مهاجرسرا
ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-159.html)
+--- انجمن: گام اول - شرکت در لاتاری ویزای گوناگونی (DVLottery) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-161.html)
+--- موضوع: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان (/thread-7452.html)

ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - EDITOR - 2017-09-20

................................

RE: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - thomasanders - 2017-10-10

با سلام
اگر فرزندی نداشته باشی در فرم لاتاری در قسمت تعداد فرزندان داخل کادر باید عدد صفر بنویسم
یا داخل کادر چیزی ننویسم و خالی بذارم باشه

RE: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - MAHANAKBARI - 2017-10-19

سلام
میخام مامانمو ثبت نام کنم در حالی که بابام مسافرته و دسترسی فعلا بهش نیست تا عکس ازش بگیرم ، ایا ایرادی داره اگه فقط مامانمو ثبت نام کنم درحالی که متاهله و بابامو ثبت نام نکردم؟
پیش پیش مرسی

RE: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - shahin61 - 2017-10-19

(2017-10-19 ساعت 06:14)MAHANAKBARI نوشته:  سلام
میخام مامانمو ثبت نام کنم در حالی که بابام مسافرته و دسترسی فعلا بهش نیست تا عکس ازش بگیرم ، ایا ایرادی داره اگه فقط مامانمو ثبت نام کنم درحالی که متاهله و بابامو ثبت نام نکردم؟
پیش پیش مرسی
نیازی یه حضور پدر نیست اگر عکس از ایشان دارید و مشخصاتشان طبق پاسپورت..
بهرحال اگر فقط برای مادر ثبت نام میکنید مشخصات و عکس پدر هم در ثبت نام ایشان باید درج  شود.

RE: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - javad1998 - 2017-10-19

سلام
من برا خودم همین الان ثبت نام کردم ولی خانومم را یه روز دیگه ثبت نام میکنم توکل به خدا ببینیم امسال چی میشه ما که
شانس نداریم آمارش از دستم رفته فقط تو این کار نشانه خاص و عام شدیم چه کنیم دیگه طبقه ما راهی به جز این براش نیست
اما بلاخره زمان من هم میرسه انشاء الاله

RE: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - Hossein RR - 2017-10-20

(2017-09-20 ساعت 10:49)EDITOR نوشته:  ................................

سلام و عرض ادب
من لاتاری ثبت نام کردم ولی بعد از تاِئید متوجه شدم نام و نام خانوادگی همسرم را جابجا ثبت کردم. حالا یابد چکار کنم؟ شنیدم که نمیشه اصلاح کرد و دوباره هم نباید ثبت نام کنم. پس اگر من قیول شدم آیا به خاطر این اشتباه ریجکت میشم یا امیدی هست قیول کنند که اشتباه بوده و کسی که قبول شده با مشخصات شناسنامه ای که ارائه میدم خود من بوده؟ آیا کسی را میشناسید که نام و نام خانوادگی خودش یا همسرش جابجا پر کرده باشه و قبول هم شده باشه و بدونید تصمیم در خصوصش چی بوده؟
با تشکر

RE: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - sepandarA - 2017-11-15

باسلام به دوستان

من در تاريخ ۲۶/۵/۱۳۹۷ هيجده سالم ميشه؛ آيا مي تونم به تنهايي ثبت نام كنم آيا بايد زيرمجموعه پدر و مادرم باشم؟

RE: ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان - shahin61 - 2017-11-15

(2017-11-15 ساعت 09:08)sepandarA نوشته:  باسلام به دوستان

من در تاريخ ۲۶/۵/۱۳۹۷ هيجده سالم ميشه؛ آيا مي تونم به تنهايي ثبت نام كنم آيا بايد زيرمجموعه پدر و مادرم باشم؟
هردو حالت..( البته در حالت تنهایی به شرط اینکه دیپلمه حساب بشید)..
: و اگر شرایط همین بماند..

Optimal Сasual Dating Verified Ladies - amir_esp - 2024-02-24

Turn casual moments into unforgettable dates – choose the best casual dating site!
Living Women Outstanding Сasual Dating
Exemplary Сasual Dating