مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin41 - 2017-03-08

(2017-03-08 ساعت 14:35)minaz00 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:26)fb2016 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:13)mostafa2017 نوشته:  دوستان عزیز

توجه داشته باشید که در دستور اجرایی جدید هم برخی استثنائات وجود داره که اجازه میده افراد دوملیتی که یک ملیت اونها هم از این شش کشور هست دچار این محدودیت نمیشن. همچنین، برخی ویزاهای خانوادگی هم همان طور که مطلع هستین، دچار این محدودیت نمیشن. در هر دو مورد هم افراد برای اینکه به مصاحبه بروند نیاز هست که شماره آنها اول کارنت بشه و بعد نامه دوم برای مصاحبه رو دریافت کنند.

در نتیجه:
من فکر میکنم، خللی در کارنت شدن از این شش کشور پیش نیاد. ولی، فقط افرادی نامه دوم برای مصاحبه رو دریافت خواهند کرد که شامل این محدودیت ویزایی نیستند (پاراگراف اول). مگر اینکه آنها، روش دیگری رو برای دعوت کردن به مصاحبه انتخاب کرده باشند غیر از کارنت کردن که بعید میدونم اینطور باشه.

همچنین، در این دستور جدید هم گفته شده افرادی که AP شامل حال اونها شده همچنان پروسه آنها در دست بررسی خواهد بود. فقط اگه به مرحله صدور ویزا برسند، صدور ویزا برای آنها متوقف میشه و ویزایی صادر نمیشه تا دستور جدید بعدی صادر بشه. پس دوستانی هم که الان در مرحله AP هستند زیاد نگران نباشند. حداقل کیس آنها همچنان بررسی میشه ، ولی تا دستور جدید ویزایی صادر نخواهد شد.

اما اینکه همه افراد از این شش کشور همچنان کارنت شده و به مصاحبه دعوت بشوند ولی ویزایی صادر نشه بعید میدونم که رخ بده. مگه اینکه "لطف" کنند و اینکار رو کنند تا پس از 3 ماه دچار انباشت شدید مصاحبه های عقب افتاده نشوند. شخصن امیدوارم اینطور باشه، هرچند کمی بعید میدونم رخ بده. ولی باز هم سعی میکنم مثبت فکر کنم.

این حدس من برای بدترین سناریوی ممکن هست. ولی به شخصه اعتقاد دارم این حکم هم به سرنوشت حکم اول دچار میشه.

در هر صورت ظرف 1-2 روز آینده وضعیت کارنت شدن مشخص میشه...

انرژی مثبت یادتون نره

ببخشيد خبري نيست كه اون قاضي كه حكم رو لغو كرده بود الان نظرش راجع به اين حكم چيه

قاضی نباید پیگیر باشه ..کار قاضی رسیدگی به شکایت هستش تا وقتی شکایتی نشه قضاوتی هم اتفاق نمیوفته. دادستان باید شکایت تنظیم کنه از طرف شخص یا نهادی مثل دانشگاه یا شرکتی جایی که فعلا اتفاقی نیوفتاده تا شکایت کنند..دفعه پیش صدها نفر مستقیما تحت تاثیر بودن مثل دانشجوهای در حال تحصیل ، افراد شاغل در آمریکا، کسایی که زندگیشون اونجاست و گرین کارت دارند اما این دفعه خبری از اون شکایات نیست چون فرمان تحت تاثیر قرار نمیگیرند.

اینطور که گفته میشه دادستان ایالت واشنگتن که دفعه قبل شکایت را برد به دادگاه، مشغول بررسی هستند تا بتونن موضوع را دوباره در دادگاه مطرح کنند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-08

(2017-03-08 ساعت 14:43)shahin41 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:35)minaz00 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:26)fb2016 نوشته:  ببخشيد خبري نيست كه اون قاضي كه حكم رو لغو كرده بود الان نظرش راجع به اين حكم چيه

قاضی نباید پیگیر باشه ..کار قاضی رسیدگی به شکایت هستش تا وقتی شکایتی نشه قضاوتی هم اتفاق نمیوفته. دادستان باید شکایت تنظیم کنه از طرف شخص یا نهادی مثل دانشگاه یا شرکتی جایی که فعلا اتفاقی نیوفتاده تا شکایت کنند..دفعه پیش صدها نفر مستقیما تحت تاثیر بودن مثل دانشجوهای در حال تحصیل ، افراد شاغل در آمریکا، کسایی که زندگیشون اونجاست و گرین کارت دارند اما این دفعه خبری از اون شکایات نیست چون فرمان تحت تاثیر قرار نمیگیرند.

اینطور که گفته میشه دادستان ایالت واشنگتن که دفعه قبل شکایت را برد به دادگاه، مشغول بررسی هستند تا بتونن موضوع را دوباره در دادگاه مطرح کنند.

این بار خیلی بعیده که حکم متوقف بشه. چون هیچ سازمان و شخصی داخل امریکا با وجود بندهایی که گذاشتن حداقل به صورت تئوری متضرر نمیشه.(اما در عمل حتما میشوند) .. هر شکایتی صورت بگیره دولت میتونه نشون بده برای این حالت ما پیش بینی های لازم رو انجام دادیم ..از دیدارهای خانوادگی بگیرید تا کاری و غیره..
فقط یه حالت ممکنه اون هم باید نشست و اجرایی شدن فرمان رو دید و افرادی که تحت پوشش اون بندها قرار میگیرند اما کاری براشون انجام نمیشه شکایت خودشون رو از طرف یه نهاد یا شهروند امریکایی ببرن دادگاه.. تازه در اون حالت هم دولت میگه ایراد از حکم نیست و اون شخص یا افیسر سفارت که قانون رو درست اجرا نکرده جریمه میشه و کار اون شخص ممکنه راه بیوفته. حکم به صورت سراسری لغو نخواهد شد این امید رو اصلا نداشته باشید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin41 - 2017-03-08

(2017-03-08 ساعت 14:59)minaz00 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:43)shahin41 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:35)minaz00 نوشته:  قاضی نباید پیگیر باشه ..کار قاضی رسیدگی به شکایت هستش تا وقتی شکایتی نشه قضاوتی هم اتفاق نمیوفته. دادستان باید شکایت تنظیم کنه از طرف شخص یا نهادی مثل دانشگاه یا شرکتی جایی که فعلا اتفاقی نیوفتاده تا شکایت کنند..دفعه پیش صدها نفر مستقیما تحت تاثیر بودن مثل دانشجوهای در حال تحصیل ، افراد شاغل در آمریکا، کسایی که زندگیشون اونجاست و گرین کارت دارند اما این دفعه خبری از اون شکایات نیست چون فرمان تحت تاثیر قرار نمیگیرند.

این بار خیلی بعیده که حکم متوقف بشه. چون هیچ سازمان و شخصی داخل آمریکا با وجود بندهایی که گذاشتن حداقل به صورت تئوری متضرر نمیشه.(اما در عمل حتما میشوند) .. هر شکایتی صورت بگیره دولت میتونه نشون بده برای این حالت ما پیش بینی های لازم رو انجام دادیم ..از دیدارهای خانوادگی بگیرید تا کاری و غیره..
فقط یه حالت ممکنه اون هم باید نشست و اجرایی شدن فرمان رو دید و افرادی که تحت پوشش اون بندها قرار میگیرند اما کاری براشون انجام نمیشه شکایت خودشون رو از طرف یه نهاد یا شهروند آمریکایی ببرن دادگاه.. تازه در اون حالت هم دولت میگه ایراد از حکم نیست و اون شخص یا افیسر سفارت که قانون رو درست اجرا نکرده جریمه میشه و کار اون شخص ممکنه راه بیوفته. حکم به صورت سراسری لغو نخواهد شد این امید رو اصلا نداشته باشید.

سلام و خسته نباشید و تشکر از نظریات شما.
خواستم بدونم شما در رشته حقوق تحصیلات عالیه دارین یا نظر شخصی شماست؟

در حال حاضر تنها روزنه روشن که میشه بهش امید داشت اینه که روند مصاحبه ها و بررسی ها متوقف نشه و بعد از سه ماه ویزا صادر شه. که تازه اون هم حالت خوشبینانه ی قضیه ست

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - faegheh_niazmand - 2017-03-08

امروز با سفارت تماس گرفتم،خودشون هم نمیدونستن مصاحبه ها کنسل میشن یا نه؟همش میگف ما هم در همون حدی میدونیم که شما میدونید و اطلاعاتی در این مورد به ما ندادن...
حالا من چیکار کنم ؟؟؟؟؟ Sad Sad

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-08

من که تا الان کلمه ای از لغو interview تو پیش نویس ندیدم ...
درصورتی که تو حکم قبلی کلمه interview درج شده بود .

حتی هم گفته شده در موارد خاص ویزا صادر خواهد شد . پس باید قبلش مصاحبه صورت بگیره که
مشخص بشه این کیس مورد خاص هست یا خیر

حتی باز هم در ۴ روز پیش گفته شده که سفارت ها ۱۰۰ تاریخ مصاحبه رو هماهنگ کردن برا این ماه
و اگر نه میتونستن صبر کنن و بعدا تاریخ مصاحبه هارو هماهنگ کنن ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - bah90 - 2017-03-08

نامزدم به يه وكيل امريكايي زنگ زد كه تو اين شرايط چيكار بايد كردو چه تصميمي بايد گرفت اما اون گفت كه هنوز زوده چون وكلا و هم تيم ترامپ خودشونم نميدونن چيكار بايد بكنن!

(2017-03-08 ساعت 15:22)faegheh_niazmand نوشته:  امروز با سفارت تماس گرفتم،خودشون هم نمیدونستن مصاحبه ها کنسل میشن یا نه؟همش میگف ما هم در همون حدی میدونیم که شما میدونید و اطلاعاتی در این مورد به ما ندادن...
حالا من چیکار کنم ؟؟؟؟؟ Sad  Sad

شرایط اصلا طوری نیست که ما کنترلی روش داشته باشیم دیروز هم گفتم سفارت ها دستور العمل مشخصی ندارن و چیز بیشتری از ما نمیدونن.
فقط باید صبر کرد.
انتظار

(2017-03-08 ساعت 15:06)shahin41 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:59)minaz00 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:43)shahin41 نوشته:  اینطور که گفته میشه دادستان ایالت واشنگتن که دفعه قبل شکایت را برد به دادگاه، مشغول بررسی هستند تا بتونن موضوع را دوباره در دادگاه مطرح کنند.

این بار خیلی بعیده که حکم متوقف بشه. چون هیچ سازمان و شخصی داخل آمریکا با وجود بندهایی که گذاشتن حداقل به صورت تئوری متضرر نمیشه.(اما در عمل حتما میشوند) .. هر شکایتی صورت بگیره دولت میتونه نشون بده برای این حالت ما پیش بینی های لازم رو انجام دادیم ..از دیدارهای خانوادگی بگیرید تا کاری و غیره..
فقط یه حالت ممکنه اون هم باید نشست و اجرایی شدن فرمان رو دید و افرادی که تحت پوشش اون بندها قرار میگیرند اما کاری براشون انجام نمیشه شکایت خودشون رو از طرف یه نهاد یا شهروند آمریکایی ببرن دادگاه.. تازه در اون حالت هم دولت میگه ایراد از حکم نیست و اون شخص یا افیسر سفارت که قانون رو درست اجرا نکرده جریمه میشه و کار اون شخص ممکنه راه بیوفته. حکم به صورت سراسری لغو نخواهد شد این امید رو اصلا نداشته باشید.

این برداشت خودمه که از خوندن اخبار و قانون ها و مقاله های وکلا در این مورد دستگیرم میشه.الان ثانیه به ثانیه اخبار نظرات وکلای مهاجرت تو اینترنت اپدیت میشه. همیشه برای تحلیل باید خودمون رو جای یه کسی بذاریم که بی طرفه اونجوری منطقی تر میشه دید. شرایط خاص و بحرانی ما برای اونها که تصمیم میگیرند اهمیت نداره.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - raman_np - 2017-03-08

من فکر می کنم که این حکم هم مثل قبلی ممکنه که به چالش کشیده بشه . چونکه مسئله این نیست که توی قانون جدید بیشتر کسایی که می تونن متضرر بشن براش پیش بینی شده و بندها و تبصره هایی برای اونا اورده شده و دست قاضی رو می بنده . به نظر من اصلا این طور نیست البته من نه حقوقدان هستم و زیاد سر در میارم فقط بر اساس منطق خودم می گم دوستانی که در زمینه حقوق وارد هستند بهتر می دونن. مسئله اینه که کلا اگر این دستور هزار تا بند و تبصره دیگه داشته باشه بازم هم توجیه نشدنیه البته با توجه به قانون ایالات متحده . دولت باید برای اجرای این حکم دلیل منطقی داشته باشه که نداره فقط شلوغ می کنه ( امنیت امریکا در خطر است و هی اینو تکرار می کنه ) هیچ دلیلی وجود نداره که نشون بده شهروندان این کشورها خطرناکن ! . ثانیا اینکه حکم جنبه تبعیض نژادی داره و بخاطر همینه که دولت اصرار داره که ممنوعیت ورود مسلمانان نیست ولی در عمل مدرکی هم نداره که چرا این کشورها !!!! و چرا کشورهایی که واقعا برای امریکا خطرناک هستند در این لیست وجود ندارد !!!! این دعوی در واقع حقوقیه نه حقیقی که یه نفر بلند بشه بره دادگاه شکایت کنه . طرف شاکی در مقابل دولت سازمان های بشری و مدنی و اسلامی و دانشگاه ها و قانون اساسی و .... می باشد که می تونه از طرف این 6 کشور باشه مثلا سومالی یا یمن و ...... . ایالت هاوایی شکایت خودشو ثبت کرده و باید امیدوارم باشیم ایالت های دیگه هم به این شکایت اضافه بشن . یکی از دلایلی که در امریکا اسلح ازاد هست اینه که مردم سالاری رو کسی نتونه با زور اسلحه از بین ببره و در واقع مردم مسلح هستند . از نگاه امریکایی ها هم اونا دوست ندارند که یه ادم حرفشو بخواد با زور به کرسی بشونه و همانطور که در دادگاه استیناف دیدیم اعلام کردن قانون برای همه ست حتی رئیس جمهور . و این به شدت برای جامعه مدنی مثل امریکا مهم است / به نظر من اگر هم حکم اجرا بشه ترامپ فقط می تونه همین 90 روز رو اجرا کنه و برای ادامه دیگه مشکل داره چون دلیل محکمی نداره و همین الان هم مشکل داره . ببخشید طولانی شد . امیدتون رو از دست ندیم و به خدا توکل کنیم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - خوش لحن - 2017-03-08

سلام دوستان

در اينكه اين حكم با وسواس زياد و توسط حقوق دان هاي زبده تهيه شده هيچ شكي نيست اما چند تا نكته رو مد نظر داشته باشيد كه مي تونه به لغو حكم كمك بكنه

1- ترامپ به سيستم قضايي توهين كرده و اين قضيه باعث شده كه اصل درست بودن يا غلط بودن حكم در اولويت دوم قرار بگيره مهم اينكه دستگاه قضايي سعي مي كنه تمام توانش رو به كار بگيره تا از كوچكترين نقاط ضعف حكم كوه بسازه و حكم رو باطل كنه

2- دموكرات ها با تمام تصميمات ترامپ مخالف هستند چون ترامپ خيلي صريح و بي پرده اونها رو متهم يا تهديد مي كنه بنابراين اونها هم از هيچ تلاشي براي به چالش كشيدن تصميمات ترامپ فرو گذار نمي كنند. فشار دموكرات ها به استعفاي نزديكان ترامپ نشانه همين مدعاست.

3-توي كاخ سفيد استقبال خوبي از ترامپ و تصميماتش نشده، درز خبرها به بيرون و همراهي نكردن كارمندان كاخ سفيد با تصميمات ترامپ، نشانه رود پرتلاطميه كه در جهت خلاف تصميمات ترامپ حركت مي كنه. اونها مي خوان نشون بدن كه پاسخ دستورات ترامپ مثل گذشته " بله آقاي رئيس جمهور نيست"

4- از همه اينها مهمتر دشمن تراشي ترامپ با رسانه ها بوده. ترامپ قدرت رسانه ها رو دست كم گرفته اگه يه مقدار تاريخ رو مطالعه كرده بود متوجه مي شد كه نيكسون رو همين رسانه ها زمين زدند

اين حكم هر قدر هم كه قوي باشه و هر قدر هم كه اصول حقوقي توش رعايت شده باشه چون دستوري تهيه شده مطمئن باشيد كه ضعف هاي زيادي داره. هميشه وقتي كاري دستوري انجام ميشه اگه خلاف واقعيت موجود باشه مجبور ميشن شكل كار رو درست كنند ولي محتوا هميشه ضعف داره

بقول دوستمون انرژي مثبت يادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Bboys_s - 2017-03-08

(2017-03-08 ساعت 15:35)minaz00 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 15:06)shahin41 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 14:59)minaz00 نوشته:  این بار خیلی بعیده که حکم متوقف بشه. چون هیچ سازمان و شخصی داخل آمریکا با وجود بندهایی که گذاشتن حداقل به صورت تئوری متضرر نمیشه.(اما در عمل حتما میشوند) .. هر شکایتی صورت بگیره دولت میتونه نشون بده برای این حالت ما پیش بینی های لازم رو انجام دادیم ..از دیدارهای خانوادگی بگیرید تا کاری و غیره..

این برداشت خودمه که از خوندن اخبار و قانون ها و مقاله های وکلا در این مورد دستگیرم میشه.الان ثانیه به ثانیه اخبار نظرات وکلای مهاجرت تو اینترنت اپدیت میشه. همیشه برای تحلیل باید خودمون رو جای یه کسی بذاریم که بی طرفه اونجوری  منطقی تر میشه دید. شرایط خاص و بحرانی ما برای اونها که تصمیم میگیرند اهمیت نداره.

منم مثل شما اخبار و مقالهارو رو مرتب دنبال می‌کنم و بر اساس همونها با اطمینان میگم که این حکم هم به سرنوشت حکم قبلی‌ دچار می‌شه.تا همین الان ۳ ایالت گفتن که این حکمو به دادگاه میبرن و فقط کافیه یه قاضی این حکمو نقض کنه.شما اگه صحبتای دادگاه قبلو گوش کنین سوال اصلی‌ قاضی این بود که انتخاب این کشورا بر چه اساسیه و اینکه این حکم بر اساس مذهب و ملّیت تبعیض آمیزه.مثل حکم قبلی‌ حکم جدید جواب درستی به این سوالات نداده و به همین علت لغو خواهد شد.منم اینو قبول دارم که کسی‌ اونجا دلش برا ما نمیسوزه اما واسه اونا قانون اساسیشون براشون مثل ناموسشون و اجازه تخطی از اونو به احدی نمیدان چه برسه به ترامپ که الان دیگه سمبل بی‌ قانونی و بی‌منطقی تواین کل دنیاس.
پس فقط فعلا رو کاراتون تمرکز کنین منتظر خبرای خوب باشین.

(2017-03-08 ساعت 16:37)Bboys_s نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 15:35)minaz00 نوشته:  
(2017-03-08 ساعت 15:06)shahin41 نوشته:  سلام و خسته نباشید و تشکر از نظریات شما.

این برداشت خودمه که از خوندن اخبار و قانون ها و مقاله های وکلا در این مورد دستگیرم میشه.الان ثانیه به ثانیه اخبار نظرات وکلای مهاجرت تو اینترنت اپدیت میشه. همیشه برای تحلیل باید خودمون رو جای یه کسی بذاریم که بی طرفه اونجوری  منطقی تر میشه دید. شرایط خاص و بحرانی ما برای اونها که تصمیم میگیرند اهمیت نداره.

منم مثل شما اخبار و مقالهارو رو مرتب دنبال می‌کنم و بر اساس همونها با اطمینان میگم که این حکم هم به سرنوشت حکم قبلی‌ دچار می‌شه.تا همین الان ۳ ایالت گفتن که این حکمو به دادگاه میبرن و فقط کافیه یه قاضی این حکمو نقض کنه.شما اگه صحبتای دادگاه قبلو گوش کنین سوال اصلی‌ قاضی این بود که انتخاب این کشورا بر چه اساسیه و اینکه این حکم بر اساس مذهب و ملّیت تبعیض آمیزه.مثل حکم قبلی‌ حکم جدید جواب درستی به این سوالات نداده و به همین علت لغو خواهد شد.منم اینو قبول دارم که کسی‌ اونجا دلش برا ما نمیسوزه اما واسه اونا قانون اساسیشون براشون مثل ناموسشون و اجازه تخطی از اونو به احدی نمیدان چه برسه به ترامپ که الان دیگه سمبل بی‌ قانونی و بی‌منطقی تواین کل دنیاس.
پس فقط فعلا رو کاراتون تمرکز کنین منتظر خبرای خوب باشین.

انشالا که همینطوره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - 15964 - 2017-03-08

(2017-03-07 ساعت 23:54)Pegah123 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 22:50)15964 نوشته:  سلام
من واسه ۱ feb قرار مصاحبه ویزا توریستی داشتم که کنسل کردم و دوباره واسه ۸ مارچ قرار جدید تعیین کردند. تو سایت یه قسمت urgent زده که ۶ مارچ فرمانی جدید امضا شده و از ۱۶ مارچ اجرا میشه و در این بین ویزایی صادر نمیشه!!!
من فرادا مصاحبه دارم ، امروز زنگ زدم سفارت گفتم وقتم سره جاشه با این دستوری که امضا شده اول گفت فکر نمی کنم بدش که گفتم ۱۰ روز مهلت داده گفت بزار از کنسولی بپرسم ، بعدش گفت مشکلی نیست فردا می تونید تشریف بیارید!!!
با توجه به قانون ویزا صادر میشه یا نه؟؟!!
از یه طرف نوشته هیچ وایزایی صادر نمی گردد و از طرفی میگن مشکلی نیست برای مصاحبه بیاین!
من گیج شدم ، به نظرتون فردا برم؟!

سلام دوست عزيز،به اميد گرفتن ويزاى يك ضرب.لطفا فردا به ما هم اطلاع بديد.

با سلام متاسفانه مصاحبه امروز من بدون هیچ دلیلی ریجکت شد!
تمامی مدارک من تکمیل و به همه سوالات کامل و بدون ابهام جواب داده شد.
بنده اقامت ترکیه را دارم و برای یک کنفرانس درخواست ویزا داده بودم و هیچ آشنایی در آمریکا ندارم ولی یک نامه ای را به من دادن که دلیل ریجکت را نوشته : مدارکی دال بر وجود تعلقات قوی خانوادگی! و شما قصد ترک کشور را نخواهید داشت!!!!!!!
در صورتی که همه ی خوانواده من در ایران ساکن هستن!
ولی یک زن و شوهر حدود ۵۰ سال نیز بودند که آنها یک ضرب ویزا توریستی را گرفتند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Hadi_20 - 2017-03-08

منم پیرو صحبت دوستان و تایید حرف اونها اینو بگم که وکلا و سازمان های حقوق بشری و دانشگاهی و خیلی سازمان های دیگر بدور از هرگونه جنجال و خبرسازی و هیاهوی رسانه ای کار خودشونو آرام و با حوصله جلو می برند.همونطور که میدونید امکان نداره کسی که قاضی حکم به درست بودن ادعاش کرده و حقانیتش حتی در دادگاه استیناف ثابت شده بیاد ببینه که طرف مورد شکایتش بازهم رو همون ادعای قبلیش پافشاری می کنه.قطعا عکس العمل نشان خواهد داد و حتی با شدت بیشتر
اگر حکم قبلی لغو شده پس قاعدتا این یکیم باید لغو بشه.تبصره هم هیچ کمکی نخواهد کرد چون اصل حکم همونی است که قبلا بود.
این وسط فقط اعصاب خورد کنی و مشکلات روحی می مونه واسه اونایی که می خوان حداقل برای یک بارهم که شده با آرامش به آینده نگاه کنند.