مهاجرسرا
خلاصه وضعیت گروه F2B - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: خلاصه وضعیت گروه F2B (/thread-4574.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

خلاصه وضعیت گروه F2B - bsbali - 2011-09-12

سلام به دوستان عزیز مهاجرسرا
این تاپیک به درخواست دوستان تنها برای اعلام خلاصه وضعیت فرزندان مجرد بالای 21 سال کتگوری F2b ایجاد شده است. خواهشمند از ارسال موضوعات خارج عنوان تاپیک خودداری شود.
باتشکر

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - ladan - 2011-09-24

سلام دوستان
من فقط از پروسه مهاجرت کپي فرم I.130 رو دارم Shy
در آگوست 2005 اين فرم پر و اقدام شده
و مي‌دونم که بايد براي مصاحبه به ابوظبي برم! ... همين Tongue Big Grin

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - amir_khoramian - 2011-11-02

سلام دوست عزیز
من هم مثل شما در کتگوری f2bهستم,والدین من در سال 2009 به اورلاندو سفر کردند و در دسامبر 2009 برای ما درخواست دادند در ژانویه 2010 یک نامه ار NVC اومد که کیس نامبر و رو داده بودند و اینکه سفارت ما در آنکارا میباشد
از اون موقع هیچ اتفاق جدیدی پیش نیامده,من قبلا تایپیکی ایجاد کرده بودم به نام "فرزندان مجرد بالای 21 سال در کتگوری f2b"اما بنا به دلایلی که نمیدونم تایپیک ایجاد شده با 170 پست با تایپیک دیگری ادغام شد,اما میتوانید با مراجعه به این آدرسی http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3615&page=2 ,مطالب مرتبط را ملاحظه بفرمائید.

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - anahita1361 - 2012-01-26

من سال 2006 مادرم برام اقدام کرده و داییم بیشتر کارهامو پیگیری میکنه. من تازه receipt number رو از دایی گرفتم و توی سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do چک کردم.
برای من 4 مرحله رو نوشته (Acceptance, Initial Review, Decision, Post Decision Activity) که الان اینطور که سایت نشون میده پروسه من تو مرحله آخر یعنی Post Decision Activity هست.
کسی میتونه کمک کنه که این الان یعنی چی؟ و دقیقا تو چه مرحله ای هستم؟ و اینکه آیا من از الان تا کارنت شدنم توی ویزا بولتن هیچ کاری نباید بکنم و فقط منتظر بمونم؟؟؟؟ ممنونم

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - abdolreza - 2012-07-22

من F2B هستم و در سال ۲۰۰۵ اقدام کردیم از طریق مادرم . سال ۲۰۱۰ برامون I - 797 آمد ، و جولای ۲۰۱۲ برای من DS - 3032 آمد و در اکتبر ۲۰۱۲ CASE COMPLET شدم و منتظر هستم .

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - dreamer60 - 2012-11-19

دوستان عزيز
لطفا" قبل از ارسال هر پستي به عنوان اون تاپيك دقت بفرماييد ، اين تاپيك صرفا" محل نوشتن خلاصه وضعيت هست. از همگيتون خواهش ميكنم نظم و ترتيب تاپيك ها رو حفظ كنيد چون اين مساله به همگيمون در راحت تر پيدا كردن موارد مورد نياز كمك مي كنه و از اون مهم تر اينكه اين جز يكي از قوانين مهاجرسراست .
اميدوارم از دستم ناراحت نشده باشين .
كوچيك همتون ..... دريمر

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - aslant - 2012-12-23

کتگوری f2B
پدرم در نیویورک فایل کردن پس از ورودش PD:Nov 2008
Aproval notice date:May 2010
NVC Case no(P3AU): Sep 2010
Case Number:ABD20107*****my case no
منتظرم..... تا کی خدا میدونه .....

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - Sharareh130 - 2013-08-19

سلام دوستان

من تازه عضو اين سايت شدم. چند تا سوال داشتم. ممنون ميشم راهنمهييم كنيد. کیس من خانوادگیه و از طریقه مامانم برای گرین کارت اقدام کرده بودم F2b. خلاصه بهم وقت مصاحبه دادن. می‌خواستم بدونم که

۱. نامهٔ سفارت به دست من نرسیده و از روی امیلی‌ که از NVC فرستاده و وقت مصاحبهٔ منو رو تعیین کرده كه ازش کپی‌ گرفتم، همون کپی‌ رو برای سفارت ببرم کافیه؟

۲. برای کیس گرین کارت خانواد‌گی قبل از مصاحبه باید پولی‌ به بانک پرداخت کنم؟ زمان مصاحبه در سفارت چطور؟ چقدر پول روز مصاحبه باید بدم؟

۳.اگر ویزامو بدون FBI چک بدن چند روز بعد از مصاحبه ویزامو میدان؟ می‌خوام ببینم که چند روز بعد از مصاحبه تو دبی بمونم؟

۴. اگر شماره تلفن خانوم ملیکا در دبی رو کسی‌ داره ممنون میشم شمارشونو بهم بدین

خیلی‌ ممنون از محبتتون

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - amjad - 2013-08-19

با سلام
لطفا ارسالهای تکراری خودتون رو پاک کنید در تاپیک پرسش و پاسخ جواب شما ارسال شده- متشکریم

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - bsbali - 2013-10-11

سلام دوستان
امروز بعد حدود 2 سال 10 ماه بالاخره نامه اپروو ما هم رسید. باز هم خدا شکر یک پیشرفتی داشتیم. یک سوال داشتم در نامه نوشته بعد از دریافت نامه شما 30 روز به NVC مهلت بدهید سپس در صورت عدم دریافت خبری به همان ایمیل معروف NVC ایمیل بزنید. می خواستم سوال کنم که یعنی من از این تاریخ باید 30 روز بعد بهشون ایمیل بزنم اگر خبری نشد؟!!!
به امید دریافت ویزا همه دوستان مهاجرسرایی

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - helloeone - 2013-10-11

(2013-10-11 ساعت 12:30)bsbali نوشته:  سلام دوستان
امروز بعد حدود 2 سال 10 ماه بالاخره نامه اپروو ما هم رسید. باز هم خدا شکر یک پیشرفتی داشتیم. یک سوال داشتم در نامه نوشته بعد از دریافت نامه شما 30 روز به NVC مهلت بدهید سپس در صورت عدم دریافت خبری به همان ایمیل معروف NVC ایمیل بزنید. می خواستم سوال کنم که یعنی من از این تاریخ باید 30 روز بعد بهشون ایمیل بزنم اگر خبری نشد؟!!!

سلام من هم f2b , priority date 2011 هستم ..نامه اپروو دیگه چیه ؟

(2013-10-11 ساعت 16:53)helloeone نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 12:30)bsbali نوشته:  سلام دوستان

سلام من هم f2b , priority date 2011 هستم ..نامه اپروو دیگه چیه ؟

سلام دوست عزیز
نامه ای است طی آن به شما اعلام میکنند که پرونده شما مورد قبول قرار گرفته است بو پرونده شما به NVC انتقال یافته است.

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - yaszamansani - 2013-10-11

سلام دوستان
من يك فرزند ٢٤ ساله دارم ونگران اون هستم منوهمسرم گرين كارتمونو گرفتيم . چطور ميتونم اونو ببرم ؟ اخه مگه ميشه ادم فرزند شو ول كنه اين چه قانونيه . يعني راهي وجود نداره ؟؟؟لطفا راهنمايي كنيد؟ أيا كسي اين شرايط رو داشته؟ ممنون

(2013-10-11 ساعت 19:21)yaszamansani نوشته:  سلام دوستان
من يك فرزند ٢٤ ساله دارم ونگران اون هستم منوهمسرم گرين كارتمونو گرفتيم . چطور ميتونم اونو ببرم ؟ اخه مگه ميشه ادم فرزند شو ول كنه اين چه قانونيه . يعني راهي وجود نداره ؟؟؟لطفا راهنمايي كنيد؟ أيا كسي اين شرايط رو داشته؟ ممنون
سلام
فکر می کنم شما برنده لاتاری هستید اگر از طریق کیس خانوادگی بودید یک سری قانون و تبصره وجود داشت ولی از طریق لاتاری این قوانین وجود ندارد. شما باید گرین کارت دریافت کنید سپس برای فرزند مجرد بالای 21 سال که دارید درخواست دهید و ایشان در همین کتگوری قرار بگیرید (F2B) که از این طریق بین 6 تا 7 سال طول خواهد کشید که ایشان گرین کارت دریافت کنند به شرطی که تا آن زمان باز هم مجرد باشند. البته یک سری قانون در حال بررسی می باشد که در صورت تصویب آنها شرایط خیلی بهتر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به بخش قانون جدید مهاجرت و پرسش و پاسخ در مورد ویزای خانوادگی مراجعه نماید.
باتشکر

RE: خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F2B - amir_khoramian - 2013-10-11

دوست عزیز
اگر خلاصه وضعیت دیگر دوستان را در این گروه بخونید میبینید که اکثرا بچه ها تو همین سن و سال هستن و متاسفانه مجبور شدن شرایط رو قبول کنن,من خودم در سن 26 سالگی پدر و مادرم رفتن و الان 5 سال گذشته و من هم از اون موقع تا حالا که رفتند ندیدمشون,از همون زمان هم برای ما اقدام کردن,شما هم بهتره فارغ از حرفهای دیگران از همین الان اقدام کنین,از جهاتی هم برای فرزندتون خوبه,چون میتونه مستقل زندگی کنه
و شما هم سعی کنین سیتیزنتون رو بگیرین تا مسیر برای فرزندتون هموار تر بشه,من و خواهرم به امید یکسال انتظار کشیدن موندیم ولی واقعیت اینه که حداقال 7تا8سال زمان میبره البته اگر بتونبن کسی رو پیدا کنین که فرزندتون بتونه باهاش ازدواج کنه کمتر از یکسال طول میکشه