مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Moh.Bahrami1989 - 2017-03-16

من زیاد دوست ندارم این قضیه ادامه پیدا کنه و راجبش بحث بشه و کش دار...

این پستم صرفا در جواب دوستان عزیزی هست که در ارتباط با (( احترام به عقاید دیگران)) صحبت کردن.

ببینید...

فرض کنید من یک فیلم ساز هستم...
من یک فیلمی میسازم و توی خونه ام نگه میدارم. بعد همسایه من روزی سه بار از من میخواد که فیلم من رو ببینه و من بلخره رضایت میدم و کارم رو بهش میدم. بعد اون شروع میکنه به نقد و توهین و ارزیابی فیلم من! من حق ندارم ازش ناراحت بشم؟ فکر میکنم دارم و اگر شما هم باشید ناراحت و بهم ریخته میشید! ( اینجا در درجه اول نه من خواستم که کارم رو این شخص ببینه و در درجه دوم اصلا نظر این شخص رو نخواستم!)

اما فرض بعدی که مصداق فردی از این فروم هست...

من یک فیلم سازم و در بیست و چهار ساعت شبانه روز وایسادم توی کوچه ام و همسایه ای نیست که از مقابل من رد بشه و من به انواع و اقسام روش های (( مطبوع )) و (( غیر مطبوع )) سعی دارم که بهش بگم کار منو عقیده من رو باید ببینی! باید باور کنی!

جان کلام:
عقیده من تا زمانی که در قلب منه قضاوت نمیشه! ولی وقتی مدام دارم فریادش میرنم بر سره مردم دیگه خب گاهی ممکنه طرف یه مشت هم بزنه زیره صورت من!

همه مون فکر میکنم تا حدودی با دوستان عزیز گشت ارشادی که فکر میکنن بهتر از ما صلاحمون رو میدونن برخورد داشتیم!
شما رو نمیدونم ولی من که نمیتونم به عقیده کسی که احساس میکنه (( چیزی رو در مورد من بهتر از من میدونه )) احترام بذارم!

لطف کنیم و پشت جمله های کلیشه ای و شعار های تکراری جامعه و این جمله (( احترام به عقاید دیگران)) زیر باره هر چیزی نریم!

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-16

باز هم اگر نظرات من باعث ناراحتی دوست عزیزی شده من ازش عذر خواهی میکنم ...

من آدم کینه ای و بی جنبه نیستم ... آزارم هم به مورچه نمیرسه ... هیچ وقت کسی رو از پشت تبلت و
گوشی قضاوت نکنید ... شاید در واقعیت یکی از فابریک ترین رفقای شما باشم ...
از طریق چهار تا کامنت و متن ساده ، خواهشا من رو قضاوت نکنن برخی دوستان ...
من اصلا از روی جدی بودن تمام و رسمی بودن نظر نمیدم . فقط یکم بهش ادویه میزنم که جذاب بشه . همین

الان بیشتر دوستانی که اینجا بهم حمله میکنن ، روحشون هم خبر نداره که من هرشب دارم برای موفقیتشون
دعا میکنم و همش میگم که انشالله کار شما اول اوکی بشه . ولی اونا شمشیر رو برام از رو بستن . اشکال نداره

من نمیدونم چرا هر پیش بینی که میکنم راست درمیاد ، اینجا بیشتر بهم حمله میشه ...

راستش نمیدونستم دادن انگیزه و روحیه بالا ، خشم بعضی هارو زیاد میکنه . من آدم پرخاشگری نیستم ...

اتفاقا از نظر روحی و عاطفی به شدت ضعیف هستم ... شدیدا ... حتی فکرش رو هم نمی کنید تا چه حد ...

از نظر من ، جنگ و جدال برای حیوانات هست ... انسان با منطق و قلب خود ، میتونه باعث صلح و آشتی بشه

بازم اگر کسی از کامنت های من تو این مدت ناراحت شده ازش پوزش میخوام ...
دوست ندارم تا زمانی که زنده هستم دل کسی از من آزرده باشه ....

با آرزوی بهترین ها ... چون لایقش هستید ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - copol - 2017-03-16

با احترام به همه عقاید لطفاپارامتر سن وهیجانات مربوط به اون سن رو درنظر بگیرید.انشاالله روال برای بچه های مهاجرهمچنان رو به خوشی باشه.سپاس

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - hamid.mar5000@icloud.com - 2017-03-16

kasi midoone supreme court key bargozar mishe?

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin41 - 2017-03-16

(2017-03-16 ساعت 19:57)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  kasi midoone supreme court key bargozar mishe?

در مورد دستور اول آقای ترامپ، میگفتن دو سه ماه طول میکشه.
ولی قبلش باید دادگاه تجدید نظر رای بده.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-16

از راي دادگاه واشنگتن خبري نيست؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-16

دوستان من اطلاعات زيادي در اين مورد ندارم ، ببخشيد كه ميپرسم
الان براي لغو دستور اقاي رئيس جمهور ما نياز داريم كه هر سه دادگاه رأي بدن ؟؟ يعني نياز به حداقل ٣.راي وجود داره در قانون امريكا؟

همينطور ممنون ميشم دوستان اگر ميدونن منابعي و معرفي كنن كه با قوانين امريكا چه در زمينه سياسي و يا حتي ازدواجي اشنا بشيم
بازم ببخشيد اگه سوالم خيلي از سر بي اطلاعي بود ???

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-03-16

سایت وزارت امور خارجه هم آپدیت شد. در اطلاعیه جدید گفته شده طبق رای دادگاه هاوایی و مریلند مصاحبه ها و پروسه ویزا همچنان برای شش کشور گفته شده در دستور اجرایی 2 ادامه پیدا میکنه.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

(2017-03-16 ساعت 21:14)vanima نوشته:  دوستان  من اطلاعات زيادي در اين مورد ندارم ، ببخشيد كه ميپرسم
الان براي لغو دستور اقاي رئيس جمهور ما نياز داريم كه هر سه دادگاه رأي بدن ؟؟ يعني نياز به حداقل ٣.راي وجود داره در قانون امريكا؟

همينطور ممنون ميشم  دوستان اگر ميدونن منابعي و معرفي كنن كه با قوانين امريكا چه در زمينه سياسي و يا حتي ازدواجي اشنا بشيم

نه عزيزم همون يك راي كافي بود
اون قاضي فدراله درنتيجه رايش كل ايالت متحده رو شامل ميشه
اما خب اگه هر سه تا دادگاه به نفع ما راي بدن اولا كه يه دلگرمي براي ماها محسوب ميشه دوما نشون ميده واقعا يه نقصي هست كه هر سه دادگاه تعليقش كردن كه اين كمك ميكنه به اينكه تو دادگاه تجديد نظر و احتمالا دادگاه عالي هم نتيجه مثبت بگيريم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - hamid.mar5000@icloud.com - 2017-03-16

(2017-03-16 ساعت 20:53)shahin41 نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 19:57)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  kasi midoone supreme court key bargozar mishe?

در مورد دستور اول آقای ترامپ،  میگفتن دو سه ماه طول میکشه.
ولی قبلش باید دادگاه تجدید نظر رای بده.

chon age bere supreme court vaziat kheily jaleb nist

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - bah90 - 2017-03-16

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2017/03/the-hawaii-judge-set-a-dangerous-precedent/519828/
دوستان اين خبرو ميشه بخونين؟ تا جايي كه من متوجه شدم انگار داره ميگه حكم قاضي هاوايي كه گفته فرمان مهاجرتي مغاير با قانون اساسي و تبعيضي هست و مسلمانان را هدف قرار داده از پايه و اساس بر اساس همان قانون اساسي غلط و اشتباه بوده....

(2017-03-16 ساعت 21:21)fb2016 نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 21:14)vanima نوشته:  دوستان  من اطلاعات زيادي در اين مورد ندارم ، ببخشيد كه ميپرسم

همينطور ممنون ميشم  دوستان اگر ميدونن منابعي و معرفي كنن كه با قوانين امريكا چه در زمينه سياسي و يا حتي ازدواجي اشنا بشيم

اما خب اگه هر سه تا دادگاه به نفع ما راي بدن اولا كه يه دلگرمي براي ماها محسوب ميشه دوما نشون ميده واقعا يه نقصي هست كه هر سه دادگاه تعليقش كردن كه اين كمك ميكنه به  اينكه تو دادگاه تجديد نظر و احتمالا دادگاه عالي هم نتيجه مثبت بگيريم

پس يعني برأي هميشه اين حكم تعليق شد و روند كار به صورت قبل درامد؟؟ يا ممكنه اين ادم بره و با يه حكم جديد بياد

(2017-03-16 ساعت 22:22)vanima نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 21:21)fb2016 نوشته:  

اما خب اگه هر سه تا دادگاه به نفع ما راي بدن اولا كه يه دلگرمي براي ماها محسوب ميشه دوما نشون ميده واقعا يه نقصي هست كه هر سه دادگاه تعليقش كردن كه اين كمك ميكنه به  اينكه تو دادگاه تجديد نظر و احتمالا دادگاه عالي هم نتيجه مثبت بگيريم

پس يعني برأي هميشه اين حكم تعليق شد و روند كار به صورت قبل درامد؟؟ يا ممكنه اين ادم بره و با يه حكم جديد بياد

الان ترامپ شكايت ميكنه ميره تجديد نظر ازونجام هر كدوم از طرفين ميتونن ببرن راي به دادگاه عالي
اونجا دادگاه هر حكمي بده ميشه راي نهايي در نتيجه الان فقط يك تعليق موقته
اينكه دوباره ميتونه يه اگزكيوتيو اردر مجدد بده يا نه نميدونم اما شخصا فكر ميكنم ديگه اينكارو نميكنه چون ديگه بيشتر ازين كه نميتونه حكمو بچلونه ?
به هرحال اين حكم سر دراز داره و به همينجا ختم نميشه

(2017-03-16 ساعت 22:27)fb2016 نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 22:22)vanima نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 21:21)fb2016 نوشته:  نه عزيزم همون يك راي كافي بود

الان ترامپ شكايت ميكنه ميره تجديد نظر ازونجام هر كدوم از طرفين ميتونن ببرن راي به دادگاه عالي
اونجا دادگاه هر حكمي بده ميشه راي نهايي در نتيجه الان فقط يك تعليق موقته
اينكه دوباره ميتونه يه اگزكيوتيو اردر مجدد بده يا نه نميدونم اما شخصا فكر ميكنم ديگه اينكارو نميكنه چون ديگه بيشتر ازين كه نميتونه حكمو بچلونه ?
به هرحال اين حكم سر دراز داره و به همينجا ختم نميشه

الان اخبار شبكه خبر خودمون گفت ترامپ گفته اين حكم و به ديوان عالي ميبره... منبع خبر صوتي بود .... كانال خبر Big Grin

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - sepehr7763 - 2017-03-16

سلام بچه ها معذرت ميخوام ميدونم اين سوال مربوط با اينجا نيست ولي من تو قسمت مربوط پرسيدم كسي جوابمو نداد
فرم i864 را خود اسپانسر بايد بفرسته يا خودمون هم ميتونيم ارسال كنيم؟
اصل فرم رو بابد ارسال كنيم يا كپيشو؟
فرم هاي مالياتي را اسپانسر بايد امضا كنه؟
ممنونم بازم ببخشيد