کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
(2012-12-12 ساعت 07:55)jordanir نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 04:02)arman_g_n نوشته:  دوستان عزیز
سلام
من ایران بلیط رفت و برگشت از تهران - بوستون - تهران از لوفت هانزا گرفتم و تاریخ برگشت هم 1 سپتامبر بود. الان به دلایلی باید تا اواخر فوریه برگردم . ایران . برای تغییر تاریخ از همون آژانس ایران اقدام کنم یا اینکه از اینجا اقدام کنم؟
ممنون
برای من هم سوال شده. ولی با توجه به مسایل پیش آمده احتمال ۹۹ درصد بهتره که از آمریکا اقدام کنیم چون احتمالا با دلار فقط مابه التفاوت احتمالی را پرداخت میکنیم. یا به خاطر هزینه تغییر آدرس بسته به هواپیمایی و یا به خاطر تغییر کلاس یا به خاطر تغییر سیزن.
حالا فرقش با ایران احتمالا اینه که در ایران هزینه پرداختی رو میبینه که شما با دلار با نرخ قبل پرداخت کردین و مابه التفاوت دلار را میگیرن.
راه حلش اینه که از یکی از آزانسهای اینجا یا دفاتر مرکزی هواپیمایی خودمون بپرسیم. من تا جایی که میدونم از این طرف نباید مشکلی باشه.
فقط نمیدونم آنلاین هم میشه اینکار را کرد یا نه بخصوص که من هر چی به آزانس محترمه فرمودم که ممبرشیپ بنده را وارد کند سر تعظیم فرود نیاورد.
من خودم با لوفتانزا بودم باید دفتر اینجاش را پیدا کنم.
به هر حال با توجه به ژانویه و اینکه ممکنه هر لحظه تصمیم احتمالی برگشت یا حتی به تعویق انداختن پرواز را داشته باشیم بهتره که تکلیف این تغییر قیمت در اینجا را معلوم کنیم.
من چند روزی مشغول کارهای دیگه هستم ان شا الله آخر این هفته یا نشد اول هفته آینده میپرسم خبر میدم شما هم به نتیجه رسیدی ما را بیخبر نذار.
حامد

حامد جان . ممنون از توضیحاتی که دادی
اطفا من را از اقداماتتون بی خبر نذارین
حالا من هم اگر زودتر اقدامی کردم خبرش را حتما میذارم
تشکر کنندگان: jordanir ، Tomas

پیام‌های این موضوع
RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما - توسط arman_g_n - 2012-12-13 ساعت 05:12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان