ﻧﻤﻴﺪﻥ

در مورد ویزای ازدواج و نامزدی چه تبصره ای زدن ؟
ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﺰاﺷﺘﻦ ﻣﺘﻨﺸﻮ ﻓﻘﻄ ﻭاﻟﺪﻳﻦ ﻓﺮﺯﻧﺪ و ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﺩﻭﺭﻳﺸﻮﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺮﻭﺯ ﻣﺸﻜﻞ ﺑﺸﻪ ﺑﻨﺎﺑﻪ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺁﻓﻴﺴﺮ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺪﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺩﻟﺘﻨﮕﻲ اﻳﻨﺎ ﻣﻼﻙ ﻧﻴﺴﺖ ﺣﺎﻻ ﭼﻪ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻣﻨﻆﻮﺭﺷﻮﻧﻪ اﻟﻠﻪ اﻋﻠﻢ

اینها حدسه. کجا گفته شرایط باید اینطوری باشه که دوریشون باعث بروز مشکل بشه تا ما بهشون ویزا بدیم یا حتما طرف تو امریکا مریض باشه و رو به موت یا هزار چیز این مدلی.. تروخدا این تحلیل ها رو دوستان از خودشون ندن الان به اندازه کافی سردرگم هستیم اینطور تحلیل ها که از خودتون می دین فقط اعصاب ادم رو ضعیف تر می کنه.... فعلا سی ان ان اعلام کرده از نظر دادگاه ایندفعه کلام حکمش محکم تره ولی ۵۵٪ امریکایی ها مخالف و ۴۴٪ موافق این حکم هستند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Saminn - 2017-03-07

پس تكليف ما چى ميشه؟ من كه همسرم سيتيزن هست،كيس ازدواج هستم ٦ ماهه پروندم تو جريانه.عجب گيرى كرديما خودمون به قدر كافى دورى دلتنگى بدبختى داريم اى باباااااااااا??????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Elhambanoo - 2017-03-07

من ديگه حسابى خودم رو باختم ... من كيس f2a هستم به نظرم نه دادگاه ديگه كارى ميكنه نه چيزى واقعا حالم بده همه زندگيم از بين رفت حالا همسرم بايد برگرده و از نو شروع كنيم حتا كار هم نداريم ما فقط ٦ ماه از عروسيمون ميگذره كلى برنامه داشتيم همسرم از aug 2015 برام اقدام كرده چطور دلش اومد بخاطر دولت همچين كارى رو با ما بكنه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin.za - 2017-03-07

سلام به همه دوستان
هفته بعد دوشنبه ۱۳ مارس مصاحبه دارم، دارم میرم فردا دوبی واسه مدیکال ، امیدوار باشین این فرمان هم احتمال زیاد می تونه بشکنه، چند هفته ی پیش رو فراموش نکنید که فرمان قبلی لغو شد ،و هممون دوباره استارت زدیم ، در هر اعتقاد و ایمانی که هستین برای همه ی کسانیکه در تلاش هستن کاراشون روبراه بشه و بران به امریکا امیدوار باشین،این روزا هم میگذره ، برای همتون ارزوی موفقیت دارم ، وضیت خودم رو هم حتما اینجا به اطلاع دوستان می رسونم . احتمال زیاد منم ap می خورم به خاطر خدمت سربازیم ولی بازم امیدوارم تا اخرین لحظه که هنوز شانسی باشه.
امیدواری و صبوری یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - tmn1991 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 19:41)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 13:06)tmn1991 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 12:50)محبوبه. 68 نوشته:  در مورد ویزای ازدواج و نامزدی چه تبصره ای زدن ؟
ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﺰاﺷﺘﻦ ﻣﺘﻨﺸﻮ ﻓﻘﻄ ﻭاﻟﺪﻳﻦ ﻓﺮﺯﻧﺪ و ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﺩﻭﺭﻳﺸﻮﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺮﻭﺯ ﻣﺸﻜﻞ ﺑﺸﻪ ﺑﻨﺎﺑﻪ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺁﻓﻴﺴﺮ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺪﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺩﻟﺘﻨﮕﻲ اﻳﻨﺎ ﻣﻼﻙ ﻧﻴﺴﺖ ﺣﺎﻻ ﭼﻪ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻣﻨﻆﻮﺭﺷﻮﻧﻪ اﻟﻠﻪ اﻋﻠﻢ

اینها حدسه. کجا گفته شرایط باید اینطوری باشه که دوریشون باعث بروز مشکل بشه تا ما بهشون ویزا بدیم یا حتما طرف تو آمریکا مریض باشه و رو به موت یا هزار چیز این مدلی.. تروخدا این تحلیل ها رو دوستان از خودشون ندن الان به اندازه کافی سردرگم هستیم اینطور تحلیل ها که از خودتون می دین فقط اعصاب ادم رو ضعیف تر می کنه.... فعلا سی ان ان اعلام کرده از نظر دادگاه ایندفعه کلام حکمش محکم تره ولی ۵۵٪ آمریکایی ها مخالف و ۴۴٪ موافق این حکم هستند.
the foreign national seeks to enter the United States to visit or reside with a close family member (e.g., a spouse, child, or parent) who is a United States citizen, lawful permanent resident, or alien lawfully admitted on a valid nonimmigrant visa, and the denial of entry during the suspension period would cause undue hardship;‎
ﺧﻮﺏ ﻋﺰﻳﺰﻡ اﮔﺮ اﻋﺼﺎﺑﺘﻮﻥ ﺿﻌﻴﻔﻪ ﻧﺨﻮﻧﻴﺪ اﻳﻨﺎﺭﻭ ! ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺩﺭﺩﻳﻢ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺣﻜﻢ ﻧﺪاﺩﻳﻢ !!! ﺗﻮ ﻛﺎﻧﺎﻝ ﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮا ﻫﻢ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻛﻪ ﻭﻳﺰا اﺯﺩﻭاﺝ ﺻﺎﺩﺭ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻦ! اﻳﻦ ﻛﻠﻤﻪ hardship ﻛﻪ ﺫﻛﺮ ﺷﺪﻩ ﺗﻮ ﻣﺘﻦ اﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺗﺤﻠﻴﻼﻱ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩاﺭﻩ

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - tmn1991 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 20:10)tmn1991 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 13:06)tmn1991 نوشته:  ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﺰاﺷﺘﻦ ﻣﺘﻨﺸﻮ ﻓﻘﻄ ﻭاﻟﺪﻳﻦ ﻓﺮﺯﻧﺪ و ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﺩﻭﺭﻳﺸﻮﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺮﻭﺯ ﻣﺸﻜﻞ ﺑﺸﻪ ﺑﻨﺎﺑﻪ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺁﻓﻴﺴﺮ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺪﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺩﻟﺘﻨﮕﻲ اﻳﻨﺎ ﻣﻼﻙ ﻧﻴﺴﺖ ﺣﺎﻻ ﭼﻪ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻣﻨﻆﻮﺭﺷﻮﻧﻪ اﻟﻠﻪ اﻋﻠﻢ

اینها حدسه. کجا گفته شرایط باید اینطوری باشه که دوریشون باعث بروز مشکل بشه تا ما بهشون ویزا بدیم یا حتما طرف تو آمریکا مریض باشه و رو به موت یا هزار چیز این مدلی.. تروخدا این تحلیل ها رو دوستان از خودشون ندن الان به اندازه کافی سردرگم هستیم اینطور تحلیل ها که از خودتون می دین فقط اعصاب ادم رو ضعیف تر می کنه.... فعلا سی ان ان اعلام کرده از نظر دادگاه ایندفعه کلام حکمش محکم تره ولی ۵۵٪ آمریکایی ها مخالف و ۴۴٪ موافق این حکم هستند.
the foreign national seeks to enter the United States to visit or reside with a close family member (e.g., a spouse, child, or parent) who is a United States citizen, lawful permanent resident, or alien lawfully admitted on a valid nonimmigrant visa, and the denial of entry during the suspension period would cause undue hardship;‎
ﺧﻮﺏ ﻋﺰﻳﺰﻡ اﮔﺮ اﻋﺼﺎﺑﺘﻮﻥ ﺿﻌﻴﻔﻪ ﻧﺨﻮﻧﻴﺪ اﻳﻨﺎﺭﻭ ! ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺩﺭﺩﻳﻢ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺣﻜﻢ ﻧﺪاﺩﻳﻢ !!! ﺗﻮ ﻛﺎﻧﺎﻝ ﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮا ﻫﻢ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻛﻪ ﻭﻳﺰا اﺯﺩﻭاﺝ ﺻﺎﺩﺭ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻦ! اﻳﻦ ﻛﻠﻤﻪ hardship ﻛﻪ ﺫﻛﺮ ﺷﺪﻩ ﺗﻮ ﻣﺘﻦ اﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺗﺤﻠﻴﻼﻱ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩاﺭﻩ

اﻳﻨﻢ ﺟﻮاﺏ ﺁﻗﺎﻱ ﺳﭙﻬﺮ :
Ali Sepehr (Iran):
#پرسش :
جناب سپهر سلام و وقت بخیر. عذر میخوایم یه سوالی داشتم ازتون. این قانون جدید شامل کِیس های ازدواج هم میشه؟ کسانی که با سیتیزن آمریکا ازدواج میکنند
@ParizTravel
#پاسخ :
بله متاسفانه فرمان اخیر شامل این افراد نیز می شود و فقط در موارد خیلی خاص می تواند با شرایطی که ساز و کار آن در متن فرمان پیش بینی نشده است!!!!! از معافیت هایی استفاده کرد.
@ParizTravel

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 13:06)tmn1991 نوشته:  ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﺰاﺷﺘﻦ ﻣﺘﻨﺸﻮ ﻓﻘﻄ ﻭاﻟﺪﻳﻦ ﻓﺮﺯﻧﺪ و ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﺩﻭﺭﻳﺸﻮﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺮﻭﺯ ﻣﺸﻜﻞ ﺑﺸﻪ ﺑﻨﺎﺑﻪ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺁﻓﻴﺴﺮ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺪﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﺩﻟﺘﻨﮕﻲ اﻳﻨﺎ ﻣﻼﻙ ﻧﻴﺴﺖ ﺣﺎﻻ ﭼﻪ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻣﻨﻆﻮﺭﺷﻮﻧﻪ اﻟﻠﻪ اﻋﻠﻢ

عزیزم من ویزای ازدواج نیستم ویزای من F1 هست .حرف من کلی بود

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 20:18)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 19:41)Sasa-t نوشته:  اینها حدسه. کجا گفته شرایط باید اینطوری باشه که دوریشون باعث بروز مشکل بشه تا ما بهشون ویزا بدیم یا حتما طرف تو آمریکا مریض باشه و رو به موت یا هزار چیز این مدلی.. تروخدا این تحلیل ها رو دوستان از خودشون ندن الان به اندازه کافی سردرگم هستیم اینطور تحلیل ها که از خودتون می دین فقط اعصاب ادم رو ضعیف تر می کنه.... فعلا سی ان ان اعلام کرده از نظر دادگاه ایندفعه کلام حکمش محکم تره ولی ۵۵٪ آمریکایی ها مخالف و ۴۴٪ موافق این حکم هستند.

عزیزم من ویزای ازدواج نیستم ویزای من F1 هست .حرف من کلی بود

منم ويزاي خانوادگيم ولي بايد واقعيت رو بپذيريم كه با اين قانون شدني نيست
فقط دعا كنيم كه حداقل بعد از سه ماه نمونه ديگه اين قانون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - محبوبه. 68 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 20:03)Elhambanoo نوشته:  من ديگه حسابى خودم رو باختم ... من كيس f2a  هستم به نظرم نه دادگاه ديگه كارى ميكنه نه چيزى واقعا حالم بده همه زندگيم از بين رفت حالا همسرم بايد برگرده و از نو شروع كنيم حتا كار هم نداريم ما فقط ٦ ماه از عروسيمون ميگذره كلى برنامه داشتيم همسرم از aug 2015 برام اقدام كرده  چطور دلش اومد بخاطر دولت همچين كارى رو با ما بكنه

عزیزم هنوز که چیزی نشده اینجوری میکنی ... صبر داشته باش . من شرایط شمارو نمیدونم ..ولی تا 26 خرداد کاری جز صبر نمیشه کرد. فلن فقد امیدوار باشیم که بعد ازون ی فکر ااساسی برای مردم ایران بکنه ترامپ...... حق داری واقن منم هروز به خودم میگم ینی که چی حالا چون ما ایران دنیا اومدیم و دولت ما کارایی میکنه که من روحم ازش بی خبره و راضی هم نیستم من باید چوبشو بخورم و بچهای همون افراد دولتی که باعث این وضیت ما شدن الان همشون اقامت کشورای دیگ دارن خیلی بی انصافیه واقن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-07

Unlike January's order, US embassies are not planning to cancel appointments for people seeking US visas, and will "review each case carefully to ensure it is processed appropriately under the (executive order) and in compliance with any court orders," a State Department official told CNN.
این یعنی چی؟ cnn به نقل از مقام رسمی میگه بر خلاف دستور قبل وقت ها کنسل نمیشه و روند مصاحبه ها ادامه پیدا میکنه. نظر بقیه چیه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - victor2017 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 14:28)zohre02 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 14:23)victor2017 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 14:21)zohre02 نوشته:  سلام دوستان، این قانون جدید هنوز برای من گنگه البته با توجه به اطلاعاتی که بی بی سی داد ، مثلا گفته این قانون شامل گرین کارتا و اشخاصی که ویزا معتبر دارن نمی شه ، ولی از طرفی ام گفته که ده روز آینده اجرائی می شه و تو این ده روز تو فرودگاه ها جلو کسی رو نمی گیرن، یعنی بعد از 10 روز کسی ویزا معتبر داشته باشه می تونه وارد بشه؟ پس چه ربطی داره که می گن جلو  کسی رو نمی گیرن خب هر کی بره آمریکا باید ویزا داشته باشه

تا 10 روز آینده ویزا صادر میشه و بعدش نه.

تا سه ماه ویزا صادر نمی شه.

فرودگاهم که مثل همیشه باید ویزا داشته باشن.

پس به هر حال هیچ وقت شرایط قبل پیش نمی یاد که جلو ورود مسافری گرفته بشه درسته؟

نه ديگه ويزا دستتون باشه هروقتي برين مشكلي پيش نمي آد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - محبوبه. 68 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 13:53)fb2016 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 13:44)minaz00 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 13:39)fb2016 نوشته:  حداقل طي ٤ سال آينده همين روند ادامه خواهد داشت

بعید میدونم بعد این سه ماه نمیگم میشه مثل قبل.. سخت میشه ولی غیرممکن نمیشه. تو این سه ماه با این همه تبصره و بند ولی غیر ممکنه من میگم

اگر كانفرانس جان كلي رو شنيده باشي به طور اخص به اين نكته اشاره كرد كه ما نميتونيم از بعضي كشور ها اطلاعاتي راجع به شهروندانشون كه ميخوان به امريكا سفر كنن بدست بياريم و هم چنين كه بعضي از اين كشورا حامي ... تن و غيره پس ما چطور ميتونيم امنيت كشورمونو زير سوال ببريم و به اينا اجازه ورود بديم
خب حالا كدوم يك از اين دو دليل قراره بعد از اين سه ماه از بين بره كه نخواد ممنوعيت دوباره تمديد شه

از لحاظ عقلانی واقن منطقی نیست 4 سال به شهروندای کشورت بگی حق نداری با فلانی ادزواج کنی چون من نمیتونم امارشو در بیارم ! ینی انقد قوانین امریکا بی درو پیکر شده که هیچ راه حلی نباشه ؟ بلاخرره بندی تبصره ای چیزی . حالا هر کشور دیگه ای بود قابل هضم بود امریکا با این همه ادعای دموکراسی نتونه واسه این مشکل راهی پیدا کنه خیلی عجیبه .