مهاجرسرا
ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+--- موضوع: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا (/thread-2443.html)

صفحات 1 2

ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - masoud78789 - 2010-04-04

سلام بچه ها ميشه ايميلي كه مي فرستيم براي سفارت امريكا در آنكارا فارسي باشه مشكلي براي خوندنش ندارن راستي ايميلش چيه؟ مرسي

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Hossein81 - 2010-04-04

(2010-04-04 ساعت 17:15)masoud78789 نوشته:  سلام بچه ها ميشه ايميلي كه مي فرستيم براي سفارت امريكا در آنكارا فارسي باشه مشكلي براي خوندنش ندارن راستي ايميلش چيه؟ مرسي

سلام
والا فکر نمیکنم به ایمیل فارسی جواب درستی بدن .سعی کنید انگلیسی بزنید اگر مشکلی بود در خواستتونو بدین بچه ها کمک میکنن.
اینم آدرسشونه:

Working Hours: 8:30 a.m. - 17-30 p.m

Embassy
AMERICAN EMBASSY ANKARA
110 Atatürk Blvd.
Kavaklıdere, 06100 Ankara - TURKEY
Phone: (90-312) 455-5555
Fax: (90-312) 467-0019
e-mail: webmaster_ankara@state.gov ***

Consular Section
AMERICAN EMBASSY ANKARA
CONSULAR SECTION
110 Atatürk Blvd.
Kavaklıdere,

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Jav3 - 2010-04-27

سلام ايميل سفارت آمريكا در آنكارا كدومه؟
CA-Ankara@state.gov
معمولا چند روزه جواب ميدن؟

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - sh-b - 2010-04-27

(2010-04-27 ساعت 09:29)Jav3 نوشته:  سلام ايميل سفارت آمريكا در آنكارا كدومه؟
CA-Ankara@state.gov

سلام دوست عزیز
بله ایمیلشون همینه
معمولا 2یا 3 روزه جواب میدن تا اونجایی که من یادمهWink

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Mehrafarin - 2011-10-19

(2010-04-27 ساعت 10:39)sh-b نوشته:  
(2010-04-27 ساعت 09:29)Jav3 نوشته:  سلام ايميل سفارت آمريكا در آنكارا كدومه؟
CA-Ankara@state.gov

سلام دوست عزیز
بله ایمیلشون همینه
معمولا 2یا 3 روزه جواب میدن تا اونجایی که من یادمهWink

عذر می خوام ولی این ایمیل که دوستمون آقای حسین 81 گذاشتند چیه؟ webmaster_ankara@state.gov

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - puyagroup - 2011-10-19

سلام
اسم فامیل همسر من تو ترجمه ها و پاسپورت یه حرف e اضافه داره شما میگید چکار کنم . البته توی فرمها و نامه قبولی moini , , ترجمه ها و پاس moeini نوشته . به نظر شما ایمیل بزنم یا کل ترجمه ها و پاسپورت رو عوض کنم ؟

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Mehrafarin - 2011-10-22

کسی می دونه شماره تلفن سفارت در آنکارا کدومه؟ همونیه که تو نامه مصاحبه زیر آدرس سفارت نوشته؟ فارسی صحبت می کنند یا انگلیسی؟
به ca-ankara@state.gov ایمیل زدم الان سه روزه، کسی جواب نداده. می خوام زنگ بزنم کار خیلی مهمی دارم.

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Mehrafarin - 2011-10-29

سلام
کسی اینجا نامه مصاحبه اش را برای آنکارا ایمیل کرده؟؟

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Mehrafarin - 2011-11-17

بعد از ارسال مدارک به سفارت لازمه که ایمیل بزنیم تا دریافت مدارکو تایید کنند؟ البته با دی اچ ال فرستادیم و از طریق سایت آن از رسیدن مدارک با خبرهستیم. ولی می خواستم بدونم معمولا ایمیل می زنند یا نه؟
گویا کسی برای جواب دادن تو این تاپیک نیست!!!!

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - frozen mind - 2011-11-17

(2011-11-17 ساعت 16:53)Mehrafarin نوشته:  بعد از ارسال مدارک به سفارت لازمه که ایمیل بزنیم تا دریافت مدارکو تایید کنند؟ البته با دی اچ ال فرستادیم و از طریق سایت آن از رسیدن مدارک با خبرهستیم. ولی می خواستم بدونم معمولا ایمیل می زنند یا نه؟

لطفا براي گرفتن پاسخ صبر كنيد.

در سالهاي قبل بسياري از دوستان براي حصول اطمينان از رسيدن مداركشون به سفارت ايميل مي زدن. شما هم مي تونين همين كارو بكنين.
زدن ايميل هيچ ضرر يا بدي اي نداره. من خودم براي اطمينان از دريافت مدارك دو بار به NVC (معادل KCC شما!) ايميل زدم و جواب هم گرفتم.

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Espresso - 2012-04-17

(2010-04-04 ساعت 17:15)masoud78789 نوشته:  سلام بچه ها ميشه ايميلي كه مي فرستيم براي سفارت امريكا در آنكارا فارسي باشه مشكلي براي خوندنش ندارن راستي ايميلش چيه؟ مرسي

نه دوست عزیز اینجور که من شنیدم مشکلی نداره.البته به نظر خودم انگلیسی باشه بهتره .Smile

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - Espresso - 2012-04-17

(2011-10-22 ساعت 13:41)Mehrafarin نوشته:  کسی می دونه شماره تلفن سفارت در آنکارا کدومه؟ همونیه که تو نامه مصاحبه زیر آدرس سفارت نوشته؟ فارسی صحبت می کنند یا انگلیسی؟
به ca-ankara@state.gov ایمیل زدم الان سه روزه، کسی جواب نداده. می خوام زنگ بزنم کار خیلی مهمی دارم.

اگه برای مهاجرت باشه : شماره تلفن :
Phone: (90) (312) 455 5555
ساعت 4 تا 5 از دوشنبه تا پنج شنبه میتونی تماس بگیری.

اگه غیر مهاجرتی باشه: شماره تلفن :
همون شماره بالا فقط ساعت تماس باید بین 11 تا 12 ظهر باشه
متاسفانه منم ایمیل زدم هنوز جواب ندادن.Winkمنم تصمیم دارم زنگ بزنم .شرمنده دوست عزیز مطمئن نیستم ولی فکر کنم باید بگی که مترجم میخوام.

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - S4m4N - 2012-04-26

CA-Ankara@state.gov
کمتر از 1 ساعت جواب دادند!

ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - mpezeshki86 - 2015-03-14

(2011-11-17 ساعت 16:53)Mehrafarin نوشته:  بعد از ارسال مدارک به سفارت لازمه که ایمیل بزنیم تا دریافت مدارکو تایید کنند؟ البته با دی اچ ال فرستادیم و از طریق سایت آن از رسیدن مدارک با خبرهستیم. ولی می خواستم بدونم معمولا ایمیل می زنند یا نه؟

بستگي داره، شايد بزنن يا نزنن. شما خودتون بزنيد و ازشون تائيديه بخواين، من اين كار رو كردم

RE: ارسال ايميل براي سفارت امريكا در آنكارا - dm_april - 2015-09-26

ببخشید دوستان ک اینجا میپرسم اما چاره ای ندارم.....بهترین کتاب اموزش ادبیات و نحوه نامه نگاری رسمی انگلیسی چی پیشنهاد میکنید؟