مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-09-17

(2013-09-17 ساعت 09:25)mina_s نوشته:  سلام دوستان ممنون ميشم جواب من رو هم بدين. من براي مادرم براي ويزاي توريستي از انكارا وقت گرفتم.
1. ايا نيازي به كارهاي پزشكي قبل از مصاحبه هست ؟
2. ايا مدارك را از قبل بايد پست كرد يا مادرم همان روز با خودش به سفارت ببرد؟
منظور از کارهای پزشکی رو نفهمیدم ولی برای مصاحبه و ویزای توریستی نیاز به ارائه هیچ مدرک پزشکی نمی باشد.
کلیه مدارک رو متقاضی باید همراه داشته باشه تا آفیسر در صورت لزوم چک کنه .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2013-09-22

(2013-09-17 ساعت 09:25)mina_s نوشته:  سلام دوستان ممنون ميشم جواب من رو هم بدين. من براي مادرم براي ويزاي توريستي از انكارا وقت گرفتم.
1. ايا نيازي به كارهاي پزشكي قبل از مصاحبه هست ؟
2. ايا مدارك را از قبل بايد پست كرد يا مادرم همان روز با خودش به سفارت ببرد؟

1- خیر
2- همراه خودشون باید ببرن، اما باز هم این مورد رو میتونین تو سایت سفارت چک کنین Smile

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-09-22

(2013-09-07 ساعت 23:26)myangel نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 00:06)vahid.vp نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 22:29)myangel نوشته:  دوستان منتظر این روزها به نظر میرسه با اتمام زمان صدور ویزای دانشجویی برای ترم پاییز نوبت منتظرین ویزای توریستس رسیده و کلی شماره تو این دو هفته اخیر اعلام کردند از سفارتهای مختلف
دوستان لطفا اگر کسی ویزاش اکی شده اعلام کنه
به امید خبرهای خوب
کلیه ویزاهای توریستی از ماههای جون و جولای و آگست متوقف بوده ولی از اول سپتامبر قول شروع شدن آن را داده اند .

آقا وحید مرسی از اطلاعاتتون
میشه لطفا رفرنس این موضوع رو هم بیان کنید ؟؟ البته صرفا جهت اینکه میخوام بیشتر راجبش اطلاعات کسب کنم.
آیا دلیل توقف و شروع دوباره ویزا های توریستی رو میدونید چی بوده ؟؟
با سپاس
ببخشید که دیر جواب دادم
یک آقایی که کار پیک آپ ویزا می کنه و مشاور در زمینه ویزا هست و همه مراجعین دبی اونو میشناسند . که واسه همه اونجا توضیحات می ده ، تلفنش رو به من داده بود و گفته بود اگه تا ۹۰ روز ویزات اکی نشد به من تلفن بزن که من هم همین کار رو کردم و گفت نگران نباشم که که کلیه ویزاهای جون و جولای و آگست متوقف بوده و از سپتامبر شروع می کنند. و این تاخیر مربوط به من یک نفر نیست.
خیلی هم بیراه نبود چون هفته پیش از من دوباره اطلاعات سربازی رو خواستند و این نشون می ده که روی پرونده ماها کار می کنند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - myangel - 2013-09-23

آقا وحید این چه قول دادن و شروعی هست که متاسفانه الان 3 هفته هست هیچ کدوم از سفراتخانه ها شماره ای اعلام نکردند
آیا کسی دلیلشو میدونه ؟؟
من فکر میکنم مرخصی بودند و این هفته و هفته آینده بترکونند

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sysmaster - 2013-09-25

(2013-09-08 ساعت 13:30)Mehroon نوشته:  سلام به همه دوستان
من میخوام برای ویزای اوریستی اقدام کنم از طریق سفارت آنکارا. شرایطم رو مینویسم، محبت کنن بزرگای سایت جواب بدن ببینم شانسم چقدر هست:

1- من یک سال و نیم هست که استانبل زندگی میکنم با ویزای توریستی
2- به تازگی دانشگاه قبول شدم برای فوق لیسانس (دانشگاه "استانبول تکنیک" که دانشگاه دولتی و خیلی خوبیه) و تازه ثبت نام کردم ،هنوز ترم شروع نشده
3- تا 10 روز آینده هم اقامت دانشجویی میگیرم
4- تو این یک سال و نیم انجا زبان انگلیسی درس میدادم تو یک آموزشگاه ولی چون اجازه کار ندارم بیمه نیستم ولی میتونم نامه بگیرم از آموزشگاه که 1 سال هست اونجا کار میکنم و ماهیانه 2000 لیر درآمد دارم.
5- حساب بانکی حدود 10000 لیر (معادل 5000 دلار) میتونتم ارائه کنم (بیشتر هم میتونم ارائه کنم)
6- اجاره نامچه خونه هم هست که 1 سال و نیم هست توش نشستم
7- دایی من با خانوادش 26 سال هست که اونجا زندگی میکنه (سیتیزن هستند) و دعوتنامه خوبی میفرسته برام.

به نظر شما شانس گرفتن ویزام چقدر است؟( شما باشی به من ویزا میدی؟

و یک سوال، یک دعوتنامه خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ و شامل چه بخش هایی هست؟

ممنون از همه کسایی که جواب میدن
ایشالا همه بگیریم ویزا Smile

سلام

من الان امریکا هستم با ویزای بی 2 محرد هستم سنم هم 34 ساله و خواستم بگم اصلا این چیزها ملاک نیست !

اول بیخیال دعوت نامه شو بهتره برای توریستی اقدام کنی اصلا کسیو لازم نداری

دوم حدود 100-150 میلیون حداقل موجودی داشته باش

سوم ویزاهای اروپا رو حتما بگیر بعد اقدام کن

بهت قول میدم 100 درصد میگیری

یه نکته دیگه اگه با ویزای توریستی اومدی فکر موندن رو اصلا نکن چون اصلا به هیچ دردی نمیخوره و جز الافی هیچی نداره

RE: - Mehroon - 2013-09-26

(2013-09-25 ساعت 10:14)sysmaster نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 13:30)Mehroon نوشته:  سلام به همه دوستان
من میخوام برای ویزای اوریستی اقدام کنم از طریق سفارت آنکارا. شرایطم رو مینویسم، محبت کنن بزرگای سایت جواب بدن ببینم شانسم چقدر هست:

1- من یک سال و نیم هست که استانبل زندگی میکنم با ویزای توریستی
2- به تازگی دانشگاه قبول شدم برای فوق لیسانس (دانشگاه "استانبول تکنیک" که دانشگاه دولتی و خیلی خوبیه) و تازه ثبت نام کردم ،هنوز ترم شروع نشده
3- تا 10 روز آینده هم اقامت دانشجویی میگیرم
4- تو این یک سال و نیم انجا زبان انگلیسی درس میدادم تو یک آموزشگاه ولی چون اجازه کار ندارم بیمه نیستم ولی میتونم نامه بگیرم از آموزشگاه که 1 سال هست اونجا کار میکنم و ماهیانه 2000 لیر درآمد دارم.
5- حساب بانکی حدود 10000 لیر (معادل 5000 دلار) میتونتم ارائه کنم (بیشتر هم میتونم ارائه کنم)
6- اجاره نامچه خونه هم هست که 1 سال و نیم هست توش نشستم
7- دایی من با خانوادش 26 سال هست که اونجا زندگی میکنه (سیتیزن هستند) و دعوتنامه خوبی میفرسته برام.

به نظر شما شانس گرفتن ویزام چقدر است؟( شما باشی به من ویزا میدی؟

و یک سوال، یک دعوتنامه خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ و شامل چه بخش هایی هست؟

ممنون از همه کسایی که جواب میدن
ایشالا همه بگیریم ویزا Smile

سلام

من الان آمریکا هستم با ویزای بی 2 محرد هستم سنم هم 34 ساله و خواستم بگم اصلا این چیزها ملاک نیست !

اول بیخیال دعوت نامه شو بهتره برای توریستی اقدام کنی اصلا کسیو لازم نداری

دوم حدود 100-150 میلیون حداقل موجودی داشته باش

سوم ویزاهای اروپا رو حتما بگیر بعد اقدام کن

بهت قول میدم 100 درصد میگیری

یه نکته دیگه اگه با ویزای توریستی اومدی فکر موندن رو اصلا نکن چون اصلا به هیچ دردی نمیخوره و جز الافی هیچی نداره

مرسی از جوابت
چرا با ویزای توریستی بیای نمیتونی بمونی؟ اگه کار پیدا کنی مگه نمیتونی کیستو عوض کنی به ویزای کاری؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yasis - 2013-09-26

سلام . چند تا سوال دارم دوستان
1- مدارکی که برای ترجمه میدم اگر چک نکنم ممکنه که اشتباه ترجمه ای داشته باشه ولی مهر دادگستری و وزارت خارجه هم روش خورده باشه؟
2- در مورد نامه حقوق و کارم به من گفتن که حتما باید مدرک دانشگاهی تأیید شده رو داشته باشم. چون حقوقم بالاست! آیا واقعا برای گرفتن تأیید دادگستری و وزارت خارجه نامه حقوق باید حتما مدرک دانشگاهی تایید شده رو هم ارائه بدم؟
3- تایید مدرک دانشگاه فقط غیر حضوری ممکنه؟ کسی جدیدا تونسته از سایت خدمات آموزشی تأییدیه بگیره؟سایت خدمات آموزشی مشکل داره.
4- اگر مدرک دانشگاهی رو نتونم بگیرم نامه حقوق ترجمه شده بدون مهر دادگستری و خارحه هم آیا به دردم میخوره؟
5- به نظر شما حداقل حساب بانکی چقدر باشه خوبه؟
6- سند خونه رسمی املاک نباشه، یعنی هنوز سند نداره، آیا ترجمش به درد میخوره؟
سوالام زیاد شد. مرسی اگر کمکم کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yasis - 2013-09-26

دوستان یه سوال دیگه هم اینکه من پستخونه اصلی دوبی رو برای پیک آپ ویزام انتخاب کردم. آیا کار درستی کردم و یا اینکه باید پستخونه دیگه ای رو انتخاب میکردم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amir1365 - 2013-09-26

سلام.
من موزیسین هستم و به گیتارهای کلاسیک , الکتریک تسلط دارم و مدرک بین المللی موسیقی هم دارم.
من میخوام برم امریکا و اونجا به صورت خصوصی تدریس موسیقی کنم.
به نظر شما باید ویزای کار بگیرم؟ یا اینکه ویزای خود اشتغالی ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - myangel - 2013-09-27

کسی میدونه چه خبره
چرا دیگه کیس اعلام نمیکنند
الان 1 ماه شده که اینطوریه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - viva usa - 2013-09-27

سلام دوستان
دوست من در امریکا که امریکایی اصل هست و شغل خوبی هم داره بهم گفته برای ویزای توریستی اقدام کنم. گفته تمام مخارج سفر رو خودش قبول میکنه. حالا میخوام بدونم چقدر شانس اکی شدن ویزا دارم؟
گردش حساب قربونش برم اصلاً ندارم ولی اگه بخوام میتونم به بابابم بگم سند خونه رو بنامم کنه.شاغل هم نیستم.
با توجه به اینکه در طول مدت اقامت تمام هزینه ها به پای ایشون است آیا اصلا نیاز هست که اثبات کنم وضع مالیم خوب است ؟ برای اثبات برگشتن به ایران آیا یک سند خونه کفایت میکنه؟
از تک تک عزیزان که کمک میکنند متشکرم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ghafari88 - 2013-09-28

(2013-09-27 ساعت 23:12)viva usa نوشته:  سلام دوستان
دوست من در آمریکا که آمریکایی اصل هست و شغل خوبی هم داره بهم گفته برای ویزای توریستی اقدام کنم. گفته تمام مخارج سفر رو خودش قبول میکنه. حالا میخوام بدونم چقدر شانس اکی شدن ویزا دارم؟
گردش حساب قربونش برم اصلاً ندارم ولی اگه بخوام میتونم به بابابم بگم سند خونه رو بنامم کنه.شاغل هم نیستم.
با توجه به اینکه در طول مدت اقامت تمام هزینه ها به پای ایشون است آیا اصلا نیاز هست که اثبات کنم وضع مالیم خوب است ؟ برای اثبات برگشتن به ایران آیا یک سند خونه کفایت میکنه؟

ببینید دوست عزیز
مطمئناً داشتن یک سند خونه بهانه خوبی برای شما نیست که بخواید به اون ها ثابت کنید که بر می گردید. منطقی هم نیست. دلیل محکم یعنی نشون ندادن یک شغلی که ازش مرخصی گرفته باشید، یعنی یک اثبات یک وابستگی خونوادگی که بخواید بخاطرش برگردید، یعنی مواردی از این دست ...
در خصوص موضوع مالی داستان نظر خاصی ندارم اما این رو بدونید که دادن ویزا به صورت مشخص دست کنسول هست. بخصوص در مورد ویزای توریستی.
ایشالا که بهتون ویزا رو می دن و به سلامتی تشریف می برید.
اما حتماً مدارکتون رو تا جایی که می تونید کامل ارائه بدید.
موفق باشید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - viva usa - 2013-09-28

(2013-09-28 ساعت 00:16)ghafari88 نوشته:  
دوست من در آمریکا که آمریکایی اصل هست و شغل خوبی هم داره بهم گفته برای ویزای توریستی اقدام کنم. گفته تمام مخارج سفر رو خودش قبول میکنه. حالا میخوام بدونم چقدر شانس اکی شدن ویزا دارم؟

ببینید دوست عزیز
مطمئناً داشتن یک سند خونه بهانه خوبی برای شما نیست که بخواید به اون ها ثابت کنید که بر می گردید. منطقی هم نیست. دلیل محکم یعنی نشون ندادن یک شغلی که ازش مرخصی گرفته باشید، یعنی یک اثبات یک وابستگی خونوادگی که بخواید بخاطرش برگردید، یعنی مواردی از این دست ...
در خصوص موضوع مالی داستان نظر خاصی ندارم اما این رو بدونید که دادن ویزا به صورت مشخص دست کنسول هست. بخصوص در مورد ویزای توریستی.
موفق باشید.

مرسی از راهنمایی تون
دوستان این بحث مالیش واسم مهمه . راهنمایی کنید پلیز

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-09-28

(2013-09-28 ساعت 03:55)viva usa نوشته:  
(2013-09-28 ساعت 00:16)ghafari88 نوشته:  

ببینید دوست عزیز
موفق باشید.

مرسی از راهنمایی تون
دوستان این بحث مالیش واسم مهمه . راهنمایی کنید پلیز
بحث مالی نداره دوست من . خودتو بزار جای کنسول ببین به همچین کسی که نه کار مشخصی داره نه وضع مالی خوبی داره و ... ویزا می دی Cool

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amir1365 - 2013-09-28

آقا کسی سوال منو میتونه جواب بده؟
"آیا یه موزیسین که کارش تدریس موسیقی به صورت خصوصیه میتونه ویزای خود اشتغالی امریکا بگیره" ؟
اصلا امریکا ویزای خوداشتغالی داره برای این مورد؟