مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-02-09

با سلام. برای گرفتن ویزای توریستی آیا پدر و مادر هر دو می تونند برای دیدن فرزندشان که گرین کارت داره با هم اقدام کنند؟ یک فرزند مجرد هم در ایران باشه. و دیگه چه شرایطی لازمه. اگر هم که باهم شدنی نیست. امکان ویزای توریستی برای یکی از آنها چقدر است؟ و کلا ویزای توریستی از زمانیکه برای وقت مصاحبه اقدام کنیم تا زمانیکه پروسه تمام شود چقدز زمان می بره. ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-02-10

(2014-02-09 ساعت 21:48)member نوشته:  با سلام. برای گرفتن ویزای توریستی آیا پدر و مادر هر دو می تونند برای دیدن فرزندشان که گرین کارت داره با هم اقدام کنند؟ یک فرزند مجرد هم در ایران باشه. و دیگه چه شرایطی لازمه. اگر هم که باهم شدنی نیست. امکان ویزای توریستی برای یکی از آنها چقدر است؟ و کلا ویزای توریستی از زمانیکه برای وقت مصاحبه اقدام کنیم تا زمانیکه پروسه تمام شود چقدز زمان می بره. ممنون
بله ميتونن اقدام کنن و مشکلی نيست.
بستگی به وقت دادن سفارت و صادر شدن روند ويزا داره.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yalda91 - 2014-02-10

ببخشيد دعوت نامه رو ان لاين بايد پر كرد اگه بله در صورت امكان ادرس سايت رو بگيد يا از اداره مهاجرت؟كدوم ادراه بايد رفت
من پدر و مادرم در ايران بچه ديگري ندارن .برادرم ٣ساله در كشور ديگري داره تحصيل مي كنه .ممكنه سخت بشه براشون واينكه بگن فرزندشون خارج از كشور هست يا نه؟ ممنون از زاهنمايي هاتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-02-10

(2014-02-10 ساعت 11:54)yalda91 نوشته:  ببخشيد دعوت نامه رو ان لاين بايد پر كرد اگه بله در صورت امكان ادرس سايت رو بگيد يا از اداره مهاجرت؟كدوم ادراه بايد رفت
من پدر و مادرم در ايران بچه ديگري ندارن .برادرم ٣ساله در كشور ديگري داره تحصيل مي كنه .ممكنه سخت بشه براشون واينكه بگن فرزندشون خارج از كشور هست يا نه؟ ممنون از زاهنمايي هاتون
دعوت‌نامه برای سفارت آمریکا بر خلاف خیلی از کشورهای دیگه ارزش رسمی نداره، در نتیجه شما لازم نیست که حتما یک نامه رسمی که مورد تایید دفاتر اسناد رسمی قرار گرفته باشه برای خانواده بفرستید. یک نامه خودتون می‌نویسید که مثلا دانشجو هستید و به دلیل مشغله درسی نمی‌تونید برید ایران و تمایل دارید که پدر و مادرتون رو دعوت کنید که بیایند شما رو ببینند.
خوب نداشتن خانواده درجه 1 تو ايران وابستگی رو کمتر ميکنه و احتمال گرفتن ويزا کمتر ميشه.
ميتونن نگن که فرزند شون خارج از کشور داره درس ميخونه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farad44 - 2014-02-11

دوست عزیز ana3
بر اساس بند 214 ب شما قادر نخواهید بود وابستگی خود را به محل تحصیل یا اقامت خود در ارمنستان اثبات کنید و این مورد یعنی اثبات وابستگی برای افسر در الویت قرار دارد اگر در ارمنستان دارای شغل قراردادی و یا بیزنسی ثبت شده باشید در اینصورت قادر خواهید بود که برگشت خود را اثبات کنید به نظر من در حال حاظر با این وضعیت وقت و پول خود را هدر میدهید .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rtt - 2014-02-12

ببخشید یه سوال داشتم در مورد مدت اعتبار ویزای توریستی
روی ویزا یه تاریخ داره که از زمان صدور 3 ماه هست آیا این تاریخ مدت اعتبار ویزاس یا زمان مجاز برای ورود به ایالت متحده؟ مثلا من الان ویزا گرفتم اگه یک ماه دیگه برم امریکا فقط 2 ماه می تونم بمونم یا نه تا 3 ماه فرصت وارد شدن دارم و بهدش 3 ماه یا 6 ماه می تونم بمونم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2014-02-12

(2014-02-12 ساعت 14:14)rtt نوشته:  ببخشید یه سوال داشتم در مورد مدت اعتبار ویزای توریستی
روی ویزا یه تاریخ داره که از زمان صدور 3 ماه هست آیا این تاریخ مدت اعتبار ویزاس یا زمان مجاز برای ورود به ایالت متحده؟ مثلا من الان ویزا گرفتم اگه یک ماه دیگه برم آمریکا فقط 2 ماه می تونم بمونم یا نه تا 3 ماه فرصت وارد شدن دارم و بهدش 3 ماه یا 6 ماه می تونم بمونم؟

این سوال من هم هست، با این تفاوت که ویزای ما 4 ماه روش تاریخ خورده. لطفا اگه کسی می دونه جواب بده. ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farad44 - 2014-02-12

(2014-02-12 ساعت 14:14)rtt نوشته:  ببخشید یه سوال داشتم در مورد مدت اعتبار ویزای توریستی
روی ویزا یه تاریخ داره که از زمان صدور 3 ماه هست آیا این تاریخ مدت اعتبار ویزاس یا زمان مجاز برای ورود به ایالت متحده؟ مثلا من الان ویزا گرفتم اگه یک ماه دیگه برم آمریکا فقط 2 ماه می تونم بمونم یا نه تا 3 ماه فرصت وارد شدن دارم و بهدش 3 ماه یا 6 ماه می تونم بمونم؟

شما از تاریخ ثبت شده در ویزا سه ماه وقت دارید که وارد خاک امریکا شوید مدت اقامت شما که معمولا 6 ماه است توسط افسر امیگریشن در امریکا روی پاسپورت شما مهر میشود

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2014-02-12

این سوال من هم هست، با این تفاوت که رو ویزای ما 4 ماه زمان خورده. لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه. ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-02-12

(2014-02-12 ساعت 18:38)jilibo نوشته:  

این سوال من هم هست، با این تفاوت که رو ویزای ما 4 ماه زمان خورده. لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه. ممنون
اون تاریخ اعتبار ویزا هست و یا به اعتباری آخرین مهلت ورود به آمریکا

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rtt - 2014-02-12

(2014-02-12 ساعت 21:35)vahid.vp نوشته:  

پس اگر اون تاریخ مهلت ورود به امریکاس حالا بعد ورود چند وقت می تونیم بمونیم؟؟؟؟؟؟/

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-02-13

(2014-02-12 ساعت 22:16)rtt نوشته:  
(2014-02-12 ساعت 21:35)vahid.vp نوشته:  

پس اگر اون تاریخ مهلت ورود به آمریکاس حالا بعد ورود چند وقت می تونیم بمونیم؟؟؟؟؟؟/
معمولاً 6 ماه بهتون اجازه اقامت ميدن.
قابل تمديدم هست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2014-02-14

سلام، این سوال من هم هست. با این تفاوت که ویزای ما 4 ماه روش زمان خورده.ممنون اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Parastoo.niki - 2014-02-14

سلام من براي ١ مارچ يك سفر ٢ هفته به لوس انجلس دارم ، من با دختر ٤ ساله ام به اين سفر ميرم ، ميخواستم بدونم ايا ميتونم هتلي يا سوييتي براي دو هفته اجاره كنم كه قيمتش مناسب باشه ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-02-14

(2014-02-14 ساعت 02:13)jilibo نوشته:  

سلام، این سوال من هم هست. با این تفاوت که ویزای ما 4 ماه روش زمان خورده.ممنون اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.
شما از وقتي ويزا زده بشه تو پاستون ٣ ماه وقت داريد وارد امريكا بشيد و معمولأ ٦ ماه اجازه ماندن بهتون ميدن