مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - raman_np - 2017-03-14

بچه ها من خوندم میگه مصاحبه ها کنسل نمیشه ولی اخرش نوشته if so, whether the case qualifies for a waiver. اینو نمی فهمم منظورش اینه که هر کسی که شامل اون بند دستور waiver قرار بگیره ویزا ممکنه بگیره ؟؟؟؟؟ یعنی بقیه فقط میرم مصاحبه پولشون رو می دن اونا هم میگن نه شما شرایط رو ندارید !!!!!!!؟؟؟؟؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-03-14

دوستان معني schedulded appointment چيه؟ يعني اونايي كه كارنت شدن ميرن مصاحبه يا اونايي كه نامه ي دوم گرفتن؟
تكليف اونايي كه هنوز كارنت نشدن مثل من چيه؟
چرا اينا همه چي شون بلاتكليفه و هزار جور تفسير داره؟
از دوستان با تجربه و مطلع خواهشمندم جواب بدن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 00:25)arezoo dream نوشته:  دوستان معني schedulded appointment چيه؟ يعني اونايي كه كارنت شدن ميرن مصاحبه يا اونايي كه نامه ي دوم گرفتن؟

جمله رو کامل باید می اوردی تا معنیش تو جمله معلوم بشه آرزو جان... معنی تکیش میشه ملاقاتهای برنامه ریزی شده

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - بابي - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 00:25)arezoo dream نوشته:  دوستان معني schedulded appointment چيه؟ يعني اونايي كه كارنت شدن ميرن مصاحبه يا اونايي كه نامه ي دوم گرفتن؟

اين يعني كساني كه براشون وقت مصاحبه تعيين شده.در لاتاري ميشه كسانيكه نامه دوم رو گرفتند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - V_B - 2017-03-14

یعنی قرار ملاقات زمان بندی شده.
یعنی کسانی که نامه دوم رو گرفتن. در حقیقت نامه دوم
interview appointment هستش. وقتی نامه رو میگیری وقت دقیق مصاحبه مشخص میشه و شما تا قبل از اون هیچ وقت مصاحبه ای نداری.

سپاس دوست عزيز، معني شو ميدونم اما تفسيرشو نميدونم
اينكه برنامه ريزي شده ميشه كارنتي ها ؟ اونايي كه نامه دوم دارن؟
من كيسم ٦٤٠٠ هست قرار بود ماه ديگه اعلام بشه... آيا اگر ماه ديگه اعلام بشه منم جز scheduled appointment هستم؟

(2017-03-14 ساعت 00:41)arezoo dream نوشته:  سپاس دوست عزيز، معني شو ميدونم اما تفسيرشو نميدونم
اينكه برنامه ريزي شده ميشه كارنتي ها ؟ اونايي كه نامه دوم دارن؟
من كيسم ٦٤٠٠ هست قرار بود ماه ديگه اعلام بشه... آيا اگر ماه ديگه اعلام بشه منم جز scheduled appointment هستم؟

نه دیگه منظورش کسانی هست که زمان مصاحبه شون الان مشخصه و نامه مصاحبه رو دریافت کردن

سپاس از جواب دوستان
پس من يكي فعلا برم دعا كنم واسه لغو فرمان جديد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - V_B - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 00:47)arezoo dream نوشته:  سپاس از جواب دوستان

سلام به همه دوستان عزیزم
آقایون و خانم ها مثبت فکر کنید. ما میریم....
اول اینکه خیالتون راحت باشه که این حکم به زودی زود لغو خواهد شد و همه چیز به حالت اولش برمیگردی.
دوم اینکه اون دسته از دوستانی که مصاحبه نرفتن اصلا جای نگرانی نیست و اتفاقا اینطوری واسه شما بهتر شد چون اگر که وقت مصاحبه داشتی و مثله دفعه قبل ناگهان کنسل میشد متضرر میشدید. که البته متاسفانه خیلی از دوستان دفعه پیش به مشکل برخوردند.
بعد از این که حکم لغو شد که مطمین باشید میشه نامه هاتون رو دریافت میکنید و انشالله ویزا یکضرب و...
توکل به خدا.
ما میرویم چون دلمان جای دیگر است...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - raman_np - 2017-03-14

چیزی که من فهمیدم اینکه روال مصاحبه ها برقراره برای کسایی که قراره مصاحبه گذاشته شده به قول دوستمون نامه دوم رو گرفتن . و برای بقیه روند ادامه دارد و باید هزینه و مدارک رو بفرستند و اگر احساس می کنن که جز استثناو waiver هستند افیسر با دقت شرایطشون رو بررسی می کنه و در قسمت اخرین پاراگراف میگه می تونید کسانی که مصاحبشون در این دوره 90 روزه قرار داره وقت مصاحبشون رو کنسل کنن و بعد از 90 روز درخواست مصاحبه جدید بدن . البته من انگلیسی خیلی خوب نیست و شاید اشتباه بگم . به بزرگواری خودتون اگر جایی رو اشتباه گفتن ببخشید .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 00:15)Sasa-t نوشته:  اینم جوابشون برای ماهایی که در مرحله کلیرنس یا AP هستیم:

Q: I recently had my immigrant visa interview at a U.S. Embassy or Consulate overseas, but my case is still being considered. What will happen now?

If your visa application was refused under Section 221(g) pending updated supporting documents or administrative processing, you should proceed to submit your documentation.   After receiving any required missing documentation or completion of any administrative processing, the U.S. Embassy or Consulate where you were interviewed will contact you with more information.

این داره میگه اگه تو AP هستیم و مرحله کامل بشه باهامون تماس گرفته میشه؟ یعنی منظورش اینه که تو این ۹۰ روز (اگه حکم متوقف نشه) ممکنه مرحله کلیرنسمون تموم بشه و کلیر بشیم و بعد از ۹۰ روز برای ویزا صدامون کنن؟

منظورش چيه؟ اينكه اگه تو اين ٩٠ روز كلير شيم بهمون اطلاع ميدن چه فايده اي داره اگه قرار نيست ويزايي صادر شه

(2017-03-14 ساعت 00:47)arezoo dream نوشته:  سپاس از جواب دوستان

والا فقط شما نیستی هممون باید دعا کنیم که متوقف بشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-14

Q: I am currently working on my case with NVC. Can I continue?

Yes. You should continue to pay fees, complete your Form DS-260 immigrant visa applications, and submit your financial and civil supporting documents to NVC.  NVC will continue reviewing cases and scheduling visa interviews overseas. During the interview, a consular officer will carefully review the case to determine whether the applicant is affected by the E.O. and, if so, whether the case qualifies for a waiver.
به نظر من این یعنی مصاحبه برنامه ریزی میشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-14

Q: If I pursue my immigrant visa but the consular officer determines that I do not qualify for a waiver, will my case be terminated? Can I apply again after 90 days have passed?

A consular officer will review each case to determine if the applicant is affected by the E.O. and, if so, whether the case qualifies for a waiver. If an applicant does not qualify for a waiver, you may reapply for an immigrant visa using the same approved petition after the 90-day period in the Executive Order has passed. At that time, you should contact the embassy or consulate directly to schedule a new interview.

Keep in mind that if your medical exam results have expired, you will be responsible for attending a new medical exam and paying any fees to the physician or clinic. Medical exam results are typically valid for six (6) months, although in some cases they may be valid for a shorter amount of time.

و این یعنی اگه در قانون جدید بعد از 90 روز طوری بود که نیاز به مصاحبه مجدد بود باید دوباره مصاحبه بشید اما به نظر فقط مدارک جدید رو اگه قانون جدید معین کنه میگیرن

باب فرگوسن شكواييه جديد فايل كرده و قراره فردا به دادگاه ارائه بده
بيشتر ادله مربوط به unconstitutional بودنش و متضرر شدن اقتصاد و دانشگاه هاست
اميدوارم فردا باب فرگوسن مثل دفعه ي قبل واسمون خبرهاي خوب داشته باشه??????